در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
داکت اسپلیت ایرانی

ویژگی های بهترین داکت اسپلیت ایرانی + ویژگی های محصول

لطفا امتیاز دهید

ویژگی های بهترین داکت اسپلیت ایرانی

فصل گرما است و داشتن داکت اسپلیت ایرانی با بهترین ویژگی ها می تواند لحظاتی به خنکی فصل های سرد سال را به شما هدیه دهد. این محصول ایرانی که با تلاش و مهارت مهندسان پویا و خلاق ایرانی طراحی شده است، به عنوان یک سیستم تهویه هوای مطبوع در نوع داکت اسپلیت کاربرد دارد.

داکت اسپلیت ها یا سیستم برودتی خانگی در نوع ایرانی به عنوان یکی از برترین سیستم های تهویه ای شناخته شده اند. وجود تجهیزات مطلوب و استاندارد، انواع سایز، سرمای متناسب با محیط،سیستم گرمایشی فوق العاده، نحوه نصب و قیمت بسیار مناسب این محصول از ویژگی های داکت اسپلیت ایرانی است که مورد توجه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان قرار گرفته است.

توزیع داکت در تمام کشور از طریق شرکت های خوش نام و معتبر صنعتی انجام می گیرد و متقاضیان می توانند با مراجعه به وب سایت های معتبر، این محصول ایرانی را که نشان دهنده افتخار ملی است، خریداری نمایند.

ویژگی های منحصر به فرد بهترین داکت اسپلیت ایرانی موجب محبوبیت آن نسبت به برندهای خارجی با هزینه های بالا شده است طوری که  بسیاری از کشورهای دیگر با مشاهده شاخص های آن دست به طراحی و تولید داکت دستگاه های برودتی ایرانی زده اند.

همراهی شما با ما در این مقاله به شناخت بهتر و بیشتر این کالای ملی می انجامد. پس همچنان در کنار ما باشید تا با خصوصیات ممتاز داکت، نصب داکت اسپلیت ایرانی، انواع داکت اسپلیت ایرانی و … به عنوان سیستم اسپلیت خانگی ویژه تهویه آشنا شوید و کالایی بهینه را خریداری نمایید.

خرید انواع داکت اسپلیت ایرانی

داکت اسپلیت ایرانی چیست؟

برای اینکه به سوال داکت اسپلیت چیست؟ پاسخ روشن و شفافی دهیم می توان گفت داکت اسپلیت نوعی کولرگازی است که جهت خنک کردن و تهویه هوای مطبوع در محیط های مختلف نصب می شود. از میان انواع داکت ها، داکت اسپلیت ایرانی توانسته است با داشتن مزایای ویژه مورد توجه تولیدکنندگان داخلی و خارجی قرار گیرد.

هواساز یا یونیت های داخلی بسیاری از کولرهای گازی غیر داکتی حالت دیواری دارند و در واقع روی کار نصب می شوند که ممکن است از لحاظ ظاهری جذاب به نظر نرسد و مصرف انرژی را بالا ببرند، اما یونیتی که برای داکت اسپلیت ایرانی طراحی شده به صورت توکار است و در فضا مورد نظر، جلو دید نیست بلکه در قسمت درونی دیوار یا سقف قرار می گیرد و جلوه بهتری دارد.

نوع کانال کشی طبقات یک ساختمان نیز طوری انجام می شود که یونیت در بخش کاذب سقف یا دیوار قرار دارد و با تنظیمات مناسب دما، هوای خنک و مطبوع را در محوطه پخش می کند.

برخی از داکت های غیر ایرانی به طور کامل هوا را از طریق یونیت فیلتر نمی کنند و همین می تواند موجب آسیب به کولر، عدم خنک سازی مطلوب و خرابی زود هنگام اسپلیت شود اما بهترین داکت اسپلیت ایرانی با فیلتر بسیار متناسب هوا، هوایی تمیز و تازه را توزیع خواهد کرد.

داکت اسپلیت ایرانی

تفاوت کولرگازی و داکت اسپلیت ایرانی

داکت اسپلیت های ایرانی هم در سیکل گرمایشی و هم سرمایشی بهترین عملکرد را از خود نشان می دهند. عمده ترین تفاوت کولر های گازی و داکت اسپلیت ایرانی فرایند تبدیل هوای گرم در این دو سیستم است. به این ترتیب که در داخل یونیت یک اسپلیت قسمتی به نام کویل جهت نگه داشتن آب گرم طراحی شده است تا در فصل های سرد سال آبی گرم از طریق پکیج به داخل این کویل ها سرازیر شود و موجب گرم شدن آب داخل آن شود.

بعد از اینکه آب گرم در داخل کویل جریان پیدا کرد، فن تعبیه شده در یونیت می چرخد و هنگام برخورد هوای آزاد بیرون با کویل، هوای گرم مناسبی را توزیع می کند. اما در کولرهای گازی فرایند تبرید از طریق برق و کمپرسور دستگاه جهت گرم شدن هوا استفاده می شود که پروسه ای طولانی و پر مصرف خواهد بود.

دیگر تفاوت کولرگازی و داکت اسپلیت ایرانی ظرفیت آن ها از لحاظ سرمایش و گرما است. در داکت ظرفیت هوای گرم و سرد بسیار بیشتر از کولرگازی است که نشان دهنده دارا بودن فضایی بیشتر در داکت اسپلیت است. تنوع در اندازه، مدل و تعداد فاز داکت اسپلیت و مهمتر از همه مقرون به صرفه بودن آن نسبت به کولرگازی نیز موجب عرضه بیشتر آن به بازار شده است که می تواند دیگر تفاوت کولرگازی و داکت اسپلیت را نشان دهد.

نکته مهم دیگر تشابه این دو سیستم خنک کننده از لحاظ سرمایشی است که باز هم به دلیل کارایی بهتر داکت اسپلیت ایرانی، این دستگاه مورد توجه خریداران است.

معرفی انواع داکت اسپلیت ایرانی

داکت اسپلیت های ایرانی نسبت به سایر داکت ها مانند داکت اسپلیت دایکین، آرن، گلکسی و … ویژگی های برتری دارد. داکت های خارجی علاوه بر قیمت بسیار زیادی که برای خریدار به همراه دارند دارای ضمانت نامه طولانی مدت نیستند و به دلیل ناشناس بودن محصول احتمال ضعف در عملکرد و خرابی یونیت داخلی و خارجی آن ها وجود دارد.

اما انواع داکت اسپلیت ایرانی با مصرف بهینه و تولید استاندارد به عنوان بهترین نوع داکت ها در مجموعه سیستم های کانالی دنیا قرار گرفته اند. استفاده انواع داکت های ایرانی درآپارتمان که هوای گرم و سرد را در فصل های مختلف سال برای ساکنان تامین می کنند، بسیار رایج است.

داکت های ایرانی از پرفروش ترین اسپلیت های خانگی در سال های اخیر به شمار می آیند که طراحی منحصر به فرد از طریق شرکت های تولیدی معتبر و با تجربه موجب وسعت تولید و فروش فوق العاد آن شده است.

نصب سریع و آسان از طریق افراد متخصص در زمینه نصب انواع دستگاه های برودتی و گرمایشی و همچنین آگاهی کامل آن ها در شناخت انواع داکت اسپلیت ایرانی باعث رضایت مشتریان تا به اکنون شده است که امید است جهت روند پیشرو اقتصاد کشور این رضایت بین تولیدکننده و مصرف کننده پایدار باقی بماند

نحوه انتقال هوا از طریق این کانال ها به خوبی انجام پذیر است و افراد می توانند با خیال راحت چه در فصل های سرد و چه گرم از هوایی مطبوع لذت ببرند.

داکت ها علاوه بر آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی در بیمارستان ها، هتل ها، مراکز اداری و غیر اداری، سالن های بزرگ و  دیگر فضاهای بزرگ نصب می شوند و سیکل گرمایشی و سرمایشی را به نحو احسن انجام می دهند.

داکت ها دارای دو نوع معروف اینورتر و معمولی هستند که بسته به کارایی موتور و کمپرسور و یا دور ثابت با هم تفاوت دارند. در حالت کلی هر دو نوع دارای مدل های معتبری است که شرکت های تولیدکننده در کشور توانسته اند در این عرصه پیشتاز باشند. برخی از این مجموعه های شناخته شده با عرضه برندهای مشهور داکت اسپلیت ها را نام خواهیم برد:

 • داکت اسپلیت ایرانی صباتک با ظرفیت ۲۴۰۰۰ تا ۶۸۰۰۰
 • داکت های اسپلیت ایران رادیاتور با ظرفیت ۱۸۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰
 • داکت اسپلیت ۶۸۰۰۰ مهر اصل
 • داکت اسپلیت ایرانی ۳۶۰۰۰ پامکو
 • داکت هاوس مدل ۳۶۰۰۰
 • اسپلیت صباکول ۳۶۰۰۰
 • داکت های دماپویای ۴۲۰۰۰
 • داکت اسپلیت ایرانی وست کول ۶۰۰۰۰
 • اسپلیت های آرتانسیم ۳۶۰۰۰

داکت اسپلیت ایرانی

ویژگی های داکت اسپلیت ایرانی

مجموعه ها تولیدی داکت اسپلیت با در نظر گرفتن نیاز مشتریان در فصول مختلف سال و همچنین در نظر داشتن هزینه های متعارف که تمامی افراد قادر به خرید برندهای ایرانی اورجینال باشند و از داشتن هوایی گرم و یا سرد لذت ببرند، خصوصیات ارزشمندی را در تولیدات خود لحاظ نموده اند.

بهره مندی کامل ساکنان از هوایی مطلوب و تازه به انتخاب افراد از نوع ظرفیت اسپلیت خواهد داشت که شرکت های داخلی با تجهیزات پیشرفته و دارا بودن تیم قدرتمند و ماهر در فراهم نمودن این مهم، دست از تلاش برنداشته و با طراحی اصولی و به کار بردن بهترین قطعات، داکت اسپلیت در نوع بهترین و ظرفیت های متفاوت را عرضه داشته اند.

برخی از مهمترین ویژگی های داکت اسپلیت ایرانی که در میان دیگر داکت ها یا اسپلیت ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است به شرح زیر است:

 • طراحی منحصر به فرد
 • کیفیت بالا در تولید
 • رعایت استانداردهای بین المللی
 • کسب گواهینامه معتبر
 • در دست داشتن نیروی متخصص و ماهر
 • طراحی یونیت های داخلی و خارجی داکت
 • ایجاد قدرت بالای پرتاب هوای مطبوع به دلیل انتخاب نوع فلز
 • استفاده از ورق های گالوانیزه مناسب و مقاوم
 • اندازه های و ظرفیت های متغیر
 • بدون صدای نابهنجار و لرزش
 • به کار بردن فن با کیفیت و کمپرسور برند
 • عمر مفید و سرعت گرمایش و سرمایش بالا
 • به کار رفتن کویل آب گرم اورجینال
 • ضمانت و هزینه های مقرون به صرفه
 • کاهش مصرف انرژی و برق
 • نصب و تعمیر آسان و …

طریقه نصب داکت اسپلیت ایرانی

نصب دستگاه های گرمایشی یا سرمایشی آن هم در نوع داکت که دارای پنل های خارجی و داخلی یا همان هواساز منحصر به فرد هستند، نیاز به دانش متخصصان در این حرفه دارد. به همین دلیل  بعد از خرید داکت اسپلیت از شرکت هایی با اعتبار و خوش نام، از طریق کارشناسان ماهر اقدام به نصب اسپلیت نمایید.

در ابتدا برای نصب داکت اسپلیت ایرانی می بایست پروسه کانال کشی به خوبی انجام گیرد. ابتدا باید کویل مناسب برای ایجاد هوای گرم در فصل های سرد سال در قسمت جلو و یا پشت سیستم قرار گیرد تا آب گرم در لوله هایی محکم از جنس فلز مس جریان داشته باشد.

نصب داکت اسپلیت ایرانی به طور حرفه ای موجب می شود که در این مرحله فن به خوبی هوا را به گردش در آورد و فضای بسته از بهترین هوا برخوردار شود. این عملیات باید طوری انجام گیرد که در فصل های گرم سال نیز فرایند به درستی انجام گیرد.

یکی از شاخصه های مهم که در نصب داکت اسپلیت پر اهمیت قلمداد می شود مصرف پایین انرژی است. همچنین نحوه عیب یابی در این نوع نصب به دلیل استفاده از لوله کشی محدود، بسیار آسان خواهد بود. ترموستاتی که در داکت اسپلیت ایرانی طراحی شده است به نحوی است که بعد از نصب تمام قسمت های یک اتاق یا محوطه هم دما می شود.

تاکید می شود از افرادی که در این زمینه دانش کافی دارند استفاده شود تا در مراحل نصب مشکلی پیش نیاید. چرا که نصب نامناسب می توان توان مصرفی انرژی را بالا برده و همچنین عمر مفید اسپلیت را کاهش دهد. در نتیجه برای آنکه خریدی مطمئن انجام دهید و شاهد راندمان بالای داکت اسپلیت و اجرای درست آن باشید، بعد از خرید از مراکز با اعتبار و با سابقه، اقدام به نصب آن از طریق مهندسان فنی نمایید.

داکت اسپلیت ایرانی

نحوه خرید داکت اسپلیت ایرانی

امر خرید در هر زمینه ای از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب مجموعه ای معتبر که بهترین کالاهای خود را ارائه دهد و مشتری مدار باشد می تواند افراد زیادی را به خود جلب نماید.

شرکت های عرضه محصولات گرمایشی و سرمایشی داکت اسپلیت ایرانی در راستای تحقق پیشرفت اقتصادی کشور و تولید محصولات با کیفیت و مرغوب همیشه صاحب نام و پیش قدم بوده اند و این بار نیز ثابت کرده اند با بهره مندی افراد فنی ماهر و تحصیلکرده بهترین کالای ایرانی را به دست مشتریان می رسانند.

نحوه خرید داکت اسپلیت ایرانی از طریق شرکت های صنعتی با توجه به نیاز مشتریان با شرایط آسان انجام پذیر خواهد بود. طبیعتا در هنگام خرید کارشناسان خبره داکت هایی را پیشنهاد می دهند که متناسب با فضای مورد نظر شما باشد و با هزینه هایی که قرار است تقبل نمایید مطابقت داشته باشد.

تمام متقاضیان خرید می توانند با مراجعه به وب سایت های فروش انواع داکت اسپلیت دو کاره، انتخاب برند و مدل مناسب از مشاوره های ارزنده کارشناسان بهره مند شده و همچنین از مزایای خرید و نحوه نصب دقیق این سیستم خنک ساز بهره مند شوند.

اعتماد به سایت های ارائه دهنده این داکت ها به مراتب بالاتر از بازارهای آفلاین خواهد بود. زیرا هم تنوع محصول در این سایت ها زیاد است و هم تمام مشخصات فنی و ظاهری اسپلیت انتخابی شما در صفحات وب درج شده است و انتخاب را برای شما آسان خواهد کرد.

همچنین  می توانید اطمینان حاصل نمایید که بهترین داکت را خریداری می نمایید زیرا هر شرکت در صورتی از اعتبار برخوردار است که برترین کالا را به مشتری ارائه دهد و برخلاف برخی از فروشگاه های غیر اینترنتی اجناس ناشناخته و نامرغوب را با قیمت های بسیار بالا عرضه نخواهند داشت.

متقاضیان از همین حالا می توانند جهت انتخاب دستگاهی با ظرفیت مناسب که کمترین مصرف انرژی را به همراه داشته باشد و از نظر متراژ متناسب با محیط باشد، اقدام نمایند و باقی فصل سال را با بهترین داکت اسپلیت ایرانی مخصوص تهویه هوا سر کنند.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

مطالب مرتبط

نصب کولر گازی در ارتفاع

نصب کولر گازی در ارتفاع

نصب کولر گازی در ارتفاع امروزه کولر های گازی یکی از وسایل کاربردی و مهم خانه ها و ادارات محسوب... ادامه مطلب

نصب ترموستات داکت اسپلیت

نصب ترموستات داکت اسپلیت ترموستات داکت اسپلیت وسیله ای است که به کمک آن می توان داکت اسپلیت را کنترل... ادامه مطلب

نصب پکیج دیواری

نصب پکیج دیواری

نصب پکیج دیواری قدیم الایام سیستم گرمایشی منازل و ادارات بسیار ساده بود، اما امروزه با پیشرفت جوامع و تغییر... ادامه مطلب

چگونه می توان صدای پمپ آب را کم کنیم؟

چگونه می توان صدای پمپ آب را کم کنیم؟

چگونه می توان صدای پمپ آب را کم کنیم؟ یکی از دغدغه های رایج در ساختمان ها کم کردن صدای... ادامه مطلب

نصب پکیج در واحد دوبلکس

نصب پکیج در واحد دوبلکس

نصب پکیج در واحد دوبلکس هر چقدر که بیشتر به فصل زمستان نزدیک شویم، مردم بیشتر به فکر خرید و... ادامه مطلب

نصب پکیج در بالکن

نصب پکیج در بالکن

نصب پکیج در بالکن پکیج یک سیستم گرمایشی محبوب در بازار است که امروزه در اکثر خانه ها دیده می... ادامه مطلب

نصب پکیج در آشپزخانه

نصب پکیج در آشپزخانه

نصب پکیج در آشپزخانه با پیشرفت علم مهندسی سیستم گرمایشی پکیج جایگزین موتور خانه های قدیمی شد. این سیستم نسبت... ادامه مطلب

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت داکت اسپلیت یکی از سیستم های سرمایشی و گرمایشی هوا است که میان ساختمان سازان... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 7 =