در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

بهترین کولر گازی پنجره ای

2/5 - (1 امتیاز)

بهترین کولر گازی پنجره ای

با وجود تولید و عرضه کولر گازی های اسپلیت دیواری و ایستاده با ویژگی هایی از جمله تکنولوژی های روز، کمپرسورهای قدرتمند و قابلیت سرمایشی و گرمایشی هنوز هم کولر گازی پنجره ای طرفداران خود را دارد. این کولر ها اغلب بر روی پنجره ها نصب شده و بخش بزرگتر آن در بیرون اتاق قرار می گیرند. با توجه به عرضه نسل جدید کولرهای گازی اسپلیت این مدل از کولر گازی فروش به شدت پایین تری را در سال های اخیر داشته اند.

از مزایای کولر گازی پنجره ای می توان به قیمت پایین سهولت در نصب و قدرت سرمادهی بالا اشاره کرد. معایب این نوع کولر های گازی نیز سر و صدای بالا، مصرف برق و وزن نسبتا بالا هستند که در نسل های جدید کولر گازی این موارد به طور قابل توجهی کاهش یافته اند.

ویژگی های بهترین کولر گازی پنجره ای

ویژگی های بهترین کولر گازی پنجره ای

یک کولر گازی پنجره ای خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ قطعا داشتن سرمادهی عالی و پرتاب باد قدرتمند ویژگی مهم بهترین کولر گازی پنجره ای در خرید است. در ادامه به برخی از مهم تررین ویژگی های بهترین کولر گازی پنجره ای اشاره می کنیم.

گرید انرژی

 از ویژگی های یک کولر گازی پنجره ای خوب مصرف برق پایین آن است. کولر گازی پنجره ای دارای گرید انرژی A به عنوان یک کولر گازی کم مصرف با بازدهی بالا و قدرت سرمایش بیشتر می توانند بهترین انتخاب در خرید بهترین کولر گازی پنجره ای باشند.

ظرفیت کولر گازی پنجره ای

ویژگی مهم دیگر ظرفیت سرمایشی کولر گازی پنجره ای است. همان طور که می دانید کولر پنجره ای فقط دارای قابلیت سرمایش در ظرفیت های مختلف است. ظرفیت های ۱۸۰۰۰ برای خنک کردن فضایی به مساحت حداکثر ۴۵ متر مربع مناسب هستند. کولر گازی پنجره ای ظرفیت ۲۴۰۰۰ نیز برای یک سالن یا اتاق به مساحت حداکثر ۶۰ متر مربع مناسب هستند.

کمپرسور و کلاس آب و هوایی آن

کمپرسور کولر گازی پنجره ای نیز یک ویژگی بسیار مهم و عاملی موثر در انتخاب و خرید آن است. کولر های قدیمی تر به کمپرسور پیستونی مجهز بودند که علی رقم قدرت سرمادهی بالا دارای مصرف انرژی بالا و سر و صدای نسبتا بالا بوند. نسل جدید کمپرسور ها به نام روتاری با مصرف برق کمتر، بازدهی مطلوب و همچنین سر و صدای و وزن کمتر به مدل های جدید کولر گازی پنجره ای اضافه شوند.

کمپرسور های پیستونی مخصوص مناطق حاره ای و بسیار گرم هستند و تا دمای ۵۲ درجه سانتی گراد مقاوم هستند. کمپرسور های روتاری نیز در ۲ کلاس آب  هوایی تولید می شوند. کلاس آب هوایی T1 برای مناطق معتدل و کلاس آب هوایی T3 برای مناطق حاره ای مناسب هستند.

پرتاب باد

اکثر کولر های گازی پنجره ای موجود در بازار از پرتاب باد قوی بالای ۱۰ متر بهره می برند. هر چه پرتاب باد یک کولر گازی پنجره ای قوی تر باشد توزیع هوای خنک در فضای محیط بهتر و سریع تر انجام می شود و خانه در کمترین زمان خنک می شود.

بهترین مدل های کولر گازی پنجره ای

بهترین کولر گازی پنجره ای بازار چه ویژگی هایی دارد؟ بهترین کولر گازی پنجره در ایران ساخت چه برند هایی هستند؟ بهترین کولر های گازی پنجره ای موجود در بازار توسط برند های معتبر و شناخته شده اجنرال، سامسونگ، گری، جنرال و ال جی عرضه شده اند. در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین مدل های کولر گازی پنجره ای بازار می پردازیم. تمامی این مدل های از ویژگی های بهترین کولر گازی پنجره ای که در بازار اشاره شد برخوردار هستند.

کولر گازی پنجره ای ال جی مدل W-196BC

یکی از بهترین انتخاب ها در خرید کولر گازی پنجره ای است. این مدل دارای ظرفیت سرمادهی ۱۸۰۰۰ بوده و به موتور قدرتمند روتاری مجهز می باشد. کولر گازی پنجره ای ال جی مدل W-196BC دارای گرید انرژی A و بازدهی بالا است.

فیلتر های به کار رفته در پنل این مدل قابلیت آنتی باکتریال و ضد ویروس دارند و همچنین با جذب گرد و غبار هوای داخل خانه باعث افزایش سلامت افراد ساکن در آن می شوند.

کولر گازی پنجره ای ال جی مدل W-196BC

کولر گازی پنجره ای اجنرال مدل AXGS18AUTH

اگر به دنبال یک کولر گازی پنجره ای قدرتمند برای مناطق حاره ای و گرمسیر هستید این کولر بهترین انتخاب است. موتور قدرتمند این مدل دارای کلاس آب و هوایی T3 است و دارای مقاومت حرارتی بالا تا دمای ۵۲ درجه سانتی گراد است.

کولر گازی اجنرال به قدرت سرمادهی بالا و پرتاب باد قوی شناخته شده هستند. کولر گازی پنجره ای اجنرال مدل AXGS18AUTH دارای گرید انرژی B و گاز مبرد R22 است.

کولر گازی پنجره ای اجنرال مدل AXGS18AUTH

کولر گازی ۱۸۰۰۰ پنجره ای گری TURBO-18000

این مدل کولر گازی پنجره ای به دلیل موتور بسیار قدرتمند پیستونی و قابلیت توربو برای مناطق گرمسیر و حاره ای بالا دمای بالای ۴۵ درجه در تابستان مناسب است.

ظرفیت سرمایشی این مدل ۱۸۰۰۰ بی تی بوده و برای فضایی به مساحت ۴۵ متر مربع مناسب می باشد. قابلیت توربو در کولر گازی ۱۸۰۰۰ پنجره ای گری TURBO-18000 یک قابلیت فوق العاده است که خنک شدن هوای خانه در عرض چند دقیقه را ممکن می سازد.

کولر گازی 18000 پنجره ای گری TURBO-18000

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

مطالب مرتبط

چرا پمپ؛ آب نمیکشد؟

چرا پمپ؛ آب نمیکشد؟

چرا پمپ؛ آب نمیکشد؟ پمپ آب وسیله‌ای است در مناطقی که افت فشار آب وجود دارد جهت تامین فشار لازم... ادامه مطلب

چرا پمپ آب یکسره کار میکند؟

چرا پمپ آب یکسره کار میکند؟ پمپ آب وسیله ای می باشد که برای رساندن آب به هر سطح و... ادامه مطلب

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟ پمپ آب از جمله تجهیزات و لوازم مورد نیاز می باشد که امروزه با... ادامه مطلب

چرا پمپ آب کار نمی کند؟

چرا پمپ آب کار نمی کند؟

چرا پمپ آب کار نمی کند؟ همانطور که می دانید امروزه با افزایش جمعیت؛ ساخت و ساز نیز افزایش پیدا... ادامه مطلب

چرا پمپ آب قطع و وصل میشه؟

چرا پمپ آب قطع و وصل میشه؟

چرا پمپ آب قطع و وصل میشه؟ چرا پمپ آب قطع و وصل میشه؟ سوالی است که بسیاری از افرادی... ادامه مطلب

چرا پمپ آب روشن خاموش میشود؟

چرا پمپ آب روشن خاموش میشود؟

چرا پمپ آب روشن خاموش میشود؟ پمپ ها یکی از تجهیزات و کاربردی می باشد که در تامین آسایش و... ادامه مطلب

چرا پمپ آب داغ می کند؟

چرا پمپ آب داغ می کند؟

چرا پمپ آب داغ می کند؟  داغ شدن وسایل برقی و الکترونیکی امری کاملا طبیعی می باشد. اما اگر این... ادامه مطلب

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد شما با یادگیری تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد می توانید نسبت به مهار حریق در... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =