راهنمای ریموت کنترل کولر گازی fuji heat cool

هر یک از کولر گازی هایی که خریداری کنید دارای ریموت کنترل می باشد که باید به خوبی بتوانید از ریموت آنها برای گرمایش و سرمایش کولر گازی استفاده نمایید. با خرید کولر گازی شرکت فوجی ، ریموت کنترل آن را هم در بسته بندی می توانید مشاهده نمایید که باید به خوبی با نحوه کاربرد کنترل کولر گازی fuji heat cool آشنایی داشته باشید.

در صورتی که به خوبی نتوانید از دکمه های روی ریموت استفاده کنید قادر خواهید بود که درجه کولر گازی را تنظیم نمایید. هر یک از دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی فوجی وجود دارد کاربرد خاصی دارند. برای سرمایش و گرمایش کولر گازی باید این دکمه ها را بشناسید و عملکرد آنها را تشخیص دهید.

بسیاری از افراد به خوبی با عملکرد هر یک از دکمه های روی ریموت آشنا نمی باشند و نمی توانند استفاده بهینه ای از دکمه ها انجام دهند. برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت این کولر گازی وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم تا شما بتوانید به خوبی از این کولر گازی برای سرمایش و گرمایش ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی خود استفاده کنید.راهنمای ریموت کنترل کولر گازی fuji heat cool

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی fuji heat cool

برخی از دکمه های کاربردی که روی کنترل کولر گازی fuji heat cool وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید عبارت می باشد از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

این دکمه درون تمامی ریموت های کولر گازی ها وجود دارد. شما با زدن این دکمه می توانید کولر  گازی را روشن کنید و همچنین کولر گازی را با زدن آن می توانید خاموش نمایید. به طور معمول رنگ آن قرمز است و بالای ریموت قرار می گیرد.

  1. دکمه انتخاب حالت و یا دکمه مود :

یکی از اصلی ترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی fuji heat cool وجود دارد این دکمه می باشد. شما با زدن این دکمه می توانید چهار و یا پنج حالت را مشاهده کنید که هر یک از آنها دارای کاربردهای خاصی هستند.

در واقع بهتر است به خوبی بدانید که این دکمه برای انتخاب کردن حالت سرمایش، گرمایش، فن و اتوماتیک روی ریموت قرار گرفته است. هر یک از حالت هایی که می خواهید روی کولر گازی تنظیم کنید را باید با دوبار فشار دادن دکمه انتخاب کنید.

  1. دکمه فن :

شما برای اینکه هوای درون ساختمان تان را تهویه سازید باید از این دکمه استفاده کنید. در واقع با زدن این دکمه شما به راحتی می توانید هوای درون ساختمان را جابجا کنید. جابجا کردن هوای درون ساختمان کمک می کند که تهویه سازی ساختمان به بهترین نحو ممکن انجام شود.

بیشتر فصل استفاده از این دکمه روی کنترل کولر گازی فوجی در فصل بهار می باشد که فضای درون ساختمان را مطبوع نمایید. با زدن این دکمه موتور کولر گازی کار نمی کند و تنها فن می چرخد.

  1. دکمه سوئینگ :

دکمه سوئینگ یکی از دیگر دکمه های روی ریموت کولر گازی می باشد که شما با زدن آن می توانید پره های کولر گازی را تنظیم کنید. پره های کولر گازی به صورت معمول باید به طور عمودی و یا افقی باشند. شما بر اساس نوع ساختمان خود و سیستم هوادهی که از کولر گاز ی می خواهید دریافت کنید می توانید پره ها را تنظیم نمایید.

  1. دکمه درای :

برای گرفتن رطوبت درون ساختمان شما می توانید از دکمه درای روی ریموت استفاده کنید. رطوبن درون ساختمان موجب می شود که بسیاری از بیماری های قارچی و … رشد نمایند. بنابراین شما باید برای از بین بردن رطوبت از دکمه درای استفاده کنید.

دقت داشته باشید که زمان انتخاب کردن دکمه درای باید به خوبی میزان رطوبت را بررسی کنید و سپس این دکمه را بزنید.

  1. دکمه توربو :

استفاده از این دکمه بیشتر برای این است که هوای درون ساختمان را سریعا خنک بسازید. در واقع اگر هوای خانه بسیار گرم است شما می توانید این دکمه را بزنید تا در کمترین بازه زمانی هوای درون ساختمان خنک شود. این دکمه را بیشتر در فصل تابستان مورد استفاده قرار می دهند.

  1. دکمه هیت :

یکی از دیگر دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی fuji heat cool وجود دارد دکمه هیت می باشد. شما با زدن این دکمه می توانید گرمای سریع از درون کولر گازی دریافت کنید. بیشترین استفاده ای که از این دکمه می شود در فصل زمستان است. در واقع شما با زدن این دکمه در فصل زمستان کارایی از آن دریافت نمی کنید.

  1. دکمه اتومات :

شما با زدن دکمه اتومات می توانید درجه کولر گازی را به حد مطلوب برسانید. در واقع شما با زدن این دکمه در فصل تابستان و در فصل زمستان می توانید درجه استانداردی را روی کولر گازی به وجود آورید. بنابراین این دکمه یکی از دکمه های کاربردی می باشد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =