Search
Close this search box.

فیلتر درایر چیست؟

فیلتر درایر چیست؟

فیلتر درایر چیست؟ سوالی رایج و مهم درباره قطعات سیستم های سرمایشی و گرمایشی است؛ چرا که وظیفه ای مهم در سیستم تهویه مطبوع ساختمان ایفا می کند‌‌. فیلتر در ایر، برترین تجهیز الکترونیکی در سیستم های گرمایشی و سرمایشی است؛ زیرا در سلامت و ایمنی محصول تاثیر به سزایی دارد.

از این رو سلامت و عملکرد بالای دستگاه های تهویه مطبوع در گرو فیلتر در ایر است؛ زیرا باعث شده رطوبت، گردد و غبار یا هر گونه آلاینده جوی نتواند به یونیت داخلی سیستم نفوذ کند. در طراحی و ساخت تمام سیستم های تهویه مطبوع از این تجهیز کارآمد استفاده شده است؛

لذا در اکثر دستگاه ها به واسطه از آب سبب گرمایش یا سرمایش محیط می شوند. به همین خاطر با تعبیه فیلتر در ایر در مکانیسم سیستم ها، از ورود آلاینده های محیطی به یونیت دستگاه جلوگیری کنید.

فیلتر در ایر در تنوع رنگ، شکل، مدل، جنس و کیفیت های مختلفی تولید و در بازار توزیع می شود؛ لذا دستگاه های تهویه مطبوع همچون فن کویل، اسپیلت، داکت اسپلیت و… از تکنولوژی های متفاوتی ساخته شده اند. بدین خاطر فرد نمی تواند برای بالابردن قدرت دستگاه از یک نوع فیلتر در ایر استفاده کند.

در مقاله پیش رو به صورت مفصل در رابطه با فیلتر درایر توضیح داده شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

فیلتر درایر چیست؟

معرفی فیلتر در ایر

در ادامه مقاله فیلتر در ایر چیست؟ به معرفی این قطعه کارآمد می پردازیم؛ لذا در صورتی که ندانید فیلتر دارید چگونه عمل می کند و وظیفه آن در سیستم های گرمایشی چیست؟ نسبت به سرویس و تعویض آن شک و تردید دارید.

فیلتر در ایر، قطعه ای کوچک و کارآمد است؛ که با قدرتی شگفت انگیز مانع ورود آلاینده ها به دستگاه می شود. به همین خاطر در سراسر جهان متقاضیان بسیاری دارد. این دستگاه فوق‌العاده تحت هر شرایطی از سلامت سیالات و ابزارآلات داخلی دستگاه محافظت می کند؛ چرا که هدف مهندسان از تولید این محصول حفظ سلامت دستگاه در برابرعوامل محیطی است.

فیلتر در ایر، برترین نوع قطعات الکترونیکی سیستم های تهویه مطبوع است؛ لذا با این که از ابعاد و حجم ناچیزی برخوردار می باشد، سبب بهبود عملکرد و قدرت دستگاه می شود. بدین جان در برای مشکلات جبران ناپذیری همچون از کارافتادگی کمپرسور یا گرفتم یا آلوده شدن سیالات جلوگیری می کند.

فیلتر در ایر از قطعات و ابزار آلات الکترونیکی و مکانیکی متعددی تشکیل شده است‌. به همین سبب محال است، کوچک ترین آلودگی از فیلتر آن عبور کند. فرآیند فیلتراسیون این تجهیز از قدرت بالایی برخوردار است؛ زیرا با این که وابسطه دیگر قطعات نیست، اما سلامت دیگر قطعات مهم دستگاه همچون کمپرسور به این قطعه مربوط است.

فیلتر در ایر از فیلتر های صنعتی برتر بازار به حساب می آید؛ لذا قابلیت جذب رطوبت های موجود در یونیت را دارد. بر همین اساس امکان زنگ می‌کنم ضدگی قطعات الکترونیکی و مکانیکی سیستم تو حد چشمگیری کاهش می یابد.

وجود رطوبت، گرد و غبار و خاک در یونیت داخلی دستگاه های سرمایشی و گرمایشی علاوه بر ایجاد رسوب و گرفتگی لوبه ها به ناکارآمدی دستگاه نیز ختم می شود. چنانچه قدرت دستگاه و ظرفیت گرمایشی یا سرمایشی محصول با مشکل رو به رو شده است؛ حتما در اولین وهله به بررسی و پاکسازی فیلتر در ایر بپردازید؛ چرا که اغلب مشکلات سیستم ها به سبب وجود ناخالصی در ساختمان سیستم های گرمایشی و سرمایشی است.

اهمیت فیلتر در ایر

در ادامه مبحث فیلتر در ایر چیست؟ به اهمیت و ضرورت استفاده از فیلتر در ایر در سیستم های تهویه می پردازیم. سیستم های تهویه دستگاه هایی قدرتمند و کارآمد هستند، که به صورت پیوسته بدون بروز هیچ گونه آروزی در طول شبانه روز به تنظیم و کنترل دمای محیط می پردازند.

از این رو همواره در تماس مستقیم با عوامل محیطی همانند گرد و غبار، رطوبت و آب هستند. سیستم های تهویه همانند اسپلیت، فن کویل، داکت اسپلیت و… با این که از پوشش های اپوکسی برخوردارند؛ اما در طولانی ملت در برابر عوامل خوانده ضعیف می شوند. به همین خاطر، بایستی تجهیزی در ساختمان سیستم قرار گیرد؛ که به صورت خودکار به جذب این عوامل بپردازد و به سبب تضمین کیفیت دستگاه شود.

فیلتر درایر، برترین قطعه است؛ چرا که هدف از ساخت این ابزار، جلوگیری از ورود ناخالصی ها و آلودگی ها به درون دستگاه می باشد. هر گونه آلودگی جوی برای قطعات داخلی پکیج، فن کویل، دا کت اسپلیت مخدر و خورنده است؛ لذا علاوه بر افت عملکرد دستگاه به بافت تجهیز نیز آسیب وارد می کند.

به همین خاطر بایستی حتما از انواع فیلتر درایر در سیستم گرمایشی و سرمایشی خانگی استفاده کنید؛ لذا در عمر مفید و راندمان دستگاه تاثیر دارد. با بهره گیری از این قطعه ایمنی و سلامت محیط نیز تضمین می شود؛ چرا که باعث شده هوایی پاک و تصفیه شده در فضای ساختمان توزیع گردد، از این رو سکنات در محیطی پاک و تمیز به کار و استراحت می پردازند.

مزایای فیلتر درایر

در ادامه بحث فیلتر درایر چیست؟ به مطالعه مزایای محصول بپردازید؛ لذا باعث شده دید جامعی از عملکرد دستگاه به دست بیاورید. از این رو با آگاهی بالا نسبت به خرید محصول اقدام می کنید.

برترین مزایای فیلتر درایر

  • عملکرد بالا و بی صدا
  • کم حجم
  • مقاوم در برابر عوامل خورنده و آلاینده های محیطی
  • متنوع از نظر ظرفیت
  • سازگاری بالا
  • مطابق با استاندارد های بین المللی
  • و…

فیلتر درایر چیست؟

قیمت فیلتر درایر

قیمت فیلتر درایر مناسب و متغیر است؛ چرا که شاخصه های مختلفی همچون جنس، مدل، رنگ، شکل و ظرفیت در قیمت محصول تاثیر دارد. از این رو، مشتریان نمی توانند با قیمتی یکسان به خرید انواع این تجهیز بپردازند.

خرید فیلتر درایر

در عرصه خرید و فروش فیلتر درایر فروشگاه ها و آنلاین شاپ های متعددی فعلا هستند؛ اما با این حال تنها تعداد محدودی از آن ها مطمئن و جزو فروشندگان برتر بازار به حساب می آیند.برترین فروشگاهی که مشتریان می توانند با اطمینان خاطر در آن به خرید انواع فیلتر درایر بپردازند؛ تاسیسات ذات کام است.

در تاسیسات ذات کام تمامی اجناس اصل و با کیفیت هستند. بنابراین بدون هیچ تردیدی سفارش خود را به ثبت برسانید. از برترین فیلتر های موجود در تاسیسات دات کام می توان به فیلتر داریر هانبول، فیلتر درایر بیومن، فیلتر درایر سالمن، فیلتر درایر جی پلاس، فیلتر درایر گرین اشاره کرد.

سخن آخر

با بهره گیری از مطالب فوف به آسانی می توانید به پرسش فیلتر درایر چیست؟ پاسخ دهید؛ لذا با مطالعه مقاله عکس در رابطه با عملکرد و مزایای محصول اطلاعات موثقی به دست می آورید. البته ناگفته نماند، فیلتر درایر برای سیستم های گرمایشی و  سرمایشی الزامی و ضروری است؛ لذا از ایمنی این دستگاه ها تحت هر شرایطی محافظت می کنند.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *