راهنمای کنترل کولر گازی general cool-heat

راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی general cool-heat

1.5/5 - (2 امتیاز)

راهنمای ریموت کنترل کولر گازی general cool-heat

اگر شما کولر گازی general cool-heat را خریداری نموده اید باید به خوبی در مورد کاربردها و عملکردهای این کولر گازی اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشید. کنترل کولر گازی general cool-heat دارای دکمه های متنوعی می باشد که هر یک از آنها دارای کاربرد خاصی می باشد.

شما برای تنظیم کردن سرمایش و گرمایش درون کولر گازی باید از این دکمه ها استفاده کنید. هر یک از انواع کولر گازی هایی که شما خریداری می کنید دارای ریموت کنترل می باشد که باید شما کاربرد آنها را بشناسید. در صورتی که اطلاعاتی در مورد ویژگی های هر یک از دکمه ها نداشته باشید نمی توانید از آنها استفاده کنید.

دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی general cool-heat برای سرمایش و گرمایش کولر گازی هستند. شما با زدن هر یک از دکمه ها می توانید عملکرد متفاوتی را از کولر گازی دریافت نمایید.

برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه های روی ریموت کولر گازی general cool-heat را اگر بشناسید می توانید به خوبی از آنها برای سرمایش و گرمایش استفاده کنید. برخی از مهمترین دکمه های روی ریموت کنترل را معرفی می کنیم تا شما اطلاعات بیشتری در مورد کاربرد و کارایی آنها داشته باشید.

راهنمای استفاده از کنترل کولر گازی general cool-heat

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی general cool-heat

برخی از مهمترین دکمه های روی کنترل کولر گازی general cool-heat که شما باید برای کار کردن با کولر گازی آنها را بشناسید عبارت هستند از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

این دکمه یکی از دکمه های اصلی روی ریموت می باشد که شما برای خاموش و روشن کردن کولر گازی می توانید از آن استفاده کنید. به طور معمول این دکمه در قسمت بالای ریموت و در قسمت چپ قرار می گیرد که رنگ آن قرمز می باشد. شما با هر بار زدن این دکمه می توانید کولر گازی را خاموش و روشن نمایید. س

  1. دکمه مود :

دکمه مود یکی از دکمه هایی می باشد که روی بیشتر ریموت کولر گازی ها وجود دارد. شما باید به خوبی بدانید که این دکمه یکی از مهمترین و اصلی ترین دکمه های روی ریموت کولر گازی به شمار می رود. با زدن این دکمه برای شما 4 الی 5 حالت باز می شود که شما می توانید از آنها در شرایط متنوع استفاده کنید.

یکی از این حالت ها سرمایشی می باشد که برای فصل تابستان کاربرد زیادی دارد. حالت گرمایشی برای فصل تابستان است، حالت فن برای تهویه سازی ساختمان می باشد و حالت اتوماتیک هم درجه استاندارد را برای ساختمان به وجود می آورد.

هر یک از حالت ها دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشد که شما باید به خوبی بدانید برای انتخاب آنها نیاز است به شرایط ساختمان و آب و هوای کلی دقت کنید.

  1. دکمه سوئینگ :

از دیگر دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی جنرال general cool-heat وجود دارد دکمه سوئینگ می باشد. شما با زدن این دکمه می توانید پره هایی که روی کولر گازی وجود دارد را به صورت عمودی و یا افقی در بیاورید.

دقت داشته باشید که برای تغییر دادن حالت پره ها باید به موقعیت ساختمان خود دقت داشته باشید تا باد گرمایشی و سرمایشی را به نقطه مشخص شده ای برسانید.

  1. دکمه فن :

یکی از بهترین دکمه هایی که برای فصل بهار شما می توانید از آن استفاده کنید دکمه فن می باشد. شما با زدن این دکمه می توانید هوای درون ساختمان را جابجا کنید. با جابجا کردن هوای درون ساختمان قادر خواهید بود که تهویه سازی هوا را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.کنترل کولر گازی general cool-heat

  1. دکمه درای :

دکمه درای یکی از دیگر دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی general cool-heat می باشد که شما با استفاده از آن می توانید رطوبت ساختمان را از بین ببرید. هر یک از شهرهایی که رطوبت زیادی در آب و هوای خود دارند بیشتر از این دکمه استفاده می کنند.

استفاده کردن از این دکمه موجب می شود که رطوبت ساختمان از بین برود و تهویه سازی ساختمان به بهترین نحو ممکن انجام شود.

  1. دکمه اتوماتیک :

با زدن این دکمه شما می توانید هوای استاندارد را درون کولر گازی برای تابستان و زمستان به وجود بیاورید. زمانی که این دکمه را بزنید هوا به مطلوب ترین درجه می رسد و دیگر شما نیازی نیست که به صورت مدام دمای ساختمان را تغییر بدهید. در واقع باید به خوبی بدانید که این دکمه یکی از کارآمدترین و بهترین دکمه های روی کولر گازی می باشد.

  1. دکمه تمپ :

دکمه تمپ یکی از دیگر دکمه هایی است که روی کنترل کولر گازی general cool-heat وجود دارد. شما با انتخاب کردن این دکمه می توانید درجه کولر گازی را کم و زیاد کنید.

برای کاهش دادن و افزایش دادن سرمایش و گرمایش درون کولر گازی باید از این دکمه استفاده کنید. اگر دکمه اتوماتیک را بزنید دیگر نیازی نیست که زیاد از این دکمه استفاده نمایید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

مطالب مرتبط

۱۰ دلیل روشن و خاموش شدن خودبخودی کولر گازی

10 دلیل روشن و خاموش شدن خودبخودی کولر گازی

۱۰ دلیل روشن و خاموش شدن خودبخودی کولر گازی سیستم های تهویه مطبوع در انواع مختلفی موجود هستند که کولر... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی هایسنس و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی هایسنس و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی هایسنس و نحوه برطرف کردن آن ها کولر گازی از سیستم های پر مصرفی است که در... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی گرین و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی گرین و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی گرین و نحوه برطرف کردن آن ها کولر گازی از سیستم های متنوعی است که به عنوان... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی دایکین و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی دایکین و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی دایکین و نحوه برطرف کردن آن ها کولر گازی از سیستم های تهویه مطبوع است که در... ادامه مطلب

مزایا و معایب نصب کولر گازی در محل کار

ارورهای کولر گازی جنرال گلد و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی جنرال گلد و نحوه برطرف کردن آن ها کولر گازی ها در برندهای مختلفی در بازار مشاهده... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی میدیا و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی میدیا و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی میدیا و نحوه برطرف کردن آن ها تجهیزات و لوازمی برقی به دلایل مختلفی اعم از عدم... ادامه مطلب

ارورهای کولر گازی تی سی ال و نحوه برطرف کردن آن ها

ارورهای کولر گازی تی سی ال و نحوه برطرف کردن آن ها کمپانی تی سی ال یک برند معتبر در... ادامه مطلب

مقایسه پکیج بوتان و آریستون

مقایسه پکیج بوتان و آریستون

پکیج یکی از سیستم های گرمایشی پر مصرف است که در انواع مختلف موجود می باشد. برندهای زیادی در... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *