در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
راهنمای کنترل کولر گازی general cool-heat

راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی general cool-heat

لطفا امتیاز دهید

راهنمای ریموت کنترل کولر گازی general cool-heat

اگر شما کولر گازی general cool-heat را خریداری نموده اید باید به خوبی در مورد کاربردها و عملکردهای این کولر گازی اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشید. کنترل کولر گازی general cool-heat دارای دکمه های متنوعی می باشد که هر یک از آنها دارای کاربرد خاصی می باشد.

شما برای تنظیم کردن سرمایش و گرمایش درون کولر گازی باید از این دکمه ها استفاده کنید. هر یک از انواع کولر گازی هایی که شما خریداری می کنید دارای ریموت کنترل می باشد که باید شما کاربرد آنها را بشناسید. در صورتی که اطلاعاتی در مورد ویژگی های هر یک از دکمه ها نداشته باشید نمی توانید از آنها استفاده کنید.

دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی general cool-heat برای سرمایش و گرمایش کولر گازی هستند. شما با زدن هر یک از دکمه ها می توانید عملکرد متفاوتی را از کولر گازی دریافت نمایید.

برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه های روی ریموت کولر گازی general cool-heat را اگر بشناسید می توانید به خوبی از آنها برای سرمایش و گرمایش استفاده کنید. برخی از مهمترین دکمه های روی ریموت کنترل را معرفی می کنیم تا شما اطلاعات بیشتری در مورد کاربرد و کارایی آنها داشته باشید.

راهنمای استفاده از کنترل کولر گازی general cool-heat

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی general cool-heat

برخی از مهمترین دکمه های روی کنترل کولر گازی general cool-heat که شما باید برای کار کردن با کولر گازی آنها را بشناسید عبارت هستند از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

این دکمه یکی از دکمه های اصلی روی ریموت می باشد که شما برای خاموش و روشن کردن کولر گازی می توانید از آن استفاده کنید. به طور معمول این دکمه در قسمت بالای ریموت و در قسمت چپ قرار می گیرد که رنگ آن قرمز می باشد. شما با هر بار زدن این دکمه می توانید کولر گازی را خاموش و روشن نمایید. س

  1. دکمه مود :

دکمه مود یکی از دکمه هایی می باشد که روی بیشتر ریموت کولر گازی ها وجود دارد. شما باید به خوبی بدانید که این دکمه یکی از مهمترین و اصلی ترین دکمه های روی ریموت کولر گازی به شمار می رود. با زدن این دکمه برای شما ۴ الی ۵ حالت باز می شود که شما می توانید از آنها در شرایط متنوع استفاده کنید.

یکی از این حالت ها سرمایشی می باشد که برای فصل تابستان کاربرد زیادی دارد. حالت گرمایشی برای فصل تابستان است، حالت فن برای تهویه سازی ساختمان می باشد و حالت اتوماتیک هم درجه استاندارد را برای ساختمان به وجود می آورد.

هر یک از حالت ها دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشد که شما باید به خوبی بدانید برای انتخاب آنها نیاز است به شرایط ساختمان و آب و هوای کلی دقت کنید.

  1. دکمه سوئینگ :

از دیگر دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی جنرال general cool-heat وجود دارد دکمه سوئینگ می باشد. شما با زدن این دکمه می توانید پره هایی که روی کولر گازی وجود دارد را به صورت عمودی و یا افقی در بیاورید.

دقت داشته باشید که برای تغییر دادن حالت پره ها باید به موقعیت ساختمان خود دقت داشته باشید تا باد گرمایشی و سرمایشی را به نقطه مشخص شده ای برسانید.

  1. دکمه فن :

یکی از بهترین دکمه هایی که برای فصل بهار شما می توانید از آن استفاده کنید دکمه فن می باشد. شما با زدن این دکمه می توانید هوای درون ساختمان را جابجا کنید. با جابجا کردن هوای درون ساختمان قادر خواهید بود که تهویه سازی هوا را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.کنترل کولر گازی general cool-heat

  1. دکمه درای :

دکمه درای یکی از دیگر دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی general cool-heat می باشد که شما با استفاده از آن می توانید رطوبت ساختمان را از بین ببرید. هر یک از شهرهایی که رطوبت زیادی در آب و هوای خود دارند بیشتر از این دکمه استفاده می کنند.

استفاده کردن از این دکمه موجب می شود که رطوبت ساختمان از بین برود و تهویه سازی ساختمان به بهترین نحو ممکن انجام شود.

  1. دکمه اتوماتیک :

با زدن این دکمه شما می توانید هوای استاندارد را درون کولر گازی برای تابستان و زمستان به وجود بیاورید. زمانی که این دکمه را بزنید هوا به مطلوب ترین درجه می رسد و دیگر شما نیازی نیست که به صورت مدام دمای ساختمان را تغییر بدهید. در واقع باید به خوبی بدانید که این دکمه یکی از کارآمدترین و بهترین دکمه های روی کولر گازی می باشد.

  1. دکمه تمپ :

دکمه تمپ یکی از دیگر دکمه هایی است که روی کنترل کولر گازی general cool-heat وجود دارد. شما با انتخاب کردن این دکمه می توانید درجه کولر گازی را کم و زیاد کنید.

برای کاهش دادن و افزایش دادن سرمایش و گرمایش درون کولر گازی باید از این دکمه استفاده کنید. اگر دکمه اتوماتیک را بزنید دیگر نیازی نیست که زیاد از این دکمه استفاده نمایید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

مطالب مرتبط

دستگاه تنفسی آتش نشانی

دستگاه تنفسی آتش نشانی همانطور که می دانید همه برای ادامه زندگی به اکسیژن احتیاج داریم. اکسیژن در هوا می... ادامه مطلب

درجه کپسول آتش نشانی

درجه کپسول آتش نشانی

درجه کپسول آتش نشانی بسیاری از کاربران احتمالاً با اهمیت درجه کپسول آتش نشانی آشنایی نداشته باشند. معمولاً کپسول خاموش... ادامه مطلب

چگونه پمپ آب وصل کنیم؟

چگونه پمپ آب وصل کنیم؟

چگونه پمپ آب وصل کنیم؟ بهتر است بدانید از پمپ آب که مخصوص آپارتمان های مسکونی می باشد زمانی که... ادامه مطلب

چگونه پمپ آب را تعمیر کنیم؟

چگونه پمپ آب را تعمیر کنیم؟

چگونه پمپ آب را تعمیر کنیم؟  امروزه پمپ های آب در خانه و ساختمان از جمله وسایل ضروری و مهم... ادامه مطلب

چرا پمپ؛ آب نمیکشد؟

چرا پمپ؛ آب نمیکشد؟

چرا پمپ؛ آب نمیکشد؟ پمپ آب وسیله‌ای است در مناطقی که افت فشار آب وجود دارد جهت تامین فشار لازم... ادامه مطلب

چرا پمپ آب یکسره کار میکند؟

چرا پمپ آب یکسره کار میکند؟ پمپ آب وسیله ای می باشد که برای رساندن آب به هر سطح و... ادامه مطلب

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟ پمپ آب از جمله تجهیزات و لوازم مورد نیاز می باشد که امروزه با... ادامه مطلب

چرا پمپ آب کار نمی کند؟

چرا پمپ آب کار نمی کند؟

چرا پمپ آب کار نمی کند؟ همانطور که می دانید امروزه با افزایش جمعیت؛ ساخت و ساز نیز افزایش پیدا... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =