Search
Close this search box.

راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی جنرال مکس

راهنمای کنترل کولر گازی جنرال مکس

راهنمای کنترل کولر گازی جنرال مکس

در این مقاله ابتدا به معرفی برخی از ویژگی های کولر جنرال مکس پرداخته و سپس بر روی راهنمای کنترل آن تمرکز خواهیم کرد. در ادامه خصوصیات و ویژگی های این نوع کولر بیان شده است.

در صورتی که درباره این نوع کولر و یا ریموت آن سوال داشتید می توانید با کارشناسان فنی سایت تماس بگیرید، درباره قیمت کولر گازی جنرال مکس نیز باید اینگونه بیان کنم که قیمت ها با توجه به نوسانات بازار ایران تعیین خواهند شد و می توانید برای دریافت قیمت روزانه با کارشناس فروش سایت تماس بگیرید.

مشخصات و ویژگی های کولر گازی جنرال مکس:

این نوع کولر ها که از برند جنرال مکس هستند در دو نوع گاز R22 و R410 عرضه می شوند، معمولا نوع دوم دارای خریداران بیشتری است و البته قیمت نوع دوم قطعا از نوع اول بیشتر است، قدرت خنک کنندگی R410 از R22 بیشتر است. در بازار این نوع کولر گازی در ظرفیت های ۱۲۰۰۰ (btu/hr)، ۱۸۰۰۰ (btu/hr)، ۲۴۰۰۰ (btu/hr)، و کولر گازی (btu/hr) 30000 دیده می شود.

خرید کولر گازی جنرال مکس

کولر گازی جنرال مکس برای سرمایش و گرمایش دارای راندمان بسیار مطلوبی و بالایی بوده و البته از نوع تکنولوژی اینورتر نیز استفاده می کند. طرح لبخند در این نوع کولر بسیار مشهور است و دارای خریداران بسیار زیادی است که رضایتمندی خوبی را از این نوع طرح داشته اند، این نوع کولر گاز را به مایع تبدیل می کند و بعد از آن مایع را به گاز تبدیل خواهد کرد و این گونه هوای مطلوب و خنکی را به فضای بیرونی خواهد داد.

در ادامه به معرفی نحوه استفاده از کنترل کولر گازی جنرال مکس می پردازیم:

هر یک از افرادی که کولر گازی جنرال مکس را خریداری می‌ کنند باید به خوبی قادر باشند که از کنترل کولر گازی استفاده کنند. دکمه های متنوعی بر روی کنترل کولر گازی جنرال مکس وجود دارد که هر یک از این دکمه ها کاربردهای متنوعی از خود نشان می دهند.

در واقع شما باید به خوبی بدانید که برای تنظیم درجه کولر گازی و اسپلیت باید به خوبی با تمامی دکمه های روی ریموت کنترل آشنایی داشته باشید. کنترل کولر گازی درجه کولر گازی را تنظیم می کند.

شما قادر خواهید بود که با استفاده از آن از راه دور کولر گازی خود را به درجه مطلوب برسانید. اگر شما به خوبی با دکمه های روی کنترل کولر گازی جنرال مکس آشنایی داشته باشید می توانید هر یک آنها را برای کاربرد مدنظرتان مورد استفاده قرار دهید.

بسیاری از افرادی که با این دکمه ها آشنایی ندارند و کاربرد آنها را نمی شناسند بهتر است که در ادامه با ما همراه باشند تا اطلاعات بیشتری را در مورد دکمه های ریموت کنترل کولر گازی جنرال مکس ارائه دهیم.

ریموت کنترل کولر گازی جنرال مکس

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی جنرال مکس

برخی از مهمترین دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی جنرال مکس وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید عبارت هستند از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

 دکمه خاموش و روشن یکی از مهمترین دکمه های روی ریموت کولر گازی جنرال مکس می باشد. شما با استفاده از این دکمه می‌ توانید کولر گازی را روشن کرده و خاموش کنید. دقت داشته باشید که زمان خاموش کردن کولر گازی تمامی تنظیمات سیو شده روی دستگاه بعد از روشن شدن یک بار دیگر شروع به کار می‌ کنند.

  1. دکمه مود :

 دکمه مود و یا انتخاب وضعیت کنترل یکی دیگر از دکمه های روی کولر گازی می باشد که عملکرد دستگاه را تعیین می کند. عملکرد خودکار، خنک کننده، رطوبت زدایی، گردش هوا، گرم کننده و همچنین فن دستگاه از جمله مهمترین عملکردهای این دکمه می باشد.

برای انتخاب کردن هر یک از انواع این عملکردها باید بر روی این دکمه چندین با فشار دهید تا عکس عملکرد مد نظرتان را روی صفحه دیجیتال کولر گازی مشاهده کنید و آن را بزنید.

  1. دکمه سویینگ :

 یکی از دیگر دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی وجود دارد این دکمه است که وظیفه انتشار باد درون کولر گازی را بر عهده خواهد داشت. اگر شما از این دکمه استفاده کنید انتشار پیدا کردن باد  به صورت عمودی را در درون کولر گازی به وجود می ‌آورید.

اگر می‌ خواهید متوقف کردن پره های کولر گازی را درون کولر گازی انجام دهید بهتر است که دو بار این دکمه را فشار دهید. در واقع یکی از مهمترین دکمه های کنترل کولر گازی جنرال مکس این دکمه می باشد که شما با استفاده از آن می توانید جهت دما را به هر سمتی که مایل هستید تنظیم نمایید.

  1. دکمه فن :

 دکمه فن دکمه دیگری به شمار می رود که برای گرم کردن و خنک کردن دستگاه به آن نیازی پیدا نمی کنید. در واقع این دکمه برای جابجا کردن هوای بیرون و داخل مورد استفاده قرار می گیرد. هر زمان که شما از این دکمه استفاده می کنید فعالیت کمپرسور کولر گازی را متوقف می سازید و فن درونی کولر گازی را برای تعویض هوا به کار می اندازد.

  1. دکمه سرعت :

 دکمه سرعت از دیگر دکمه های روی کنترل کولر گازی جنرال مکس می باشد که شما با استفاده از آن می توانید سرعت انتشار باد کولر را تنظیم کنید. سرعت انتشار باد کولر گازی در چهار حالت متوسط، کم، زیاد و اتوماتیک است که هر یک از آنها دارای استاندارد ها و مشخصات خاصی هستند.دکمه های روی کنترل کولر گازی جنرال مکس

  1. دکمه هلث :

یکی دیگر از دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی جنرال مکس قرار می ‌گیرد دکمه هلث می باشد. این دکمه رنگ زرد دارد و به شکل استیکر لبخند می باشد. زمان استفاده کردن از آن شکل خورشید را روی صفحه نمایشگر می توانید مشاهده کنید.

کاربرد اصلی که از این دکمه دریافت می‌ کنید تولید کردن دمای مطلوب در هر زمان از سال می باشد. در واقع شما هر زمانی که می‌ خواهید هوای ساختمان را به درجه مطلوب برسانید می ‌توانید از این دکمه استفاده نمایید.

خرید انواع کولر گازی

۷ دکمه حالت خواب :

 دکمه حالت خواب یکی دیگر از دکمه های ریموت کولر گازی می باشد که شما برای فعال کردن کولر گازی در ساعت مشخص شده از آن می توانید استفاده کنید. هوای درون اتاق با دمایی مناسب برای شما با استفاده از این دکمه تنظیم می گردد تا هر زمانی که مایل بودید دستگاه روشن و یا خاموش شود.

دکمه های ریموت با موتور

دکمه  STRONG

این دکمه همان دکمه توربو است که وظیفه تسریع درجه دما را برعهده دارد و دما در کوتاهترین زمان به دمای مد نظر افراد خواهد رسید. به همین خاطر موتور کولر گازی بیشترین نیروی محرکه را جهت تولید هوای گرم یا خنک به کار خواهد گرفت.

دکمه  FAN

بهتر است بدانید زمانی که به هوای خنک به گرما نیاز نداشته باشید؛ می توانید برای جابجایی هوای داخل با هوای بیرون از این دکمه استفاده کنید. در زمان استفاده از این دکمه فعالیت کمپرسور متوقف شده و فن داخلی کار خدا جهت تعویض هوا انجام خواهد داد.

دکمه  SPEED

جهت تنظیم سرعت انتشار باد کولر از این دکمه می توانید استفاده کنید که در چهار حالت کم، متوسط، زیاد و اتوماتیک وجود دارد.

خرید کولر گازی جنرال مکس

کنترل اسپیلت جنرال مکس

کنترل اسپلیت جنرال مکس از جمله متعلقات دستگاه می باشد که به همراه دستگاه به مشتریان داده می شود. همانطور که ذکر شد از این کنترل برای تنظیمات دستگاه از راه دور استفاده می شود. دکمه های موجود بر روی آن را شرح دادیم و برای کسب اطلاعات بیشتر می ‌توانید به کاتالوگ دستگاه مراجعه نمایید.

به این صورت نحوه عملکرد و کار با دکمه ها را فرا بگیرید. البته ناگفته نماند که کاتالوگ تمامی دستگاه ها از جمله جنرال مکس در وبسایت https://tasisat.com/ بارگذاری شده است که می توانید به مطالعه آن بپردازید.

خرید کولر گازی جنرال مکس

بهتر است بدانید که خرید کولر گازی جنرال مکس بسیار حساس و حیاتی می باشد. در صورتی که ظرفیت مناسب این دستگاه را نتوانید انتخاب کنید؛ بدون شک عملکرد و بازدهی خوبی به همراه نخواهد داشت. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم حتماً برای تهیه این دستگاه ها با افرادی که اطلاعات لازم دارند؛ مشورت نمایید. البته ناگفته نماند که مجموعه تخصصی تاسیسات دات کام برای راهنمایی شما عزیزان مشاورین و کارشناسان خبره ای دارد که می توانید اطلاعات لازم را به صورت کاملاً رایگان دریافت نمایید.

در زمان انتخاب این دستگاه ها متراژ و زیربنای سازه، شرایط آب و هوایی، موقعیت جغرافیایی و … را مد نظر قرار دهید تا بتوانید ظرفیت مناسب دستگاه را انتخاب کنید. شما مخاطبین گرامی از سراسر ایران جهت سفارش و تهیه انواع سیستم های تهویه مطبوع می ‌توانید از طریق وبسایت https://tasisat.com/ اقدام نمایید.

این مجموعه با توجه به شناخته نیازهای جامعه همواره در تلاش است تا سیستم‌های عرضه کند که پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد. با اطمینان خاطر می توانید جهت سفارش این سیستم ها اقدام نمایید. این دکمه را بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می دهند. توجه داشته باشید که برای استفاده از این دکمه باید ساعت آن را دقیق مشخص کنید تا کارکرد تنظیم شده از آن دریافت کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”آیا کولر گازی جنرال مکس دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است؟” answer-0=”بله، هر شرکت ارائه دهنده کولر گاری جنرال مکس گارانتی و خدمات پس از فروش را ارائه می دهد.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”این نوع کولر گازی دارای چه ظرفیت هایی است؟” answer-1=”12000-18000-24000-30000 btu/hr” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”تولیدات کولرگازی جنرال چند مدل است ؟” answer-2=”دارای ۳ مدل است. • کولرگازی اسپلیت دیواری • اسپلیت ایستاده • پرتابل ” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *