ارزانترین مشعل گازی و گازوئیلی

لطفا امتیاز دهید

مشعل گازی و گازوئیلی یکی از قطعات مهم در تجهیزات گرمایشی است. مشعل یک ماشین با طراحی ساده است که وظیفه آن حفظ و نگهداری آتش می باشد. در حال حاضر مشعل های مختلفی طراحی و ساخته شده است، یک سری مشعل ها هستند که با استفاده از سوخت فسیلی عمل می کنند، مشعل الکتریکی نیز در حال حاضر ساخته شده است.

در این مقاله هدف ما بررسی مشعل گازی و گازوئیلی می باشد؛ علاوه بر آن قصد داریم تا قیمت این قطعه و ارزانترین نمونه آن را نیز تحلیل نماییم. اگر شما نیز در هنگام تامین مشعل گازی و گازوئیلی قیمت برایتان فاکتور مهمی است، خواهشمندیم در ادامه مطلب ما را یاری کنید.

ارزانترین مشعل گازی و گازوئیلی

معرفی مشعل گازی و گازوئیلی

مشعل گازی و گازوئیلی برای استفاده در موتورخانه ها و تجهیزات گرمایشی بسیار مناسب هستند، با وجود این که در دنیای امروز یک سری تجهیزات الکتریکی ساخته شده اند و جایگزین خوبی برای دستگاه های مصرف کننده سوخت فسیلی هستند. اما همچنان چنین دستگاه هایی موارد مصرف زیادی دارند و به دلیل یک سری مزایای خاصی که دارند، در بازار جایگاه خود را حفظ کرده اند.

مشعل گازی و گازوئیلی در بسیاری از تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند، از دستگاه های مکانیکی گرفته تا دستگاه های گرمایشی، همگی برای یک سری فعالیت های خود به مشعل احتیاج دارند و بهترین مشعل آن مشعل گازی و گازوئیلی خواهد بود.

مشعل متشکل از چند قطعه است و در اثر قرار گیری این قطعات کنار هم آتش را روشن کرده و حفظ می کند. الکتروموتور، شیر قطع کننده، فیلتر، فن، دمپر تنظیم هوا و رله کنترل همگی اجزای تشکیل دهنده ی مشعل گازی و گازوئیلی هستند و در اثر فعالیت تمامی این قطعات کنار هم شاهد عملکرد مشعل خواهیم بود.

نحوه ی عملکرد مشعل بدین صورت است که ابتدا شمعک و یا الکتروموتور اولین حرقه آتش را ایجاد می کنند، گاز و یا گازوییل به واسطه اتصالات موجود در ساختار مشعل با جرقه ایجاد شده ارتباط برقرار می کنند و شعله آتش شکل می گیرد. این شعله ها به یک صفحه هدایت خواهند شد که در آن جا به صورت یکنواخت به چند سمت پخش خواهند شد.

در آبگرمکن ها وجود مشعل اهمیت فوق العاده زیادی داشته و بدون آن ایجاد هوای گرم امکان پذیر نخواهد بود. نه تنها در سیستم های گرمایشی بلکه در بسیاری از ابزار ها، تجهیزات و ماشین آلات مشعل گازی و گازوئیلی کاربرد داشته و جزو اجزا مهم به شمار خواهد آمد.

هنگام خرید این قطعه نمی توان فاکتور مهم قیمت را مد نظر نداشت، در ادامه مبحث ارزانترین مشعل گازی و گازوئیلی قیمت و عوامل تعیین کننده قیمت این قطعه را بررسی خواهیم کرد.

آیا مشعل گازی و گازوئیلی با قیمت ارزان قابل اطمینان هستند؟

مشعل گازی و گازوئیلی ارزان قیمت با چه کیفیتی وارد بازار شده است؟ آیا می توان به مشعل ارزان اعتماد کرد؟ و بسیاری سوالات دیگر، به این ضرب المثل معروف خوب توجه کنید؛ هیج ارزانی بی دلیل نیست، هیچ گرانی بی حکمت نیست. همیشه این گونه جا افتاده است که محصولات گران قیمت کیفیت بالاتری دارند و محصولات ارزان قیمت به دلیل وجود نقص و یا کم بودن کیفیت، با چنین قیمتی عرضه شده اند.

با این وجود تمام اجناس ارزان قیمت کاملا بی‌کیفیت و به درد نخور هستند، این ضرب المثل با وحود این که کاملا درست است، اما در اکثر مواقع نباید به آن استناد نمود. این دنیا بر اساس عدم قطعیت برنامخ ریزی شده است، پس نمی توان یک قانون کلی برای حهان هستی بر شمرد.

در تعیین قیمت محصولی عوامل بسیار زیادی دخیل هستند، مشعل گازی و گازوئیلی در بازار با قیمت های مختلفی عرضه شده اند، این قیمت گذاری بر اساس عواملی همچون؛ کیفیت محصول، ظرفیت و ابعاد کالا، نوع ورود به بازار، فروشگاه عرضه کننده و برند تعیین خواهد شد. قیمت مشعل گازی و گازوئیلی دقیقا با توجه به چنین عواملی تعیین می شود.

اگر یک محصول ارزان قیمت در بازار وجود دارد، می تواند نشان دهنده دو عامل باشد؛ 1. کیفیت پایین محصول و 2. سیاست گذاری های صحیح و اصولی در تعیین قیمت محصول.  رابطه بین کیفیت و قیمت محصول، یک رابطه یک طرفه است، یک محصول بی کیفیت طبیعتا قیمت پایین تری دارد، اما هر محصول با قیمت کمتر و ارزانتر لزوما ناشی از کیفیت پایین نیست.

مشعل گازی و گازوئیلی زیادی در بازار وجود دارند که قیمت پایین تری نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار دارند، اما در عین حال کیفیت آن ها بسیار زیاد بوده و گاهی در صدر جدول کیفی قرار گرفته اند. بدین جهت نمی توان این گونه بیان کرد که ارزانتزین مشعل گازی و گازوئیلی  نا مرغوب هستند و اعتماد به آنان اشتباه محض است.

ارزانترین مشعل گازی و گازوئیلی

ارزانترین مشعل گازی و گازوئیلی  وابسته به چه عواملی است؟

مشعل گازی و گازوئیلی  با قیمت پایین تر ناشی از عوامل و فاکتور های خاصی ایت، که به آنان خواهیم پرداخت؛

  • نا شناخته بودن برند مشعل: اگر تولید کننده مشعل و برند آن در بازار شناخته شده نباشند، به دلیل تازه واردی میزان فروش آنان بسیار اندک خواهد بود. این امر باعث شده تا شاهد افت قیمت محصول باشیم.
  • ایرانی بودن تولید کننده مشعل: قطعا محصولات خارجی که در بازار وجود دارند، برای رسیدن به بازار مصرف مسیر طولانی را طی خواهند کرد، که سبب شده بر قیمت محصول افزوده شود، اما یک محصول ایرانی با چنین شرایطی مواجه نبوده و قیمت آن کمتر است.
  • وجود یک فروشگاه با سابقه: فروشگاه های تولید کننده مشعل گازی و گازوئیلی تاثیر زیادی بر قیمت محصول خواهند داشت. اگر فروشگاه مستقیما از تولید کننده و یا وارد کننده ارتباط بگیرد ، دیگر شاهد حضور دلال و واسطه در امر خرید و فروش محصول نیستیم. بدین سبب قیمت محصول تا حد زیادی کاهش خواهد یابت، چرا که وجود واسطه یعنی اعمال درصدی سود بر قیمت مشعل گازی و گازوئیلی و در نهایت افرایش آن قیمت.

ارزانترین مشعل گازی و گازوئیلی

نحوه خرید ارزانترین مشعل گازی و گازوئیلی

ارزانترین مشعل گازی و گازوئیلی را به راحتی می توانید، از فروشگاه تاسیسات دات کام تهیه نمایید. در این فروشگاه قیمت گذاری به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. تاسیسات دات کام به عنوان نمایندگی بسیاری از برند ها فعالیت می‌ کند، این بدین معناست که تاسیسات دات کام محصولات را با قیمت درب کارخانه تهیه کرده و عرضه می نماید.

بدون این که کوچکترین واسطه ای در هنگام عرضه محصول دخالت نداشته باشند. بدین جهت شاهد ارزانترین مشعل گازی و گازوئیلی در بازار و تاسیسات دات کام  خواهیم بود. پس اگر قیمت و کیفیت برایتان اهمیت زیادی دارد، تاسیسات دات کام بهترین فروشگاه برای خرید مشعل گازی و گازوئیلی خواهد بود.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

آیا مشعل های تاسیسات دات کام دارای ضمانت نامه است؟

بله، این محصول و دیگر محصولات تاسیسات دات کام دارای گارانتی هستند.

چگونه از کیفیت مشعل گازی و گازوئیلی مطمئن شویم؟

تنها کافی است که آن را مورد تست قرار دهید.

در چه صورت مشعل نیاز به تعمیرات‌ دارد؟

در صورتی که شرایط نگهداری از آن به درستی رعایت نشده باشد.

مطالب مرتبط

مقایسه مصرف برق کولر گازی با کولر آبی

مقایسه مصرف برق کولر گازی با کولر آبی

مقایسه مصرف برق کولر گازی با کولر آبی کولر گازی از جمله سیستم هایی است که دو عملکرد سرمایش و... ادامه مطلب

تفاوت فیلتر شنی عمودی و افقی

تفاوت فیلتر شنی عمودی و افقی فیلتر شنی یکی از تجهیزاتی است که برای حذف ذرات معلق و آلاینده های... ادامه مطلب

مقایسه دستگاه تصفیه هوا با هواساز

مقایسه دستگاه تصفیه هوا با هواساز

مقایسه دستگاه تصفیه هوا با هواساز بهتر است بدانید امروزه تجهیزات زیادی برای پاکسازی و کنترل هوا در بازار موجود... ادامه مطلب

راهنمای انتخاب سیستم تهویه مطبوع مناسب

راهنمای انتخاب سیستم تهویه مطبوع مناسب

راهنمای انتخاب سیستم تهویه مطبوع مناسب سیستم تهویه مطبوع از تجهیزات ضروری هر ساختمانی است که امروزه بسیار به آن... ادامه مطلب

محاسبه ظرفیت فن کویل

محاسبه ظرفیت فن کویل زمان خرید هر سیستمی باید به متناسب بودن ظرفیت آن با محیط توجه کرد. این کار... ادامه مطلب

دلایل پریدن فیوزهای مربوط به کولر گازی

دلایل پریدن فیوزهای مربوط به کولر گازی

دلایل پریدن فیوزهای مربوط به کولر گازی مشکلات زیادی در کولر گازی رخ می دهد که یکی از آن ها... ادامه مطلب

تفاوت فن کویل و کولر گازی

تفاوت فن کویل و کولر گازی

تفاوت فن کویل و کولر گازی سیستم های تهویه مطبوع در انواع مختلفی موجود است که تفاوت هایی با هم... ادامه مطلب

تفاوت فن کویل با رادیاتور

تفاوت فن کویل با رادیاتور

تفاوت فن کویل با رادیاتور سیستم متنوعی برای تهویه مطبوع استفاده می شوند که از جمله آن می توان به... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *