در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
راهنمای ریموت کنترل کولر گازی  beko

راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی beko

لطفا امتیاز دهید

راهنمای ریموت کنترل کولر گازی beko

شما با خرید کولر گازی  beko باید به خوبی ویژگی های کاربردی این کولر گازی را بشناسید. برای شناسایی ویژگی های کولر گازی باید به خوبی با دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی بکو beko وجود دارد آشنایی لازم را به دست بیاورید.

با توجه به این مسئله که بسیاری از افراد با عملکرد ریموت کولر گازی beko آشنایی ندارند ممکن است که نتوانند از کولر گازی استفاده بهینه ای دریافت کنند. هر یک از دکمه هایی که روی این ریموت کنترل وجود دارد بخش های متنوع کولر گازی را راه می اندازد.

بهتر است که زمان خرید کولر گازی beko به خوبی عملکرد آن را بشناسید و سپس در ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی آن را نصب کنید. برای استفاده کردن از ریموت کنترل کولر گازی beko باید به خوبی تمامی دکمه های روی کنترل را از نظر کارایی بشناسید.

برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم و کاربردهای آنها را هم نام می بریم. در این صورت می توانید از کنترل کولر گازی بکو استفاده کنید. برخی از دکمه های بسیار کاربردی که روی کنترل کولر گازی beko وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم.دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی  beko

معرفی دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی beko

برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی beko وجود دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت است از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

این دکمه که با رنگ قرمز در بالای کنترل قرار گرفته است برای روشن و خاموش کردن کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرد. شما پیش از خاموش کردن کولر گازی با استفاده از این دکمه باید به خوبی تنظیمات کولر گازی را بررسی کنید، چرا که با روشن شدن کولر گازی همان تنظیمات راه اندازی می شوند.

  1. دکمه انتخاب حالت کاری دستگاه و یا دکمه مود :

این دکمه را به عنوان یکی از اصلی ترین دکمه های روی ریموت کولر گازی می شناسند که با استفاده از آن می توانید حالت کولر گازی را تنظیم کنید. چهار و یا پنج حالت درون کولر گازی وجود دارد که شما با زدن این دکمه می توانید هر یک از حالت های متنوع کولر  گازی را انتخاب کنید.

با هر بار فشار دادن دکمه مود شما یکی از حالت ها را مشاهده می کنید که بر اساس نیاز خود می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید. حالت های متنوع این دکمه سرمایشی، گرمایشی، فن و اتوماتیک می باشد.

  1. دکمه فن :

با فعال کردن این دکمه شما می توانید کولر گازی خود را در حالت فن قرار دهید و موتور کولر گازی خاموش می شود. زمان هایی که شما می خواهید تنها هوای مطبوع از کولر کازی دریافت کنید باید بدانید که این کولر گازی برایتان گزینه مناسبی می باشد. در واقع این دکمه برای جابجایی هوا مورد استفاده قرار می گیرد.

  1. دکمه کول :

این دکمه را شما به شکل برف روی ریموت کنترل کولر گازی beko مشاهده می کنید که برای سرمایش محیط می توانید از آن استفاده کنید. این دکمه بیشتر در فصل تابستان مورد استفاده قرار می گیرد و در فصل زمستان چندان کارایی ندارد. در واقع اگر شما در فصل زمستان بخواهید از این دکمه استفاده کنید کار نمی کند.

  1. دکمه هیت :

از دیگر دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی این دکمه می باشد که برای گرمایش محیط می توانید از آن استفاده کنید. این دکمه را به طور معمول می توانید شما به شکل خورشید روی کنترل مشاهده کنید. شما در فصل زمستان از این دکمه می توانید استفاده کنید تا در کمترین بازه زمانی هوای محیط گرم شود.ریموت کنترل کولر گازی  beko

  1. دکمه اتوماتیک :

فشار دادن این دکمه روی کنترل این امکان را برای شما فراهم می کند که تنظیمات درون کولر گازی را به صورت اتوماتیک و دمای استاندارد تنظیم کنید. دمای ساختمان شما با استفاده از این دکمه در درجه استاندارد قرار می گیرد.

شما می توانید این دکمه را در زمان هایی که زیاد در ساختمان حضور ندارید مورد استفاده قرار دهید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که این دکمه یکی از کاربردی ترین دکمه های ریموت کنترل کولر گازی بکو beko به شمار می رود.

  1. دکمه درای :

یکی از دیگر دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی وجود دارد این دکمه می باشد. شما برای رطوبت گیری فضای ساختمان می توانید از این دکمه استفاده کنید. در واقع بسیاری از افراد که در محیط های مرطوب زندگی می کنند می توانند از این دکمه استفاده کنند تا درجه هوا را به بهترین درجه برسانند.

  1. دکمه تنظیم درجه حرارت :

شما با استفاده از دکمه می توانید درجه کولر گازی را پایین و بالا ببرید. برای استفاده کردن از این دکمه بهتر است که به خوبی درجه کولر را از نظر سرمایشی و گرمایشی بررسی کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

مطالب مرتبط

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت داکت اسپلیت یکی از سیستم های سرمایشی و گرمایشی هوا است که میان ساختمان سازان... ادامه مطلب

Install fire box

نصب جعبه آتش نشانی

نصب جعبه آتش نشانی برای تأمین ایمنی و همچنین جلوگیری از انواع حریق صددرصد استفاده و بکارگیری جعبه آتش نشانی... ادامه مطلب

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش آتش گرفتگی در سال های اخیر در جنگل‌ها و همچنین منازل مسکونی و کارگاهی رواج پیدا... ادامه مطلب

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی آشنایی با نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی به شما کمک می کند تا... ادامه مطلب

مواد اطفاء حریق

مواد اطفاء حریق

مواد اطفاء حریق در این مطلب از وبسایت تاسیسات دات کام قصد داریم مواد اطفاء حریق را مورد بررسی قرار... ادامه مطلب

مهار آتش توسط امواج صوتی

مهار آتش توسط امواج صوتی همانگونه که می دانید آتش‌نشانان معمولاً از مواد شیمیایی و همچنین آب برای خاموش کردن... ادامه مطلب

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟ سؤالی که ممکن است، ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول... ادامه مطلب

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز کپسول آتش نشانی

گاز کپسول آتش نشانی گاز کپسول آتش نشانی یکی از قسمت های بسیار مهم و غیر قابل چشم پوشی در... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =