نمایشگاه SHK ESSEN آلمان از امروز شروع به کار کرد

منتشر شده در 16 اسفند 1395

از تاریخ ۶ مارچ مطابق با ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ نمایشگاه SHK ESSEN به مدت ۴ روز شروع به فعالیت کرد. این نمایشگاه در شهر "اسن" که قدمت ۵۰ ساله دارد امسال در حوزه‌های سرمایش، گرمایش، صنعت نوین حمام و انرژی‌های تجدیدپذیر پذیرای بازدیدکنندگان از سراسر دنیا است.

بین شرکت‌های حاضر در نمایشگاه چند شرکت محصولات نوینی ارائه داده‌اند.  شرکت کوهفوس ( KUHFUSS) از محصولات استیل خود که دارای سیستم از بین برنده‌ی باکتری‌ها به وسیله‌ی باطری و لوله‌ی کویلی که داخل محصولاتی مانند: شیر آب، جا حوله‌ای و دستشویی فرنگی رو نمایی کرد. (توضیحات بیشتر در مورد این شرکت و چگونگی کار محصولات آن در مطالب آینده ارائه خواهد شد)


 

شرکت IXMO نیز با ابداع ترموستاتی برای حمام میزان آب مصرفی را کاهش داده و همچنین با طراحی که انجام داده میزان ابزار های کنترل آب را نیز کم کرده اما در عین حال این توانایی را دارد که تمامی قسمت های دوش ، دوش کمکی و وان را کنترل کند. ( ادامه در اخبار تکمیلی ) 

 


شرکت روث ( ROTH ) به نوعی گل سرسبد نمایشگاه امسال میباشد. این شرکت که در حوزه ی سرمایش و گرمایش ساختمان فعالیت دارد سیستمی طراحی کرده است که همزمان میتوان از ایجاد رطوبت و رطوبت زدایی استفاده کرد. ( حتما در ادامه اخبار مفصلی از این شرکت بزرگ در اختیار شما قرار خواهیم داد ) 


شرکت JAGA  رادیاتوری را با شعار " اقتصادی ترین رادیاتور " در نمایشگاه اسن آلمان رونمایی کرده است . این شرکت با تلفیق رادیاتور های مرسوم و الکتریسیته و کویل داخل رادیاتور سبک جدیدی از رادیاتور را روانه بازار کرده که به نوبه ی خود بسیار جالب میرسد. ( اخبار تکمیلی به زودی ) 


یکی دیگر از غرفه‌های دل‌چسب امسال شرکت HEWI می‌باشد که در طراحی وسایل حمام فعالیت می‌کند. این شرکت با ارائه و طراحی وسایل زیبا و نوین توجه بسیاری را در نمایشگاه امسال به خود جلب کرده که موفقیت بسیار خوبی برای آنها محسوب می‌شود. 


هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

نظر خود را درباره مطلب بالا بیان کنید


کاراکتر باقیمانده
0 محصول مقایسه کن