مقایسه پکیج ایران رادیاتور سری M و بوتان سری Parma

منتشر شده در 13 بهمن 1395

tasisat.com

 

دو شرکت مطرح تولیدکننده پکیج داخلی چند سالی می‌شود که رقابت نزدیکی با هم در تولید پکیج‌های شوفاژ دیواری دارند. این رقابت به سود مشتریان تمام شده چه از نظر قیمت و چه از نظر ارتقاء کیفیت.

دو مدل M  و Perla از لحاظ نوع کالا شبیه هم هستند اما در قیمت و مشخصات فنی کمی با هم تفاوت دارند. همان‌طور که در جدول مقایسه پایین مشاهده می‌کنید این دو از تمامی مشخصات اولیه با هم برابری دارند.

tasisatcom

ابتدا پکیج تولید شرکت ایران رادیاتور را برسی کوتاهی کنیم .

پکیج سری M در دو نوع تک مبدل و دو مبدل موجود می باشند.  در پکیج های دیواری تک مبدل  ایران رادیاتور، مبدل تعبیه شده از نوع دوبل (Double Gas Water Heat Exchanger) بوده و همزمان دو وظیفه تامین آبگرم مصرفی و هم چنین گرمایش ساختمان را بعهده دارد. طریقه ی کار این نوع پکیج به این گونه میباشد که آبگرم مصرفی و همچنین آب سیستم گرمایش، هر دو بر اثر تماس مستقیم با شعله مشعل (Burner) گرم می شوند.

در پکیج های دو مبدل، از دو نوع مبدل استفاده می شود. مبدل اصلی که برای گرمایش داخلی از آن استفاده می شود و مبدل صفحه ای برای تامین آبگرم مصرفی بهداشتی. . همچنین با توجه به اینکه آبگرم مصرفی با شعله مشعل تماس مستقیم ندارد،تشکیل رسوب بر جداره داخلی مبدل صفحه ای به مراتب دیر تر اتفاق می افتد.

 فشسهسشف.زخئ

در سایت شرکت قیمتی ثبت نشده اما به استعلام قیمت روز این مدل پکیج در حدود  ۱۴،۸۰۰٬۰۰۰ ریال اعلام شده است.

پکیج سری Perla بوتان نیز بی شباهت با مدل رقیب نیست با این تفاوت که این پکیج دارای صفحه نمایشگر دیجیتال می‌باشد که در صورت بروز مشکل در پکیج و سیستم با درج کد بروی نمایشگر شمارو از نوع ایراد وارده آگاه می‌کند.

قیمت این مدل از پکیج طبق اعلام در شرکت مذکور ۱۶٬۶۵۳٬۰۲۰ ریال اعلام شده است.


هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

نظر خود را درباره مطلب بالا بیان کنید


کاراکتر باقیمانده
0 محصول مقایسه کن