فروشگاه پارس شوفاژ در سال ۱۳۶۲تاسیس گردیده و فعالیت خود را در زمینه تاسیسات ساختمانی آغاز نموده است.این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین و با بهره گیری از دانش روز دنیا همواره ارائه دهنده ی محصولات و اجرای آن بیش از صدها پروژه ساختمانی بوده است. از سال ۱۳۹۸ این مجموعه با برند تاسیسات دات کام در فضای آنلاین فعالیت خود را آغاز نموده است.

پارس شوفاژ جزو اولین ارائه دهنده های سیستم های AIR CONDITIONER در ایران بوده است که اولین محصولات خود را با شرکت MITSUBISHI آغاز نموده است.
پارس شوفاژ با بهترین تجربه کاری در نصب تاسیسات ساختمانی و تهویه مطبوع ) HVAC ( و سیستم V.R.V در ایران می باشد که امروزه با بهره گیری از بهترین متخصان فروش و مجریان با تجربه در خدمت مردم ایران است.
بر خلاف دیگر شرکتها که در هر شرایطی فقط محصولی که امکان عرضه آن را دارند به شما پیشنهاد می کنند , پارس شوفاژ شرایط مختلف محل را کارشناسی کرده و از بین تمامی محصولات بازار مناسبترین محصول را به شما پیشنهاد می کنیم.بنابر این وقتی شما با پارس شوفاژ مشورت می کنید , تمامی محصولات موجود در بازار را مورد بررسی قرار می دهید و بهترین گزینه را انتخاب می کنید.

فعالیت های مجموعه

در حال حاضر مجموعه پارس شوفاژ در پنج زمینه اصلی فعالیت دارد ، که عبارتند از :
۱. طراحی و مشاوره تاسیسات مکانیکی
۲. اجرای تاسیسات مکانیکی
۳. فروش اقلام تاسیساتی
۴. ارائه خدمات پس از فروش
۵. پژوهش وتحقیق درزمینه انرژیهای نو و دستاوردهای جدید تاسیساتی

این مجموعه آمادگی خود را جهت ارائه هرگونه مشاوره رایگان و طراحی سیستم های تاسیساتی در زمینه ذیل اعلام می دارد:

۱. طراحی سیستم لوله کشی ساختمان )سرد و گرم مصرفی و فاضلابی – سرمایشی و گرمایی – آتش نشانی )
۲. طراحی سیستمهای حرارتی و برودتی مرکزی
۳. طراحی تاسیسات استخر ، سونا ، جکوزی
۴. طراحی سردخانه های صنعتی
۵. طراحی سیستم گرمایش از کف
اجرای تاسیسات مکانیکی توسط چهار واحد اجرایی انجام می گیرد :
واحد پایپینگ
واحد خدمات فنی پکیج و رادیاتور
واحد خدمات فنی کولرهای گازی
واحد موتورخانه و سرمایش مرکزی
تکمیل تاسیسات مکانیکی یک ساختمان از طراحی مهندسی تا اجراء وانتخاب کالای مناسب سبب دستیابی به بهترین متد وکارآمدترین سیستم و صرفه جویی در هزینه ها می شود همچنین تلفیق روشهای سنتی موفق وجدیدترین روشهای علمی روز و نظارتهای دقیق مهندسین شرکت کیفیت و اطمینان را دو چندان می کند شرکت بنا گستران کلیه سیستمهای موجود را بصورت یکجا بررسی و متناسب با وسعت و نوع کاربری ساختمان وشرایط آب و هوایی منطقه بهترین گزینه را انتخاب می کند.

مجموعه تاسیسات دات کام و فروشگاه پارس شوفاژ با مدیریت آقای حسین معصومی اصفهانی در زمینه مشاوره و فروش تاسیسات فعالیت می کند. برای دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با خرید انواع و اقسام تجهیزات با ما تماس بگیرید.

آدرس فروشگاه:

تهران – خیابان طالقانی – بین بهار و شریعتی – پلاک ۹۵
تلفن تماس:
۰۲۱۷۷۶۵۵۳۸۸
گواهی انجمن صنفی