راهنمای ریموت کنترل کولر گازی aux

اگر شما کولر گازی aux را خریداری کرده اید باید به خوبی در مورد کاربرد هر یک از دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی aux وجود دارد اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشید. هر یک از دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی وجود دارد دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشد که با استفاده از آنها می توانید تنظیم درجه کولر گازی را انجام دهید.

هر یک از دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی وجود دارد را اگر به خوبی بشناسید می توانید از کولر گازی خود نهایت بهره برداری را داشته باشید. بسیاری از افرادی که کولر گازی خریداری می کنند مایل هستند که از آن به عنوان یکی از بهترین سیستم های گرمایشی و سرمایشی استفاده نمایند.

استفاده شما از کولر گازی با استفاده از ریموت کنترل بسیار آسان تر می باشد. برای اینکه شما دکمه های روی کنترل کولر گازی aux را به خوبی بشناسید برخی از آنها را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد دکمه های آن داشته باشید.

در صورتی که با برخی از کاربردی ترین دکمه های روی ریموت کولر گازی اسپلیت آشنایی داشته باشید می توانید از کولر گازی خود استفاده بهینه ای نمایید.معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی aux

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی aux

برخی از دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی aux وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید عبارت هستند از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

این دکمه که روی تمامی ریموت های کولر گازی وجود دارد. شما با زدن این دکمه می توانید کولر گازی را خاموش و روشن کنید. توجه داشته باشید که با خاموش کردن کولر گازی هر یک از اطلاعات کولر گازی سیو می شود و سری بعد که کولر را روشن کنید آن تنظیمات به راه می افتند.

  1. دکمه مود :

یکی از مهمترین و اصلی ترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی آکس وجود دارد دکمه مود می باشد. این دکمه را شما می توانید برای تنظیم کردن حالت متنوع روی کولر گازی بزنید. 4 حالت گرمایشی، سرمایشی، فن و تهویه با زدن این دکمه مشاهده می شود که شما بر اساس درخواست خود می توانید یکی از این حالت ها را انتخاب کنید.

  1. دکمه کول :

این دکمه به شکل دانه برف می باشد که روی ریموت کنترل کولر گازی aux وجود دارد. شما می توانید با زدن این دکمه سرمای بیشتری را از کولر گازی دریافت کنید. شما باید به خوبی بدانید که این دکمه برای فصل  تابستان است و با زدن آن در فصل زمستان کارایی از آن دریافت نمی کنید.

  1. دکمه فن :

شما با فشار دادن این دکمه روی ریموت می توانید کندانسور دستگاه را خاموش کنید و آن را روی حالت فن قرار دهید. با زدن این دکمه شما می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید.

در واقع کمپرسور با زدن این دکمه خاموش می شود و شما تنها برای جابجایی هوا می توانید آن را مورد استفاده قرار دهید. در فصل بهار این دکمه کاربرد بسیار زیادی دارد و شما می توانید برای تهویه سازی هوا از آن استفاده کنید.

  1. دکمه درای :

این دکمه یکی از دیگر دکمه های روی ریموت کولر گازی می باشد که شکل آن شبیه به قطره است. این دکمه را بیشتر در مناطقی به کار می برد که رطوبت هوا زیاد است. این دکمه رطوبت زیادی که در هوا وجود دارد را به طور کلی از بین می برد.

با زدن این دکمه فن ها کار می کنند و به همین دلیل رطوبت هوا بعد از مدتی به طور کلی از بین می رود. در حالت درای فن کولر گازی کند ترین حالت را از خود نشان می دهد. قابلیت تنظیم کردن سرعت دیگر با استفاده از این گزینه فعال نمی باشد.کنترل کولر گازی  aux

  1. دکمه هیت :

شما با استفاده کردن از این دکمه می توانید حالت گرمایشی که درون کولر گازی وجود دارد را به کار بیندازید. این دکمه را شما به شکل خورشید روی دکمه می توانید مشاهده کنید. این دکمه را شما می توانید در فصل زمستان مورد استفاده قرار دهید.

در واقع باید بدانید این دکمه در فصل تابستان کاربردی ندارد. گرمایش درون کولر گازی با استفاده از کمپرسور تامین می گردد.

  1. دکمه اتوماتیک :

حالت خودکار به شما اختیار می دهد که از راه دور تهویه هوا را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. شما با زدن این دکمه می توانید کولر را بر اساس تنظیماتی که دارد و روی آن قرار داده اید به کار بیندازید.

  1. دکمه اکو :

این دکمه که روی ریموت وجود دارد شرایط سازگاری با محیط زیست را درون کولر به راه می اندازد. شما می توانید با فشار دادن این دکمه انرژی دستگاه را کاهش دهید و دمای اتاق را به حد مطلوب برسانید.

  1. دکمه تمپ :

دکمه تنظیم حرارت برای زیاد و کم کردن درجه هوا کاربرد زیادی دارد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − یک =