فروشگاه پارس شوفاژ در سال ۱۳۶۲تاسیس گردیده و فعالیت خود را در زمینه تاسیسات ساختمانی آغاز نموده است.این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین و با بهره گیری از دانش روز دنیا همواره ارائه دهنده ی محصولات و اجرای آن بیش از صدها پروژه ساختمانی بوده است. از سال ۱۳۹۸ این مجموعه با برند تاسیسات دات کام در فضای آنلاین فعالیت خود را آغاز نموده است.

پارس شوفاژ جزو اولین ارائه دهنده های سیستم های AIR CONDITIONER در ایران بوده است که اولین محصولات خود را با شرکت MITSUBISHI آغاز نموده است.
پارس شوفاژ با بهترین تجربه کاری در نصب تاسیسات ساختمانی و تهویه مطبوع ) HVAC ( و سیستم V.R.V در ایران می باشد که امروزه با بهره گیری از بهترین متخصان فروش و مجریان با تجربه در خدمت مردم ایران است.
بر خلاف دیگر شركتها كه در هر شرایطي فقط محصولي كه امكان عرضه آن را دارند به شما پیشنهاد مي كنند , پارس شوفاژ شرایط مختلف محل را كارشناسي كرده و از بین تمامي محصولات بازار مناسبترین محصول را به شما پیشنهاد مي كنیم.بنابر این وقتي شما با پارس شوفاژ مشورت مي كنید , تمامي محصولات موجود در بازار را مورد بررسي قرار مي دهید و بهترین گزینه را انتخاب مي كنید.

فعالیت های مجموعه

در حال حاضر مجموعه پارس شوفاژ در پنج زمینه اصلي فعالیت دارد ، كه عبارتند از :
1. طراحی و مشاوره تاسیسات مکانیکی
2. اجراي تاسیسات مکانیکی
3. فروش اقلام تاسیساتی
4. ارائه خدمات پس از فروش
5. پژوهش وتحقیق درزمینه انرژیهای نو و دستاوردهای جدید تاسیساتی

این مجموعه آمادگی خود را جهت ارائه هرگونه مشاوره رایگان و طراحی سیستم های تاسیساتی در زمینه ذیل اعلام می دارد:

1. طراحی سیستم لوله كشي ساختمان )سرد و گرم مصرفی و فاضلابی – سرمایشی و گرمایی – آتش نشانی )
2. طراحی سیستمهای حرارتی و برودتی مركزي
3. طراحی تاسیسات استخر ، سونا ، جکوزی
4. طراحی سردخانه های صنعتی
5. طراحی سیستم گرمایش از كف
اجراي تاسیسات مکانیکی توسط چهار واحد اجرایي انجام مي گیرد :
واحد پایپینگ
واحد خدمات فني پكیج و رادیاتور
واحد خدمات فنی کولرهای گازی
واحد موتورخانه و سرمایش مركزي
تکمیل تاسیسات مكانیكي یك ساختمان از طراحي مهندسي تا اجراء وانتخاب کالای مناسب سبب دستیابي به بهترین متد وكارآمدترین سیستم و صرفه جویي در هزینه ها می شود همچنین تلفیق روشهاي سنتي موفق وجدیدترین روشهاي علمي روز و نظارتهاي دقیق مهندسین شركت کیفیت و اطمینان را دو چندان مي كند شركت بنا گستران كلیه سیستمهاي موجود را بصورت یكجا بررسي و متناسب با وسعت و نوع كاربري ساختمان وشرایط آب و هوایی منطقه بهترین گزینه را انتخاب می کند.

مجموعه تاسیسات دات کام و فروشگاه پارس شوفاژ با مدیریت آقای حسین معصومی اصفهانی در زمینه مشاوره و فروش تاسیسات فعالیت می کند. برای دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با خرید انواع و اقسام تجهیزات با ما تماس بگیرید.

آدرس فروشگاه:

تهران – خیابان طالقانی – بین بهار و شریعتی – پلاک 95
تلفن تماس:
02177655388