ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند

در صورتی که شما کولر گازی جنرال طرح لبخند را خریداری می کنید باید به خوبی در مورد راهنمای استفاده از ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید. شما زمانی که در مورد دکمه های ریموت کنترل کولر گازی اطلاعات بیشتری داشته باشید می توانید از دستگاه استفاده بهینه ای نیز انجام دهید.

به طور معمول برخی از خریداران کولرهای گازی ممکن است که بعد از خریداری کولرگازی به خوبی در مورد نحوه کارکرد ریموت کنترل آنها اطلاعات زیادی نداشته باشند و یا دچار اشتباه شوند. برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی این ریموت کنترل تعبیه شده است و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید را در ادامه معرفی می کنیم.معرفی دکمه های ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند

معرفی دکمه های ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند

 هر یک از دکمه های ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند که کاربرد مناسبی دارند و شما باید کارکرد آنها را به خوبی بشناسید عبارت است از :

 1. دکمه خاموش و روشن

برای خاموش و روشن کردن کولر گازی های جنرال از دکمه آن و آف استفاده می شود که باید بدانید این دکمه به رنگ قرمز روی ریموت کنترل قرار دارد. شما برای هربار استفاده از دستگاه باید این دکمه را بزنید و برای خاموش کردن هم نیاز است این دکمه را بزنید.

 1. دکمه مود یا انتخاب وضعیت عملکرد

از این دکمه برای انتخاب کردن پنج عملکرد دستگاه استفاده می گردد. این دکمه شامل عملکرد های متنوع خودکار، رطوبت زدایی، خنک کننده، گردش هوا و همچنین گرم کننده می باشد.

برای انتخاب کردن یکی از این عملکردها باید روی دکمه مورد نظر چندین بار بزنید تا عکس عملکرد مورد نظرتان بر روی صفحه دیجیتال مشاهده شود. هر یک از این عملکردها ویژگی ها و مشخصات خاصی دارند که شما باید به خوبی آنها را بشناسید.

 1. عملکرد خودکار

این عملکرد برای ایجاد کردن یک دمای مشخص شده مورد استفاده قرار می گیرد. زمان انتخاب کردن این دکمه بهتر است که میزان دمای مطلوب خودتان را با استفاده کردن از دکمه های تنظیم کننده هوا تعیین نمایید. همچنین با فشار دادن این دکمه شما می توانید سرعت فن کولر گازی و سرعت چرخش پنکه فعال را مشخص نمایید

 1. عملکرد رطوبت زدایی

یکی از مواردی که رفاه و آسایش خریداران را تامین می نماید استفاده کردن از این عملکرد می باشد که شما می توانید از طریق آن رطوبت بیش از اندازه محیط را کنترل کرده و از شرجی شدن هوای محیط ساختمان جلوگیری کنید.

زمانی که بر روی دکمه مود می زنید باید بدانید که بر روی صفحه نمایش علامت قطره مشخص می گردد و این عملکرد فعال خواهد شد. ولی تنظیم آن به صورت خودکار انجام می شود.

 1. عملکرد خنک کننده

کاربرد این عملکرد در خنک سازی و سرد کردن دمای محیط اهمیت زیادی دارد که شما با استفاده کردن از دکمه های بالا و پایین قادر خواهید بود آن را به بهترین نحو ممکن تنظیم کنید.

 1. عملکرد گردش هوا

یکی از دیگر عملکردهایی که مربوط به دکمه مود ریموت کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخند می باشد عملکرد چرخ هوا است. این عملکرد وظیفه تهویه کردن محیط و گردش هوا را بر عهده دارد.

 1. عملکرد گرم کننده

با استفاده کردن از این عملکرد می توانید محیط مورد نظر خود که اداری و یا مسکونی می باشد گرم کنید. کافی است که شما حالت مورد نظر خودتان را انتخاب نموده و با استفاده کردن از دکمه های تنظیم کننده دمای ساختمان را تنظیم کنید.

 1. دکمه سویینگ

پره های پنل کولر گازی وظیفه انتشار دادن باد را به عهده دارند. زمانی که شما از دکمه SWING استفاده می نمایید انتشار دادن باد به صورت عمودی را روی دستگاه فعال می کنید. اگر قصد متوقف سازی آن را داشته باشید کافی است روی این دکمه دست خود را دو بار فشار دهید.دکمه فن ریموت کنترل کولرگازی جنرال

 1. دکمه فن

زمانی که شما به هوای خنک یا گرم نیازی ندارید بهتر است که از این دکمه برای جابجایی هوای درون با هوای بیرون استفاده نمایید. هر زمان که شما از این دکمه استفاده می نمایید فعالیت کمپرسور متوقف می گردد و فن درونی کولر کار خود را برای تعویض هوا انجام خواهد داد

 1. دکمه سرعت

می توانید با استفاده کردن از این دکمه سرعت انتشار باد کولر را تنظیم نمایید که در چهار حالت زیاد، متوسط، کم و اتوماتیک تنظیم شود.

 1. دکمه هلث Health

این دکمه رنگ زرد دارد و به شکل استیکر لبخند روی ریموت کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخند قرار گرفته است و هنگام استفاده از آن شما شکل خورشید روی صفحه نمایشگر مشاهده می شود. کاربرد این دکمه تولید کردن دمای مطلوب در هر زمان از سال می باشد.

 1. دکمه حالت خواب

شما زمانی که این دکمه را فشار می دهید حالت خواب کولر گازی را فعال نموده اید. به این معنی که هوای درون اتاق با دمایی مناسب جهت خواب و استراحت شما تنظیم می گردد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 3 =