Search
Close this search box.

نحوه رفع نشتی چیلر و سیستم های برودتی

CHILER-min

نحوه رفع نشتی چیلر و سیستم های برودتی به شدت آسیب های دستگاه بستگی دارد؛ چراکه با در نظر داشتن میزان آسیب سیستم، روش رفع نشتی چیلر متفاوت است.

از آن جایی که چیلر و سیستم های برودتی همواره به واسطه از تماس غیر مستقیم سیالات همچون آب و هوا به سرمایش یا گرمایش محیط می پردازند؛ امکان وقوع نشتی آب در این دستگاه ها بسیار است. بنابراین بایستی به صورت پیوسته و منظم در بازه های مشخصی از سال به سرویس و تعمیر دستگاه مشغول شوید.

امروزه برای رفع نشتی چیلر و سیستم های برودتی از روش های مختلفی بهره برداری می شود؛ چراکه سیستم های تهویه هوا متنوع هستند. به همین خاطر نمی توان از یک روش، برای بهبود عملکرد تمام سیستم های گرمایشی و سرمایشی استفاده کرد.

بهترین راهکار برای رفع نشتی چیلر و سیستم های برودتی بهره گیری از تعمیرات اصولی و صحیح می باشد‌؛ چراکه بدین سبب، امکان ایجاد خوردگی و پوسیدگی دستگاه به حد قابل توجهی کاهش می یابد. بنابراین، نه تنها از وقوع نشتی در چیلر جلوگیری می کند، بلکه باعث شده دیگر مشکلاتی همچون زنگ زندگی، انسداد لوله های آب، شوک های الکتریکی و… جلوگیری شود.

در ادامه مقاله به صورت مفصل در رابطه با نحوه رفع نشتی چیلر و سیستم های برودتی توضیح داده شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

معرفی چیلر

در ادامه مقاله نحوه رفع چیلر و سیستم های برودتی در گام اول به معرفی چیلر ها می پردازیم؛ لذا تا زمانی که نتوانید به پرسش (چیلر چه نوع سیستمی است؟) پاسخ دهید، فهم و درک مطالب پیش رو برایتان سخت و مشکل می شود. این دستگاه عالی و کارآمد از برترین سیستم های گرمایشی و سرمایشی موجود در بازار است، که برای تقویت و بهبود سیستم های تهویه خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

چیلر، محصولی خاص و الگو برداری شده از دستگاه های صنعتی می باشد. به همین خاطر، تنها از لحاظ قدرت، ظاهر و ظرفیت گرمایشی با تجهیزات صنعتی فرق دارد؛ وگرنه در ساخت و طراحی هر یک از تکنولوژی های یکسان بهره برداری شده است.

از آنجایی که چیلر از برترین مکمل های گرمایشی و سرمایشی موجود در بازار است. بدین خاطر، در بهبود عملکرد دیگر سیستم های برودتی همچون داکت اسپلیت نیز موثر و کارآمد هستند.

این تجهیز خارق العاده، با عملکردی بالا و بی صدا به سرمایش و گرمایش محیط می پردازد. این دستگاه قدرتمند مطابق با بروزترین نوآوری های بشر تولید شده است. بر همین اساس از نظر کیفیت و عملکرد هیج یک از سیستم  های الکترونیکی با آن قابل قیاس نیستند.

چیلر از پر فروش ترین سیستم های گرمایشی و سرمایشی بازار است؛ که در برند های مختلفی در بازار به فروش می رسد. از برترین برند‌های این دستگاه در بازار های داخلی و خارجی می توان به چیلر تک الکتریک، چیلر گرین، چیلر ایران رادیاتور، چیلر بوتان، چیلر جی پلاس و… را نام برد.

نحوه رفع نشتی چیلر و سیستم های برودتی

برترین سیستم های برودتی موجود در بازار

در مبحث نحوه رفع نشتی چیلر و سیستم های برودتی بایستی به توضیح عملکرد سیستم های برودتی نیز بپردازیم؛ تا تمامی ابهامات برطرف شود. سیستم های برودتی، دسته اصلی دستگاه های تهویه هوا هستند. دستگاه های تهویه هوا، سیستم های قدرتمند و کاربردی می باشند؛ که در کنترل و تنظیم دمای محیط به فرد کمک می کند. به همین خاطر در تمام ساختمان های مسکونی با اشکال مختلفی یافت می شوند.

از برترین سیستم های برودتی‌ می توان به پکیج، فن کویل، داکت اسپلیت، اسپلیت و… اشاره کرد. هدف از طراحی و تولید هر یک از سیستم های برودتی، تهویه هوا با بهره گیری از کم ترین انرژی بری و آب است. به همین خاطر امروزه از پرفروش ترین محصولات موجود در بازار هستند.

از آن جایی که تنوع در بین سیستم های برودتی بسیار است؛ گستره انتخاب مشتریان بسیار می باشد. به همین خاطر می توانند بنابر سلیقه و با توجه به بودجه شان به خرید سیستم مورد نظر بپردازند. سیستم های برودتی در صنعت ساختمان سازی کاربرد بسیاری دارند. بدین سبب با برند‌های مختلفی به فروش می رسند.

از با کیفیت ترین سیستم های برودتی که در طول فعالیت خود با کمترین ارور و خطایی رو به رو می شود؛ می توان به پکیج ایران رادیاتور، فن کویل گرین، فن کویل تهویه، داکت اسپلیت جی پلاس، اسپلیت آکس، فن کویل بوش و… را نام برد.

نحوه رفع نشتی انواع چیلر ها و سیستم های برودتی

چیلر بوتان

نحوه رفع نشتی چیلر بوتان راحت و آسان است؛ چراکه تمامی قطعات داخلی و خارجی آن در بازار با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. از این رو در صورتی که چیلر دچار نشتی گشت نگران شوید و بکوشید، در اسرع وقت با نمایندگی یا یک تعمیرکار مطمئن تماس حاصل بفرمایید؛ تا از مشکلات اجتناب ناپذیر و سخت جلوگیری شود.

نحوه رفع نشتی چیلر بوتان برای افراد عامی که با مکانیسم دستگاه آشنا نیستند؛ بسیار سخت و مشکل است. از این رو، به هیچ وجه سعی نکنید، شخصا ابن مشکل را حل کنید؛ چرا که ناخواسته سبب بدتر شدن وضعیت دستگاه می شوید.

برای این که از صدمات جبران ناپذیر دستگاه جلوگیری کنید، بهتر است؛ که منیع برق و آب دستگاه را قطع کنید و چیلر را خاموش کنید؛ لذا از این طریق دیگر نشتی آب به دستگاه صدمه نمی زند. از این رو بابت تعمیر نشتی چیلر بوتان مجبور به پرداخت هزینه هنگفتی نیستید.

پکیج ایران رادیاتور

نحوه رفع نشتی پکیج ایران رادیاتور، مشکل و تخصصی است؛ چراکه تمامی ابزارآلات و قطعات دستگاه پیشرفته و بروز هستند. از این رو افرادی که در رابطه با مکانیسم و شیوه عملکرد پکیج ها اطلاعی ندارند؛ نمی توانند به رفع مشکلات و آسیب های پکیج ایران رادیاتور بپردازند.

مشتریان نمی توانند شخصا به رفع نشتی پکیج ایران رادیاتور بپردازند. آن ها بایستی برای رفع قطعی نشتی این نوع از سیستم های برودتی از کارشناسان و متخصصانی که در زمینه تعمیر و سرویس سیستم های برودتی فعال هستند؛ یاری بجویند. برترین نحوه رفع نشتی پکیج ایران رادیاتور، سرویس و تعمیر به موقع دستگاه ها می باشد؛ چراکه از این طریق اجتماعی رسوب دهی و پوسیدگی تجهیز تا حد امکان کاهش می یابد.

نحوه رفع نشتی چیلر و سیستم های برودتی

هزینه رفع نشتی چیلر و سیستم های برودتی چقدر است؟

در ادامه مقاله نحوه رفع نشتی چیلر و سیستم های برودتی به توضیح هزینه انجام تعمیر چیلر و سیستم های برودتی می پردازیم. از آن جایی که شدت نشتی و خوردگی این نوع از سیستم های تهویه هوا یکسان نیست؛ هزینه تعمیر آن ها نیز متغیر و مختلف است.

بنابراین هیچ گاه مشتریان نمی توانند با هزینه مشخصی به تعمیر و سرویس چیلر و سیستم های برودتی برای رفع نشتی آن ها بپردازند.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”آیا رفع نشتی چیلر و سیستم های برودتی لازم و ضروری است؟” answer-0=”بله؛ زیرا نشتی آب مخرب و به دیگر قطعات داخلی محصول نیز صدمه وارد می کند.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”آیا رفع نشتی چیلر بر عمر مفید دستگاه می افزاید؟” answer-1=”بله. زیرا سبب بهبود سلامت تجهیز می شود.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”بهترین تعمیرکار در زمینه رفع نشتی چیلر و سیستم های برودتی چه موسسه ای است؟” answer-2=”بهترین تعمیر کار در این عرصه نمایندگی محصول است؛ اما در صورت عدم دسترسی به ابن مجموعه می توانید با کارشناسان ما در تاسیسات دات کام تماس حاصل فرمایید، تا با مناسب ترین قیمت ها مشکل تجهیز حل شود.” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”” answer-3=”” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”” answer-4=”” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”” answer-5=”” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=”” answer-6=”” image-6=”” headline-7=”h2″ question-7=”” answer-7=”” image-7=”” headline-8=”h2″ question-8=”” answer-8=”” image-8=”” headline-9=”h2″ question-9=”” answer-9=”” image-9=”” headline-10=”h2″ question-10=”” answer-10=”” image-10=”” headline-11=”h2″ question-11=”” answer-11=”” image-11=”” headline-12=”h2″ question-12=”” answer-12=”” image-12=”” headline-13=”h2″ question-13=”” answer-13=”” image-13=”” headline-14=”h2″ question-14=”” answer-14=”” image-14=”” headline-15=”h2″ question-15=”” answer-15=”” image-15=”” headline-16=”h2″ question-16=”” answer-16=”” image-16=”” headline-17=”h2″ question-17=”” answer-17=”” image-17=”” headline-18=”h2″ question-18=”” answer-18=”” image-18=”” headline-19=”h2″ question-19=”” answer-19=”” image-19=”” headline-20=”h2″ question-20=”” answer-20=”” image-20=”” headline-21=”h2″ question-21=”” answer-21=”” image-21=”” headline-22=”h2″ question-22=”” answer-22=”” image-22=”” headline-23=”h2″ question-23=”” answer-23=”” image-23=”” headline-24=”h2″ question-24=”” answer-24=”” image-24=”” headline-25=”h2″ question-25=”” answer-25=”” image-25=”” headline-26=”h2″ question-26=”” answer-26=”” image-26=”” headline-27=”h2″ question-27=”” answer-27=”” image-27=”” headline-28=”h2″ question-28=”” answer-28=”” image-28=”” headline-29=”h2″ question-29=”” answer-29=”” image-29=”” headline-30=”h2″ question-30=”” answer-30=”” image-30=”” headline-31=”h2″ question-31=”” answer-31=”” image-31=”” headline-32=”h2″ question-32=”” answer-32=”” image-32=”” headline-33=”h2″ question-33=”” answer-33=”” image-33=”” headline-34=”h2″ question-34=”” answer-34=”” image-34=”” headline-35=”h2″ question-35=”” answer-35=”” image-35=”” headline-36=”h2″ question-36=”” answer-36=”” image-36=”” headline-37=”h2″ question-37=”” answer-37=”” image-37=”” headline-38=”h2″ question-38=”” answer-38=”” image-38=”” headline-39=”h2″ question-39=”” answer-39=”” image-39=”” headline-40=”h2″ question-40=”” answer-40=”” image-40=”” headline-41=”h2″ question-41=”” answer-41=”” image-41=”” headline-42=”h2″ question-42=”” answer-42=”” image-42=”” count=”43″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *