کناره گیری " ایران رادیاتور " از نمایشگاه

منتشر شده در 20 شهریور 1396

شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات تهران از تاریخ 3 تا 6 آبان ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران دایر خواهد بود و مسئولیت برگزاری این نمایشگاه با شرکت نمانگر می باشد.

گروه صنعتی ایران رادیاتور که سال ها است در تمامی نمایشگاه های مرتبط با صنعت تاسیسات شرکت می کند دیروز از طریق کانال خبری این شرکت کناره گیری خود را از حضور در شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات تهران اعلام کرد. در توضیح این تصمیم عدم شفافیت در جا نمایی و عدم اختصاص غرفه مناسب عنوان شده است و گمان می رود که شرکت نمانگر غرفه مناسبی را برای شرکت ایران رادیاتور در نظر نگرفته بوده و این بنای اختلاف برنامه گذار و ایران رادیاتور شده است.

 

همانطور که از متن شرکت ایران رادیاتور که در کانال این شرکت به اطلاع رسانی رسیده است دیده می شود که تیم ایران رادیاتور به شدت از روند جایگیری غرفه پیشنهادی ناراضی می باشد و با اینکه نمایشگاه تاسیسات تهران از اهمیت بالایی برخوردار است اما تصمیم گرفته اند در اعتراض به این روند امسال از حضور در نمایشگاه خودداری نمایند. قبل از این نیز شرکت ایران رادیاتور به دلایلی که اعلام نشد فرصت حضور در نمایشگاه تخصصی ساختمان را در سال 96 از دست داده بود و این دومین غیبت شرکت بزرگ ایران رادیاتور برای حضور در نمایشگاه های تهران است.

 

 

در سال گذشته نیز اعتراضاتی نسبت به جاگیری غرفه ها و شرکت های مختلف عنوان شده بود و چیزی که به نظر میامد این بود که شرکت برگزار کننده شرکت های بزرگ را در غرفه های متفاوت و در جاهای مختلف قرار داده تا بازدید از نمایشگاه ررا مدیریت نماید. برای مثال شرکت های بزرگی در یکی از بهترین سالن نمایشگاه حضور داشتند ( سالن 38 ) اما شرکت هایی همچون ایران رادیاتور و بوتان در طرف دیگه ای از نمایشگاه قرار داشتند که دسترسی سخت تری داردند ( سالن 8 ) .

 

 

امیدواریم شرکت ایران رادیاتور در تصمیم خود تجدید نظر نماید که البته با توجه به زمان کوتاه تا برگزاری و اعلام عمومی کناره گیری این تصمیم جدی به نظر می رسد.

 


هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

نظر خود را درباره مطلب بالا بیان کنید


کاراکتر باقیمانده
0 محصول مقایسه کن