اعتماد مردم به دولت دوازدهم به ریاست حسن روحانی

منتشر شده در 30 اردیبهشت 1396

بسم الله الرحمن الرحیم

کشورمان ایران پس از هفته‌ها و پس از تعقل و تفکر، دیروز شاهد حضور کم‌سابقه مردم پای صندوق‌های رأی در سراسر کشور بود. رأی گیری که در کمتر کشوری در دنیا سراغ داریم که مردمانش خود را عضوی از دولت بدانند و تا پاسی از شب در صف‌های طویل، انتظار برای مشارکت در سرنوشت خود و کشور را داشته باشند.
به حمدالله امروز ۳۰ اردیبهشت سال ۹۶ سرنوشت یکی از قوه‌ها برای ۴ سال دیگر مشخص شد و جناب آقای دکتر حسن روحانی به انتخاب و اعتماد مردم برای پیشرفت و آبادانی کشور با ۲۳، ۵۴۹، ۶۱۶ نفر از جمع آرای کل کشور رئیس‌جمهور ایران تا سال ۱۴۰۰ خواهند بود.

جناب آقای دکتر روحانی امید است پیام مردم عزیز کشورمان را دریافت نموده باشید. این مردم بزرگوار برای آیندگان و امید به فردای بهتر به شما اعتماد کردند. امید است شما نیز از آبرو، سلامتی، همه توان و وجود خود برای این مردم خرج کنید زیرا همه مردم ایران امید به آینده و زندگی خود را برای شما گذاشته‌اند.

جناب آقای دکتر روحانی، رئیس‌جمهور منتخب مردم از امروز به بعد شما رئیس جمهور تمام ۸۰ میلیون ایرانی هستید که در این کشور اسلامی زندگی می‌کنند و انتظار می‌رود حافظ منافع تمام زحمت کشان این مرزوبوم باشید. مردمانی که پس از ۴۰ سال و با مشکلات بسیار پشت انقلاب خود ایستاده‌اند و هنوز هم امید به آینده‌ای روشن‌تر دارند.

این مردم ثابت کرده‌اند در این دوره به شعارها رأی ندادند بلکه برای تغییرات مثبت رأی دادند. برای همین از شما تقاضا داریم برای جلوگیری از فساد، جلوگیری از قاچاق، کمک به تولید و پویایی اقتصاد کشور کمر به همتی عظیم ببندین تا آیندگان از ما به نیکی یاد کنند.

       سردبیر سایت تاسیسات دات کام

          ۳۰ اردیبهشت سال ۱۳۹۶


هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

نظر خود را درباره مطلب بالا بیان کنید


کاراکتر باقیمانده
0 محصول مقایسه کن