Search
Close this search box.

ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری

ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری

ما در این مطلب از تاسیسات دات کام مایل هستیم شما را با ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری آشنا سازیم. البته که در این راستا به کیفیت، بازدهی و خدمات پس از فروش هم توجه خواهیم کرد. هم اکنون وسایل و تجهیزات متنوع و متعددی با هدف تأمین آسایش و رفاه مردم در جای جای دنیا طراحی شده و ساخته می شوند‌.

یکی از سیستم هایی که می تواند به منظور ایجاد آرامش و راحتی در دنیای مدرن کنونی کمک بسیاری کند، پکیج گرمایشی می باشد. شوفاژ دیواری به نسبت موتورخانه های قدیمی حاوی مزیت های به‌سزایی است. این روزها در اغلب سازه های ساختمانی از پکیج تحت عنوان تأمین کننده آب گرم بهداشتی و مدار گرمایشی بهره گیری می شود.

نگاهی به مهم ترین ویژگی های پکیج

ما از جمله مهم ترین خصوصیات پکیج را می توانیم در پیشگیری از اتلاف و هدررفتن انرژی، امنیت بالا، سطح کیفیت مناسب و استفاده از فناوری، هزینه نصب و نگهداری سهل اشاره نماییم. با استناد به رقابت موجود میان سازنده های داخلی و خارجی سالیانه میلیون ها دستگاه را تولید کرده و روانه بازار رقابت می نمایند.

هریک از این سیستم های تولیدی حاوی سطح کیفیت و خصوصیات منحصر به فردی هستند و بعضی از آن ها به علّت قیمت اقتصادی به عنوان ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری درون بازار معرفی می شوند. این قبیل از سیستم های گرمایشی با موقعیت نصب دیواری نیز زمینی به منظور بهره گیری در تمامی متراژها تولید و عرضه می گردند.

از آن سوی که آپارتمان نشینی بیشتر شده است و متراژ ساختمان ها کم گردیده، از این جهت استفاده از پکیج دیواری به علّت دارا بودن اندازه و وزن کم بیشترین کارایی و کاربرد را دارند. به گونه ای که اغلب ساختمان های اداری و تجاری از این قبیل پکیج ها استفاده می کنند.

ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری

معرفی ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری

از جمله فاکتورهای بسیار مهمی که در انتخاب و خرید پکیج نقش بسیار پررنگی را ایفاء می کند، قیمت آن خواهد بود. تمامی افراد به هنگام مراجعه به بازار به دنباله ی ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری هستند و در عین حال باکیفیت ترین ها را می خواهند.

اگر که شما سری به فروشگاه ما یعنی تاسیسات دات کام بزنید، با کیفیت و قیمت های متنوعی مواجه خواهید شد. با تکیه بر گستردگی برند پکیج دیواری بدون تردید شرکت های عرضه کننده بسیاری با همدیگر در حال رقابت می باشند و تمامی آن ها دوست دارند، فروش بیشتری داشته باشند. به این هنگام است که تلاش می کنند محصولات خود را با درصد کمتری سود درون بازار به فروش رسانند.

پکیج شوفاژ دیواری هم از این موضوع غافل نشده است‌. به گونه ای که همه ساله بعضی از سازنده ها ارزان قیمت ترین پکیج را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

ما در ادامه این مطلب از خود قصد داریم سه برند که در سال های اخیر در لیست ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری جای گرفته اند به شما معرفی بنماییم؛

  • ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری برند بیتا:

کمپانی بیتا با استناد به تخصص و تجربه مدیران و پرسنل گروه صنعتی خود با غایت خدمات رسانی به کاربران و هموطنان ایرانی، سبد کالایی خود را افزایش داده است. حال از سویی هم پکیج دیواری با نام تجاری بیتا تولید نموده و به سمت و سوی بازار روانه کرده است. این محصول در واقع به نوین ترین فناوری مورد نیاز تجهیز شده است‌.

همین قطعات استفاده شده درون آن ها همگی از بهترین و معتبر و شناخته شده ترین برندهای موجود محسوب می شود. هم اکنون از جمله اقتصادی ترین پکیج های موجود در گستره ی بازار، پکیج دیواری بوتان با گنجایش حرارت دهی بیست و دو و بیست و چهار است. علاوه بر تمامی این ها این مدل از سطح کیفی بسیار مناسبی بهره مند است.

به همین دلیل می باشد که به منظور تأمین آبگرم مصرفی و مورد نیاز روزانه بهره گیری می شود. کمپانی بیتا به علّت وجود تنوع و گستردگی محصولات و قیمت مطلوب در لیست ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری جای گرفته است.

به گونه ای جامع و کلّی پکیج دیواری برند بیتا با گنجایش حرارتی بیست و دو کیلو وات برای محیط هایی تا حداکثر صد متر مناسب می باشد. علاوه بر این ها پکیج تا بیست و چهار کیلو وات در واحدهایی با متراژ حداکثر صد و سی متر کاربری مفید دارد. این محصول از دو عدد مبدل حرارتی به منظور گرم نمودن آب ورودی بهره می گیرد.

همچنین پکیج برند بیتا از ظرفیت حرارتی ۲۲ کیلو وات در راستای نیاز بازار از دو نمونه فن دار و بدون فن استفاده می کند. این مدل در تمامی فضاها بدون چهارچوب با قابلیت راندمان و کارایی هشتاد و هفت درصدی تولید شده و عرضه می گردد. شرکت تولید کننده پکیج بیتا به منظور دسترسی به مقدار فروش بالاتر در گستره ی بازار، نمونه نام برده شده را با کمترین مقدار سود و پایین ترین قیمت به فروش می رساند.

  • ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری برند ایران رادیاتور:

ایران رادیاتور در واقع از جمله کهن ترین کمپانی های مشهور در حیطه تولید و عرضه سیستم های گرمایشی چون پکیج در ایران می باشد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا محصولاتی به روز و پیشرفته تولید و روانه بازار می نماید.

از جمله ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل اکو می باشد که در دو ظرفیت بیست و دو و بیست و چهار کیلو وات بنابر استانداردهای بین‌المللی تولید شده و روانه بازار فروش می شود. پکیج دیواری مدل اکو بیست و دو و بیست و چهار حاوی دو مبدل حرارتی در راستای تأمین همزمان آبگرم مصرفی و آبگرم مورد نیاز مدار گرمایشی با کارایی و بازدهی نود درصدی تولید شده و رهسپار بازار می شود.

نمونه بیست و دو کیلو وات مدل اکو برای فضاهایی با متراژ هشتاد متر مربع مناسب خواهد بود و نمونه بیست و چهار کیلو وات برای محیط هایی با حداکثر متراژ صد و بیست متر مربع به خوبی می تواند آب گرم لازم برای کاربر را تأمین بنماید. این کمپانی با هدف تغییر شکل ظاهری دستگاه به نسبت مدل های دیگر محل دسترسی و کنترل پکیج اکو را به رنگ طوسی تغییر داده است.

این دو نمونه از برند ایران رادیاتور به این علّت تحت عنوان ارزانترین پکیج شوفاژ ایران رادیاتور معرفی می شوند که کمپانی ایران رادیاتور به علّت به دست آوردن سهم فروش و رقابت در گستره ی بازار، محصولات خود را با کمترین مقدار سود به مرحله ی فروش می رساند. حال آن که این شرکت محصولات ارائه شده از جانب خود را با بیست و چهار ماه گارانتی همراه می کند.

  • ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری برند بوتان:

بله، بوتان نیز یکی دیگر از شرکت های مطرح ایرانی می باشد که در زمینه ساخت و تولید سیستم گرمایشی گام گذاشته است. همه ساله پکیج دیواری با سطح کیفیت بسیار بالا و با توجه به استانداردهای بین‌المللی و جهانی و با تکیه بر فناوری ایتالیایی تولید و عرضه می شود. هم اکنون یکی از ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری برند بوتان در مدل پارما در ظرفیت حرارت دهی بیست و دو و بیست و چهار کیلو وات خلاصه می شود.

پکیج پارما بیست و دو بوتان در راستای تأمین آبگرم مورد نیاز فضایی با حداکثر متراژ صد و سی متر مربع کاربرد مؤثری دارد. علاوه بر این ها پارما بیست و چهار برند بوتان در ساختمان هایی با حداکثر متراژ صد و پنجاه متر مورد بهره گیری واقع می شود.

به علّت بهره گیری از دو مبدل حرارتی به منظور گرم نمودن آب ورودی به دستگاه رسوب پذیری کمتری به نسبت دیگر سیستم های شبیه به خود دارد. این کمپانی به جهت رعایت استانداردهای بین‌المللی و استفاده از طرحی ایتالیایی در ساخت و طراحی پکیج بوتان توانسته است سهم چَشم گیری از بازار داخلی و حتی بازار خارجی را به خود اختصاص بدهد.

به این هنگام با استناد به جایگاهی که در بطن بازار رقابت به خود اختصاص داده است و با هدف مقدار فروش بیشتر، این سری از پکیج دیواری را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

بنابراین اگر که شما به دنباله ی ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری هستید، می توانید برند بوتان را مدّنظر قرار بدهید. این برند محصولات ارائه شده از جانب خود را با بیست و چهار ماه گارانتی و خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد.

ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری

آیا امکان خرید اینترنتی پکیج شوفاژ دیواری وجود دارد؟

ما تا به این قسمت از مطلب خود سعی نمودیم شما را با ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری آشنا سازیم. حال بهتر است بگوییم که اگر شما قصد خرید اینترنتی پکیج شوفاژ دیواری را داشته باشید، می توانید با ما در مجموعه تاسیسات دات کام همراه باشید‌.

ما در این راستا سعی می کنیم ضمن فراهم نمودن بهترین ها برای شما، در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات خریداری شده از جانب شما را درب منزل در اختیارتان قرار بدهیم. تنها کافی است به ما اعتماد و در هر ساعتی از هفت روز هفته که مایل باشید، تماس بگیرید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”آیا می توانیم ارزانترین پکیج شوفاژ دیواری را در کنار کیفیت خوب داشته باشیم! ” answer-0=”بله، تنها کافی است به برندهای نام برده شده در طول متن توجه کنید‌. ” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”پکیج های دیواری با گارانتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد؟ ” answer-1=”بله، گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین مزایا جهت خرید پکیج است. ” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”آیا امکان خرید اینترنتی پکیج شوفاژ دیواری وجود دارد؟” answer-2=”بله، تنها کافی است با ما در مجموعه تاسیسات دات کام همراه باشید. ” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”” answer-3=”” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”” answer-4=”” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”” answer-5=”” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=”” answer-6=”” image-6=”” headline-7=”h2″ question-7=”” answer-7=”” image-7=”” headline-8=”h2″ question-8=”” answer-8=”” image-8=”” headline-9=”h2″ question-9=”” answer-9=”” image-9=”” headline-10=”h2″ question-10=”” answer-10=”” image-10=”” headline-11=”h2″ question-11=”” answer-11=”” image-11=”” headline-12=”h2″ question-12=”” answer-12=”” image-12=”” headline-13=”h2″ question-13=”” answer-13=”” image-13=”” headline-14=”h2″ question-14=”” answer-14=”” image-14=”” headline-15=”h2″ question-15=”” answer-15=”” image-15=”” headline-16=”h2″ question-16=”” answer-16=”” image-16=”” headline-17=”h2″ question-17=”” answer-17=”” image-17=”” headline-18=”h2″ question-18=”” answer-18=”” image-18=”” headline-19=”h2″ question-19=”” answer-19=”” image-19=”” headline-20=”h2″ question-20=”” answer-20=”” image-20=”” headline-21=”h2″ question-21=”” answer-21=”” image-21=”” headline-22=”h2″ question-22=”” answer-22=”” image-22=”” headline-23=”h2″ question-23=”” answer-23=”” image-23=”” headline-24=”h2″ question-24=”” answer-24=”” image-24=”” headline-25=”h2″ question-25=”” answer-25=”” image-25=”” headline-26=”h2″ question-26=”” answer-26=”” image-26=”” headline-27=”h2″ question-27=”” answer-27=”” image-27=”” headline-28=”h2″ question-28=”” answer-28=”” image-28=”” headline-29=”h2″ question-29=”” answer-29=”” image-29=”” headline-30=”h2″ question-30=”” answer-30=”” image-30=”” headline-31=”h2″ question-31=”” answer-31=”” image-31=”” headline-32=”h2″ question-32=”” answer-32=”” image-32=”” headline-33=”h2″ question-33=”” answer-33=”” image-33=”” headline-34=”h2″ question-34=”” answer-34=”” image-34=”” headline-35=”h2″ question-35=”” answer-35=”” image-35=”” headline-36=”h2″ question-36=”” answer-36=”” image-36=”” headline-37=”h2″ question-37=”” answer-37=”” image-37=”” headline-38=”h2″ question-38=”” answer-38=”” image-38=”” headline-39=”h2″ question-39=”” answer-39=”” image-39=”” headline-40=”h2″ question-40=”” answer-40=”” image-40=”” headline-41=”h2″ question-41=”” answer-41=”” image-41=”” headline-42=”h2″ question-42=”” answer-42=”” image-42=”” headline-43=”h2″ question-43=”” answer-43=”” image-43=”” headline-44=”h2″ question-44=”” answer-44=”” image-44=”” headline-45=”h2″ question-45=”” answer-45=”” image-45=”” headline-46=”h2″ question-46=”” answer-46=”” image-46=”” headline-47=”h2″ question-47=”” answer-47=”” image-47=”” headline-48=”h2″ question-48=”” answer-48=”” image-48=”” headline-49=”h2″ question-49=”” answer-49=”” image-49=”” count=”50″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *