راهنمای سایت


سایت tasisat.com از بخش‌های بسیاری زیادی برای رفع نیاز تمامی افراد مرتبط با جامعه بزرگ تأسیسات ایران طراحی‌شده است.

توضیحات تمامی بخش‌های سایت شاید نیاز به ساعت‌ها توضیحات نیاز داشته باشد که در اینجا به‌صورت خلاصه بخش‌های آن را برای شما شرح می‌دهیم.صفحه اول 

بخش‌های صفحه اول سایت به دسته‌های زیر تقسیم‌شده‌اند: 

اخبار و مقالات: عمده‌ی صفحه اول سایت اختصاص دارد به اخبار و مقالات مرتبط با صنعت تأسیسات و ساختمان می‌باشد. امروزه به دلیل اهمیت اطلاعات و آگاهی عمده‌ی صفحه اول که متشکل از قسمت بالایی (شات اول سایت)، شات دوم و انتهای سایت اختصاص به این موارد داده‌شده است.

قیمت روز: این جدول جهت اعلام قیمت‌های روزانه محصولات پرمصرف بازار تهیه شده است. بسیاری از خریداران و فروشندگان هر روزه اقدام به استعلام قیمت محصولات معروف بازار  می‌کنند و سیاست خریدوفروش خود را بر این مبنا قرار می‌دهند.

مقایسه محصول: در کنار قیمت روز با انتخاب مدیر سایت که بر مبنای بازدیدهای بیشتر بازدیدکنندگان از محصولات می‌باشد دو محصول مرتبط با یکدیگر را به معرض مقایسه قرار می‌دهد.

تازه‌ترین‌ها: این بخش مرتبط است با محصولات جدید و ثبت‌شده در سایت که به بازدیدکننده این امکان را می‌دهد تا با محصولات جدید ثبت‌شده آشنا شده و به‌سرعت به آن دسترسی پیدا کند. 

فیلم‌ها: بخش ویدئو یا همان فیلم‌ها جهت نمایش ویدیو و کلیپ‌های آموزشی، اخبار و مصاحبه‌ها، نمایش و برسی کالاها، آگهی و هرگونه فیلم‌هایی مرتبط با صنعت تاسیسات کشور در نظر گرفته‌شده است.


 

محصولات 

صفحه محصولات یکی از اصلی‌ترین بخش‌های سایت TASISAT.com  می‌باشد. صفحه اول محصولات دارای بخش‌های مختلف برای نمایش محصولات با تعریف‌های مختلف می‌باشد.

اما اصلی‌ترین بخش محصولات بخش قیمت می‌باشد: 

سایت تأسیسات دات کام هیچ‌گونه خرید یا فروشی انجام نمی‌دهد. این سایت در نظر دارد جهت سهولت خرید محصولات برای مشتریان و کمک به فروش برای فروشندگان بستری مناسب را فراهم سازد. بدین منظور در کنار هر محصول فروشگاه‌های محترم قیمت‌های پیشنهادی خود را درج می‌کنند بدین ترتیب مشتریان بدون اینکه وقت زیادی صرف مراجعه به بازار تاسیسات داشته باشند می‌توانند محصول خود را انتخاب و باقیمت مناسبی خریداری نمایند.

مقایسه محصولات: بازدیدکنندگان می‌توانند چند محصول مرتبط را با یکدیگر مقایسه کنند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه ایده آل خود برسند.


تولیدکنندگان 

تمامی تولیدکنندگان و واردکنندگان (عرضه‌کنندگان) مرتبط با صنعت ساختمان و تأسیسات کشور با تمامی مشخصات شرکت و، محصولات و خدمات آنها ثبت‌شده است و بازدیدکنندگان با هر جایگاهی می‌توانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. این بخش نمایانگر اصالت شرکت‌ها می‌باشد و همکاران محترم نیز می‌توانند به این وسیله به‌راحتی راه‌های ارتباط با شرکت هارا به‌دست آورند.


ثبت اطلاعات 

ما در نظر داریم برای تمامی افراد و صنوف مرتبط با تأسیسات بهترین خدمت‌رسانی را انجام دهیم. برای همین منظور در قسمت اطلاعات پروژه داران، نصاب‌ها، فروشگاه داران، تولیدکنندگان و واردکنندگان می‌توانند اطلاعات خود را ثبت کنند تا ما جهت رفع و کمک به درخواست‌های آنها اقدام نماییم.

پروژه داران: پروژه داران می‌توانند با ثبت اطلاعات خود از مشاوره رایگان ما جهت انتخاب و ارزیابی کالای مصرفی برخوردار شوند.

نصاب‌ها: نصاب‌های محترم با درج اطلاعات خود این امکان را به ما می‌دهند تا پل ارتباطی میان شرکت‌ها، فروشندگان و مشتریان عزیز باشیم 

فروشگاه داران: فروشندگان محترم در صورت ثبت اطلاعات خود امکان بارگزاری قیمت‌ها و عضویت در سایت را پیدا خواهند کرد.

تولیدکنندگان و واردکنندگان: عرضه کنندگان کالا با ثبت اطلاعات خود امکان ثبت اطلاعات شرکت آنها در سایت فراهم خواهد شد و بدین ترتیب ما پلی میان آنها و فروشندگان خواهیم بود تا بتوانند محصولات خود را به‌راحتی به فروش برسانند.


رویدادها 

بخش رویدادها مرتبط یا نمایشگاه‌ها و همایش‌های مرتبط با صنعت تأسیسات و ساختمان در ایران و سراسر دنیا می‌باشد. در این بخش ما اطلاعات مربوط به این رویدادها را در اختیار افراد مرتبط با صنعت تأسیسات و بازدیدکنندگان قرار می‌دهیم تا هم بتوانند برای برنامه‌ریزی سفر خود اقدام نمایند و هم بتوانند از اخبار نمایشگاهی اطلاعات کسب نمایند. 


0 محصول مقایسه کن