در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی asr

2/5 - (2 امتیاز)

راهنمای کنترل کولر گازی asr

در صورتی که کولر گازی asr را خریداری کرده اید باید به خوبی بتوانید با کنترل کولر گازی asr هم کار کنید و دکمه های آن را برای برای تنظیم درجه بشناسید. هر یک از دکمه هایی که روی این ریموت کنترل وجود دارا دارای ویژگی های مشخص شده ای می باشد.

شما باید به خوبی کاربرد هر یک از دکمه ها را بشناسید و از آنها برای تنظیم درجه استفاده کنید. توجه داشته باشید که پیش از استفاده از دکمه ها باید به خوبی کارایی شان را از تمامی جهات بررسی کنید و سپس آنها را مورد استفاده قرار دهید.

امروزه بسیاری از افراد از کولر گازی استفاده می کنند که آنها باید برای استفاده بهینه از این وسیله به خوبی دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی را بشناسند. برخی از دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی ای اس آر وجود دارد را اگر به خوبی بشناسید می توانید از ریموت کنترل استفاده بهینه ای داشته باشید.

به طور کلی باید بدانید که با شناسایی هر یک از دکمه های روی ریموت کنترل می توانید تنظیم درجه کولر گازی را بر اساس شرایط آب و هوایی و ساختمان خود تنظیم کنید. برخی از مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی مورد asr وجود دارد را در ادامه بیان می کنیم تا شما اطلاعات بیشتری در مورد آنها داشته باشید.ریموت کنترل کولر گازی asr

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی asr

برخی از دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی asr وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید عبارت هستند از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

یکی از مهمترین دکمه هایی که روی تمامی ریموت کنترل های کولر گازی وجود دارد دکمه خاموش و روشن می باشد. شما با زدن این دکمه می توانید کولر گازی را روشن و خاموش کنید.

  1. دکمه مود :

یکی از مهمترین دکمه هایی که شما با استفاده از آن می توانید حالت های متنوعی را درون کولر گازی خود راه اندازی کنید دکمه مود می باشد.

دکمه مود برای تنظیم کردن حالت گرمایشی، سرمایشی، فن و اتوماتیک به کار برده می شود.

شما می توانید با زدن این دکمه روی هر یک از حالت هایی که مد نظرتان است بزنید تا عملکرد شروع به کار کند. دقت داشته باشید که برای انتخاب کردن هر یک از حالت ها باید دوبار روی آن بزنید.

  1. دکمه فن :

این دکمه که روی ریموت کولر گازی وجود دارد برای جابجایی هوا مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از افراد از این دکمه در فصل بهار استفاده می کند تا هوای ساختمان را تهویه نمایند. با زدن این دکمه شما باید به خوبی بدانید که موتور کولر گازی دیگر کار نمی کند و تنها فن آن برای تهویه سازی شروع به کار می کند.

  1. دکمه کول :

یکی از دیگر دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی ای اس آر asr وجود دارد این دکمه می باشد. با زدن این دکمه می توانید از کولر گازی سرمای بیشتری را دریافت کنید. دقت داشته باشید که این دکمه را تنها باید در فصل تابستان مورد استفاده قرار دهید. در فصل زمستان این دکمه کاربردی ندارد و شما از آن نمی توانید استفاده کنید.

  1. دکمه سوئینگ :

این دکمه حرکت پره های کولر گازی را تغییر می دهد. شما با زدن این دکمه می توانید حرکت پره های کولر گازی را تغییر دهید. استفاده کردن از این دکمه بر اساس شرایط ساختمان اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع شما باید این دکمه را برای تغییر دادن پره های کولر گازی به سمت پایین و بالا مورد استفاده قرار دهید.ریموت کنترل کولر گازی asr

  1. دکمه توربو و یا جت کول :

یکی از دیگر دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی وجود دارد این دکمه می باشد که برای خنک سازی محیط با سرعت بالا از آن استفاده می کنند. شما با انتخاب کردن این دکمه می توانید سرعت بسیار بالایی از کولر گازی دریافت کنید و سرمای بیشتری را به محیط ببخشید.

در صورتی که هوا بسیار گرم است شما می توانید از این دکمه استفاده کنید.

  1. دکمه اتوماتیک :

یکی از دیگر دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی asr وجود دارد دکمه اتوماتیک می باشد. شما با زدن این دکمه می توانید هر یک از تنظیمات درون کولر گازی را بر اساس شرایطی که تنظیم می کنید دریافت نمایید.

در واقع استاندارد بودن دما با استفاده از این دکمه انجام می شود. هر یک از فصل های متنوع می توانید از این دکمه استفاده کنید و درجه هوا را به مطلوب ترین وضعیت برسانید.

  1. دکمه درای :

اگر شما می خواهید رطوبت به وجود آمده درون ساختمان خود را از بین ببرید باید به خوبی بدانید که این دکمه یکی از بهترین دکمه های روی ریموت کولر گازی می باشد که می توانید بزنید. رطوبت به وجود آمده در فضای ساختمان با استفاده از این دکمه به خوبی از بین می رود.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

مطالب مرتبط

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت داکت اسپلیت یکی از سیستم های سرمایشی و گرمایشی هوا است که میان ساختمان سازان... ادامه مطلب

Install fire box

نصب جعبه آتش نشانی

نصب جعبه آتش نشانی برای تأمین ایمنی و همچنین جلوگیری از انواع حریق صددرصد استفاده و بکارگیری جعبه آتش نشانی... ادامه مطلب

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش آتش گرفتگی در سال های اخیر در جنگل‌ها و همچنین منازل مسکونی و کارگاهی رواج پیدا... ادامه مطلب

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی آشنایی با نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی به شما کمک می کند تا... ادامه مطلب

مواد اطفاء حریق

مواد اطفاء حریق

مواد اطفاء حریق در این مطلب از وبسایت تاسیسات دات کام قصد داریم مواد اطفاء حریق را مورد بررسی قرار... ادامه مطلب

مهار آتش توسط امواج صوتی

مهار آتش توسط امواج صوتی همانگونه که می دانید آتش‌نشانان معمولاً از مواد شیمیایی و همچنین آب برای خاموش کردن... ادامه مطلب

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟ سؤالی که ممکن است، ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول... ادامه مطلب

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز کپسول آتش نشانی

گاز کپسول آتش نشانی گاز کپسول آتش نشانی یکی از قسمت های بسیار مهم و غیر قابل چشم پوشی در... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یازده =