نمایشگاه مرکزی
تماس با ما

درباره ما

فروشگاه پارس شوفاژ در سال ۱۳۶۲ تاسیس گردیده و فعالیت خود را در زمینه تاسیسات ساختمانی ( سرمایش و گرمایش ) آغاز نموده است. این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین و با به کار گیری از دانش روز دنیا همواره ارائه دهنده ی محصولات و اجرای آن بیش از هزاران پروژه ساختمانی بوده است. از سال ۱۳۹2 این مجموعه با برند تاسیسات.کام ( Tasisat.com ) در فضای آنلاین فعالیت خود را آغاز نموده است. 

سیستم های سرمایش و گرمایش
سیستم های سرمایش و گرمایش
تهویه مطبوع ( HVAC )

سیستم های سرمایشی

مجموعه بزرگ پارس شوفاژ ( تاسیسات . کام ) جزو اولین ارائه دهنده های سیستم های تهویه مطبوع ( AIR CONDITIONER ) در ایران بوده است که اولین محصولات خود را با شرکت MITSUBISHI DAYA آغاز نموده است. پارس شوفاژ با بهترین تجربه کاری در نصب تاسیسات ساختمانی و تهویه مطبوع ) HVAC ( و سیستم روز دنیا همچون V.R.V در ایران می باشد که امروزه با بهره گیری از بهترین متخصان فروش و مجریان با تجربه در خدمت مردم ایران در سراسر کشور عزیزمان می باشد.

واحد فروش

تاسیسات . کام بر خلاف دیگر شركت ها و مجموعه هایی که در زمینه سیستم های سرمایش و گرمایش فعلایت می کنند, كه در هر شرایطي فقط محصولي كه امكان عرضه آن را دارند به شما پیشنهاد مي كنند , تاسیسات . کام ( Tasisat.com ) شرایط مختلف محل نصب دستگاه را كارشناسي كرده و از بین تمامي محصولات موجود در بازار مناسب ترین و بهترین محصول را به شما پیشنهاد مي كنیم. بنابر این وقتي شما با تاسیسات . کام مشورت مي كنید, تمامي محصولات موجود در بازار را مورد بررسي قرار مي دهید و بهترین گزینه را انتخاب مي كنید.

hvac systems logo
hvac systems logo 2

ثبت درخواست مشاوره رایگان

واحد مهندسی فروش تاسیسات . کام ( Tasisat.Com ) مفتخر است سرویس مشاوره رایگان را جهت ارائه هرچه بهتر و کامل تر خدمات به کارفرمایان، مشاوران و مالکین محترم پروژه های مسکونی، اداری و تجاری ارائه نماید.

این خدمات شامل محاسبه بار برودتی/حرارتی ، ظرفیت سنجی و ارائه پیشنهاد در قالب سیستم سرمایش , گرمایش , سونا , استخر و جکوزی , ابزار دقیق , سیستم های موتور خانه مرکزی , انواع سیستم های سرمایش ( چیلر , فن کوئل , داکت اسپلیت , کولر گازی ) و غیره … می باشد.

در صورت تمایل لطفا فرم ذیل را پر نموده و بر روی دکمه ثبت درخواست کلیک نمایید.

فعالیت های مجموعه :

در حال حاضر مجموعه پارس شوفاژ در پنج زمینه اصلي فعالیت دارد ، كه عبارتند از :
1 )  طراحی و مشاوره تاسیسات مکانیکی .
2 ) اجراي تاسیسات مکانیکی
3 ) فروش اقلام سیستم های سرمایش , گرمایش و سونا استخر و جکوزی , ابزار دقیق , لوله و اتصالات .
4 ) ارائه خدمات پس از فروش .
5 ) پژوهش وتحقیق درزمینه انرژی های نو و دستاوردهای جدید سیستم سرمایشی و تاسیساتی .

مشاوره رایگان و طراحی سیستم های تاسیساتی در زمینه ذیل اعلام می دارد:

1 )  طراحی سیستم لوله كشي ساختمان )سرد و گرم مصرفی و فاضلابی – سرمایشی و گرمایی – آتش نشانی )
2 )  طراحی سیستمهای حرارتی و برودتی مركزي
3 )  طراحی تاسیسات استخر ، سونا ، جکوزی
4 )  طراحی سردخانه های صنعتی
5 )  طراحی سیستم گرمایش از كف

اجراي تاسیسات مکانیکی توسط چهار واحد اجرایي انجام مي گیرد :

1 ) واحد پایپینگ
2 ) واحد خدمات فني پكیج و رادیاتور
3 ) واحد خدمات فنی کولرهای گازی
3 ) واحد موتورخانه و سرمایش مركزي

تکمیل تاسیسات مكانیكي یك ساختمان از طراحي مهندسي تا اجراء وانتخاب کالای مناسب سبب دستیابي به بهترین متدود وكار آمدترین سیستم و صرفه جویي در هزینه ها می شود, همچنین تلفیق روشهاي سنتي موفق وجدیدترین روشهاي علمي روز و نظارتهاي دقیق مهندسین شركت کیفیت و اطمینان را دو چندان مي كند. شركت پارس شوفاژ ( تاسیسات . کام ) كلیه سیستمهاي موجود را بصورت یكجا بررسي و متناسب با وسعت و نوع كاربري ساختمان و شرایط آب و هوایی منطقه بهترین گزینه را انتخاب می کند.

مجموعه تاسیسات دات کام و فروشگاه پارس شوفاژ با مدیریت آقای حسین معصومی در زمینه مشاوره و فروش تاسیسات فعالیت می کند. برای دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با خرید انواع و اقسام تجهیزات با ما تماس بگیرید.

نماد اعتماد الكترونیكی
نماد اعتماد الكترونیكی
انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی تهران
انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی تهران
نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال
نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال