خرید چیلر در تهران

خرید چیلر در تهران را می توان با آسودگی خیال و اطمینان از فروشگاه آنلاین تاسیسات دات کام انجام داد. یکی از نکات مهم جهت خریدی مناسب و ایده آل انتخاب فروشگاهی معتبر و با سابقه است، زیرا امروزه برخی مراکز اقدام به فروش محصولاتی غیر اورجینال و بی کیفیت می کنند.

لازم به ذکر است که خرید محصولات بی کیفیت و غیر اصل به دلیل استاندارد نبودن قطعات نه تنها از نظر اقتصادی به صرفه نیست بلکه زیان مالی زیادی را به دنبال دارد.

نگاهی بر توصیه های کاربردی مشاوران تاسیسات دات کام جهت خرید چیلر در تهران

یکی از مزیت های مهم و اصلی خرید از تاسیسات دات کام بهره مندی از مشاوره کارشناسان و متخصصان آن است. این سایت نام آشنا از تعدادی کارشناس مجرب و کارآزموده جهت راهنمایی و مشاوره خریداران بهره می برد.

این کارشناسان با تکیه بر دانش و تخصص خود به کسانی که قصد خرید چیلر در تهران را دارند کمک می کنند تا بهترین محصول را انتخاب و خریداری کنند. بد نیست با برخی پارامترها و فاکتورهای مهم جهت خرید چیلرها به صورت مختصر آشنا شوید.

انتخاب ظرفیت مناسب چیلرها: بهتر است بدانید یکی از فاکتورهایی که قبل از خرید چیلر در تهران لازم است مورد توجه قرار گیرد انتخاب چیلرهایی با ظرفیت متناسب با فضای مورد نظر است. کارشناسان و مشاوران ظرفیت چیلر را بر اساس سه متغیر دمای آب ورودی به چیلر، دمای آب خروجی از چیلر و دبی آب در چیلر تعیین می کنند.

در حالت کلی جهت تعیین ظرفیت چیلر مشاوران ابتدا اختلاف درجه حرارت را با دقت خاصی محاسبه می کنند. در مرحله بعد ظرفیت برودتی چیلر بر حسب Btu/hr مشخص می گردد. در گام بعدی کارشناسان و مشاوران ظرفیت چیلر تراکمی یا جذبی را بر حسب تن تبرید تعیین می کنند.

بعد از گذراندن مراحل ذکر شده مشاوران اور سایز (Oversize) چیلر به مقدار ۲۰ درصد را در نظر می گیرند. در پایان سایز واقعی نزدیک به استاندارد نیز به خوبی مشخص می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که چیلرها با ظرفیت متناسب انتخاب نشوند نارضایتی کاربران و هزینه های اضافی را به دنبال خواهند داشت.

انتخاب مدل مناسب: از دیگر نکاتی که قبل از خرید چیلر در تهران باید مورد توجه قرار گیرد انتخاب مدل مناسب برای فضای مورد نظر می باشد. در صورتی که کاربران بتوانند مدل مناسبی را برای مکان خود انتخاب کنند این امر به نوعی باعث افزایش کارایی دستگاه و صرفه جویی در هزینه ها می شود. کارشناسان تاسیسات دات کام با دانش و آگاهی خود قادرند در این زمینه خریداران را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

لازم به ذکر است که چیلرها در دو مدل مختلف جذبی و تراکمی تولید می شوند. چیلرهای تراکمی خود دارای مدل های مختلف چیلر اسکرو، چیلر اسکرال، چیلر سانتریفیوژ خورشیدی هستند. همچنین چیلر های جذبی دارای انواع مختلف چیلر جذبی تک اثره، چیلر جذبی دو اثره، چیلر جذبی آب گرم، چیلر جذبی بخار وچیلر جذبی شعله مستقیم می باشند.

انتخاب چیلرها از برندهای سازنده معتبر: از دیگر پارامترهای مهم جهت خرید چیلر در تهران انتخاب محصول مورد نظر از برندهای سازنده معروف می باشد. امروزه برندهای مختلفی اقدام به تولید انواع چیلرها نموده اند که هر کدام از مشخصات و قابلیت های خاصی برخوردار هستند.

کارشناسان تاسیسات دات کام تمامی محصولات برندهای معتبر را با مشخصات آن ها بر روی سایت قرار داده اند. در واقع خریداران با مراجعه به این سایت می توانند با مشخصات محصول مورد نظر خود آشنا شوند. همچنین خریداران با مراجعه به سایت tasisat.com می توانند با گارانتی و خدمات پس از فروش تمامی محصولات به خوبی آشنا شوند.

نگاهی بر توصیه های کاربردی مشاوران تاسیسات دات کام جهت خرید چیلر در تهران

نگاهی بر مزیت های خرید چیلر در تهران از طریق تاسیسات دات کام

افرادی که قصد خرید چیلر در تهران را دارند با انتخاب تاسیسات دات کام می توانند از مزیت های خرید از این سایت نام آشنا بهره مند شوند. علاوه بر بهره مندی از مشاوره و راهنمایی های کارشناسان می توانند خریدی راحت و هوشمندانه را تجربه کنند. همچنین عزیزان تهرانی با انتخاب این نوع خرید به طور قابل توجهی می توانند در هزینه ها و وقت خود صرفه جویی نمایند.

با مراجعه به تاسیسات دات کام دیگر نیازی نیست جهت خرید ساعت ها در ترافیک و آلودگی هوا به سر ببرند. از دیگر مزیت های خرید از تاسیسات دات کام به راحتی می توان با مشخصات و قابلیت های انواع چیلرها آشنا شد. همچنین با مراجعه به تاسیسات دات کام خریداران به راحتی می توانند با قیمت چیلر در تهران و سایر محصولات مورد نظر خود آشنا شده و مطابق با بودجه مالی خود اقدام به خرید کنند.

با این مزیت بدون دغدغه و نگرانی و با آگاهی کامل می توان از بین مدل های مختلف مدل مناسب را انتخاب نمود. خرید محصولات گارانتی دار از دیگر مزیت های خرید از تاسیسات دات کام به شمار می آید. این سایت معتبر انواع چیلرها را با گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه می کند.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − هفت =