خرید چیلر در همدان

خرید، فروش و قیمت چیلر در همدان

لطفا امتیاز دهید

خرید چیلر در همدان

چیلر همانند مینی چیلر یکی از سیستم های برودتی است که برخی از آن ها به خنک کردن هوای محیط می پردازند و برخی دیگر به خنک کاری قطعات صنعتی. این خنک کاری توسط آب خنک و سرد انجام می گیرد. حال این آب چگونه به دمایی پایین می رسد؛ فرایندی است که به طور کلی به آن خواهیم پرداخت.

چیلر از توان و قدرتی بالا بهره مند است و راندمان بالا و استهلاک کم آن باعث شده است تا خرید چیلر در همدان با رشد بی سابقه ای روبرو شود. توانایی خنک کردن چیلر توسط گاز مبرد و طی کردن سیکل برودتی می باشد.

برای خرید چیلر در همدان راه های بسیاری پیش پای شما قرار دارد؛ راه هایی نظیر خرید حضوری که گرفتار ترافیک، آلودگی هوا و دور از جان بیماری کرونا خواهید شد و خرید اینترنتی. خرید اینترنتی در این ایام بسیار به صرفه و عالی می باشد. با صرف وقت و انرژی کمی می توانید خرید خود را انجام دهید و از انجام سایر کارهایتان نیز عقب نمانید.

فروشگاه اینترنتی تاسیسات دات کام، فروشگاهی مطمئن و ایمن برای خریدهای اینترنتی شما عزیزان می باشد. یکی از خدمات این فروشگاه فروش چیلر در همدان است. تاسیسات دات کام شما را در انتخاب و خرید انواع سیستم های تهویه مطبوع، راهنمایی خواهند کرد.

لذا می توانید از خدمات مشاوره ای این مجموعه کمال استفاده را ببرید. برای این منظور با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید. هم چنین برای اطلاع از قیمت چیلر در همدان می توانید از کارشناسان این مجموعه کمک بگیرید. در ادامه به بررسی عملکرد چیلرهای جذبی و کارکرد چیلرهای تراکمی می پردازیم. با ما همراه باشید.خرید چیلر در همدان

عملکرد چیلرهای جذبی:

چیلرهای جذبی بر اساس سیکل تبرید جذبی فعالیت می کنند. در این سیکل به جای کمپرسور از ماده ی جذب کننده یا جاذب استفاده می شود. به همین خاطر به آن سیکل جذبی می گویند. ماده ی جذب کننده، مایع لیتیوم بروماید است. در واقع در اواپراتور زمانی که گاز مبرد گرمای آب را گرفته و آب خنک وارد هواساز می شود؛ گاز مبرد توسط مایع جذب کننده، جذب می شود.

این محلول (مایع جذب کننده و گاز مبرد) توسط پمپ به مولد حرارتی منتقل می شوند. در مولد حرارتی به محلول مورد نظر حرارت داده می شود. با گرم شدن محلول، گاز مبرد از لیتیوم بروماید جدا شده و به کندانسور هدایت می شود. گاز مبرد در کندانسور در مجاورت آب یا هوای خنک قرار می گیرد و با از دست دادن گرما به مایع مبدل می شود.

حال این مایع مبرد وارد مرحله ی آخر سیکل یعنی اواپراتور می شود. اواپراتورهای لوله ای یا صفحه ای محل جریان مایع مبرد و آب گرم است. این دو جریان در مجاورت یکدیگر و در خلاف جهت هم حرکت می کنند. با در تماس بودن جریانات با لایه ای از پوسته های فلزی، انتقال حرارت هدایتی صورت می گیرد. مایع مبرد گرمای آب را گرفته و آب خنک به هواساز و فن کویل پمپ می شود. مایع مبرد نیز توسط مایع جاذب، جذب می شود.

کارکرد چیلرهای تراکمی:

برای خرید چیلر در همدان بهتر است با اجزای سیستم و کارکرد آن آشنایی داشته باشیم تا خرید خوب و به جایی را انجام دهیم. چیلرهای تراکمی با داشتن کمپرسور به جای ماده ی جذب کننده، سیکل تبریدی خود را طی می کنند تا در نهایت هوایی خنک و مطلوب به ارمغان بیاورند. در واقع با فشرده شدن گاز مبرد در کمپرسور و افزایش فشار و دمای گاز و ورود آن به کندانسور مراحل بعدی سیکل سپری خواهد شد.

حال مراحل بعدی چیست؟ پس از ورود گاز مبرد به کندانسور، این گاز از مجاورت آب خنک یا هوای خنک رد شده و به مایع تبدیل می شود. حال مایع مبرد به شیر انبساط یا فشار شکن وارد می شود و دما و فشار آن افت پیدا می کند. سپس مایع مبردی که فشار و دمای آن افت پیدا کرده است؛ به اواپراتور دخول می کند.

اواپراتور غول مرحله ی آخر است یعنی اصل کار در این جا صورت می گیرد. مایع مبرد و آب گرم در جهت مخالف یکدیگر در لوله ها یا صفحات مجاور هم جریان دارند و با همدیگر تبادل حرارت می کنند. مایع مبرد داغ تر و آب سرد می شود. آب خنک به فن کویل ها و هواساز پمپ شده و هوای خنک محیط تامین می شود. مایع مبرد که در اثر گرفتن گرما مجددا به بخار تبدیل شده است؛ توسط کمپرسور مکیده شده و چرخه از اول انجام می گیرد. مادامی که دستگاه روشن باشد؛ چرخه تکرار می شود.

در پایان شرکت تاسیسات دات کام از همراهی و توجه شما عزیزان نسبت به این مقاله بی نهایت متشکر است و تمام توان خود را جهت ارائه ی خدماتی ارزنده به شما بزرگواران به کار خواهد گرفت.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

09123434398

مطالب مرتبط

۱۰ دلیل روشن و خاموش شدن خودبخودی کولر گازی

10 دلیل روشن و خاموش شدن خودبخودی کولر گازی

۱۰ دلیل روشن و خاموش شدن خودبخودی کولر گازی سیستم های تهویه مطبوع در انواع مختلفی موجود هستند که کولر... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی هایسنس و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی هایسنس و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی هایسنس و نحوه برطرف کردن آن ها کولر گازی از سیستم های پر مصرفی است که در... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی گرین و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی گرین و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی گرین و نحوه برطرف کردن آن ها کولر گازی از سیستم های متنوعی است که به عنوان... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی دایکین و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی دایکین و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی دایکین و نحوه برطرف کردن آن ها کولر گازی از سیستم های تهویه مطبوع است که در... ادامه مطلب

مزایا و معایب نصب کولر گازی در محل کار

ارورهای کولر گازی جنرال گلد و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی جنرال گلد و نحوه برطرف کردن آن ها کولر گازی ها در برندهای مختلفی در بازار مشاهده... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی میدیا و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی میدیا و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی میدیا و نحوه برطرف کردن آن ها تجهیزات و لوازمی برقی به دلایل مختلفی اعم از عدم... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی تی سی ال و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی تی سی ال و نحوه برطرف کردن آن ها کمپانی تی سی ال یک برند معتبر در... ادامه مطلب

مقایسه پکیج بوتان و آریستون

مقایسه پکیج بوتان و آریستون

پکیج یکی از سیستم های گرمایشی پر مصرف است که در انواع مختلف موجود می باشد. برندهای زیادی در... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *