در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی evvoli

راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی evvoli

3.6/5 - (7 امتیاز)

ریموت کنترل کولر گازی evvoli

برند ایوولی یک برند معتبر در تولید لوازم خانگی است. تنوع و کیفیت بالای محصولات این برند یکی از قابلیت‌های ویژه‌ی آن محسوب می‌شود. این برند توانسته با تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب، در رقابت با سایر رقبا کم نیاورد. این برند در ساخت محصولاتی همچون کولر گازی موفق عمل کرده و محصولات خوبی را عرضه کرده است. ما در این مقاله می‌خواهیم درباره‌ی نحوه‌ی استفاده از ریموت کنترل کولر برند ایوولی بپردازیم که امیدواریم برایتان مفید واقع گردد.

شما با خرید کولر گازی evvoli ریموت آن را هم دریافت می کنید که باید برای راه اندازی کولر گازی به خوبی با کاربرد هر یک از دکمه های روی ریموت آشنایی داشته باشید. این کولر گازی چند سالی است که توسط مهندسان چینی ساخته شده است. در طی این مدت توانسته با تولید محصولات خوب و با کیفیت از بهترین تولید کنندگان در این صنعت قرار بگیرد.

یکی از مهمترین مزیت هایی که این کولر گازی دارد، شکل بسیار زیبا و منحصر به فرد آن است. این موضوع باعث شده تا کولرهای گازی ایوولی، در بین مردم از محبوبیت خوبی برخوردار شوند. نکته مثبت دیگر این شرکت، در طراحی کنترل کولر گازی evvoli است. یک طراحی بی عیب و نقص در کنترلر و قرار دادن امکانات و قابلیت های فراوان بر روی آن، باعث ایجاد تمایز بین رقبای خود شده است.

هر یک از دکمه هایی که روی ریموت وجود دارد را باید به خوبی از نظر کاربردی که دارند بررسی کنید و برای راه اندازی سیستم سرمایش و گرمایش کولر از آنها استفاده نمایید. توجه داشته باشید که پیش از خریداری کولر گازی بهتر است که به خوبی کاربرد هر یک از دکمه های روی ریموت کولر گازی ایوولی را بشناسید.

هر یک از دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی evvoli  وجود دارد را اگر به خوبی بشناسید می توانید از دکمه ها برای سرمایش و گرمایش کولر گازی استفاده کنید. شما باید به خوبی کاربرد دکمه های روی ریموت را بشناسید تا از آنها برای دریافت بهره وری بیشتر استفاده کنید.

استفاده اصولی از دکمه ها در زمان مشخص شده اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی این مسئله را در نظر داشته باشید. برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی و اسپلیت وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم تا شما اطلاعات بیشتری در مورد دکمه ها و کاربردشان داشته باشید.راهنمای ریموت کنترل کولر گازی evvoli

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی evvoli

شناخت شما از این دکمه به شما کمک می کند تا از این دستگاه به درستی استفاده کنید، و از ایجاد هرگونه مشکل و اختلال از آن جلوگیری کنید.  برخی از دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی evvoli  وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید و کاربردشان را تشخیص دهید عبارت هستند از :

 1. دکمه خاموش و روشن :

یکی از مهمترین دکمه هایی که روی هر یک از ریموت های کولر گازی وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید دکمه خاموش و روشن می باشد. این دکمه را شما می توانید برای روشن کردن و خاموش کردن کولر گازی مورد استفاده قرار دهید. این دکمه اصولا در قسمت بالای سمت چپ ریموت قرار می گیرد و به رنگ قرمز می باشد.

اما گاهی ممکن است با تغییر برند و شرکت سازنده، محل قرار گیری این دکمه تفاوت پیدا کند. محل قرار گیری این دکمه روی کنترل کولر گازی evvoli   ژبه رنگ قرمز و در سمت چپ و بالا می باشد. این دکمه معمولاً با دو کلمه‌یon/off  یا stop/start  نمایش داده می‌شود.

 1. دکمه مود :

یکی از کاربردی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی وجود دارد دکمه مود می باشد. شما با زدن این دکمه چهار حالت را می توانید مشاهده کنید. حالت سرمایش، گرمایش، اتومات و فن روی این دکمه قرار گرفته است. برای انتخاب کردن هر یک از حالت ها باید دوبار روی آنها بزنید.

توجه داشته باشید که کارکرد اصولی کولر گازی به این دکمه بستگی دارد که شما به درستی یکی از حالت های آن را انتخاب کنید که برای فعال کردن آن کافیست کنترل را بر روی آیکون cool  قرار دهید تا کولر سرمای کافی برای خنک کردن محیط منزل تولید کند.

در فصل تابستان باید حالت سرمایشی آن را انتخاب کنید، در فصل زمستان حالت گرمایشی کاربرد دارد. برای تهویه سازی هوا دکمه فن را بزنید و برای اینکه استانداردترین درجه را انتخاب کنید بهتر است حالت اتومات را انتخاب کنید.

 1. دکمه سوئینگ :

با انتخاب کردن این دکمه شما می توانید پره های کولر گازی را به هر سمتی که تمایل دارید بچرخانید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که این دکمه یکی از دیگر دکمه های کاربردی کنترل کولر گازی evvoli می باشد. برای چرخش پره ها بهتر است موقعیت ساختمان و هوای هر یک از بخش های ساختمان را در نظر بگیرید.

 1. دکمه درای :

با استفاده کردن از این دکمه شما می توانید رطوبتی که درون فضای ساختمان وجود دارد را به طور کلی از بین ببرید. دقت داشته باشید که پیش از زدن این دکمه باید از رطوبت درون ساختمان اطمینان داشته باشید. اگر ساختمان شما رطوبت زیادی ندارد بهتر است که از این دکمه استفاده نکنید. این گزینه معمولاً برای آب و هوای شرجی و پر رطوبت طراحی شده است.

 1. دکمه فن :

با زدن دکمه فن دیگر موتور کولر گازی کار نمی کند و تنها فن کولر گازی راه می افتد. شما باید به خوبی بدانید که با زدن این دکمه می توانید هوای درون ساختمان را جابجا کنید. با جابجا کردن هوای درون ساختمان باید بدانید که هوای مطلوب درون ساختمان به وجود می آید. این گزینه معمولا در فصل پاییز و بهار به منظور گردش هوا در منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 1. دکمه توربو :

زدن دکمه توربو و یا کول جت برای این است که شما هوای درون ساختمان را سریعا خنک نمایید. بسیاری از افرادی که می خواهند هوای درون ساختمان را در فصل تابستان سریعا سرد نمایند از این دکمه استفاده می نمایند.

 1. دکمه هیت :

این دکمه یکی از دیگر دکمه های کاربردی روی کنترل کولر گازی evvoli  می باشد که شما می توانید با زدن آن هوای درون ساختمان را گرم تر کنید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که با زدن این دکمه می توانید در فصل زمستان سریعا گرمای ساختمان را افزایش دهید.  این دکمه به صورت heat  نمایش داده می‌شود.

 1. دکمه حالت خواب :

شما با زدن این دکمه می توانید کولر گازی را روی ساعت مشخص شده ای بگذارید که روشن و خاموش شود. این دکمه برای زمان هایی که در خانه حضور ندارید گزینه مناسبی می باشد.

    9. دکمه‌ اسپید :

شما با انتخاب این گزینه میتوانید سرعت انتقال هوای خنک یا گرم را در چهار حالت مختلف (کم، متوسط، زیاد، اتوماتیک) تنظیم کنید. تنظیم هر یک از این سرعت‌ها با چند بار زدن این دکمه میسر است. حالت اتوماتیک معمولاً برای محیط‌هایی که در ارتفاع بالاتری از سطح دریا قرار دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

    10. دکمه i clean

با فشردن این دکمه، کولر گازی شروع به پاک کردن خود می کند. این عمل توسط فشار زیاد باد به منظور از بین بردن رطوبت ایجاد شده در دستگاه صورت می‌گیرد.

   11. دکمه تایمر

شما با استفاده از این دکمه می توانید زمان خاموش و روشن کردن کولر را با توجه به نیاز خود تنظیم کنید. این دکمه در زمان خواب یا خارج از منزل بسیار کاربردیست.

مشخصات فنی برند ایوولی

 • نور صفحه نمایش دارد.
 • تعداد باتری: ۲ عدد
 • نوع باتری: نیم قلمی
 • کیفیت بالای ساخت
 • دکمه های فوق العاده راحت

قیمت کنترل کولر ایوولی

قیمت کنترل کولر با توجه به قابلیت ها و به ویژه برندی که توسط آن ساخته می شود متفاوت است. قیمت کنترل کولر برند ایوولی به طور میانگین حدوداً ۱۹۰ هزار تومان است، که البته رنج قیمت گذاری متفاوت بوده و متغیر است.

امیدواریم نکاتی که به عنوان راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی ایوولی عنوان شد مورد استفاده شما قرار بگیرد و بتوانید با استفاده از این نکات استفاده‌ی صحیح و مناسب را از کنترل کولر گازی خود داشته باشید.

برند evvoli متعلق به کدام کشور است؟

کولرهای گازی evvoli توسط شرکت های چینی و به سفارش ایتالیا ساخته می شوند.

کنترل کولر گازی evvoli تا چند متری کار می کند؟

به طور کلی کنترل کولرهای گازی باید تا ۷ متر توانایی ساپورت را دارند.

وجود موانع بر سر راه کنترل موجب اختلال در عملکرد آن می شود؟

بله اگر موانع به گونه ای باشند که جلوی رسیدن امواج کنترل به کولر را بگیرند، موجب عدم عملکرد درست کنترل خواهند شد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

مطالب مرتبط

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت داکت اسپلیت یکی از سیستم های سرمایشی و گرمایشی هوا است که میان ساختمان سازان... ادامه مطلب

Install fire box

نصب جعبه آتش نشانی

نصب جعبه آتش نشانی برای تأمین ایمنی و همچنین جلوگیری از انواع حریق صددرصد استفاده و بکارگیری جعبه آتش نشانی... ادامه مطلب

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش آتش گرفتگی در سال های اخیر در جنگل‌ها و همچنین منازل مسکونی و کارگاهی رواج پیدا... ادامه مطلب

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی آشنایی با نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی به شما کمک می کند تا... ادامه مطلب

مواد اطفاء حریق

مواد اطفاء حریق

مواد اطفاء حریق در این مطلب از وبسایت تاسیسات دات کام قصد داریم مواد اطفاء حریق را مورد بررسی قرار... ادامه مطلب

مهار آتش توسط امواج صوتی

مهار آتش توسط امواج صوتی همانگونه که می دانید آتش‌نشانان معمولاً از مواد شیمیایی و همچنین آب برای خاموش کردن... ادامه مطلب

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟ سؤالی که ممکن است، ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول... ادامه مطلب

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز کپسول آتش نشانی

گاز کپسول آتش نشانی گاز کپسول آتش نشانی یکی از قسمت های بسیار مهم و غیر قابل چشم پوشی در... ادامه مطلب

دیدگاه (۳)

 • یونس 1401/03/14 پاسخ

  سلام یه سوال دارم اگر امکانش هست منو راهنمای کنین .موتور اسپلیت که بیرون نصب میشه برند ایوولی هر چند دقیقه اف باید کنه .

 • نادری 1401/02/29 پاسخ

  سلام خسته نباشید
  پره های داخلی کولر چرا تکون نمیخوره؟؟ چپ و راست نمیشن

 • ائلمان 1401/02/02 پاسخ

  ایوولی یک کولر عالی است که ایتالیا ساخته و مونتاژش در چین من تازه این محصول را خریدم و راضی ام بهترین مدل کولرگازی ایوولی است حتما بخرید با قیمت مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شش =