خرید، فروش و قیمت چیلر در لواسان

لطفا امتیاز دهید

خرید چیلر در لواسان

چیلرها به دو صورت تراکمی و جذبی کار می کنند. چیلرهایی که از طریق سیکل تبرید تراکمی کار می کنند دارای کمپرسور در ساختار خود هستند و چیلرهایی که از طریق سیکل جذبی کار می کنند فاقد کمپرسور هستند و به جای آن مایع جذب کننده دارند. در ادامه این دو سیکل را به صورت کلی برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

اما برای خرید چیلر در لواسان باید بدانید که چیلرها توان و قدرت بیشتری از مینی چیلرها دارند و کاربرد تجاری، اداری و صنعتی دارد. برخی از چیلرها به خنک کنندگی محیط می پردازند و برخی دیگر به خنک کنندگی قطعات و لوازم صنعتی.

در این مقاله راجع به چیلرهایی صحبت خواهیم کرد که به خنک کنندگی هوای محیط می پردازند. در ادامه به بررسی خرید چیلر در لواسان از تاسیسات دات کام، عملکرد سیکل تبرید تراکمی و فرایند سیرکولاسیون در چیلرهای جذبی می پردازیم پس با ما همراه باشید.

خرید چیلر در لواسان از تاسیسات دات کام:

یکی از خدماتی که تاسیسات دات کام به شما عزیزان ارائه می دهد؛ خرید و فروش چیلر در لواسان می باشد. شما می توانید برای دریافت سوالات خود در این زمینه از قبیل قیمت چیلر در لواسان، همه روزه در ساعت های کاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشاوران و کارشناسان تاسیسات دات کام به شما مشاوره ای رایگان عرضه کنند و شما را در انتخاب و خرید سیستم مناسب خود راهنمایی نمایند.

مسلم است که با مشورت با افراد اهل فن و متخصص در زمینه ی خرید چیلر در لواسان و یا هر وسیله ی دیگر، باعث می شود تا آن خرید به شیوه ای مطلوب انجام شود و شما در نهایت از آن کمال رضایت را داشته باشید.

یکی دیگر از خدماتی که تاسیسات دات کام برای شما در نظر گرفته است؛ خرید اینترنتی می باشد. با خرید اینترنتی می توانید از شر ترافیک های شهری و آلودگی هوا خلاص شوید. هم چنین از درگیری با ویروس کرونا نیز در امان خواهید بود. به شرطی که از حضور غیر ضروری در تجمعات پرهیز کنید. لازم به ذکر است که تمامی سفارشات شما بسته بندی و ضد عفونی شده در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهند رسید.

قیمت چیلر در لواسان

عملکرد سیکل تبرید تراکمی:

برخی تمایل دارند قبل از خرید چیلر در لواسان، با عملکرد این دستگاه آشنا شوند. لذا در این قسمت تصمیم داریم به طور کلی راجع به عملکرد چیلرهای تراکمی صحبت کنیم.

گاز مبرد که معمولا مشابه مینی چیلر R410a می باشد ابتدا در کمپرسور فشرده می شود. با فشرده شدن گاز مبرد دما و فشار آن نیز افزایش می یابد. گاز مبرد فشرده شده ی داغ وارد کندانسور شده و در مجاورت آب یا هوای خنک قرار می گیرد. با از دست رفتن کمی از حرارت گاز مبرد، عمل میعان صورت گرفته و گاز مبرد به مایع تبدیل می شود. مایع مبرد به شیر فشارشکن یا شیر انبساط هدایت می شود.

در آن جا فشار و دمای مایع مبرد افت می کند. سپس این مایع وارد اواپراتورهای صفحه ای یا لوله ای می شود. در اواپراتور مایع مبرد و آب از کنار یکدیگر و در خلاف جهت هم عبور می کنند و در اثر انتقال حرارت هدایتی یا مولکول به مولکول، آب خنک و مایع مبرد می شود. آب خنک توسط پمپ به هواساز و فن کویل جهت تولید هوای خنک هدایت می شود. مایع مبرد نیز توسط کمپرسور مکیده شده و این روند از اول طی خواهد شد.

فرایند سیرکولاسیون در چیلرهای جذبی:

می توان گفت چیلرهای تراکمی و چیلرهای جذبی مشابه هم کار می کنند فقط در برخی نقاط با هم اختلاف دارند. یکی از این اختلاف ها، عدم حضور کمپرسور در سیکل جذبی است. در واقع مایع جذب کننده ای به نام لیتیوم بروماید جایگزین کمپرسور شده است. به همین دلیل است که به این سیکل، سیکل جذبی می گویند.

به عبارتی، در سیکل جذبی پس از این که گاز مبرد گرمای آب را دریافت کرد و آب خنک به دست آمد؛ دیگر کمپرسوری وجود ندارد که گاز را مکیده و سیکل از اول انجام گردد. در عوض این گاز توسط مایع جذب کننده ی نام برده شده، جذب می شود و توسط پمپ به مولد حرارتی منتقل می شوند.

در مبدل حرارتی مایع جاذب به همراه گاز مبرد محلول در آن، حرارت داده می شوند و به این ترتیب گاز مبرد از داخل محلول آزاد شده و از مایع جذب کننده جدا می شود. گاز مبرد به کندانسور رفته و مراحل گفته برای سیکل تراکمی را طی می نماید. برای افزایش بازده و کارایی سیکل جذبی می توان از گرمای اتلاف شده در مراحل مختلف سیکل در مولد حرارتی استفاده نمود.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

09123434398

مطالب مرتبط

۱۰ دلیل روشن و خاموش شدن خودبخودی کولر گازی

10 دلیل روشن و خاموش شدن خودبخودی کولر گازی

۱۰ دلیل روشن و خاموش شدن خودبخودی کولر گازی سیستم های تهویه مطبوع در انواع مختلفی موجود هستند که کولر... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی هایسنس و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی هایسنس و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی هایسنس و نحوه برطرف کردن آن ها کولر گازی از سیستم های پر مصرفی است که در... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی گرین و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی گرین و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی گرین و نحوه برطرف کردن آن ها کولر گازی از سیستم های متنوعی است که به عنوان... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی دایکین و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی دایکین و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی دایکین و نحوه برطرف کردن آن ها کولر گازی از سیستم های تهویه مطبوع است که در... ادامه مطلب

مزایا و معایب نصب کولر گازی در محل کار

ارورهای کولر گازی جنرال گلد و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی جنرال گلد و نحوه برطرف کردن آن ها کولر گازی ها در برندهای مختلفی در بازار مشاهده... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی میدیا و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی میدیا و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی میدیا و نحوه برطرف کردن آن ها تجهیزات و لوازمی برقی به دلایل مختلفی اعم از عدم... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی تی سی ال و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی تی سی ال و نحوه برطرف کردن آن ها کمپانی تی سی ال یک برند معتبر در... ادامه مطلب

مقایسه پکیج بوتان و آریستون

مقایسه پکیج بوتان و آریستون

پکیج یکی از سیستم های گرمایشی پر مصرف است که در انواع مختلف موجود می باشد. برندهای زیادی در... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *