گرمساز - Garmsaz


نام شرکت : ذوب فلزات ریخته گران - Zob Felezat Rikhtegaran

برند:  گرمساز - Garmsaz

کشور:  ایران 

تاریخ تأسیس: 1362

مؤسس: جناب آقای مهندس اصغر معصومی 

تلفن شرکت : 021.77655377

آدرس شرکت : تهران - خیابان طالقانی - بین چهارراه بهار و سه راه شریعتی - پلاک 95

وبسایت : WWW.GARMSAZ.IR 

محصولات:  

  • رادیاتور آلومینیومی مدل کلاسیک
  • رادیاتور آلومینیومی مدل دلتا
  • رادیاتور آلومینیومی مدل تورین 
  • واردات و گارانتی کولرگازی

تاریخچه :

شرکت ذوب فلزات ریخته گران ( گرمساز ) در سال 1362 تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه تولید رادیاتورهای آلومینیومی آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از بهترین ماشین آلات، دانش و تکنولوژی روز دنیا و در سایه فعالیت و تلاش های مستمر نیروی انسانی متخصص و کارآمد در راه ارائیه با کیفیت ترین رادیاتور گام نهاده و در این راه افتخار همکاری با بسیاری از متخصصین صنعت ساختمان را کسب نموده است.

در حال حاضر مجموعه گرمساز با انسجام سازمانی متمرکز و متخصص، متشکل از مدیران مجرب و کارآمد همچون گذشته، جلب رضایت مشتریان خویش را هدف قرارداده و ضمن همکاری متقابل و مشارکت بیش از 50 نماینده در سراسر کشور توزیع گسترده ای را با هدف حفظ قیمت و سودرسانی جمعی را اهم فعالیت های خود قرار داده است.

امروز گرمساز مفتخر است ، محصولی با استفاده از جدیدترین پروسه تولید و رنگ آمیزی را با بهترین مواد اولیه به بازار عرضه نماید. آمار و ارقام گویای رضایتمندی مشتریان، خریداران و مصرف کنندگان نهایی محصول می باشد.

در خاتمه از متخصصان اهل فن ، صنایع و تاسیسات، پیمانکاران، پروژه سازان، شرکت های ساختمانی، انبوه سازان، فروشندگان و کلیه دوستان و همکاران گرامی که تا به امروز ما را یاری نموده اند تشکر و قدردانی نموده و در راستای اهداف طولانی مدت شرکت از متخصصینی که تا به امروز تجربه همکاری با یکدیگر را نداشته ایم دعوت به همکاری می نماید.

کارخانه شرکت ذوب فلزات ریخته گران ( گرمساز ) واقع در شهرستان گرمسار در استان سمنان می باشد. این کارخانه در وسعتی بخ مساحت 10،000 متر مربع در سال 1362 تاسیس و به مرحله بهره برداری رسید. کارخانه گرمساز با تلاش تیمی مجرب و اهل فم در طول سالیان تجهیز و توسعه شد و به سرعت در تجهیز بسیاری بزرگترین پروژه های مسکونی ، اداری، صنعتی همکاری نموده و بدین ترتیب ضمن دستیابی به تجربیات روزافزون ، توانست دانش فنی ، دقت و تعهدکاری خود را به اثبات برساند.

 

 0 محصول مقایسه کن