ویزمن - Viesmann

نام شرکت : Viesmann Group

برند:  ویزمن - Viesmann

کشور:  آلمان

تاریخ تأسیس: 1917

مؤسس: Johann Viessmann - جان ویزمن 

محصولات:  

 

  • سیستم های گرمایشی 
  • سیستم های سرمایشی 
  • سیستم های صنعتی 
  • یحچال های صنعتی 
  • سیستم های سردخانه ای 
  • سیستم های سولار انرژی

تاریخچه

 گروه ویزمن در سال 1917 توسط جان ویزمن تاسیس شد. این شرکت در سال 1937 این شرکت به آلندرف انتقال پیدا کرد و این نقطه تحولی برای ویزمن بود. این شرکت در سیستم تولید سیستم های گرمایشی کار خود را دنبال میکرد تا سال 1970 فرا رسید. این سال، سال شکوفایی و گسترش کارخانه بود .اولین کارخانه خارج از خاک آلمان در سال 1972 در شهر فلکومون فرانسه ساخته شد و پس از آن 1974 همین اتفاق در آنتاریو کانادا تکرار شد.

در سال 1976 به دلیل بحران انرژی و بالا رفتن هزینه سوخت ویزمن به فکر ایجاد و ساخت سولار انرژی یا همان انرژی های پاک افتاد . این امر در سال 1978 به تحقق پیوست.

ویزمن پس از به سرانجام رسیدن تولید سولار انرژی در همان سال پمپ های حرارتی را نیز تولید کرد با بتواند گام بلندی در گسترش کارخانه خود برداشته باشد.

در پایان سال 1991 و ابتدای 1992 دکتر هانس ویزمن شرکت را به پسرش مارتین ویزمن سپرد که این امر باعث ایجاد نگرش نو و جدیدی بود که استارت آن در سال 1990 توسط ویزمن پسر خورده شده بود. سال 1990 شروع ایجاد تخولات توسط پدر و پسر ویزمن بود که در سال 1991 توسط پسر با سرعت بیشتری مورد پیگیری قرار گرفت . تغییزات عمده ؛ دیگ های زمینی تبدیل به پکیج های دیواری شدند  . تغییر از نفت به گاز و تکنولوژی کندانسینگ. 

ویزمن یک مرکز تولید برای پکیج های شوفاژ دیواری در آلندورف تاسیس کرد و در عین حال به دنبال ایجاد یک دفتر فروش بین المللی با ایجاد شبکه شعب سراسری بود.

سال 2005 و تشکیل کمپین " بهره وری مثبت " که تمرکز آن روی صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش اثرات زیست محیطی و موارد دیگر بود.

در سال 2009 و 2011 جایزه پایداری در تولید آلمانی و برترین برند تجاری آلمانی به گروه ویزمن تعلق گرفت و همینطور در سال 2010 نیز این شرکت توانست جایزه بهینه سازی تولید انرژی را دریافت نماید.

 

نمایندگی  شرکت ویزمن (Viesmann) ایران

** به دلیل گستردگی محصولات گروه تولیدی ویزمن , چند شرکت ایرانی محصولات مختلف ویزمن آلمان را وارد کشور می کنند ** 

نام شرکت : 

تاریخ تأسیس :

مدیر عامل : 

تلفن :

ایمیل :

آدرس : 

محصولات : 0 محصول مقایسه کن