Search
Close this search box.

مزایایی بازسازی استخر و جکوزی

estakhr3-min

یکی از تفریحات لذت بخش که علاوه بر  آن نوعی  ورزش به حساب می آید شنا کردن می باشد. ولیکن لازمه این کار این است که در وهله اول بتوان یک استخر مجهز در اختیار داشت. به نحوی که با برخورداری از تجهیزات مجهز بهداشت محیط تامین شده و بتوان در محیط احساس آرامش و ریلکس  نمود. زمانی که در رابطه با تعمیر استخر و جکوزی حرف به میان می آید.

در بیشتر مواقع هدف و منظور کارفرما بازسازی استخر و جکوزی در خانه های ویلای  و مجموعه های تفریحی می باشد. انجام به موقع بازسازی استخر و جکوزی سبب می گردد که طول عمر آن افزایش یابد و در نتیجه بر زیبایی محیط نیز می افزاید.  البته بایست این نکته را خاطر نشان کنیم که بازسازی استخر و جکوزی در بردارنده تعمیر و نگهداری و در صورت نیاز تعمیر تجهیزات استخر نظیر پمپ، فیلتر و… نیز خواهد شد.

در ابتدا این پیش نیاز را برای شما شرح دادیم تا ادامه مقاله برای شما ملموس تر باشد. در ادامه در این مقاله از تاسیسات دات کام با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل تری در خصوص مزایایی بازسازی استخر و جکوزی در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهیم.

مزایایی بازسازی استخر و جکوزی

هزینه مربوط به بازسازی استخر و جکوزی

با توجه به چگونگی و مشکلی که رخ داده است و در کنار آن تنوع وان های جکوزی و امکانات تعرفه های که بایست بابت تعمیر بازسازی استخر و جکوزی بپردازید متفاوت خواهد بود.

در نتیجه نمی توان هزینه ای دقیقی برای آن عنوان نمود. در واقع برای این کار شما بایست به وارسی دقیق و جزئی آن بپردازید و با یافتن مشکل و عیب به رفع نمودن ایراد بپردازید‌. در ادامه بیشتر در رابطه با مزایای بازسازی استخر و جکوزی خواهیم پرداخت.

هزینه ساخت استخر چقدر است؟

از آنجایی که سلایق هر فرد متفاوت است و علاوه بر این نیاز های متفاوتی که هر مجموعه و استخری نیاز دارد. انواع استخر و البته کیفیت مواد بکار رفته در ایجاد  استخر هزینه ساخت استخر متفاوت خواهد بود.

شما بایست برای برخورداری از استخر و جکوزی مجهز تاسیسات و تجهیزات متفاوتی را تهیه نمایید. چنانچه که قصد دارید اطلاعات بیشتری در خصوص حیطه قیمت و چگونگی اجرای خدمات مربوط به بازسازی استخر و جکوزی بپردازید می توانید با ما در تماس باشید.

بازسازی استخر و جکوزی شامل چه مواردی می گردد

هنگامی که عبارت بازسازی در کنار عبارت مزایای بازسازی استخر و جکوزی بکار می بریم. به کاربرد های متعددی از خدمات که در خصوص تعمیر و نگهداری وجود دارد بَر می خوریم. این خدمات می تواند در بردارنده عناوینی که در ادامه مطرح می کنیم باشد.  

 • نگهداری از تاسیسات استخر و جکوزی که شامل تاسیسات گرمایشی، دستگاه های مربوط و … می گردد.
 • اگر در ساخت استخر از رنگ استفاده نموده اید ضروری است که برای زیبا ترشدن و دوام بهتر تجهیزات از رنگ استفاده نماید.
 • در ساخت استخر و یا به عبارتی بخش داخلی آن که شما از کاشی کاری استفاده نموده اید. در نتیجه بعد از مدتی شما بایست جداره ها و همچنین کاشی را ترمیم نمایید.
 • پمپ استخر نیز یکی از مواردی است که بایست تعمیر و یا تعویض گردد.
 • تعمیر و انجام نکات مربوط به سامانه تصفیه آب استخر.
 • لوله کشی آب استخر و جکوزی یکی دیگر از مواردی است که شما باید در فهرست کار های خود قرار دهید. سامانه تخلیه استخر نیز یکی دیگر از مواردی است که باید تعمیر و بازسازی است.
 • جکوزی نیز بایست تعمیر و بازسازی گردد.

اگر تمایل دارید نسبت به اقدامات و کار های که باید در رابطه با تاسیسات استخر انجام دهید و نسبت به مزایای آن اطلاع یابید بهتر است که با مشاورین ما  تاسیسات دات کام در ارتباط باشید.

مزیت های بازسازی استخر و جکوزی

به مرور زمان و اگر استخر ها مداوم بکار گرفته شوند شما شاهد نشانه های از سایش خواهید بود. در نتیجه بایست ترمیم گردند. در این صورت ترک ها، لکه های تو خالی، شکستگی در کاشی و… را می توانید مشاهده کنید. این اقدامات به منظور برطرف نمودن خرابی و مشکلات ایجاد شده انجام می گردد.

همچنین بایست این نکته را برای شما خاطر نشان کنیم که موارد بیان شده تنها مقصود تعمیرات تخصصی نمی باشد و موارد اعم از سرویس تاسیسات استخر نیز شامل می گردد. تا راندمان قطعات افزایش یابد. در واقع انجام این اقدامات که در حیطه مزایای بازسازی استخر و جکوزی قرار می گردد . موجب می شود کیفیت بکارگیری از این ابزار ها بهبود یابد.

برای مثال رمانی که اسکیمر ها به موقع تخلیه نمیشوند و کار های مربوط به تمیز نمودن آن انجام نمی گردد. آلودگی های موجود به آب راه یافته و در نتیجه آبی کثیف را در استخر های سر باز شاهد خواهیم بود‌. ضدعفونی نمودن استخر و در کنار آن نگهداری استخر از اقداماتی است که بایست انجام گیرد.

در این راستا یکی از اقداماتی که باید سپری گردد ضد عفونی کردن استخر در کلر و همچنین بهره گیری از پروسه الکترولیز می باشد. در این پروسه با گذراندن آب نمک به وسیله سلول الکترولیتی، کلرید سدیم به گاز کلر تبدیل خواهد شد. سپس زمانی که در آب حل شد کلر مایع را در آب خواهیم داشت.

مزایایی بازسازی استخر و جکوزی

مزیت های ایمنی

اولین مورد از مزایای بازسازی استخر و جکوزی را می توان به ایمنی اختصاص داد. این احتمال وجود دارد که شما همه ای ویژگی های ایمنی را در استخر و جکوزی خود نگنجانده باشید. در نتیجه شما می توانید در صورت نبود مواردی نظیر نردبان و با حصار کودکان کار بازسازی استخر را انجام دهید. شما می توانید آژیر خطر را نیز به کار های خود بیفزاید.

 • زیبایی

اقداماتی که در رابطه با طراحی و زیبایی انجام می دهید موجب می گردد حس و حالی جدید به آن ببخشید. شما می توانید کف اطراف را تغییر دهید و یا اینکه می توانید با اضافه نمودن جکوزی استخر لوکس در اختیار داشته باشید.

 • اضافه نمودن گرمکن

یکی از مزایای که بازسازی استخر و جکوزی به همراه دارد می تواند به اضافه نمودن دیگ بخار اشاره نمود. با انجام این کار شما می توانید حتی در فصول سرد سال از شنا کردن لذت ببرید.

 • نورپردازی

امروزه با نورپردازی می توان یک فضای زیبا و خارق العاده ای را در فضای استخر  ایجاد نمود. در نتیجه یکی دیگر از مزایای بازسازی استخر را می توان به فهرست مزایای بازسازی استخر و جکوزی اضافه نمود نورپردازی می باشد.

در نتیجه به هنگام بازسازی استخر به این مورد توجه نمایید. چنانچه که دوست دارید در شب شنا کنید این کار را حتما در فهرست کار های بازسازی استخر و جکوزی قرار دهید.

 • باز طراحی استخر

ممکن است برخی تصور کنند که نیازی به بازسازی طراحی استخر و با نمای استخر وجود ندارد و در نتیجه به آن اهمیتی ندهند. ولیکن بدون شک به منظور دریافت عملکرد انجام این کار بهتر الزامی می باشد. بهترین زمانی که می توانید برای این کار انتخاب کنید و از مزایای بازسازی استخر و جکوزی بهره ببرید زمانی است که شروع هوای سرد می باشد.

چرا که به دلیل سردی استفاده از استخر در کمترین حالت خود قرار خواهد داشت. شما اگر در مرحله باز طراحی استخر قرار دارید می توانید مدل استخر را باب سلیقه خود ایجاد نمایید. برای مثال اگر مجهز به جکوزی نمی باشد می توانید این کار را به کمک یک متخصص انجام دهید. با توجه به چگونگی استفاده شما و البته نحوه تعمیر و بازسازی آن بایست هر ده یا بیست سال نسبت به بازسازی آن اقدام نمایید.

زمانی که شما نسبت به بازسازی و تعویض کاشی استخر اقدام می نمایید. کاری با هسته استخر ندارید بلکه موجب زیبا تر و جذاب شدن محیط استخر و جکوزی خود خواهید شد. در نتیجه با همه ای این تفاسیر مزایای بازسازی استخر و جکوزی در بردارند موارد بسیاری می شود.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”هزینه های مربوط به بازسازی استخر شامل چه مواردی می شود؟” answer-0=”این هزینه علاوه بر هسته استخر شامل طراحی نمای استخر نیز می گردد.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”آیا امکان تهیه تجهیزات استخر و جکوزی به صورت آنلاین وجود دارد؟” answer-1=”بله. برای انجام این کار به وب سایت ما یعنی تاسیسات دات کام مراجعه نمایید‌.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”بازسازی استخر و جکوزی شامل چه مواردی می شود؟” answer-2=”بازسازی استخر و جکوزی شامل تجهیزات و همچنین ظاهر استخر می شود.” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”” answer-3=”” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”” answer-4=”” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”” answer-5=”” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=”” answer-6=”” image-6=”” headline-7=”h2″ question-7=”” answer-7=”” image-7=”” headline-8=”h2″ question-8=”” answer-8=”” image-8=”” headline-9=”h2″ question-9=”” answer-9=”” image-9=”” headline-10=”h2″ question-10=”” answer-10=”” image-10=”” headline-11=”h2″ question-11=”” answer-11=”” image-11=”” headline-12=”h2″ question-12=”” answer-12=”” image-12=”” headline-13=”h2″ question-13=”” answer-13=”” image-13=”” headline-14=”h2″ question-14=”” answer-14=”” image-14=”” headline-15=”h2″ question-15=”” answer-15=”” image-15=”” headline-16=”h2″ question-16=”” answer-16=”” image-16=”” headline-17=”h2″ question-17=”” answer-17=”” image-17=”” headline-18=”h2″ question-18=”” answer-18=”” image-18=”” headline-19=”h2″ question-19=”” answer-19=”” image-19=”” headline-20=”h2″ question-20=”” answer-20=”” image-20=”” headline-21=”h2″ question-21=”” answer-21=”” image-21=”” headline-22=”h2″ question-22=”” answer-22=”” image-22=”” headline-23=”h2″ question-23=”” answer-23=”” image-23=”” headline-24=”h2″ question-24=”” answer-24=”” image-24=”” headline-25=”h2″ question-25=”” answer-25=”” image-25=”” headline-26=”h2″ question-26=”” answer-26=”” image-26=”” headline-27=”h2″ question-27=”” answer-27=”” image-27=”” headline-28=”h2″ question-28=”” answer-28=”” image-28=”” headline-29=”h2″ question-29=”” answer-29=”” image-29=”” headline-30=”h2″ question-30=”” answer-30=”” image-30=”” headline-31=”h2″ question-31=”” answer-31=”” image-31=”” headline-32=”h2″ question-32=”” answer-32=”” image-32=”” headline-33=”h2″ question-33=”” answer-33=”” image-33=”” headline-34=”h2″ question-34=”” answer-34=”” image-34=”” headline-35=”h2″ question-35=”” answer-35=”” image-35=”” headline-36=”h2″ question-36=”” answer-36=”” image-36=”” headline-37=”h2″ question-37=”” answer-37=”” image-37=”” headline-38=”h2″ question-38=”” answer-38=”” image-38=”” headline-39=”h2″ question-39=”” answer-39=”” image-39=”” headline-40=”h2″ question-40=”” answer-40=”” image-40=”” headline-41=”h2″ question-41=”” answer-41=”” image-41=”” headline-42=”h2″ question-42=”” answer-42=”” image-42=”” headline-43=”h2″ question-43=”” answer-43=”” image-43=”” count=”44″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *