دستگاه VRF تخلیه جانبی جدید سامسونگ

منتشر شده در 4 بهمن 1395

 دستگاه VRF تخلیه جانبی جدید سامسونگ.

دستگاه DVM S Eco 14HP  یک تهویه کننده هوای VRF با تخلیه جانبی جدید است که برای راه حل دستگاه فضای باز واحد در ساختمان‌های مسکونی یا اداری طراحی شده است.

همچنین کمپرسور اسکرول اینورتر نیرومند و تیغه‌ی شیاردار که عملکرد گرمایشی را ۲۵ درصد افزایش می‌دهد و تا ۱۰ درصد در مقایسه با دستگاه‌های VRF تخلیه جانبی استاندارد افزایش می‌دهد.

قدرت افزایش یافته DVM S Eco(MAXIMUM 14HP)  ، دستگاه فضای باز واحد را برای تهویه هوای آپارتمان یا ادارات قادر می‌سازد و جایگزین دستگاه‌های پرهزینه متعدد می‌شوند. همه‌ی قسمت‌های ساختمان می‌تواند به وسیله این دستگاه پوشش داده شود و همچنین لوله کشی طولانی ۱۶۰ متر به ۵۰ متر کاهش پیدا کند. عرض لوله‌های این دستگاه به کمتر از یک متر کاهش یافته است (۹۴۰ میلی متر)، افزایش دادن  ظرفیت با استفاده‌ی بهتر از فضا با لوله کشی چهار طرفه نصبی مناسب را امکان پذیر می‌کند.

 

چیلر DVM کارآمد انرژی  CUTTIN-EDGE سامسونگ

چیلر DVM جدید سیستمی پر قدرت است که چیلر سرد شونده  هوا را با جریان مبرد متغیر در دستگاهی جمع و جور تلفیق می‌کند. برای پاسخ دادن به تقاضاهای رو به رشد HVAC با منبع آب و به دنبال آن محکم کردن تنظیمات EU  بر سطوح F-GAS، سامسونگ چیلرهواسرد شونده با کارآمدی انرژی بیشتر و استفاده‌ی آسان را در طرحی نوآورانه عرضه کرده است. با کاهش سطوح مبرد، چیلر معمولی DVM  به طور قابل توجهی بیشتر از چیلر معمولی نه فقط با سطوح فعلی مبرد تطابق دارد بلکه با کاهش آتی آن نیز تا ۳۵ درصد در سال ۲۰۱۸ سازگار است.

سامسونگ در این دستگاه فوق‌العاده کمپرسور سکرول اینورتر BLDC جهانی و تکنولوژی FLASH ENJECTION  را تعبیه کرده است تا ۷۵ درصد ظرفیت گرمایشی را در دمای ۲۵ درجه زیر ۰ و آرامدی بیشتر انرژی را تضمین کند. این چیلر، کاربر را قادر می‌سازد که هزینه‌های ابزاری سالانه را از ۵۰ درصد به ۳۶ درصد در مقایسه با چیلرهای معمولی کاهش دهد.

این چیلر همچنین ارائه می‌دهد عملکرد گرم کننده پرقدرت در حالی که آب سرد را از طریق منبع یخ حرارتی با استفاده از فشار ساخته شده داخل آن و حسگر گرما تهیه می‌کند. این  حسگر دما از شکستن دستگاه به وسیله انفجار یخ جلوگیری می‌کند.

 

موتور هشت قطب ( 8-POLE) تهویه کننده هوای سامسونگ

سری جدید تهویه کننده هوای سامسونگ به منظور مصرف کمتر انرژی و فراهم کردن راحت سرد کننده فوق‌العاده طراحی شده‌اند. برای اولین بار در جهان  به فناوری‌های پیشرفته‌ی موتور ۸ قطبی   مجهز شده است. با کمپرسور اینورتر دیجیتالیش عملکرد سرد کننده سریع‌تر را تا ۴۳ درصد افزایش می‌دهد این در حالی است که ۶۸ درصد انرژی کمتری نسبت تهویه کننده‌های معمولی مصرف می‌کند.


هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

نظر خود را درباره مطلب بالا بیان کنید


کاراکتر باقیمانده
0 محصول مقایسه کن