درباره ما


سرآغاز گفتار نام خداست که رحمتگر و مهربان ، خلق راست.

 

سایت TASISAT.COM در تاریخ ۱۳۹۵/۷/۱۷ همزمان با نمایشگاه تاسیسات تهران فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

هدف ایجاد این سایت تشکیل فضایی جامع برای آشنایی با صنعت تاسیسات ، محصولات تاسیساتی ، شرکت های وارد کننده و تولیدکننده، مقالات آموزشی و اخبار مرتبط می باشد.

تاسیسات دات کام با تشکیل فضایی مناسب برای تمامی افراد مرتبط با این صنف تشکیل شده است که از خریداران تا تولیدکنندگان بتوانند از مزیت های این سایت بهره مند گردند. در یک جمله ما کمک می کنیم به خرید آسان و ایجاد فروش بیشتر برای همکاران.

تولیدکنندگان/ واردکنندگان : برای هر شرکت پروفایلی ایجاد شده است که در آن می توانند اطلاعات خود را بارگزاری نمایند تا در دسترس عموم قرار گیرد. این اطلاعات می تواند ویترینی برای عموم باشد که به طور رایگان در دسترس همگان قرار دارد.

 

فروشگاه ها / شرکت ها : فروشندگان محصولات تاسیساتی می توانند با ثبت نام و ایجاد عضویت قیمت های پیشنهادی محصولاتی که فروش آنها را دارند ثبت نمایند. برای هر فروشگاه پروفایلی ایجاد می شود که می توانند اطلاعات فروشگاه، تخفیفات و خدمات خود را ثبت نمایند. خریداران به صورت مستقیم با آنها در ارتباط خواهند بود و سایت تاسیسات دات کام هیچگونه دخل و تصرفی در معامله ندارد.

 

خریداران/ پروژه داران : عزیزان خریدار می توانند پس از بررسی محصول ، مقایسه و تصمیم نهایی، قیمت های پیشنهادی فروشندگان را در کنار هر محصول مشاهده نمایند و پس از بررسی اقدام به خرید از فروشگاه دلخواه خود کنند.

 

TASISAT.COM پس از اخذ مدارک معتبر از فروشندگان آنها را در وبسایت فعال می نماید و در معامله بین خریدار و فروشنده هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


گروه تاسیسات دات کام با هدف در اختیار گذاشتن اطلاعات جامع تاسیسات داخلی و خارجی در نظر دارد خدمت کوچکی جهت رفع نیاز  تولیدکنندگان، فروشندگان، نصاب ها، مشتریان و در کل تمام عزیزانی که به هر طریقی با این جامعه تاسیساتی در ارتباط هستند را به صورت جامع پاسخگو باشد.

TASISAT.COM سایتی خبری آنلاین است که صرفاً وظیفه اطلاع رسانی جامع در مورد محصولات و وقایع جدید در تاسیسات کشور و جهان را دارد و هیچ گونه تراکنش خرید و فروش محصولی در این سایت انجام نمیشود . ما در نظر داریم بستری مناسب برای پیش برد اهداف صنوف تاسیساتی کشور فراهم سازیم.


ایجاد فضای عرضه ی کالا برای تولیدکنندگان و واردکنندگان.

ایجاد فضای فروش بیشتر برای فروشندگان.

ایجاد فضای نصب برای نصابان عزیز.

و همینطور ایجاد فضایی بسیار جامع و قابل دسترس برای خریداران عزیز از اهداف ما در طراحی این سایت میباشد.

 امیدواریم بتوانیم خدمات نوینی در قالب مرجع تخصصی تاسیسات کشور به شما عزیزان ارائه نماییم 


برای ارتباط با سایت تاسیسات دات کام به قسمت تماس با ما در قسمت پایانی هر صفحه مراجعه نمایید.

 خدایا جهان پادشاهی توراست. ز ما خدمت آید، خدایی توراست 

 

 

TASISAT.COM


0 محصول مقایسه کن