نمایشگاه الکامپ

منتشر شده در 4 مرداد 1396

الکامپ استارز

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ تهران

پس از سالها، اعتماد به وبسایت های فروش و اپلیکشن ها، بین مردم ما نهادینه شده است. امروزه ما به سایت های مختلف برای رفع مایحتاج و نیاز های خود اعتماد می کنیم و این باعث شده رقابت بین استارتاپ ها و سایت ها برای کسب درآمد از این طریق بسیار رونق پیدا کند.


نمایشگاه الکامپ ویترینی بود از دستاورد ها و تفکر های جدید در دنیای بزرگ و جذاب اینترنت. بر خلاف نمایشگاه های گذشته دیگر صنوف، این نمایشگاه دارای یک چهارچوب گسترده بود برای تمام صنوف ! از اپلیکشن های تهیه نان و گرفتن تاکسی گرفته تا اپلیکشن هایی برای نظافت و تعمیرات منزل. 
نکته بسیار مثبت نمایشگاه حضور جوانان بود که آینده کشور در دستان آنها قرار دارد. این جوانان در فردای کشورمان تاثیرگذار خواهند بود و حمایت از آنها می تواند دستاورده های مهمی را برایمان رقم بزند.
ویدئوی زیر توسط گروهی از دانشجویان از نمایشگاه الکامپ تهیه شده که گویای خیلی از سوالات می باشد. 

 شرکت نولا - Nolla 

شاید تنها شرکتی که مرتبط با صنف تاسیسات در نمایشگاه الکامپ شرکت کرده بود، Nolla نام داشت. 
محصول  نولا بسیار ساده و کاربردی طراحی شده بود.  شرکت  ساناسازکان فرتک که توسط گروهی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و تهران پایه گذاری شده است کنتوری را ارائه دادند که باعث رفع مشکلاتی بسیاری از مردم در ساختمان ها شده است. با استفاده از این کنتور آب مصرفی ساختمان ها دیگکر مشاء نیست و هر واحد بنا بر میزان استفاده قبوض انرژی خود را خواهد پرداخت. اپلیکشن طراحی شده برای این کنتور بسیار ساده و کاربردی است و شما می توانید میزان انرژی مصرفی و قیمت را بصورت انلاین مشاهده کنید.

بخشی از قرغه نولا در الکامپ


کشورهای توسعه یافته دنیا به چند دسته تقسیم می شوند که ما به دو دسته آنها می چرپازیم.
دسته اول کشورهای صنعتی هستند که محصولات خود را برای کشور های تمام دنیا عرضه می کنند و نوع دوم کشورهایی هستند که تولید را در درجه دوم اهمیت قرار داده اند و تمرکز خود را روی ارائه ی دانش و تکنولوژی قرار داده اند. به عبارت ساده تر آنها دانش و نوآوری خود را به جهانیان می فروشند، که بارزترین و پیشرو ترین آنها ژاپن می باشد!


نظرات کاربران

  • عماد
    1 0
    5 مرداد 1396

    ممنون از گزارش شما . فیلم بسیار خوبی بود

نظر خود را درباره مطلب بالا بیان کنید


کاراکتر باقیمانده
0 محصول مقایسه کن