Search
Close this search box.

خرید، فروش و قیمت پکیج در کرج

خرید پکیج در کرج

خرید پکیج در کرج

پکیج ها برای تهیه و تامین آب و گرمای محیط خصوصا در فصل زمستان به کار می روند. استفاده از این سیستم در چند دهه ی اخیر بسیار مورد استقبال و توجه قرار گرفته است. چرا که فضای کمی را اشغال کرده و به هر واحد مسکونی در یک آپارتمان استقلال می دهد.

با حذف شدن موتورخانه ها، می توان مصرف انرژی توسط هر واحد را اندازه گیری کرد. به این ترتیب بسیاری از کنش های همسایگان بر سر موضوع موتورخانه برطرف خواهد شد. استفاده از پکیج در خانه های ویلایی نیز بسیار مرسوم است. مزایا و قابلیت های پکیج باعث شده است تا خرید پکیج در کرج رشد ویژه ای داشته باشد.

در ادامه به بحث و تفسیر مشخصات پکیج های موجود در بازار، نکاتی ضمن خرید پکیج در کرج و نکات تکمیلی در خصوص انواع پکیج خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

مشخصات پکیج های موجود در بازار:

جنس بدنه ی پکیج ها معمولا از فلز برنج یا پلاستیک می باشد که هر کدام از آن ها دارای مزایایی هستند. ساخت بدنه ی پکیج با برنج باعث مقاومت بالا و طول عمر مفید بدنه ی پکیج می شود. در حالی بدنه ی پلاستیکی پکیج باعث عدم رسوب و جرم در آن می شود.

در رابطه با مشخصات فنی پکیج ها نیز باید بگوییم که هر پکیج دارای مشخصاتی مربوط به خود می باشد. ظرفیت حرارتی، قطر لوله ها، نحوه ی اتصالات، حداکثر دما و فشار آب، وزن دستگاه، ابعاد و مقدار برق مصرفی از جمله مشخصات فنی یک پکیج می باشند. این مشخصات در هر مدل و برند می توانند متفاوت باشند.

در رابطه با پمپ پکیج ها نیز باید این نکته را مطرح کنیم که پمپ این سیستم ها می تواند گرانفوس و یا ویلو باشد. در رابطه با قیمت پکیج در کرج نیز باید این نکته را متذکر شویم که قیمت این سیستم ها به کارایی و مشخصات فنی آن بستگی دارد و دارای رنج قیمتی متغیری هستند.

خرید پکیج در کرج

نکاتی ضمن خرید پکیج در کرج:

با توجه به شرح اجمالی که از مشخصات پکیج ها خدمت شما عزیزان ارائه دادیم؛ اکنون می توانید نسبت به خرید پکیج در کرج اقدام نمایید. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد که یکی از آن ها ثبت سفارشات خود به صورت اینترنتی در تاسیسات دات کام است.

تاسیسات دات کام سال هاست که در زمینه ی خرید و فروش پکیج در کرج فعالیت دارد. از این رو در این حوزه بسیار با تجربه و خبره شده است. متخصصان و کارشناسان تاسیسات دات کام همه روزه آماده ی ارائه ی خدمت به شما مشتریان عزیز و محترم می باشند. شما به منظور دریافت مشاوره می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

نکات تکمیلی در خصوص انواع پکیج:

پکیج ها به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از تک مبدل و دو مبدل. پکیج های تک مبدل همان طور که از نامشان پیداست از یک مبدل برای آب گرم مصرفی و تولید آب گرم شوفاژ استفاده می کنند. در این مدل به دلیل داشتن یک پمپ کمتر، دستگاه استهلاک کمتری نیز خواهد داشت.

استفاده از این مدل برای فضاهایی تا متراژ ۱۰۰ متر توصیه می شود. در پکیج تک مبدل تولید آب مصرفی در مبدلی که روی آتش است؛ انجام می گیرد. از این رو استفاده از این مدل در مناطقی که سختی آب بالا است؛ مناسب نمی باشد.

نوع بعدی پکیج ها، پکیج های دو مبدله هستند که دارای دو مبدل برای تولید آب گرم مصرفی و آب مورد نیاز شوفاژ می باشند. مبدلی که وظیفه ی تولید آب گرم شوفاژها را به عهده دارد؛ مستقیما روی شعله قرار می گیرد. برای تامین آب گرم مصرفی، صفحه ی مربوطه توسط آب گرم شوفاژ گرم شده و از در مجاورت آب سرد مصرفی قرار می گیرد.

به این ترتیب آب گرم مصرفی نیز به دست می آید. به این ترتیب دیرتر داخل لوله ها و اتصالات رسوب اتفاق خواهد افتاد. گردش آب گرم شوفاژ در لوله های ساختمان و گردش در یکی از لوله های مبدل صفحه ای به عهده ی پمپ می باشد. فشار آب گرم مصرفی همان فشار آب لوله کشی شهری است.

به طور کلی با خرید پکیج در کرج آن هم از نوع پکیج تک مبدل هزینه ی نهایی کمتر خواهد بود. علت این است که به خاطر کمتر بودن اتصالات و سادگی طراحی و عملکرد سیستم تک مبدل، قیمت نهایی آن نیز نسبت به پکیج دو مبدل کمتر خواهد بود. تمام این نکات و سایر نکات مربوط به پکیج ها را کارشناسان تاسیسات دات کام در اختیار شما قرار خواهند داد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *