در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

خرید، فروش و قیمت چیلر در قم

لطفا امتیاز دهید

خرید چیلر در قم

چیلر سیستم خنک کننده ای است که کاربرد صنعتی، تجاری و اداری دارد. این سیستم که توانی بیشتر از مینی چیلر دارد برای مکان ها و محیط های بزرگ تر استفاده می شود. البته باز چیلر به دو دسته تقسیم بندی می شود؛ یک دسته از چیلرها که مورد بحث این مقاله می باشد توسط آب خنک، هوای خنک محیط را تامین می کنند. دسته ی دیگر به واسطه ی آب خنک به خنک کاری قطعات صنعتی و سیستم ها می پردازند.

خرید چیلر در قم به واسطه ی کاربردها و کارایی هایی که دارد از رونق زیادی برخوردار است. چیلرها یا مانند مینی چیلرها از طریق سیکل تبرید تراکمی عمل می کنند و یا به روش جذبی به خنک کردن محیط می پردازند که در این مقاله به بررسی هر دو مورد خواهیم پرداخت.

در ادامه به بررسی فروشگاه تاسیسات دات کام پیشگام در عرضه ی سیستم های تهویه مطبوع، توضیحاتی در خصوص سیکل تراکم تبریدی چیلر و نکاتی ضمن سیکل تبرید جذبی می پردازیم با ما همراه باشید.خرید چیلر در قم

فروشگاه تاسیسات دات کام پیشگام در عرضه ی سیستم های تهویه مطبوع:

فروشگاه اینترنتی به نام تاسیسات دات کام سال هاست در زمینه ی واردات و عرضه ی سیستم های تهویه مطبوع فعالیت دارد. این فروشگاه با داشتن نشان اینترنتی معتبر و هم چنین شرکتی با همین عنوان، به صورت رسمی در این حیطه فعالیت می کند. لذا شما عزیزان می توانید با خیال راحت و اطمینان خاطر از این مجموعه خرید کنید. با خرید چیلر در قم از وب سایت tasisat.com، می توانید تمام مراحل نصب سیستم، سرویس و تعمیر قطعات سیستم خود را به متخصصان با تجربه ی این شرکت بسپارید.

برای کسب اطلاعات تخصصی تر در این حوزه و بررسی قیمت چیلر در قم، می توانید همه روزه با مشاوران و کارشناسان خبره ی تاسیسات دات کام تماس بگیرید. فروش چیلر در قم یکی از خدمات شایسته ای است که شرکت مزبور سعی دارد آن را به نحوی مطلوب و در خور شان شما به انجام برساند.

توضیحاتی در خصوص سیکل تراکم تبریدی چیلر:

چیلر مانند مینی چیلر از طریق سیکل تراکم تبریدی فعالیت می کند و به خنک کردن هوای محیط می پردازد. اجزای اصلی این سیکل عبارتند از: کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط یا شیر فشار شکن، اواپراتور، پمپ، هواساز و فن کویل. گاز مبرد به کمپرسور وارد می شود. همان طور که از نام کمپرسور مشخص است؛ گاز را کمپرس یعنی فشرده می کند. با افزایش فشار دمای گاز نیز افزایش می یابد.

حال این گاز فشرده شده با دمای بالا وارد کندانسور می شود و در آن جا در اثر مجاورت با آب یا هوای خنک، کمی گرمای خود را از دست داده و به مایع تبدیل می شود. مایع مبرد وارد شیر انبساط می شود و در آن جا فشار و دمای مایع بخار افت پیدا می کند. در نهایت این مایع مبرد وارد قسمت اصلی سیکل یعنی مبدل حرارتی یا اواپراتور می شود. اواپراتور به شکل صفحه ای یا لوله ای ساخته می شود.

در آن جا از لوله ها یا صفحه های در مجاورت هم به صورت یک در میان، مایع مبرد و آب گرم شهری در خلاف جهت هم جریان دارند که در اثر انتقال حرارت هدایتی آب شهری خنک شده و مایع مبرد گرمتر می شود. آب خنک توسط پمپ به هواساز و فن کویل می رسد و هوای خنک را به ارمغان می آورد. مایع مبرد نیز توسط کمپرسور کشیده شده و چرخه از اول انجام می شود.

نکاتی ضمن سیکل تبرید جذبی:

خرید چیلر در قم با دانستن برخی نکات در خصوص عملکرد این سیستم، بهتر میسر می شود. لذا در این قسمت به بررسی برخی از چیلرهایی  که از طریق سیکل جذبی کار می کنند؛ می پردازیم.

در سیکل تبرید جذبی، گاز مبرد پس از این که گرمای آب شهری را دریافت کرد و آب خنک به دست آمد؛ توسط مایع جذب کننده ی لیتیوم بروماید جذب می شود. مایع جذب کننده به همراه گاز مبرد محلول در آن به مولد حرارتی پمپ می شوند. در مولد حرارتی به این محلول حرارت اعمال می شود که باعث تفکیک این دو مایع از هم می گردد. گاز مبرد بخار شده و وارد کندانسور می شود. به عبارتی در این سیکل کمپرسور حذف شده است.

می توان از گرمای تلف شده در سایر نقاط سیکل در قسمت مولد حرارتی بهره گرفت که باعث افزایش راندمان سیکل جذبی خواهد شد. ادامه ی فرایند سیکل جذبی مانند سیکل تراکمی است و گاز مبرد پس از ورود به کندانسور مایع شده و به شیر انبساط و سپس به اواپراتور منتقل می شود.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

مطالب مرتبط

دستگاه تنفسی آتش نشانی

دستگاه تنفسی آتش نشانی همانطور که می دانید همه برای ادامه زندگی به اکسیژن احتیاج داریم. اکسیژن در هوا می... ادامه مطلب

درجه کپسول آتش نشانی

درجه کپسول آتش نشانی

درجه کپسول آتش نشانی بسیاری از کاربران احتمالاً با اهمیت درجه کپسول آتش نشانی آشنایی نداشته باشند. معمولاً کپسول خاموش... ادامه مطلب

چگونه پمپ آب وصل کنیم؟

چگونه پمپ آب وصل کنیم؟

چگونه پمپ آب وصل کنیم؟ بهتر است بدانید از پمپ آب که مخصوص آپارتمان های مسکونی می باشد زمانی که... ادامه مطلب

چگونه پمپ آب را تعمیر کنیم؟

چگونه پمپ آب را تعمیر کنیم؟

چگونه پمپ آب را تعمیر کنیم؟  امروزه پمپ های آب در خانه و ساختمان از جمله وسایل ضروری و مهم... ادامه مطلب

چرا پمپ؛ آب نمیکشد؟

چرا پمپ؛ آب نمیکشد؟

چرا پمپ؛ آب نمیکشد؟ پمپ آب وسیله‌ای است در مناطقی که افت فشار آب وجود دارد جهت تامین فشار لازم... ادامه مطلب

چرا پمپ آب یکسره کار میکند؟

چرا پمپ آب یکسره کار میکند؟ پمپ آب وسیله ای می باشد که برای رساندن آب به هر سطح و... ادامه مطلب

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟ پمپ آب از جمله تجهیزات و لوازم مورد نیاز می باشد که امروزه با... ادامه مطلب

چرا پمپ آب کار نمی کند؟

چرا پمپ آب کار نمی کند؟

چرا پمپ آب کار نمی کند؟ همانطور که می دانید امروزه با افزایش جمعیت؛ ساخت و ساز نیز افزایش پیدا... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پنج =