ریموت کنترل کولر گازی evvoli

شما با خرید کولر گازی evvoli ریموت آن را هم دریافت می کنید که باید برای راه اندازی کولر گازی به خوبی با کاربرد هر یک از دکمه های روی ریموت آشنایی داشته باشید. این کولر گازی چند سالی است که توسط مهندسان چینی ساخته شده است. در طی این مدت توانسته با تولید محصولات خوب و با کیفیت از بهترین تولید کنندگان در این صنعت قرار بگیرد.

یکی از مهمترین مزیت هایی که این کولر گازی دارد، شکل بسیار زیبا و منحصر به فرد آن است. این موضوع باعث شده تا کولرهای گازی ایوولی، در بین مردم از محبوبیت خوبی برخوردار شوند. نکته مثبت دیگر این شرکت، در طراحی کنترل کولر گازی evvoli است. یک طراحی بی عیب و نقص در کنترلر و قرار دادن امکانات و قابلیت های فراوان بر روی آن، باعث ایجاد تمایز بین رقبای خود شده است.

هر یک از دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی evvoli وجود دارد را باید به خوبی از نظر کاربردی که دارند بررسی کنید و برای راه اندازی سیستم سرمایش و گرمایش کولر از آنها استفاده نمایید. توجه داشته باشید که پیش از خریداری کولر گازی بهتر است که به خوبی کاربرد هر یک از دکمه های روی ریموت کولر گازی ایوولی را بشناسید.

هر یک از دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی evvoli  وجود دارد را اگر به خوبی بشناسید می توانید از دکمه ها برای سرمایش و گرمایش کولر گازی استفاده کنید. شما باید به خوبی کاربرد دکمه های روی ریموت را بشناسید تا از آنها برای دریافت بهره وری بیشتر استفاده کنید.

استفاده اصولی از دکمه ها در زمان مشخص شده اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی این مسئله را در نظر داشته باشید. برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی و اسپلیت وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم تا شما اطلاعات بیشتری در مورد دکمه ها و کاربردشان داشته باشید.راهنمای ریموت کنترل کولر گازی evvoli

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی evvoli

شناخت شما از این دکمه به شما کمک می کند تا از این دستگاه به درستی استفاده کنید، و از ایجاد هرگونه مشکل و اختلال از آن جلوگیری کنید.  برخی از دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی evvoli  وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید و کاربردشان را تشخیص دهید عبارت هستند از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

یکی از مهمترین دکمه هایی که روی هر یک از ریموت های کولر گازی وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید دکمه خاموش و روشن می باشد. این دکمه را شما می توانید برای روشن کردن و خاموش کردن کولر گازی مورد استفاده قرار دهید. این دکمه اصولا در قسمت بالای سمت چپ ریموت قرار می گیرد و به رنگ قرمز می باشد. اما گاهی ممکن است با تغییر برند و شرکت سازنده، محل قرار گیری این دکمه تفاوت پیدا کند. محل قرار گیری این دکمه روی کنترل کولر گازی evvoli   به رنگ قرمز و در سمت چپ و بالا می باشد.

  1. دکمه مود :

یکی از کاربردی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی وجود دارد دکمه مود می باشد. شما با زدن این دکمه چهار حالت را می توانید مشاهده کنید. حالت سرمایش، گرمایش، اتومات و فن روی این دکمه قرار گرفته است. برای انتخاب کردن هر یک از حالت ها باید دوبار روی آنها بزنید.

توجه داشته باشید که کارکرد اصولی کولر گازی به این دکمه بستگی دارد که شما به درستی یکی از حالت های آن را انتخاب کنید. در فصل تابستان باید حالت سرمایشی آن را انتخاب کنید، در فصل زمستان حالت گرمایشی کاربرد دارد. برای تهویه سازی هوا دکمه فن را بزنید و برای اینکه استانداردترین درجه را انتخاب کنید بهتر است حالت اتومات را انتخاب کنید.

  1. دکمه سوئینگ :

با انتخاب کردن این دکمه شما می توانید پره های کولر گازی را به هر سمتی که تمایل دارید بچرخانید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که این دکمه یکی از دیگر دکمه های کاربردی کنترل کولر گازی evvoli می باشد. برای چرخش پره ها بهتر است موقعیت ساختمان و هوای هر یک از بخش های ساختمان را در نظر بگیرید.

  1. دکمه درای :

با استفاده کردن از این دکمه شما می توانید رطوبتی که درون فضای ساختمان وجود دارد را به طور کلی از بین ببرید. دقت داشته باشید که پیش از زدن این دکمه باید از رطوبت درون ساختمان اطمینان داشته باشید. اگر ساختمان شما رطوبت زیادی ندارد بهتر است که از این دکمه استفاده نکنید.

  1. دکمه فن :

با زدن دکمه فن دیگر موتور کولر گازی کار نمی کند و تنها فن کولر گازی راه می افتد. شما باید به خوبی بدانید که با زدن این دکمه می توانید هوای درون ساختمان را جابجا کنید. با جابجا کردن هوای درون ساختمان باید بدانید که هوای مطلوب درون ساختمان به وجود می آید.

  1. دکمه توربو :

زدن دکمه توربو و یا کول جت برای این است که شما هوای درون ساختمان را سریعا خنک نمایید. بسیاری از افرادی که می خواهند هوای درون ساختمان را در فصل تابستان سریعا سرد نمایند از این دکمه استفاده می نمایند.

  1. دکمه هیت :

این دکمه یکی از دیگر دکمه های کاربردی روی کنترل کولر گازی evvoli  می باشد که شما می توانید با زدن آن هوای درون ساختمان را گرم تر کنید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که با زدن این دکمه می توانید در فصل زمستان سریعا گرمای ساختمان را افزایش دهید.

  1. دکمه فن :

دکمه فن برای جابجایی هوای می باشد که بیشتر در فصل بهار از آن استفاده می کنند. با زدن این دکمه موتور کولر از کار می افتد و تنها فن کولر گازی کار می کند.

  1. دکمه حالت خواب :

شما با زدن این دکمه می توانید کولر گازی را روی ساعت مشخص شده ای بگذارید که روشن و خاموش شود. این دکمه برای زمان هایی که در خانه حضور ندارید گزینه مناسبی می باشد.

برند evvoli متعلق به کدام کشور است؟

کولرهای گازی evvoli توسط شرکت های چینی و به سفارش ایتالیا ساخته می شوند.

کنترل کولر گازی evvoli تا چند متری کار می کند؟

به طور کلی کنترل کولرهای گازی باید تا 7 متر توانایی ساپورت را دارند.

وجود موانع بر سر راه کنترل موجب اختلال در عملکرد آن می شود؟

بله اگر موانع به گونه ای باشند که جلوی رسیدن امواج کنترل به کولر را بگیرند، موجب عدم عملکرد درست کنترل خواهند شد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =