در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی

بهترین کپسول آتش نشانی

لطفا امتیاز دهید

بهترین کپسول آتش نشانی

کپسول آتش نشانی انواع بسیار گوناگونی دارد که شما مرغوب ترین و با کیفیت ترین آن را به صورت آنلاین و اینترنتی می توانید خریداری کنید. اما در این میان، شما تنها با راهنمای خرید کپسول آتش نشانی مناسب می‌توانید مقرون به صرفه ترین آن را انتخاب کنید.

امروزه، اکثر افراد به دنبال خرید بهترین کپسول آتش نشانی هستند تا بتوانند در شرایط بحرانی از این وسیله کاربردی به نحو احسن استفاده نمایند و برندهای گوناگون هرکدام استاندارد خاصی را به نمایش می‌گذارند.

دلایل بسیاری وجود دارد تا شما نسبت به خرید یک کپسول آتش نشانی هر چه سریعتر اقدام کنند. ایمنی هرچه بیشتر محل باعث شده است که برای منازل، محل کار و محل های دیگر ضرورت و اهمیت استفاده از کپسول آتش نشانی را به توان به راحتی درک کرد.

بهترین کپسول آتش نشانی  

کلاس های گوناگون انواع خاموش کننده حریق

کپسول آتش نشانی همانگونه که می‌دانید جز دستگاه های قابل حمل است که امروز برای اطفاء حریق های کوچک در مکان های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. هدف اصلی این وسیله ایمنی، کم کردن تخریب و آسیب هایی است که در محیط به وجود می آید.

بهتر است بدانید که شما نمی توانید از هر کپسول آتش نشانی استفاده کنید؛ چرا که شاید استاندارد و تایید قابل قبولی نداشته باشد و حتی متاسفانه دیده شده از برخی از افراد حتی از کپسول های آتش نشانی قدیمی استفاده می کنند که به خاطر نداشتن شارژ، شرایط را بسیار بحرانی تر کرده است.

 معمولاً بهترین کپسول آتش نشانی برای استفاده و کاربرد یک کلاس خاص می تواند گزینه مناسبی باشد، که شما در هنگام خرید به این نکته نیز باید توجه کنید. معمولاً آتش سوزی کلاس a به سوخت هایی از جمله چوب، کاغذ پارچه و برخی از پلاستیک ها اشاره می کند. اما آتش سوزی کلاس B به آتش سوزی های مایع و گاز قابل اشتعال مانند نفت و بنزین اشاره دارد.

با گرفتن اکسیژن مورد نیاز می تواند به مهار انتشار گازهای قابل احتراق و گاز پرداخت. آتش سوزی کلاس C نیز به تجهیزات الکتریکی مرتبط است. شما می‌توانید از خاموش‌کننده کلاس a و b نیز در این جا استفاده کنید. اما کپسول های آتش نشانی کلاس D برای دسته فلزات نیز کاربرد ویژه‌ای دارد.  

انواع کپسول آتش نشانی

بهترین کپسول آتش نشانی را می توان در خاموش کننده های متفاوت جستجو کرد. خاموش کننده آب، پودر خشک و یا گاز CO2 همگی در این تقسیم بندی جای می گیرند.

کپسول آتش نشانی از نوع خاموش کننده های  بسیار ارزان آنها محسوب می‌شود که شما برای آتش سوزی کلاس a از این کپسول استفاده می کنید. همچنین برای فروشگاه خرده فروشی، مدارس، انبارها، هتل‌ها و دفاتر می‌توان از این نوع کپسول خاموش کننده به نحو احسن استفاده کرد.

اما موضوع  به این جا ختم نمی‌شود؛ چراکه کپسول آتش نشانی از نوع خاموش کننده پودر خشک نیز قیمت ارزانی دارد و با کیفیت بالا برای سوختن جامدات، مایعات و گازها می‌تواند گزینه ای قابل قبول باشد.

البته پودر موجود این خاموش کننده ها کمی خطرناک است و به همین دلیل، برای منازل بهتر است مورد استفاده و کاربرد قرار نگیرد. اما کپسول آتش نشانی CO2 که دی اکسید کربن را تحت فشار درون خود جای می دهد با خفه کردن آتش می تواند برای آتش سوزی کلاس B مناسب باشد. 

بهترین کپسول آتش نشانی

راهنمای خرید بهترین کپسول آتش نشانی

برای خرید بهترین کپسول آتش نشانی باید به نوع مواد آن توجه کنید و کلاس خاموش کننده را نیز بشناسید؛ چرا که هر ماده برای آتش خاصی مورد استفاده و کاربرد قرار می‌گیرد.

همچنین مکانیزم عملکرد جزء مواردی است که نباید آن را از یاد برد. دمای کاری در کنار جنس و ضخامت بدنه، نیز از معیارهای اصلی به حساب می آید. شما اگر جنس بدنه را بی کیفیت استفاده کنید، در کمترین زمان ممکن متوجه خواهید شد که از نظر ظاهری کپسول دچار مشکل است.

همچنین طول پرتاب از جمله معیارهای اصلی در هنگام انتخاب بهترین کپسول آتش نشانی است که نباید آن را نادیده گرفت. رنگ داخل سیلندر و زمان تخلیه را در کنار فشار تست از یاد نبرید که همه جزء موارد و پارامترهای اصلی به حساب می آیند. شما برای خرید بهترین کپسول آتش نشانی می توانید به مجموعه اینترنتی تاسیسات دات کام https://tasisat.com مراجعه کنید.

علاوه بر مقاومت این کپسول‌ها شما می‌توانید محصولات دیگری همچون کولرهای گازی و اسپلیت را در برندهای معتبر به سبد خرید خود اضافه کرده که در مقایسه با محصولات دیگر رقبا با قیمت مناسب و مقرون به صرفه تری شما را روبرو خواهد کرد. همچنین این نکته را نیز باید به خاطر بسپارد که امروزه وسایل ایمنی و خصوصاً وسایل آتش نشانی در برندهای معتبر و با کیفیت بالا عرضه می شود.  

برند بایا سیلندر

از جمله برندهای معتبری که می تواند بهترین کپسول آتش نشانی را با آن شناخت، کپسول آتش نشانی بایا سیلندر است که جزء برندهای معتبر داخلی به حساب می آید و شما می توانید انواع کپسول‌های آتش نشانی Co2 را به نحو احسن با این برند خریداری کند. معمولاً اندازه ۲، ۳، ۴، ۶، ۱۲ و ۳۰ کیلوگرمی باعث می شود تا کپسول آتش نشانی Co2 بایا سیلندر بتواند انتخاب مقرون به صرفه ای به حساب آید.

اما کپسول آتش نشانی پودر و گاز بایا سیلندر در اندازه های ۱، ۲، ۳، ۴، ۶، ۱۲، ۲۵ و ۵۰ کیلو گرم نیز به فروش می رسد که شما خود می توانید نسبت به خرید آن اقدام نمایید. اما اندازه های ۱۰، ۲۵ و ۵۰ لیتری برای خرید کپسول آتش نشانی آب و گاز معرفی می شود.  

ما در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با راهنمای خرید بهترین کپسول آتش نشانی به صورت مختصر و مفید آشنا کنیم. مجموعه اینترنتی تاسیسات دات کام https://tasisat.com که در مقایسه با رقبا همیشه بالاترین کیفیت را به محصولات خود اختصاص داده است، امروزه با فروش تجهیزات ایمنی همچون کپسول آتش نشانی بایا سیلندر و دیگر برندهای  معتبر توانسته در بین تولیدات داخلی حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

بایا سیلندر چه نوع کپسول های آتش نشانی را به بازار عرضه کرده است؟

کپسول آتش نشانی آب و گاز بایا سیلندر، کپسول آتش نشانی پودر و گاز بایا سیلندر و کپسول آتش نشانی Co2 بایا سیلندر

خاموش کننده کلاس c را با چه نوع خاموش کننده می توان مورد استفاده قرار داد؟

خاموش کننده های کلاس A و یا B

چنانچه از کپسول آتش نشانی تاریخ گذشته استفاده کنیم چه مشکلی به وجود می آید؟

احتمالا بروز بحران بزرگ و شعله ور تر شدن آتش وجود دارد.

مطالب مرتبط

چرا پمپ آب روشن خاموش میشود؟

چرا پمپ آب روشن خاموش میشود؟

چرا پمپ آب روشن خاموش میشود؟ پمپ ها یکی از تجهیزات و کاربردی می باشد که در تامین آسایش و... ادامه مطلب

چرا پمپ آب داغ می کند؟

چرا پمپ آب داغ می کند؟

چرا پمپ آب داغ می کند؟  داغ شدن وسایل برقی و الکترونیکی امری کاملا طبیعی می باشد. اما اگر این... ادامه مطلب

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد شما با یادگیری تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد می توانید نسبت به مهار حریق در... ادامه مطلب

تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی

تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی

تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی بهتر است بدانید که تست هیدرولیک روشی است برای تست استحکام و نشتی مخازن... ادامه مطلب

تجهیزات داخل جعبه آتش نشانی

تجهیزات داخل جعبه آتش نشانی

تجهیزات داخل جعبه آتش نشانی همانطور که می دانید مهم ترین و ضروری ترین تجهیزات آتش نشانی و راه مقابله... ادامه مطلب

تجهیزات آتش نشانی

تجهیزات آتش نشانی

تجهیزات آتش نشانی برای ایمن کردن محل کار و زندگی صددرصد سفارش و خرید تجهیزات آتش نشانی می تواند از... ادامه مطلب

پمپ آب برای ساختمان

پمپ آب برای ساختمان

پمپ آب برای ساختمان پمپ آب برای ساختمان یکی از ملزومات می باشد که برای افزایش فشار آب خانه، ساختمان،... ادامه مطلب

بهترین مارک کپسول آتش نشانی چیست؟

بهترین مارک کپسول آتش نشانی چیست؟

بهترین مارک کپسول آتش نشانی چیست؟ در هنگام خرید کپسول آتش نشانی، سؤالی که ممکن است کاربر را در هنگام... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 19 =