American pro در ایران نمایندگی نــ /دارد

منتشر شده در 7 مهر 1397

AMERICAN PRO 

 

شرکت آمریکایی American Pro  در وبسایت رسمی خود در قسمت اعلانات و اصلی مطلبی را به نمایش گذاشته که باعث خجالت برای ایرانیان شده است. و البته در این مورد حق را می توان به این شرکت آمریکایی داد. 

ابتدا کمی در مورد برند American pro / امریکن پرو / آمریکا پرو  بدانیم.

نام تجاری : AMERICAN PRO 

حوزه ی فعالیت : سیستم های سرمایشی و گرمایشی 

سال تاسیس : 1992میلادی/ 1371 هجری شمسی = 26 سال 

دفتر اصلی : سن دیماس ایالت کالیفرنیا 

 

این شرکت آمریکایی که به سبب کیفیت مناسب و همینطور قیمت رقابتی بین برند های آمریکایی از معقولیت خوبی برخوردار است در سراسر دنیا صادرات بسیاری دارد. کشور های بسیار زیادی را می توان در فهرست وارد کنندگان این برند خوب پیدا کرد، از کشورهای مطرح اروپایی مانند آلمان گرفته تا کشور های آسیایی حتی افغانستان اما در لیست منتشر شده از این شرکت نامی از ایران یافت نمی شود. اما جالب است که می توان محصولاتی با برند این شرکت در ایران پیدا کرد! 

این شرکت در وبسایت اصلی و صفحه اول خود مطلبی را به دو زبان انگلیسی و فارسی منتشر کرده که با توجه به نمایندگی های پر شمار و بزرگی این شرکت نشان دهنده ی اهمیت بالای این موضوع می باشد. 


این پیام بدین مضمون است : هیچ فروشنده یا توزیع کننده در ایران ندارید، مراقب باشید در مورد جعل تجهیزات تهویه مطبوع ! 
متن انگلیسی این پیام را نیز برای شما به اشتراک می گذاریم : American pro has no distributer or dealer in Iran , be carful about fake air conditioner Equipment 

شاید بتوان ترجمه درست این متن را اینطور نوشت که : امریکن پرو هیچ نماینده و یا پخش کننده ای در ایران ندارد، مراقب جنس های تقلبی تهویه مطبوع باشید. 

در ابتدا می بایست به مردم عزیزمان این مورد را گوشزد کنیم که بنا به اعلام رسمی شرکت امریکن پرو این شرکت هیچ نماینده و یا پخش کننده رسمی در ایران ندارد. لذا برای تهیه جنس مورد نظر خود این موضوع را مد نظر داشته باشید. 

واقعیت این است که ما نمیدانیم این جنس های موجود یا فروخته شده در بازار ایران از چه طریقی وارد کشور شده است اما چند روش مختلف را برای شما شرح می دهیم . 

  • اولین گزینه می توان این باشد که این دستگاه ها از کشور های همجوار خریداری شده باشد. اما این را باید لحاظ کرد که شرکت های بزرگ برای کنترل بازار خود شدیدا به این اقدام حساس هستند و حتی فروش را هم رصد می کنند. برای این شرکت ها مهم است که محصولات صرفا در کشور صادر شده به فروش برسد و اقدامات مختلفی را برای صادرات و قاچاق به نقاط دیگر به کار می گیرند.
  • مورد دوم می توان این موضوع باشد که این کالا اصلا اصل نمی باشد !!! گاهی پیش می آید که از شرکت های چینی خواسته می شود محصولی را با بارکد خاصی بدون برند تولید کنند و چینی ها هم که نه از فروش و نه از پول بدشان نمی آید و قوانین سختگیرانه ای نداردن قبول می کنند و این پروسه را انجام می دهند. اتفاق بعدی این می باشد که لیبل و یا همان آرم در کشور مقصد روی انجناس چسبانده می شود. 

 نکته ی بدیهی در این پیام اشاره مستقیم شرکت امریکن پرو به تقلبی بودن اجناس می باشد. این شرکت از مورد تایید نبودن نمایندگان در ایران صحبتی نکرده و مستقیما اشاره داشته به مراقبت و پرهیز از خرید این دستگاه در ایران که احتمال می رود تقلبی باشد.

اما نکته ی حایز اهمیت این می باشد که این دستگاه ها مورد تایید شرکت مادر نمی باشد و دارای خدمات از طرف این شرکت نیست . 
در این شرایط اقتصادی حواسمان باشد جنسی را تهیه نکنیم که برای خدمات رسانی با مشکل قطعات آن رو به رو شویم . 

ساده ترین کار برای راستی آزمایی یک ایمیل ساده با شرکت مادر می باشد. تاسیسات دات کام هرگونه پاسخ و نشر دفاعیه ای را از طرف شرکت های فروشنده این برند در ایران را محفوظ می دارد. 
جوابیه ها در همین صفحه و یا صفحه ای جدید منتشر خواهد شد. 
( البته اگر شرکت های فروشنده این محصول دفاعیه ای داشته باشند ) 
سایت خبری تاسیسات دات کام  


هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

نظر خود را درباره مطلب بالا بیان کنید


کاراکتر باقیمانده
0 محصول مقایسه کن