آریستون - Ariston

 

نام شرکت : آریستون ترمو - Aristion Thermo

برند:  آریستون - Ariston

برندهای زیر مجموعه : Chaffoteaux-چافوتئوکس / الکو-Elco / راکولد-Racold / آتاگ-Atag / ان تی آی-NTI /  کائنود-Cuenod / اکوفلن-Ecoflam / ترمووات-Thermowatt

کشور:  ایتالیا 

تاریخ تأسیس: 1930

مؤسس: آقای آریستید مرلونی - Aristide Merloni 

محصولات:  

  • پکیج های کندانس 
  • پکیج شوفاژ دیواری 
  • سیستم های گرمایشی سولار انرژی
  • ترموستات های نسل جدید
  • دیگ های پمپ گرمایشی
  • آبگرمکن 
  • سیلندر گرمایشی

 

تاریخچه

 

در سال 1930 آقای آریستید مرلونی شرکت صنعتی مرلونی را در شهر مارچ کشور ایتالیا بنیان نهاد. در سال های 1960 همزمان با تغییر نام به برند ARISTON این کمپانی اقدام به تولید سیلندر های گازی و آبگرمکن برقی نمود. در طی این سال ها آریستون با سخت کوشی بسیار توانست بین صنعت ایتالیا نامی برای خود دست و کند و در سال 1970 آریستون تبدیل شد به رهبر سیستم های گرمایشی و بخاری و بازار های غرب اروپا را در دست خود میگیرد. سال 1980 آریستون یک رهبر یکه تاز در صنعت گرمایش می باشد و در این دوره شروع به تولید سیستم های پکیج های گرمایشی گازی می کند. آریستون هر روز پیشرفت می کند و تبدیل به شرکت بزرگتر و قدرتمندتری می شود. آنها در سال 1990 شروع به  راه اندازی شرکت های وابسطه خود در اروپای شرقی و آسیا می کنند و در تمام این سال ها آریستون رهبری خود را در سیستم های گرمایشی تقویت می کند. آریستون در این سال شرکت راکولد (Racold) بزرگترین شرکت آب گرمکن در هند و همچنین اولین کارخانه خود در چین را باز می کند.

سال 2001 و آریستون چند برند و شرکت دیگر خود را راه اندازی می کند : Chaffoteaux ،Elco, Cuenod و Rendamax.

سال 2005 شرکت کارخانه جدید خود را افتتاح کرد و این بار نوبت به سنت پترزبوک در روسیه می باشد. اکوفلن لیدر جدید ایتالیایی در سیستم های گرمایشی.

سال 2008 و 2009 دو سال رویایی برای آریستون ، شرکت پس از خرید کارخانه ترموگامای سوئیس که تولید کننده پمپ های گرمایشی است آریستون مرکز سولار را در ایتالیا نیز باز می کند. در سال 2009 شرکت نام خود را به نام آریستون ترمو Aristion Thermo  به سبب بزرگی و اتحاد تغییر می دهد این در حالی است که آنها دارای سبد کالایی بسیار کاملی در سیستم های گرمایشی هستند. 

سال 2011 آریستون دباره سراغ سوئیس رفت و با گرفتن برندهای سیپاگ و دوموتک مهر تاییدیه ای به رهبری خود در سوئیس زد و کمی بعد در سال 2013 با کسب Dhe ورود یک رهبر ایتالیایی در سیستم های گرمایشی صنعتی و خانگی اینبار در ازبکستان را کلید زد.

آریستون هر ساله خط مقدم خود را تقویت می کند و در سال 2014 به سراغ آتاگ هلندی می رود. کمی بعد وارد آفریقای جنوبی شده و یک کارخانه تولید آبگرمکن به نام تک گیسر را خریداری می کند و به سرعت سراغ ویتنام می رود و یک کارخانه تولید آبگرمکن برقی را افتتاح می کند. همین روند در سال 2015 نیز ادامه داشت در این سال آریستون یک شعبه جدید بدرز اندونزی باز می کند و با کسب سهام Gastech-Energi A/S به بازار دانمارک نیز ورود می کند. آریستون همچنین ا SPM فرانسوی که تولیدکننده مشعل است را در سنت پترزبوگ در جشن 20 سالگی ورود آریستون ترمو روسیه افتتاح می کند. 

در سال 2016 آریستون به آمریکا و کانادا با خرید NTI ورود می کند و در همان سال برند های زیر مجموعه آریستون یعنی  Arcevia و Osimo plants موفق به کسب مدال برنز درجه یک تولید جهانی می شوند. 

و امروز آریستون به دنبال ورود به بازارهای مستعد و بکر جهانی است . نه فقط به وسیله صادرات بلکه به فکر ایجاد و ساخت کارخانه در ان کشور ها است.


نمایندگی  شرکت آریستون در ایران

 

نام شرکت :  سیهاوی

تاریخ تأسیس : 1379

مدیر عامل : میثم سیهاوی

شماره تماس : 81016-021

گروه سیهاوی: 

شرکت سیهاوی مفتخر است به عنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری خدمات پس از فروش پکیج های گرمایشی آریستون در ایران خدمات خود را به خریداران محترم ارائه نماید. این شرکت با دارا بودن بیش از 400 نماینده خدمات مجاز آموزش دیده در سطح کشور و با توانایی تأمین قطعه اصلی از کشورهای تولیدکننده یکی از فعالترین مراکز خدماتی پس از فروش پکیج های گرمایشی آریستون در ایران می باشد. این شرکت، مفتخر است بر پایه ISO های مدیریت کنترل کیفی: ISO 9001:2008 - ISO 10004:2010  - ISO 10002:2004 خدمات پس از فروش پکیج های گرمایشی آریستون را به مشتریان خود ارائه نماید. افتخار ما این است که محصولات خوب و با کیفیت را فقط با نام ضمانتنامه سیهاوی می شناسند. بازرگانی سیهاوی در سال 1379 و با هدف واردات لوازم خانگی تأسیس شد.


نام شرکت :  آرون

تاریخ تأسیس : ...

مدیر عامل : ....

شماره تماس :  ...

گروه آرون : 

 0 محصول مقایسه کن