Search
Close this search box.

راهنمای ریموت کولر گازی فوجی

راهنمای ریموت کولر گازی فوجی

ریموت کولر گازی فوجی

هر یک از افرادی که کولر گازی فوجی را خریداری می‌ کنند باید به خوبی در مورد دکمه های ریموت کولر گازی فوجی اطلاعات کافی به دست بیاورند. هر یک از دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی وجود دارد دارای کارایی و ویژگی های مشخص شده ای می باشند. بنابراین پیش از اینکه کولر گازی های فوجی را خریداری کنید باید به خوبی در مورد ویژگی ها و مشخصات کولر گازی اطلاعات لازم را به دست آورید.

هر یک از انواع دکمه های روی کولر گازی فوجی دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشند. شما برای تنظیم کردن کولر گازی و اسپلیت خود باید به خوبی در مورد دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی فوجی وجود دارد اطلاعات لازم را داشته باشید. هر یک از دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی فوجی قرار گرفته است دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشند که شما برای تنظیم کردن دستگاه باید با کارایی آنها آشنایی کافی به دست بیاورید.

کارشناسانی که در زمینه فروش کولر گازی های برند فوجی فعالیت می‌ کنند به خوبی قادر هستند که پیش از خرید کولر گازی شما را راهنمایی کنند تا اطلاعات لازم را در مورد دکمه های روی کنترل کولر گازی فوجی داشته باشید. برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه های ریموت کنترل کولر گازی فوجی که شما باید با آنها آشنایی داشته باشید و کارایی آنها را مورد بررسی قرار دهید را در ادامه معرفی می کنیم.

ریموت کولر گازی فوجی

به طور کلی نحوه عملکرد سیستم های تهویه و کولرهای گازی تقریبا یک شکل است. در نتیجه تنظیمات مربوط به ریموت کنترل آنها نیز فرایند یکسانی دارد. تنها تفاوت فاحش این ریموت کنترل ها، از لحاظ ظاهری می تواند باشد که معمولا برندها و شرکت ها سعی می کنند در ساخته ریموت کنترل خود تغییر زیادی ایجاد نکنند، تا مشتریان سردرگم نشوند.

داشتن دکمه های روشن و خاموش، دکمه مود، دکمه تنظیم درجه حرارت دما و… از جمله دکمه هایی هستند که در اغلب ریموت کنترل ها وجود دارند و ریموت کولر گازی فوجی نیز از این قاعده مستثنی نیست. حال ممکن شرکت های تولید کننده کولر گازی یا سیستم تهویه با توجه به امکانات و قابلیت های ویژه ای که در محصول ایجاد می کنند، تعداد این دکمه ها را کم و زیاد کنند.

دکمه های روی ریموت کولر گازی فوجی

معرفی دکمه های روی ریموت کولر گازی فوجی

برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی فوجی وجود دارد و شما باید با کارایی آنها آشنایی داشته باشید عبارت هستند از :

  1. دکمه روشن و خاموش :

یکی از مهمترین دکمه هایی که روی کنترل تمامی کولرهای گازی وجود دارد دکمه خاموش و روشن می باشد. این دکمه برای خاموش کردن کولر و همچنین روشن کردن کولر مورد استفاده قرار می گیرد. شما با خاموش کردن دستگاه تمامی تنظیمات روی دستگاه را سیو می کنید تا با روشن شدن آنها را یکبار دیگر دریافت نمایید.

  1. دکمه مود :

یکی دیگر از دکمه هایی که روی کنترل کولر  گازی وجود دارد دکمه مود می باشد. شما با زدن این دکمه ۴ حالت را  می توانید روی دستگاه مشاهده کنید. یکی از آنها حالت فن می باشد که شما با انتخاب کردن این حالت گرما و سرمایی از کولر دریافت نمی کنید و تنها هوا را پاکسازی می نمایید.

خرید کولر گازی فوجی

با انتخاب کردن حالت کول شما می توانید سرمای کولر گازی را دریافت نمایید. انتخاب کردن حالت هیت برای گرمای درون کولر گازی ضروری می باشد که شما در فصل زمستان می توانید آن را انتخاب نمایید. حالت اتومات برای تعیین دمای کولر دلخواه شما بهترین گزینه می باشد.

در واقع این دکمه حالت عملکرد دستگاه را مشخص می کند. یعنی شما می توانید با انتخاب یک حالت و فشردن آن، حالت جدیدی را برای کولر گازی خود فعال کنید. این دکمه یکی از پرکاربردترین دکمه های دستگاه محسوب می شود.

  1. دکمه تنظیم درجه حرارت اتاق :

برای زیاد و کم کردن درجه هوا شما باید این دکمه را انتخاب کنید. به طور معمول توصیه می گردد که دما روی ۲۲ الی ۲۵ درجه تنظیم شود تا با درجه بدن انسان تعادل داشته باشد. در این دما بدن شما نه عرق می‌کند و نه سرد می‌ گردد. به‌ طور کلی دکمه تنظیم درجه حرارت اتاق یکی از بهترین و کارآمدترین دکمه های ریموت کولر گازی فوجی  می باشد.

  1. دکمه انتخاب سرعت فن :

برای انتخاب کردن این دکمه چهار نوع سرعت زیاد، کم، متوسط و اتوماتیک را می توانید در نظر بگیرید. بسیاری از افراد این دکمه را مورد استفاده قرار می دهند. شما قادر خواهید بود که با زدن این دکمه حالت مورد نظر خود را انتخاب کنید و از آن استفاده نمایید. اگر شما در حالت اتوماتیک سرعت فن را تنظیم نمایید کولر را در ابتدای کار به گونه ای تنظیم می نمایید که کم و یا زیاد شود.

  1. دکمه توربو :

برای خاموش و همچنین روشن کردن جت دستگاه شما می توانید این دکمه را بزنید. این دکمه به معنی بیشترین توان در کولر گازی می باشد. شما با استفاده کردن از این دکمه می توانید با بیشتر قدرت از کولر گازی انرژی دریافت نمایید. محیط گرم شما در کمترین زمان با استفاده از این دکمه خنک می شود.

دکمه سوئینگ

  1. دکمه سوئینگ :

شما می توانید از این دکمه برای خاموش و روشن کردن دمپرهای روی کولر گازی استفاده بهینه ای داشته باشید. توجه داشته باشید که نحوه کارکرد این دکمه روی کولر گازی های مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد. برخی از کولر گازی ها دارای موارد دستی هستند و برخی از آنها به صورت خودکار این دکمه شان کارکرد مناسبی از خود نشان می دهد.

  1. دکمه روشن و خاموش زمان سنج :

شما با انتخاب کردن این دکمه می توانید زمانی را برای خاموش و روشن کردن دستگاه خود انتخاب کنید. با انتخاب کردن این دکمه ریموت کولر گازی فوجی  شما قادر خواهید بود که هر زمانی که مد نظرتان می باشد را انتخاب کنید تا دستگاه روشن و خاموش شود.

قیمت کولر گازی فوجی

جهت مشاهده قیمت کولر گازی فوجی به صورت به روز و آنلاین می توانید به وب سایت https://tasisat.com/ مراجعه نمایید. مجموعه تخصصی تاسیسات دات کام همواره در تلاش است تا سیستم هایی را عرضه کند که علاوه بر کیفیت بالا از نظر اقتصادی نیز مناسب و به صرفه باشد.

به طور کلی باید ذکر کنیم که پارامترها و فاکتور هایی همچون کیفیت ساخت، نوسانات ارز و دلار، مدل و ظرفیت دستگاه، برند سازنده و … از نظر اقتصادی بر روی این دستگاه ها بسیار تاثیر گذار می باشد.

کولر گازی فوجی

خرید کولر گازی فوجی

شما مخاطبین گرامی اگر قصد خرید کولر گازی فوجی را دارید؛ پیشنهاد می کنیم حتما به وب سایت تخصصی https://tasisat.com/ مراجعه نمایید. تمامی دستگاه هایی که عرضه می شود توسط برترین برند های داخلی تولید و ساخته شده اند. به صورت آنلاین و اینترنتی می توانید دستگاه ها را سفارش دهید.

در صورتی که اطلاعات لازم از این دستگاه ها را ندارید؛ پیشنهاد میکنیم حتما با کارشناسان فروش این مجموعه در تماس باشید و به صورت کاملا رایگان مشاوره های لازم را دریافت نمایید. بدون شک در این صورت با توجه به موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی و … می توانید دستگاه مناسبی را تهیه کرده و از عملکرد و بازدهی فوق العاده آن بر خوردار شوید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”ریموت کنترل کولر گازی فوجی تا چند متری کار می کند؟” answer-0=”به طور کلی کنترل کولرهای گازی باید تا ۷ متر توانایی ساپورت را دارند.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”دکمه مود در ریموت کنترل گازی فوجی چند حالت دارد؟” answer-1=”4 حالت هیت، کول، فن و اوتومات” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”آیا کولرهای گازی فوجی دارای زمانسج می باشند؟” answer-2=”بله شما با استفاده از دکمه دکمه روشن و خاموش زمان سنج می توانید تنظیمات را انجام دهید.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *