راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی evvoli

راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی evvoli

3.3/5 - (38 امتیاز)

[small_url_page]

ریموت کنترل کولر گازی evvoli

برند ایوولی یک برند معتبر در تولید لوازم خانگی است. تنوع و کیفیت بالای محصولات این برند یکی از قابلیت‌های ویژه‌ی آن محسوب می‌شود. این برند توانسته با تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب، در رقابت با سایر رقبا کم نیاورد. این برند در ساخت محصولاتی همچون کولر گازی موفق عمل کرده و محصولات خوبی را عرضه کرده است. ما در این مقاله می‌خواهیم درباره‌ی نحوه‌ی استفاده از ریموت کنترل کولر برند ایوولی بپردازیم که امیدواریم برایتان مفید واقع گردد.

شما با خرید کولر گازی evvoli ریموت آن را هم دریافت می کنید که باید برای راه اندازی کولر گازی به خوبی با کاربرد هر یک از دکمه های روی ریموت آشنایی داشته باشید. این کولر گازی چند سالی است که توسط مهندسان چینی ساخته شده است. در طی این مدت توانسته با تولید محصولات خوب و با کیفیت از بهترین تولید کنندگان در این صنعت قرار بگیرد.

یکی از مهمترین مزیت هایی که این کولر گازی دارد، شکل بسیار زیبا و منحصر به فرد آن است. این موضوع باعث شده تا کولرهای گازی ایوولی، در بین مردم از محبوبیت خوبی برخوردار شوند. نکته مثبت دیگر این شرکت، در طراحی کنترل کولر گازی evvoli است. یک طراحی بی عیب و نقص در کنترلر و قرار دادن امکانات و قابلیت های فراوان بر روی آن، باعث ایجاد تمایز بین رقبای خود شده است.

خرید انواع کولر گازی ایوولی

هر یک از دکمه هایی که روی ریموت وجود دارد را باید به خوبی از نظر کاربردی که دارند بررسی کنید و برای راه اندازی سیستم سرمایش و گرمایش کولر از آنها استفاده نمایید. توجه داشته باشید که پیش از خریداری کولر گازی بهتر است که به خوبی کاربرد هر یک از دکمه های روی ریموت کولر گازی ایوولی را بشناسید.

هر یک از دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی evvoli  وجود دارد را اگر به خوبی بشناسید می توانید از دکمه ها برای سرمایش و گرمایش کولر گازی استفاده کنید. شما باید به خوبی کاربرد دکمه های روی ریموت را بشناسید تا از آنها برای دریافت بهره وری بیشتر استفاده کنید.

استفاده اصولی از دکمه ها در زمان مشخص شده اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی این مسئله را در نظر داشته باشید. برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی و اسپلیت وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم تا شما اطلاعات بیشتری در مورد دکمه ها و کاربردشان داشته باشید.

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی evvoli

شناخت شما از این دکمه به شما کمک می کند تا از این دستگاه به درستی استفاده کنید، و از ایجاد هرگونه مشکل و اختلال از آن جلوگیری کنید.  برخی از دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی evvoli  وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید و کاربردشان را تشخیص دهید عبارت هستند از :

خرید ریموت کنترل کولر گازی evvoli

 1. دکمه خاموش و روشن :

یکی از مهمترین دکمه هایی که روی هر یک از ریموت های کولر گازی وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید دکمه خاموش و روشن می باشد. این دکمه را شما می توانید برای روشن کردن و خاموش کردن کولر گازی مورد استفاده قرار دهید. این دکمه اصولا در قسمت بالای سمت چپ ریموت قرار می گیرد و به رنگ قرمز می باشد.

اما گاهی ممکن است با تغییر برند و شرکت سازنده، محل قرار گیری این دکمه تفاوت پیدا کند. محل قرار گیری این دکمه روی کنترل کولر گازی evvoli   ژبه رنگ قرمز و در سمت چپ و بالا می باشد. این دکمه معمولاً با دو کلمه‌یon/off  یا stop/start  نمایش داده می‌شود.

 1. دکمه مود :

یکی از کاربردی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی وجود دارد دکمه مود می باشد. شما با زدن این دکمه چهار حالت را می توانید مشاهده کنید. حالت سرمایش، گرمایش، اتومات و فن روی این دکمه قرار گرفته است. برای انتخاب کردن هر یک از حالت ها باید دوبار روی آنها بزنید.

توجه داشته باشید که کارکرد اصولی کولر گازی به این دکمه بستگی دارد که شما به درستی یکی از حالت های آن را انتخاب کنید که برای فعال کردن آن کافیست کنترل را بر روی آیکون cool  قرار دهید تا کولر سرمای کافی برای خنک کردن محیط منزل تولید کند.

در فصل تابستان باید حالت سرمایشی آن را انتخاب کنید، در فصل زمستان حالت گرمایشی کاربرد دارد. برای تهویه سازی هوا دکمه فن را بزنید و برای اینکه استانداردترین درجه را انتخاب کنید بهتر است حالت اتومات را انتخاب کنید.

 1. دکمه سوئینگ :

با انتخاب کردن این دکمه شما می توانید پره های کولر گازی را به هر سمتی که تمایل دارید بچرخانید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که این دکمه یکی از دیگر دکمه های کاربردی کنترل کولر گازی evvoli می باشد. برای چرخش پره ها بهتر است موقعیت ساختمان و هوای هر یک از بخش های ساختمان را در نظر بگیرید.

 1. دکمه درای :

با استفاده کردن از این دکمه شما می توانید رطوبتی که درون فضای ساختمان وجود دارد را به طور کلی از بین ببرید. دقت داشته باشید که پیش از زدن این دکمه باید از رطوبت درون ساختمان اطمینان داشته باشید. اگر ساختمان شما رطوبت زیادی ندارد بهتر است که از این دکمه استفاده نکنید. این گزینه معمولاً برای آب و هوای شرجی و پر رطوبت طراحی شده است.

 1. دکمه فن :

با زدن دکمه فن دیگر موتور کولر گازی کار نمی کند و تنها فن کولر گازی راه می افتد. شما باید به خوبی بدانید که با زدن این دکمه می توانید هوای درون ساختمان را جابجا کنید. با جابجا کردن هوای درون ساختمان باید بدانید که هوای مطلوب درون ساختمان به وجود می آید. این گزینه معمولا در فصل پاییز و بهار به منظور گردش هوا در منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 1. دکمه توربو :

زدن دکمه توربو و یا کول جت برای این است که شما هوای درون ساختمان را سریعا خنک نمایید. بسیاری از افرادی که می خواهند هوای درون ساختمان را در فصل تابستان سریعا سرد نمایند از این دکمه استفاده می نمایند.

 1. دکمه هیت :

این دکمه یکی از دیگر دکمه های کاربردی روی کنترل کولر گازی evvoli  می باشد که شما می توانید با زدن آن هوای درون ساختمان را گرم تر کنید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که با زدن این دکمه می توانید در فصل زمستان سریعا گرمای ساختمان را افزایش دهید.  این دکمه به صورت heat  نمایش داده می‌شود.

 1. دکمه حالت خواب :

شما با زدن این دکمه می توانید کولر گازی را روی ساعت مشخص شده ای بگذارید که روشن و خاموش شود. این دکمه برای زمان هایی که در خانه حضور ندارید گزینه مناسبی می باشد.

    9. دکمه‌ اسپید :

شما با انتخاب این گزینه میتوانید سرعت انتقال هوای خنک یا گرم را در چهار حالت مختلف (کم، متوسط، زیاد، اتوماتیک) تنظیم کنید. تنظیم هر یک از این سرعت‌ها با چند بار زدن این دکمه میسر است. حالت اتوماتیک معمولاً برای محیط‌هایی که در ارتفاع بالاتری از سطح دریا قرار دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

    10. دکمه i clean

با فشردن این دکمه، کولر گازی شروع به پاک کردن خود می کند. این عمل توسط فشار زیاد باد به منظور از بین بردن رطوبت ایجاد شده در دستگاه صورت می‌گیرد.

   11. دکمه تایمر

شما با استفاده از این دکمه می توانید زمان خاموش و روشن کردن کولر را با توجه به نیاز خود تنظیم کنید. این دکمه در زمان خواب یا خارج از منزل بسیار کاربردیست.

خرید انواع کولر گازی

مشخصات فنی برند ایوولی

 • نور صفحه نمایش دارد.
 • تعداد باتری: ۲ عدد
 • نوع باتری: نیم قلمی
 • کیفیت بالای ساخت
 • دکمه های فوق العاده راحت

آموزش کنترل کولر گازی ایوولی

از کنترل کولر گازی ایوولی باید جهت فعال سازی و راهنمای آن اقدام کنید. توجه داشته باشید که کنترل این دستگاه ها بسیار ساده و راحت می باشد که جهت آموزش کنترل کولر گازی ایوولی ساده ترین راه آن سرچ در اینترنت می باشد. در این مقاله برخی از دکمه های موجود بر روی کنترل و ریموت کولر گازی ایوولی را بررسی کرده و عملکرد اکثر ریموت کولرگازی ها به صورت مشابه می باشد و تغییر چندانی ندارند.

شما با استفاده از دکمه هایی که ذکر شد می توانید جهت تغییر حالت دستگاه اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر کاتالوگ دستگاه را مطالعه کرده تا بتوانید به راحتی از ریموت دستگاه بهره مند شوید.

خرید کولر گازی ایوولی

زمانی که شما مخاطبین عزیز جهت خرید کولر گازی ایوولی اقدام می کنید؛ درون جعبه آن ریموت کنترل دستگاه وجود دارد و نیازی نیست که به صورت جداگانه جهت تهیه آن اقدام کنید. برای اینکه دستگاه مناسبی را انتخاب کنید؛ پیشنهاد می کنیم حتماً با کارشناسان فروش این مجموعه در تماس باشید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. در این صورت انتخاب بهتری را تجربه خواهید کرد.

نکته بسیار مهمی که باید مد نظر قرار دهید انتخاب ظرفیت مناسب دستگاه می باشد. با انتخاب ظرفیت مناسب دستگاه بدون شک از عملکرد و بازدهی فوق‌العاده‌ای برخوردار خواهید شد. مخاطبین گرامی به صورت اینترنتی و آنلاین از سراسر ایران می توانید از طریق وب سایت https://tasisat.com/ جهت خرید کولر گازی اقدام کرده و درب منزل تحویل بگیرید. در این صورت دغدغه مراجعه حضوری به فروشگاه ها در این ترافیک سنگین را نخواهید داشت.

کولر گازی ایوولی

قیمت کنترل کولر ایوولی

قیمت کنترل کولر با توجه به قابلیت ها و به ویژه برندی که توسط آن ساخته می شود متفاوت است. قیمت کنترل کولر برند ایوولی به طور میانگین حدوداً ۱۹۰ هزار تومان است، که البته رنج قیمت گذاری متفاوت بوده و متغیر است.

امیدواریم نکاتی که به عنوان راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی ایوولی عنوان شد مورد استفاده شما قرار بگیرد و بتوانید با استفاده از این نکات استفاده‌ی صحیح و مناسب را از کنترل کولر گازی خود داشته باشید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”برند evvoli متعلق به کدام کشور است؟” answer-0=”کولرهای گازی evvoli توسط شرکت های چینی و به سفارش ایتالیا ساخته می شوند.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”کنترل کولر گازی evvoli تا چند متری کار می کند؟” answer-1=”به طور کلی کنترل کولرهای گازی باید تا 7 متر توانایی ساپورت را دارند.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”وجود موانع بر سر راه کنترل موجب اختلال در عملکرد آن می شود؟” answer-2=”بله اگر موانع به گونه ای باشند که جلوی رسیدن امواج کنترل به کولر را بگیرند، موجب عدم عملکرد درست کنترل خواهند شد.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

مطالب مرتبط

۶ نشانه اصلی سطح پایین مبرد در دستگاه تهویه مطبوع

6 نشانه اصلی سطح پایین مبرد در دستگاه تهویه مطبوع

۶ نشانه اصلی سطح پایین مبرد در دستگاه تهویه مطبوع مبرد ماده ای است که سیستم های تهویه مطبوع براساس آن... ادامه مطلب

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید یکی تجهیزات مورد نیاز برای استخر ها پمپ می باشد. در صورتی که پمپ... ادامه مطلب

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟ پمپ آب امروزه در اکثر خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد؛ که عاملی... ادامه مطلب

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی 11 روش کاربردی

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی ۱۱ روش کاربردی سیستم تهویه مطبوع از جمله محصولات پرکاربردی است متنوع بوده و در... ادامه مطلب

سوپرهیت و سابکول چیست؟

سوپرهیت و سابکول چیست؟ در دستگاه های تهویه مطبوعی که براساس سیکل تبریدی کار می کنند؛ اصطلاحات سوپرهیت و سابکول زیاد... ادامه مطلب

سیستم تهویه مطبوع چیست؟

سیستم تهویه مطبوع چیست؟

سیستم تهویه مطبوع چیست؟ سیستم های تهویه مطبوع از تجهیزات اصلی هر ساختمانی محسوب می شوند که استفاده از آن ها... ادامه مطلب

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟ دستگاه تهویه از سیستم های پرکاربردی است که در انواع مدل های مختلف در... ادامه مطلب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب آب یکی از ضروراتی است که به طور روزمره مورد استفاده قرار... ادامه مطلب

1 دیدگاه

 • حسین معصومی ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ پاسخ

  کنترل کولرگازی، معمولاً از طریق کنترلر یا ریموت کنترل صورت می‌گیرد. این دستگاه‌ها برای تنظیم دما، حالت عملکرد و سرعت فن کولرگازی استفاده می‌شوند. در زیر، نحوه استفاده از کنترل کولرگازی را توضیح می‌دهم:

  ۱. روشن کردن و خاموش کردن:
  – برای روشن کردن کولرگازی، معمولاً دکمه یا کلیدی با علامت “روشن/خاموش” روی کنترلر یا ریموت کنترل وجود دارد. با فشار دادن این دکمه، کولرگازی روشن می‌شود.
  – برای خاموش کردن کولرگازی، همین دکمه مجدداً فشار داده می‌شود تا کولرگازی خاموش شود.

  ۲. تنظیم دما:
  – روی کنترلر یا ریموت کنترل، دکمه‌های “افزایش دما” و “کاهش دما” وجود دارد. با فشار دادن این دکمه‌ها، می‌توانید دمای مورد نظر خود را تنظیم کنید. برخی از کنترلرها دارای نمایشگر دیجیتالی هستند که نشان دمای کنونی را نمایش می‌دهند.

  ۳. انتخاب حالت عملکرد:
  – برخی از کولرگازی‌ها دارای حالت‌های مختلف عملکرد هستند، مانند خنک کردن، گرم کردن، تهویه هوشمند و خشک کردن. برای انتخاب حالت مورد نظر، روی کنترلر یا ریموت کنترل، دکمه یا کلیدی با عنوان حالت‌های مختلف وجود دارد. با فشار دادن این دکمه، می‌توانید حالت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  ۴. تنظیم سرعت فن:
  – برخی از کنترلرها یا ریموت‌های کولرگازی، دکمه‌های “سرعت فن” یا “فشار باد” دارند. با فشار دادن این دکمه‌ها، می‌توانید سرعت فن کولرگازی را تنظیم کنید. عادتاً سه حالت متفاوت سرعت فن (کم، متوسط و زیاد) در دسترس است.

  ۵. تنظیمات تایمر:
  – برخی از کنترلرها یا ریموت‌های کولرگازی، قابلیت تنظیم تایمر را دارند. با استفاده از این قابلیت، می‌توانید زمان روشن و خاموش شدن خودکار کولرگازی را تنظیم کنید. به عنوان مثال، می‌توانید تایمر را بر روی ۶ ساعت تنظیم کنید تا کولرگازی پس از ۶ ساعت به طور خودکار خاموش شود.

  ۶. تنظیمات جهت باد:
  – برخی از کنترلرها یا ریموت‌های کولرگازی، امکان تنظیم جهت باد را دارند. با استفاده از دکمه‌های مربوطه، می‌توانید جهت جریان هوا را بالا و پایین، چپ و راست یا به صورت خودکار تنظیم کنید.

  ۷. دیگر ویژگی‌ها:
  – برخی از کنترلرها یا ریموت‌های پیشرفته تر، ویژگی‌های دیگری مانند عملکرد آرامش‌بخش (sleep mode)، عملکرد خودکار (auto mode)، تنظیمات پیشرفته انرژی (energy-saving settings) و تنظیمات خودکار در مورد دما و رطوبت دارند.

  به علاوه، لازم به ذکر است که هر برند و مدل کولرگازی ممکن است قابلیت‌ها و ویژگی باعث افزایش راحتی و سهولت در استفاده از کولرگازی می‌شود. اما نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که روش استفاده و تنظیمات دقیق برای هر برند و مدل کولرگازی ممکن است متفاوت باشد. بنابراین، برای کسب اطلاعات دقیق در مورد نحوه استفاده از کنترل کولرگازی، بهتر است به دفترچه راهنمای همراه با دستگاه یا دستورالعمل‌های مربوطه که توسط تولیدکننده فراهم می‌شود، مراجعه کنید.

  همچنین، در صورتی که به مشکلی در استفاده از کنترل کولرگازی برخورد کردید یا سوالی در این زمینه دارید، توصیه می‌شود با پشتیبانی یا تعمیرکار مجاز تماس بگیرید تا به شما کمک کنند.

  در کل، استفاده از کنترل کولرگازی بستگی به نیازها و ترجیحات شما دارد. با استفاده صحیح از کنترلر یا ریموت کنترل، می‌توانید دما، حالت عملکرد، سرعت فن و دیگر تنظیمات را به دلخواه خود تنظیم کنید و از کولرگازی به بهترین شکل ممکن بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *