راهنمای استفاده از ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند

2/5 - (1 امتیاز)

[small_url_page]

ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند

در صورتی که شما کولر گازی جنرال طرح لبخند را خریداری می کنید باید به خوبی در مورد راهنمای استفاده از ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید. شما زمانی که در مورد دکمه های ریموت کنترل کولر گازی اطلاعات بیشتری داشته باشید می توانید از دستگاه استفاده بهینه ای نیز انجام دهید.

به طور معمول برخی از خریداران کولرهای گازی ممکن است که بعد از خرید کولرگازی به خوبی در مورد نحوه کارکرد ریموت کنترل آنها اطلاعات زیادی نداشته باشند و یا دچار اشتباه شوند. برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی این ریموت کنترل تعبیه شده است و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید را در ادامه معرفی می کنیم.

خرید انواع کولر گازی

معرفی دکمه های ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند

 هر یک از دکمه های ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند که کاربرد مناسبی دارند و شما باید کارکرد آنها را به خوبی بشناسید عبارت است از :

 1. دکمه خاموش و روشن

برای خاموش و روشن کردن کولر گازی های جنرال از دکمه آن و آف استفاده می شود که باید بدانید این دکمه به رنگ قرمز روی ریموت کنترل قرار دارد. شما برای هربار استفاده از دستگاه باید این دکمه را بزنید و برای خاموش کردن هم نیاز است این دکمه را بزنید.

 1. دکمه مود یا انتخاب وضعیت عملکرد

از این دکمه برای انتخاب کردن پنج عملکرد دستگاه استفاده می گردد. این دکمه شامل عملکرد های متنوع خودکار، رطوبت زدایی، خنک کننده، گردش هوا و همچنین گرم کننده می باشد.

برای انتخاب کردن یکی از این عملکردها باید روی دکمه مورد نظر چندین بار بزنید تا عکس عملکرد مورد نظرتان بر روی صفحه دیجیتال مشاهده شود. هر یک از این عملکردها ویژگی ها و مشخصات خاصی دارند که شما باید به خوبی آنها را بشناسید.

 1. عملکرد خودکار

این عملکرد برای ایجاد کردن یک دمای مشخص شده مورد استفاده قرار می گیرد. زمان انتخاب کردن این دکمه بهتر است که میزان دمای مطلوب خودتان را با استفاده کردن از دکمه های تنظیم کننده هوا تعیین نمایید. همچنین با فشار دادن این دکمه شما می توانید سرعت فن کولر گازی و سرعت چرخش پنکه فعال را مشخص نمایید

 1. عملکرد رطوبت زدایی

یکی از مواردی که رفاه و آسایش خریداران را تامین می نماید استفاده کردن از این عملکرد می باشد که شما می توانید از طریق آن رطوبت بیش از اندازه محیط را کنترل کرده و از شرجی شدن هوای محیط ساختمان جلوگیری کنید.

زمانی که بر روی دکمه مود می زنید باید بدانید که بر روی صفحه نمایش علامت قطره مشخص می گردد و این عملکرد فعال خواهد شد. ولی تنظیم آن به صورت خودکار انجام می شود.

 1. عملکرد خنک کننده

کاربرد این عملکرد در خنک سازی و سرد کردن دمای محیط اهمیت زیادی دارد که شما با استفاده کردن از دکمه های بالا و پایین قادر خواهید بود آن را به بهترین نحو ممکن تنظیم کنید.

 1. عملکرد گردش هوا

یکی از دیگر عملکردهایی که مربوط به دکمه مود ریموت کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخند می باشد عملکرد چرخ هوا است. این عملکرد وظیفه تهویه کردن محیط و گردش هوا را بر عهده دارد.

 1. عملکرد گرم کننده

با استفاده کردن از این عملکرد می توانید محیط مورد نظر خود که اداری و یا مسکونی می باشد گرم کنید. کافی است که شما حالت مورد نظر خودتان را انتخاب نموده و با استفاده کردن از دکمه های تنظیم کننده دمای ساختمان را تنظیم کنید.

 1. دکمه سویینگ

پره های پنل کولر گازی وظیفه انتشار دادن باد را به عهده دارند. زمانی که شما از دکمه SWING استفاده می نمایید انتشار دادن باد به صورت عمودی را روی دستگاه فعال می کنید. اگر قصد متوقف سازی آن را داشته باشید کافی است روی این دکمه دست خود را دو بار فشار دهید.دکمه فن ریموت کنترل کولرگازی جنرال

 1. دکمه فن

زمانی که شما به هوای خنک یا گرم نیازی ندارید بهتر است که از این دکمه برای جابجایی هوای درون با هوای بیرون استفاده نمایید. هر زمان که شما از این دکمه استفاده می نمایید فعالیت کمپرسور متوقف می گردد و فن درونی کولر کار خود را برای تعویض هوا انجام خواهد داد

 1. دکمه سرعت

می توانید با استفاده کردن از این دکمه سرعت انتشار باد کولر را تنظیم نمایید که در چهار حالت زیاد، متوسط، کم و اتوماتیک تنظیم شود.

 1. دکمه هلث Health

این دکمه رنگ زرد دارد و به شکل استیکر لبخند روی ریموت کنترل کولر گازی جنرال طرح لبخند قرار گرفته است و هنگام استفاده از آن شما شکل خورشید روی صفحه نمایشگر مشاهده می شود. کاربرد این دکمه تولید کردن دمای مطلوب در هر زمان از سال می باشد.

 1. دکمه حالت خواب

شما زمانی که این دکمه را فشار می دهید حالت خواب کولر گازی را فعال نموده اید. به این معنی که هوای درون اتاق با دمایی مناسب جهت خواب و استراحت شما تنظیم می گردد.

دکمه فیلینگ

در ادامه مبحث راهنمای استفاده از ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند باید ذکر کنیم که یکی از دکمه ای که بر روی این ریموت قرار دارد؛ دکمه فیلینگ می باشد. از جمله پرکاربرد ترین دکمه های تعبیه شده در این ریموت به شمار می‌رود و وظیفه آن تغییر دمای محیط زندگی است. برای استفاده کردن این فعالیت می توانید دو بار بر روی این دکمه فشار دهید.

دکمه اسکرین

برای خاموش روشن کردن ال ای دی کولر گازی جنرال طرح لبخند می توانید از دکمه اسکرین استفاده کنید و به راحتی در تاریکی تنظیمات مربوط به کولر گازی را انجام دهید. شما عزیزان با کمی دقت و توجه به راحتی راهنمای استفاده از ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند از این دستگاه تهویه مطبوع به بهترین شکل ممکن می توانید استفاده نمایید

نگهداری از ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند

نگهداری مناسب و درست از ریموت کنترل از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که به صورت اختصاصی برای پنل و مدل کار خود کارایی مناسب را دارند. همچنین جایگزینی جدید باعث صرف هزینه شده و یا امکان دارد برای یافتن همان مدل شما در بازار به مشکل برخورد کنید. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم از ریموت کنترل کولر گازی خود به خوبی مراقبت کنید.

خرید انواع کولر گازی جنرال

 کار با ریموت کولر گازی و اهمیت آن

راهنمای استفاده از ریموت کولر گازی جنرال طرح لبخند برای کار با ان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. چراکه ریموت کنترل های کولر گازی دارای امکاناتی می باشد که می تواند کیفیت گرمایی تولید کولر را در سطح قابل توجهی بهبود دهد.

این موضوع همچنین در جهت بهینه‌سازی مصرف انرژی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به تنوع تولید کولر گازی و پیشرفت این صنعت با رشد فناوری های نوین همراه می باشد. روز به روز امکانات جدیدی به ریموت کنترل کولر گازی اضافه خواهد شد که اقدام به آموزش کامل استفاده از کنترل کولر گازی را ضروری خواهد کرد.

مزایای ریموت کنترل کولر گازی

به خاطر کاربرد کولر گازی در سرد یا گرم کردن هوای محیط معمولاً این دستگاه را در ارتفاع خاصی از دیوار نصب و تعبیه می کنند. در نظر داشته باشید که ارتفاع محل نصب دستگاه میزان دسترسی مداوم به دستگاه را جهت استفاده از کلیدهای فیزیکی بر روی پنل در برخی از موارد محدود یا غیر ممکن خواهد کرد که این باعث می‌شود تا استفاده از ریموت کنترل برای مدیریت عملکرد دستگاه ضروری و لازم باشد.

 در نظر داشته باشید که در بسیاری از مراکز عمومی و تجاری به خاطر مشغله های کاری و عدم دسترسی باید از ریموت کنترل برای استفاده از دستگاه بهره مند شوید. در نظر داشته باشید که این موضوع برای کولرگازی از اهمیت بالایی نسبت به سیستم‌های الکترونیکی دیگر برخوردار می باشد تا جایی که در کولر گازی های امروزه کارخانجات سازنده با حذف کلید های مکانیکی روی دستگاه؛ استفاده از دستگاه را استفاده از ریموت کنترل را ضروری کرده‌اند.

 ترجیحات و سلیقه مشتری نیز موضوع اساسی می باشد که واحدهای تحقیق و توسعه کارخانجات تولید کننده کولر گازی را به توجه جدی به کیفیت و صورت استفاده از ریموت کارکرده است. تمامی این موارد ضروریات اهمیت آموزش کامل استفاده از ریموت کنترل کولر گازی را برای مصرف کننده مشخص خواهد کرد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

مطالب مرتبط

۶ نشانه اصلی سطح پایین مبرد در دستگاه تهویه مطبوع

6 نشانه اصلی سطح پایین مبرد در دستگاه تهویه مطبوع

۶ نشانه اصلی سطح پایین مبرد در دستگاه تهویه مطبوع مبرد ماده ای است که سیستم های تهویه مطبوع براساس آن... ادامه مطلب

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید

مارک های پمپ مخصوص استخر را بشناسید یکی تجهیزات مورد نیاز برای استخر ها پمپ می باشد. در صورتی که پمپ... ادامه مطلب

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟

دلایل اصلی آب دادن پمپ آب چیست؟ پمپ آب امروزه در اکثر خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد؛ که عاملی... ادامه مطلب

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی 11 روش کاربردی

کاهش مصرف انرژی سیستم‌ تهویه خانگی ۱۱ روش کاربردی سیستم تهویه مطبوع از جمله محصولات پرکاربردی است متنوع بوده و در... ادامه مطلب

سوپرهیت و سابکول چیست؟

سوپرهیت و سابکول چیست؟ در دستگاه های تهویه مطبوعی که براساس سیکل تبریدی کار می کنند؛ اصطلاحات سوپرهیت و سابکول زیاد... ادامه مطلب

سیستم تهویه مطبوع چیست؟

سیستم تهویه مطبوع چیست؟

سیستم تهویه مطبوع چیست؟ سیستم های تهویه مطبوع از تجهیزات اصلی هر ساختمانی محسوب می شوند که استفاده از آن ها... ادامه مطلب

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟

چرا دستگاه تهویه باد گرم‌ می زند؟ دستگاه تهویه از سیستم های پرکاربردی است که در انواع مدل های مختلف در... ادامه مطلب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب

مصرف آب معدنی یا استفاده از دستگاه تصفیه آب آب یکی از ضروراتی است که به طور روزمره مورد استفاده قرار... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *