Search
Close this search box.

راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی fuji heat cool

راهنمای کنترل کولر گازی fuji heat cool

راهنمای ریموت کنترل کولر گازی fuji heat cool

هر یک از کولر گازی هایی که خریداری کنید دارای ریموت کنترل می باشد که باید به خوبی بتوانید از ریموت آنها برای گرمایش و سرمایش کولر گازی استفاده نمایید. با خرید کولر گازی شرکت فوجی ، ریموت کنترل آن را هم در بسته بندی می توانید مشاهده نمایید که باید به خوبی با نحوه کاربرد کنترل کولر گازی fuji heat cool آشنایی داشته باشید.

در صورتی که به خوبی نتوانید از دکمه های روی ریموت استفاده کنید قادر خواهید بود که درجه کولر گازی را تنظیم نمایید. هر یک از دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی فوجی وجود دارد کاربرد خاصی دارند. برای سرمایش و گرمایش کولر گازی باید این دکمه ها را بشناسید و عملکرد آنها را تشخیص دهید.

بسیاری از افراد به خوبی با عملکرد هر یک از دکمه های روی ریموت آشنا نمی باشند و نمی توانند استفاده بهینه ای از دکمه ها انجام دهند. برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت این کولر گازی وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم تا شما بتوانید به خوبی از این کولر گازی برای سرمایش و گرمایش ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی خود استفاده کنید.راهنمای ریموت کنترل کولر گازی fuji heat cool

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی fuji heat cool

برخی از دکمه های کاربردی که روی کنترل کولر گازی fuji heat cool وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید عبارت می باشد از :

 1. دکمه خاموش و روشن :

این دکمه درون تمامی ریموت های کولر گازی ها وجود دارد. شما با زدن این دکمه می توانید کولر  گازی را روشن کنید و همچنین کولر گازی را با زدن آن می توانید خاموش نمایید. به طور معمول رنگ آن قرمز است و بالای ریموت قرار می گیرد.

 1. دکمه انتخاب حالت و یا دکمه مود :

یکی از اصلی ترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی fuji heat cool وجود دارد این دکمه می باشد. شما با زدن این دکمه می توانید چهار و یا پنج حالت را مشاهده کنید که هر یک از آنها دارای کاربردهای خاصی هستند.

در واقع بهتر است به خوبی بدانید که این دکمه برای انتخاب کردن حالت سرمایش، گرمایش، فن و اتوماتیک روی ریموت قرار گرفته است. هر یک از حالت هایی که می خواهید روی کولر گازی تنظیم کنید را باید با دوبار فشار دادن دکمه انتخاب کنید.

 1. دکمه فن :

شما برای اینکه هوای درون ساختمان تان را تهویه سازید باید از این دکمه استفاده کنید. در واقع با زدن این دکمه شما به راحتی می توانید هوای درون ساختمان را جابجا کنید. جابجا کردن هوای درون ساختمان کمک می کند که تهویه سازی ساختمان به بهترین نحو ممکن انجام شود.

بیشتر فصل استفاده از این دکمه روی کنترل کولر گازی فوجی در فصل بهار می باشد که فضای درون ساختمان را مطبوع نمایید. با زدن این دکمه موتور کولر گازی کار نمی کند و تنها فن می چرخد.

 1. دکمه سوئینگ :

دکمه سوئینگ یکی از دیگر دکمه های روی ریموت کولر گازی می باشد که شما با زدن آن می توانید پره های کولر گازی را تنظیم کنید. پره های کولر گازی به صورت معمول باید به طور عمودی و یا افقی باشند. شما بر اساس نوع ساختمان خود و سیستم هوادهی که از کولر گاز ی می خواهید دریافت کنید می توانید پره ها را تنظیم نمایید.

 1. دکمه درای :

برای گرفتن رطوبت درون ساختمان شما می توانید از دکمه درای روی ریموت استفاده کنید. رطوبن درون ساختمان موجب می شود که بسیاری از بیماری های قارچی و … رشد نمایند. بنابراین شما باید برای از بین بردن رطوبت از دکمه درای استفاده کنید.

دقت داشته باشید که زمان انتخاب کردن دکمه درای باید به خوبی میزان رطوبت را بررسی کنید و سپس این دکمه را بزنید.

 1. دکمه توربو :

استفاده از این دکمه بیشتر برای این است که هوای درون ساختمان را سریعا خنک بسازید. در واقع اگر هوای خانه بسیار گرم است شما می توانید این دکمه را بزنید تا در کمترین بازه زمانی هوای درون ساختمان خنک شود. این دکمه را بیشتر در فصل تابستان مورد استفاده قرار می دهند.

 1. دکمه هیت :

یکی از دیگر دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی fuji heat cool وجود دارد دکمه هیت می باشد. شما با زدن این دکمه می توانید گرمای سریع از درون کولر گازی دریافت کنید. بیشترین استفاده ای که از این دکمه می شود در فصل زمستان است. در واقع شما با زدن این دکمه در فصل زمستان کارایی از آن دریافت نمی کنید.

 1. دکمه اتومات :

شما با زدن دکمه اتومات می توانید درجه کولر گازی را به حد مطلوب برسانید. در واقع شما با زدن این دکمه در فصل تابستان و در فصل زمستان می توانید درجه استانداردی را روی کولر گازی به وجود آورید. بنابراین این دکمه یکی از دکمه های کاربردی می باشد.

چگونه از ریموت کنترل کولر گازی خود استفاده کنم؟

با کنترل از راه دور کولر گازی فوجی از حالت ها و عملکردهای مختلف لذت ببرید. هر لمس شما را به یک زندگی بسیار جالب و راحت هدایت می کند. این دستورالعمل ها مدل های مختلف را پوشش می دهد. ویژگی ها و عملکردهای دقیق کولر گازی شما ممکن است با موارد توضیح داده شده متفاوت باشد. برای دستورالعمل ها و عملکردهای بیشتر، لطفاً دفترچه راهنمای محصول ارائه شده را بخوانید.

نمای کلی کنترل از راه دور

نگاهی به عملکردهای اصلی ریموت کنترل کولر گازی fuji heat cool  بیندازید. شما می توانید عملکردهای مختلف را با کنترل از راه دور مدیریت کنید، و این به شما کمک می کند اقامت خود را خنک تر و راحت تر کنید.

هشدار برای کولر گازی fuji heat cool

 • سعی نکنید این کولر گازی را خودتان نصب کنید.
 • این واحد فاقد قطعات قابل سرویس دهی توسط کاربر است. همیشه برای تعمیرات با پرسنل خدمات مجاز مشورت کنید.
 • هنگام جابجایی، برای قطع و نصب دستگاه با پرسنل خدمات مجاز مشورت کنید.
 • ماندن طولانی مدت در جریان هوای خنک کننده مستقیم، هوای کولر گازی بیش از حد سرد می شود
 • چیزی را در جهت جریان هوا وارد نکنید.
 • با قطع سیم برق کار کولر گازی را شروع و متوقف نکنید.
 • مراقب باشید به سیم برق آسیب نرسانید.
 • اگر سیم برق این دستگاه آسیب دیده است، فقط باید توسط سرویس دهنده مجاز تعویض شود.
 • در صورت بروز نقص (بوی سوختگی و …)، فوراً کار را متوقف کنید، بریکر را خاموش کنید و با خدمات مجاز مشورت کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”کولرگازی فوجی ساخت کجاست؟” answer-0=”این کولرها جزو کولرهای میان رده موجود در بازار کولرگازی هستند. فوجی اصالتا یک شرکت ژاپنی است اما قسمت زیادی از مونتاژ محصولات خود را به سایر کشوره و به ویژه چین واگذار می کند.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”کیفیت کولرگازی های چینی موجود در بازار چگونه است؟” answer-1=”محصولات مونتاژ چین بی کیفیت نیستند که از شهرت شرکتهای ژاپنی کاسته نشده است. اگر محصولات مونتاژ چین دارای کیفیتی معادل کیفیت محصولات مونتاژ ژاپن نبودند، اکنون شهرت و آوازه شرکتهای ژاپنی تا این اندازه نبود.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”آیا این نوع کولر گازی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است؟” answer-2=”بله، هم گارانتی و هم خدمات پس از فروش دارد.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *