کاتالوگ کولرگازی تراست

منتشر شده در 24 فروردین 1397

لوگو شرکت تراست

کاتالوگ کولرهای گازی تراست 

 

شرکت تراست از سال 1384 در صنعت تهویه مطبوع ایران فعالیت دارد.

تراست یک برند OEM است که با نام تجاری ثالث در مشور فعالیت دارد. بدین منظور که دستگاه های خود را از کارخانجات دیگر سفارش داده و با نام تجاری خود به فروش می رساند. 
تراست یکی از باکیفیت ترین دستگاه های چینی می باشد که وارد کشور شده و ضمانت نامه این برند به عهده  شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد می باشد. 

کولرگازی های تراست در مدل های مختلف ، ظرفیت و گرید های انرژی متفاوت عرضه می شود که دست مشتریان را برای انتخاب باز می گذارد.

 

اسپلیت تراست مدل TMINVP 

TMINVP یکی از مدل های شکیل شرکت تراست می باشد که در 4 مدل 9 ، 12 , 18 و 24 هزار عرضه می شود. این مدل دستگاه ها از سری Full DC INVERTER می باشد که مجهز به گاز مبرد R410 است . از دیگر مشخصه مورد توجه این دستگاه مجهز بودن به سیستم Air Prufier ionizer است.
کولرگازی های  سری TMINVP دارای  Wifi می باشد و به وسیله این دستگاه می توان با سیستم های هوشمند برنامه های دستگاه را کنترل کرد.

کاتالوگ کولرگازی اسپلیت تراست مدل TMN
کولرگازی ایستاده تراست مدل TMF

 

کولرگازی ایستاده تراست مدل " تی ام اف " در 3 ظرفیت 50 ، 60 و 100 هزار بی تی بو ( BTU ) عرضه می شود که برای فضاهای وسیع مانند رستوران ها ، اتاق های سمینار و کنفرانس و غیره بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. 

یکی از مزیت های این مدل کولرگازی داشتن دو حالت توربو برای سریع خنگ کردن فضا و حالت خواب برای زمان هایی که سکوت مورد نیاز باشد، مانند حین برگزاری کنفرانس و یا پخش موسیقی و یا فیلم نیاز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

کولرگازی ایستاده تراست مدل TMF.

.

.

Updating more Catalog ....


هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

نظر خود را درباره مطلب بالا بیان کنید


کاراکتر باقیمانده
0 محصول مقایسه کن