در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
هر آن چیزی که از داکت اسپیلت سامسونگ باید بدانید

هر آن چیزی که باید درباره داکت اسپیلت سامسونگ بدانید

لطفا امتیاز دهید

داکت اسپلیت یکی از بهترین و حرفه‌ای ترین تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در دنیا است. تجهیزات سرمایشی و گرمایشی‌ای که طرفداران و خریداران خاص خودش را دشاته و یکی از محبوب ترین برندها در این زمینه، برند سامسونگ است. شرکتی کره‌ای که یکی از معتبرترین و معروف ترین شرکت‌های تولید لوازم خانگی است. شرکتی که دامنه‌ی متنوع محصولات آن از لوازم خانگی و صوتی و تصویری تا گوشی‌های هوشمند گسترده شده است.

داکت اسپیلت عادی و داکت اسپیلت اینورتر سامسونگ هر کدام با توجه به خصوصیات و ویژگی‌هایی که دارند و تنوع مدل‌های‌شان قیمت متفاوتی دارند. وب سایت tasisat.com  به عنوان نمایندگی سامسونگ انواع اسپیلت سامسونگ را به فروش می‌رساند و خدمات پس از فروش آنها را هم به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

در ادامه‌ی این مقاله با خصوصات و ویژگی‌ها و  مشخصات فنی انواع مدل‌های داکت اسپیلت سامسونگ بیشتر آشنا خواهید شد. هر آن چیزی که از این محصول باید بدانید: با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

همه چیز درباره داکت اسپیلت سامسونگ
همه چیز درباره داکت اسپیلت سامسونگ

خصوصیات و ویژگی‌های انواع مدل‌های داکت اسپیلت سامسونگ

خرید داکت اسپلیت نیازمند بررسی ویژگی ها و مشخصات فنی آن ها است. از خصوصیات و ویژگی‌های بارز داکت اسپیلت سامسونگ می‌توان به امکان سرویس و نگهداری آسان، امکان تهویه چند فضا جهت سرمایش و گرمایش، قابلیت نصب پمپ تخلیه آب، قابلیت کنترل فشار استاتیکی خارجی دستگاه، قابلیت تزریق هوای تازه ورودی، قابلیت نصب کویل آب گرم جهت تامین هوای گرم، دارای یونیت داخلی با ارتفاع کم، حداقل میزان تولید صدا، قابلیت لوله کشی با متراژ طولانی، کمپرسور تروپیکال با قدرت بازدهی بالا حتی در دمای ۵۴ درجه سانتی گراد و تنوع ظرفیت ۱۲ الی ۶۰ هزار اشاره کرد.

خرید انواع مدل های داکت اسپلیت سامسونگ

مشخصات فنی انواع مدل‌های داکت اسپیلت سامسونگ

  1. داکت اسپیلت سامسونگ ۳۶۰۰۰ سرمایشی: نوع کمپرسور این محصول از نوع روتاری است. این اسپیلت با گاز مبرد R22 کار می‌کند و دارای برچسب انرژی B است. نوع و جریان برق مصرفی این دستگاه به ترتیب سه فاز و ۳۸۰ ولت و ۶ الی ۷ آمپر بوده و دارای ظرفیت سرمایشی BTU/h 36000 و ظرفیت سرمایشی تن ۳ است. حداکثر صدای یونیت داخلی و یونیت خارجی به ترتیب ۴۲/۴۳ و ۴۰ دسی بل است. همچنین ابعاد یونیت داخلی و وزن آن و ابعاد یونیت خارجی و وزن آن به ترتیب ۱۱۵۰×۳۲۰×۴۸۰ میلی متر و ۴۰ کیلوگرم و ۹۳۱×۸۸۱×۳۲۰ و ۸۵ کیلوگرم است.
  2. داکت اسپیلت سامسونگ ۳۶۰۰۰ سرد و گرم: نوع کمپرسور این دستگاه از نوع روتاری است. این اسپیلت با گاز مبرد R22 کار می‌کند و دارای برچسب انرژی B است. نوع و جریان برق مصرفی این اسپیلت به ترتیب سه فاز و ۳۸۰ ولت و ۵ الی ۶ آمپر بوده و دارای ظرفیت سرمایشی و گرمایشی BTU/h 36000 و ظرفیت سرمایشی تن ۳ است. حداکثر صدای یونیت داخلی و یونیت خارجی به ترتیب ۴۲/۴۳ و ۵۴/۵۶ دسی بل است. همچنین ابعاد یونیت داخلی و وزن آن و ابعاد یونیت خارجی و وزن آن به ترتیب ۱۱۵۰×۳۲۰×۴۸۰ میلی متر و ۴۰ کیلوگرم و ۹۳۱×۸۸۱×۳۲۰ و ۸۵ کیلوگرم است.
  3. داکت اسپیلت سامسونگ ۱۸۰۰۰ اینورتر: نوع کمپرسور این محصول، روتاری است. این اسپیلت با گاز مبرد R410a کار می‌کند و دارای برچسب انرژی A، کیت اینورتر (کم مصرف) است. نوع و جریان برق مصرفی دستگاه به ترتیب تک فاز و ۲۲۰ ولت و ۷ الی ۸ آمپر بوده و دارای ظرفیت سرمایشی و گرمایشی BTU/h 18000 و ظرفیت سرمایشی تن ۱.۵ است. بازدهی این دستگاه در حالت سرمایش ۳.۲۱ EER و در حالت گرمایش ۳.۴۱ COP است. حداکثر صدای یونیت داخلی و یونیت خارجی به ترتیب ۳۳/۳۵.۵/۳۷ و ۴۹ دسی بل است. همچنین ابعاد یونیت داخلی و وزن آن و ابعاد یونیت خارجی و وزن آن به ترتیب ۹۰۰×۲۶۰×۴۸۰ میلی متر و ۲۹.۵ کیلوگرم و ۸۸۰×۶۳۸×۳۱۰ و ۵۰ کیلوگرم است.
  4. داکت اسپیلت سامسونگ ۲۴۰۰۰ اینورتر: نوع کمپرسور این مدل سیستم تهویه مطبوع از نوع روتاری است. این اسپیلت با گاز مبرد R410a کار می‌کند و دارای برچسب انرژی A، کیت اینورتر (کم مصرف) است. نوع جریان برق مصرفی این اسپیلت به ترتیب تک فاز و ۲۲۰ ولت و ۹ الی ۱۰ آمپر بوده و دارای ظرفیت سرمایشی و گرمایشی BTU/h 24000 و ظرفیت سرمایشی تن ۲ است. بازدهی این دستگاه در حالت سرمایش ۳.۲۱ EER و در حالت گرمایش ۳.۴۱ COP است. حداکثر صدای یونیت داخلی و یونیت خارجی به ترتیب ۳۹/۳۵/۳۷ و ۵۱/۴۹ دسی بل است. همچنین ابعاد یونیت داخلی و وزن آن و ابعاد یونیت خارجی و وزن آن به ترتیب ۱۱۵۰×۲۶۰×۴۸۰ میلی متر و ۳۳ کیلوگرم و ۸۸۰×۷۹۸×۳۱۰ و ۵۵ کیلوگرم است.
  5. داکت اسپیلت سامسونگ ۳۰۰۰۰ اینورتر: نوع کمپرسور این مدل از داکت اسپیلت این شرکت از نوع روتاری است. این اسپیلت با گاز مبرد R410a کار می‌کند و دارای برچسب انرژی A، کیت اینورتر (کم مصرف) است. نوع جریان برق مصرفی این اسپیلت به ترتیب تک فاز و ۲۲۰ ولت و ۱۲ الی ۱۳ آمپر بوده و دارای ظرفیت سرمایشی و گرمایشی BTU/h 30000 و ظرفیت سرمایشی تن ۲۵ است. بازدهی این دستگاه در حالت سرمایش ۳.۲۱ EER و در حالت گرمایش ۳.۴۱ COP است. حداکثر صدای یونیت داخلی و یونیت خارجی به ترتیب ۳۹/۳۵/۳۷ و ۵۱/۵۲ دسی بل است. همچنین وزن یونیت داخلی و خارجی به ترتیب ۳۹ کیلوگرم و ۷۲کیلوگرم است.
  6. داکت اسپیلت سامسونگ ۴۰۰۰۰ اینورتر: نوع کمپرسور این محصول از نوع روتاری است. این اسپیلت با گاز مبرد R410a کار می‌کند و دارای برچسب انرژی A، کیت اینورتر (کم مصرف) است. نوع و جریان برق مصرفی این اسپیلت به ترتیب تک فاز و ۲۲۰ ولت و ۱۳ الی ۱۴ آمپر بوده و دارای ظرفیت سرمایشی و گرمایشی BTU/h 36000 و ظرفیت سرمایشی تن ۳ است. بازدهی این دستگاه در حالت سرمایش ۳.۲۱ EER و در حالت گرمایش ۳.۴۱ COP است. حداکثر صدای یونیت داخلی و یونیت خارجی به ترتیب ۳۹/۳۵/۳۷ و ۵۲/۵۳ دسی بل است. همچنین ابعاد یونیت داخلی و وزن آن و ابعاد یونیت خارجی و وزن آن به ترتیب ۱۲۰۰×۳۶۰×۶۵۰ میلی متر و ۵۵ کیلوگرم و ۳۳۰×۹۹۸×۹۴۰ و ۷۲ کیلوگرم است.
  7. داکت اسپیلت سامسونگ ۳۶۰۰۰ اینورتر: نوع کمپرسور این مدل از داکت اسپیلت این شرکت از نوع روتاری است. این اسپیلت با گاز مبرد R410a کار می‌کند و دارای برچسب انرژی A، کیت اینورتر (کم مصرف) است. نوع و جریان برق مصرفی این اسپیلت به ترتیب سه فاز و ۳۸۰ ولت و ۴ الی ۵ آمپر بوده و دارای ظرفیت سرمایشی و گرمایشی BTU/h 36000 و ظرفیت سرمایشی تن ۳ است. بازدهی این دستگاه در حالت سرمایش ۳.۲۱ EER و در حالت گرمایش ۳.۴۱ COP است. حداکثر صدای یونیت داخلی و یونیت خارجی به ترتیب ۳۹/۳۵/۳۷ و ۵۲/۵۳ دسی بل است. همچنین ابعاد یونیت داخلی و وزن آن و ابعاد یونیت خارجی و وزن آن به ترتیب ۱۲۰۰×۳۶۰×۶۵۰ میلی متر و ۵۵ کیلوگرم و ۹۹۸×۹۴۰×۳۳۰ و ۸۱ کیلوگرم است.
  8. داکت اسپیلت سامسونگ ۴۲۰۰۰ اینورتر: نوع کمپرسور اینمحصول از نوع روتاری است. این اسپیلت با گاز مبرد R410a کار می‌کند و دارای برچسب انرژی A، کیت اینورتر (کم مصرف) است. نوع و جریان برق مصرفی این دستگاه به ترتیب تک فاز و ۲۲۰ ولت و ۱۷ الی ۱۸ آمپر بوده و دارای ظرفیت سرمایشی و گرمایشی BTU/h 42000 و ظرفیت سرمایشی تن ۳.۵ است. بازدهی این دستگاه در حالت سرمایش ۳.۲۱ EER و در حالت گرمایش ۳.۴۱ COP است. حداکثر صدای یونیت داخلی و یونیت خارجی به ترتیب ۴۲/۴۰/۳۸ و ۵۱/۵۲ دسی بل است. همچنین ابعاد یونیت داخلی و وزن آن و ابعاد یونیت خارجی و وزن آن به ترتیب ۱۲۰۰×۳۶۰×۶۵۰ میلی متر و ۵۵ کیلوگرم و ۱۲۱۰×۹۴۰×۳۳۰ و ۸۸ کیلوگرم است.
  9. داکت اسپیلت سامسونگ ۴۲۰۰۰ سه فاز اینورتر: نوع کمپرسور این دستگاه از نوع روتاری است. این اسپیلت با گاز مبرد R410a کار می‌کند و دارای برچسب انرژی A، کیت اینورتر (کم مصرف) است. نوع و جریان برق مصرفی این اسپیلت به ترتیب سه فاز و ۳۸۰ ولت و ۵ الی ۶ آمپر بوده و دارای ظرفیت سرمایشی و گرمایشی BTU/h 42000 و ظرفیت سرمایشی تن ۳.۵ است. بازدهی این دستگاه در حالت سرمایش ۳.۲۱ EER و در حالت گرمایش ۳.۴۱ COP است. حداکثر صدای یونیت داخلی و یونیت خارجی به ترتیب ۳۸/۴۰/۴۲ و ۵۱/۵۲ دسی بل است. همچنین ابعاد یونیت داخلی و وزن آن و ابعاد یونیت خارجی و وزن آن به ترتیب ۱۲۰۰×۳۶۰×۶۵۰ میلی متر و ۵۵ کیلوگرم و ۱۲۱۰×۹۴۰×۳۳۰ و ۸۸ کیلوگرم است.
  10. داکت اسپیلت سامسونگ ۴۸۰۰۰ سه فاز اینورتر: نوع کمپرسور این دشتگاه از نوع روتاری است. این اسپیلت با گاز مبرد R410a کار می‌کند و دارای برچسب انرژی A، کیت اینورتر (کم مصرف) است. نوع و جریان برق مصرفی این محصول به ترتیب سه فاز و ۳۸۰ ولت و ۷ الی ۸ آمپر بوده و دارای ظرفیت سرمایشی و گرمایشی BTU/h 48000 و ظرفیت سرمایشی تن ۴ است. بازدهی این دستگاه در حالت سرمایش ۳.۲۱ EER و در حالت گرمایش ۳.۴۱ COP است. حداکثر صدای یونیت داخلی و یونیت خارجی به ترتیب ۴۳/۴۰/۳۸ و ۵۲/۵۴ دسی بل است. همچنین ابعاد یونیت داخلی و وزن آن و ابعاد یونیت خارجی و وزن آن به ترتیب ۱۲۰۰×۳۶۰×۶۵۰ میلی متر و ۵۵ کیلوگرم و ۱۲۱۰×۳۳۰×۹۴۰ و ۹۱ کیلوگرم است.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

مطالب مرتبط

صرفه جویی انرژی در ساختمان

صرفه جویی در مصرف انرژی از جمله بهترین راه ها برای کاهش هزینه ها و اثرات زیست محیطی به... ادامه مطلب

عیب یابی برج خنک کننده

عیب یابی برج خنک کننده

عیب یابی برج خنک کننده شامل اقدامات بررسی و واکاوی می باشد که کاربران برج خنک کننده باید آشنایی... ادامه مطلب

عیب یابی و رفع عیب پمپ های سانتریفیوژ در سیستم حرارت مرکزی

عیب یابی و رفع عیب پمپ های سانتریفیوژ در سیستم حرارت مرکزی

در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی مبحث عیب یابی و رفع عیب پمپ های سانتریفیوژ در سیستم... ادامه مطلب

محاسبه دریچه تامین هوای تازه برای تجهیزات گازسوز ساختمان

در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل محاسبه دریچه تامین هوای تازه برای تجهیزات گازسوز ساختمان بپردازیم. جهت... ادامه مطلب

محاسبه سایز لوله گاز ساختمان

محاسبه سایز لوله گاز ساختمان

در این مقاله از سری مقالات وبسایت تاسیسات دات کام داریم به بررسی مبحث محاسبه سایز لوله گاز ساختمان... ادامه مطلب

محاسبه قطر دودکش تجهیزات گازسوز

محاسبه قطر دودکش تجهیزات گازسوز

در این مطلب قصد داریم به بررسی محاسبه قطر دودکش تجهیزات گازسوز بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما... ادامه مطلب

انتخاب بویلر ساختمان مسکونی

نحوه سرویس و نگهداری دیگ بخار

نحوه سرویس و نگهداری دیگ بخار جهت حفظ کارایی و ایمنی بویلر در طول چرخه حیات آن از اهمیت... ادامه مطلب

حداکثر طول لوله کشی داکت اسپلیت

حداکثر طول لوله کشی داکت اسپلیت

داکت اسپلیت از جمله سیستم های تهویه مطبوع می باشد که امروزه از اهمیت بالایی برخوردار شده است. اما... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 6 =