نحوه انتخاب پکیج متناسب با متراژ خانه

نحوه انتخاب پکیج متناسب با متراژ خانه

لطفا امتیاز دهید

نحوه انتخاب پکیج متناسب با متراژ خانه، سخت نیست؛ اما نیازمند دقت و حوصله دارد؛ لذا اگر ظرفیت گرمایشی محصول با متراژ ساختمان همخوانی نداشته باشد؛ علاوه بر این که سبب گرم شدن محیط نمی شود، بلکه فرد بایستی به خرید سیستم های گرمایشی مکمل بپردازد.

پکیج، محصولی کاربردی و بروز در صنعت ساختمان سازی است؛ چرا که در ساخت این فناوری عالی از برترین متد های جهانی بهره برداری شده است. به هین خاطر، فرد می تواند در طولانی مدت برای گرمایش محیط و آب گرم مصرفی از این سیستم بهره بگیرد. پکیج، عالی و دوست داشتنی است؛ زیرا از نظر ظاهر و مشخصات فتی بی نظیر است‌

پکیج ها، سیستم هایی قدرتمند هستند؛ که بر روند تولید هر یک گروهی از دانشمندان و نخبگان کشور نظارت داشته اند‌ بر همین اساس، از نظر شاخصه های کمی و کیفی خارق العاده هستند‌. از برترین خصوصیات پکیج ها می توان به عملکرد قدرتمند و بی صدا، مقاومتی بالا، تعمیر آسان، ضد ضربه، شرایط نصب راحت و‌…  را نام برد. بر همین اساس بازار فروش ابن سیستم در تمام فصول یال پر رونق و شلوغ است.

از آن جایی که پکیج ها از نظر ظرفیت متنوع هستند؛ تمامی افراد با هر متراژ ساختمانی نیازمند خرید این محصول می باشند، زیرا از قدرت بالایی بهره مند است. به همین خاطر، هیچ کم و کاستی در مکانیسم و ظاهر محصول دیده نمی شود.

در مقاله پیش رو به صورت مفصل در رابطه با نحوه انتخاب پکیج متناسب با متراژ خانه توضیح داده شده است؛ برای بهبود عملکرد سیستم و افزایش زیبایی محیط، مقاله پیش رو را از دست ندهید.

نحوه انتخاب پکیج متناسب با متراژ خانه

معرفی پکیج

برای فهم مقاله نحوه انتخاب پکیج متناسب با متراژ خانه، در این بخش به توضیح پکیج می پردازیم؛ لذا این محصول برتر در یک مدل طراحی نمی شود. به همین خاطر، افراد در هنگام خرید گیج و سردرگم می شوند؛ چرا که می ترسند، کالای منتخب شان با ساختار ساختمان همخوانی نداشته باشد.

پکیج، سیستمی حساس و صد البته قدرتمند است. این دستگاه بروز از تجهیزات صنعتی متعددی تشکیل شده است؛ زیرا بایستی به صورت پیوسته، بدون بروز خطا یا مشکلی سبب گرمایش سیالات شود‌. از این رو، امروزه در اثر خانه ها و ساختمان ها به خصوص کلان شهر ها برای گرمای محیط از این محصول بهره برداری می کنند.

پکیج، از سیستم های گرمایشی مرطرفدار است؛ که با قدرتی فوق العاده سبب تهویه محیط و تامین آب گرم مصرفی می شود. این سیستم پیشرفته، علاوه بر این که از نظر قدرت بهتر از دیگر دستگاه های گرمایشی است؛ از نظر شاخصه های کیفی و فنی خارق العاده بهره مند هستند.

برترین خصوصیت پکیج، برخورداری از ظرفیت گرمایشی است. به همین خاطر علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در بخش هایی از ساختمان همچون سیستم تهویه محیط استفاده می شوند. دیگر خصوصیت یا ویژگی پکیج ها، باریک بودن آن ها است. از آن جایی که محصول باریک و قابل حمل است؛ شرایط نصب آن راحت و کم هزینه است. بهترین پکیج های موجود در بازار به شرح زیر است؛

چیلر  ایران رادیاتور، چیلر جی پلاس، چیلر گلدیران، چیلر بوتان، چیلر تک الکتریک ، چیلر وستن ایر، چیلر هیوندای، چیلر هایسنس، چیلر وست کول، چیلر گودمن و چیلر آریستون جزو نمونه های معروف و با کیفیت این محصول هستند.

در انتخاب پکیج به چه معیار هایی توجه کنیم؟

در ادامه مبحث نحوه انتخاب پکیج متناسب با متراژ خانه ، در رابطه با شاخصه هایی که لر انتخاب دستگاه تاثیر می گذارد؛ می پردازیم. پکیج از سیستم های گرمایشی خانگی پرطرفدار به حساب می آید؛ زیرا از نظر رنگ، شکل، ظرفیت، قدرت، قبمت، عملکرد و… متفاوت هستند. از این رو تمامی افراد جامعه توانایی خرید این محصول را دارند.

با توجه به این که یکی از شاخصه های مهم و تاثیر گذار در انتخاب پکیج، متراژ ساختمان است؛ مشتریان بایستی تحت هر شرایطی این ملاک را در نظر داشته باشند، زیرا بر عملکرد دستگاه تاثیر دارد. هر چه متراژ ساختمان بزرگ تر باشد؛ بایستی ظرفیت گرمایشی پکیج نیز در رنج بالایی قرار بگیرد، تا بتواند تمام قسمت های ساختمان را پوشش دهد.

به طور مثال برای یک ساختمانی با متراژ ۵۰۰ متر بایستی از پکیج هایی با ظرفیت گرمایشی ۲۴۰۰۰ بهره بگیرید؛ تا دمای محیط ثبات پیدا کند. دیگر شاخصه ای که بر انتخاب پکیج تاثیر دارد؛ مدل محصول است.

از آن جایی که در ساخت هر یک از پکیج ها از تکنولوژی های مختلفی بهره برداری شده قدرت دستگاه ها با یکدیگر تفاوت های بسیاری دارند. به همین خاطر می توانید برای تامین آب مصرفی و تهویه هوای محیط ساختمان های کوچک از پکیج های ضعیف استفاده کنید؛ تا علاوه بر بهینه سازی محیط سبب زیباتر شدن طراحی دکوراسیون ساختمان شود.

انتخاب پکیج متناسب با متراژ خانه به ابعاد دستگاه نیز بستگی دارد؛ چرا که امروزه در ساختمان ها، طراحی دکوراسیون حرف اول را می زند. بنابراین نباید از ابزارآلات نا مناسب با ابعاد محیط استفاده کنید؛ زیرا باعث شده کوچکی و بزرگی ساختمان زننده به نظر برسد.

نحوه انتخاب پکیج متناسب با متراژ خانه

آیا متراژ ساختمان در انتخاب پکیج تاثیر دارد؟

در مقاله نحوه انتخاب پکیج متناسب با متراژ خانه، بحث های مختلفی قابل بحث است؛ چراکه ایمنی محیط و سلامت افراد در ارجعیت قرار دارد. به همین خاطر نه فقط برای حفظ زیبایی محیط بلکه بایستی در جهت بهینه سازی ساختمان نسبت به انتخاب این محصول حساس باشید.

پکیج ها، در گروه های مختلفی تقسیم بندی می شوند. از برترین دسته های این محصول که در بازار فروش بالایی را به خود اختصاص داده می توان به پکیج های دیواری و زیرزمینی اشاره کرد.

این دو نوع برتر پکیج هر یک در قسمت های مختلفی از ساختمان قرار می گیرند. به همین خاطر، بایستی‌ با در نظر داشتن متراژ محیط نسبت به خرید آن اقدام کرد؛ لذا در کارآمدی محصول و زیبایی ساختمان نقش دارد. سایز و ابعاد پکیج، زیبایی محیط را به رخ مشتریان می کند؛ چرا که باعث شده نقص های طراحی دکوراسیون به خوبی پوشش داده شود.

سخن آخر

نحوه انتخاب پکیج متناسب با متراژ خانه به شاخصه های مختلفی وابسطه است. به همین خاطر اگر نسبت به خرید پکیج مورد نظر تان دو دل هستید؛ با کارشناسان ما در تاسیسات دات کام تماس حاصل فرمایید، چرا که آن ها به شما انتخابات بسیاری بین پکیج های بوش، پکیج بوتان، آکس و ایران رادیاتور و… می دهند.

به همین خاطر در کوتاه ترین باره زمانی، محصول خود را انتخاب و خریداری می کنید. خوشبختانه تمامی برند های پکیج همچون؛ چیلر ایران رادیاتور، چیلر جی پلاس، چیلر گلدیران، چیلر بوتان، چیلر تک الکتریک، چیلر وستن ایر، چیلر هیوندای، چیلر هایسنس، چیلر وست کول، چیلر گودمن و چیلر آریستون در این مجموعه وجود دارد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

 

مطالب مرتبط

۶ نشانه اصلی سطح پایین مبرد در دستگاه تهویه مطبوع

6 نشانه اصلی سطح پایین مبرد در دستگاه تهویه مطبوع

۶ نشانه اصلی سطح پایین مبرد در دستگاه تهویه مطبوع مبرد ماده ای است که سیستم های تهویه مطبوع براساس... ادامه مطلب

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید یکی تجهیزات مورد نیاز برای استخر ها پمپ می باشد. در صورتی که... ادامه مطلب

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟ پمپ آب امروزه در اکثر خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد؛ که... ادامه مطلب

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی 11 روش کاربردی

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی ۱۱ روش کاربردی سیستم تهویه مطبوع از جمله محصولات پرکاربردی است متنوع بوده و... ادامه مطلب

سوپرهیت و سابکول چیست؟

سوپرهیت و سابکول چیست؟ در دستگاه های تهویه مطبوعی که براساس سیکل تبریدی کار می کنند؛ اصطلاحات سوپرهیت و سابکول... ادامه مطلب

سیستم تهویه مطبوع چیست؟

سیستم تهویه مطبوع چیست؟

سیستم تهویه مطبوع چیست؟ سیستم های تهویه مطبوع از تجهیزات اصلی هر ساختمانی محسوب می شوند که استفاده از آن... ادامه مطلب

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟ دستگاه تهویه از سیستم های پرکاربردی است که در انواع مدل های مختلف... ادامه مطلب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب آب یکی از ضروراتی است که به طور روزمره مورد استفاده... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *