Search
Close this search box.

کولر گازی جنرال ساخت کجاست؟ + نکات کاربردی و ویژه

کولر گازی جنرال

کولر گازی جنرال ساخت کجاست؟

کولر گازی جنرال در واقع ساخت کشور چین می باشد. این محصول را شاید بتوان مثال بارزی از غذایی مخلوط کشور دانست. بخشی از این غذا و مواد اولیه آن مربوط به چین و پخت آن مربوط به کشور چین و معمولا با برند ایرانی می باشد. روی جعبه دستگاه اصل ساخت کشور چین ذکر شده است و همین ویژگی می تواند یکی از مهم ترین دلایل اصل بودن کولر مد نظر شما باشد.

کلیدی ترین سوال این متن به این صورت است که  باید به این سوال اساسی پاسخ داده شود اما قبل از آن مثالی را برای شما بیان می کنیم. اگر روزی از خواب برخیزید و در هنگامه ظهر کولر را روشن کنید، اما کولر شما روشن نشود و یا سرمای لازم را نداشته باشد، چه احساسی خواهید داشت. سوال این جا است که اصلا بدون یک اتاق خنک میتوان خوابید؟

در گذشته پدرها و ماردها از سبکی قدیمی برای بیدار کردن فرزندان استفاده می کردند و کولرهای خانه را خاموش می کردند، هر کودک خوش خوابی هم با این کار بر اثر گرما از خواب شیرین بیدار می شد. به نظر شما امروزه ب

درون نوای دلنشین صدای کولر گازی  و سرمای آن می توان زندگی کرد؟ قطعا پاسخ شما خیر است و ما در ادامه در مورد اهمیت استفاده از یک کولر مناسب نکات مهم تری را برای شما مطرح خواهیم کرد. کولر گازی جنرال یکی از بهترین کولرهایی می باشد که در لیست بهترین کولرهای موجود در سطح جهان قرار دارد.

کولر گازی جنرال اصل دارای کیفیتی فوق العاده می باشد و محیط اطراف شما را از جهنم به بهشت تبدیل خواهد نمود. این دستگاه به سایر کشورها به میزان زیادی صادر خواهد شد و شما می توانید آن را از مراکز معتبر فروش در بیش تر شهرستان های مرزی ایران خریداری کنید. کولر گازی جنرال ساخت کدوم کشور است؟ این سوال اساسی ما بود که به آن پاسخی جامع دادیم در ادامه شما را با مزایا و ویژگی های این محصول آشنا خواهیم کرد.

کولر گازی جنرال ساخت کجاست؟

چرا جنرال را انتخاب کنیم؟

جنرال یک برند بسیا مشهور است همه نوع کولر گازی را به فروش می رساند و این برند جهانی دارای انواع کولر در ظرفیت های

  • ۱۲۰۰۰
  • ۱۸۰۰۰
  • ۲۴۰۰۰
  • ۳۰۰۰۰
  • ۳۶۰۰۰

تولید می کند.پر فروشترین برند در بازار ایران جنرال است و البته اسپیلت جنرال طرح لبخند برای مصارف خانگی دارای طرفداران زیادی است ، جنرال نام تجاری تهویه مطبوع متعلق به فوجیتسو جنرال لیمیتد ژاپن است. فوجیتسو جنرال واحد های مختلف تهویه مطبوع و محلول های کنترل رطوبت تحت مارک های جنرال و فوجیتسو را در بازارهای مختلف تولید و به بازار عرضه می کند.

البته در کشورهای دیگر کولرگازی جنرال ساخته می شود. مثلا بیشتر قطعات اسپیلت جنرال را به وسیله شرکتی به نام توشیبا ساخته می شود.قیمت کولرهای گازی جنرال به شکل معمول نسبت به دیگر کولرها گرانتر نیست و دارای کیفیت و بهره وری بسیار عالی هستند.

برند جنرال در چه کشورهایی ساخته می شود؟

در هند ، کولر گازی جنرال توسط ETA General Pvt تولید و به بازار عرضه می شود. Ltd ، که یک سرمایه گذاری مشترک بین Fujitsu General Limited و گروه ETA-Ascon مستقر در دبی است. دفتر مرکزی این شرکت در چنای است. یک واحد تولیدی دیگری در تایلند و چین و ژاپن نیز وجود دارد.

ویژگی های کولر گازی جنرال

کولر گازی جنرال دارای قدرت بسیار زیادی در تحمل گرما می باشد، این کولر دقیقا به همین علت مناسب مناطق گرم ایران می باشد. اصل کلی در این مورد وجود دارد که بیان می کند هر منطقه ای نیاز به وسیله هاو ابزارهایی دارد که با آن منطقه سازگاری داشته باشند. این محصول با آب و هوای مناطق جنوبی سازگاری زیادی دارد و در واقع مناسب ترین انتخاب برای مناطق مختلف با تنوع آب و هوایی زیاد می باشد.

این کولر دارای قابلیت های گسترده دیگری مثل حالت صرفه جویی و تنظیم خودکار جریان هوا می باشد. پره های مخصوصی در این دستگاه موجود می باشند که مسئولیت تنظیم جریان هوا را برعهده دارند. قیمت کولر گازی برای افرادی که بودجه کمی برای خرید کولر گازی مورد نظر خود دارند، بسیار مناسب می باشد. به طور کلی قانونی در طبیعت وجود دارد که موجودات را مجبور می کند که با مصرف کمترین انرژی و امکانات به بیش ترین دستاورد و به نوعی شکار برسند.

این قانون مربوط به مصرف بهینه انرژی در موجودات می شود. این قانون در بین انسان ها بسیار رایج است و ما این نوید را به شما می دهیم که شما با خرید کولر گازی جنرال با صرف مبلغ اندکی به مزایای زیادی دسترسی پیدا خواهید کرد. در نتیجه این قانون طبیعی در زندگی شما به خوبی اجرایی خواهد شد. جریان هوا در آن کنترل شده و به کمک منبع انرژی موجود در این کولر به هوایی سرد و خنک تبدیل خواهد شد.

کولرهای گازی اینورتر دار بسیار با کیفیت می باشند و به میزان زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی می نمایند. این اسپلیت ها هیچ صدمه ای به محیط زیست اطراف وارد نمی نمایند. کولر گازی جنرال اینورتر دار به سادگی در مرزهای ایران یافت نمی شود و تمام نمونه های ارائه شده در آن جا کاملا تقلبی می باشند. در ادامه نکاتی در مورد تشخیص تقلبی و اصل بودن دستگاه را برای شما بیان خواهیم کرد. فن موجود در دستگاه دارای سرعت بسیار زیادی می باشد و آن کولر دارای قابلیت حالت خواب می باشد.

حالت خواب سبب می شود که این کولر بیش از میزان لازم فضا را سرد نماید و در زمان مناسب این کولر به حالت خواب برود. در این حالت فضا به میزان بسیار مناسبی از نظر آلودگی پاکیزه شده و هوای اتاق تعدیل خواهد شد. این حالت شرایطی را برای شما ایجاد خواهد کرد که به موجب آن شما هوایی بهاری و مطبوع را تجربه خواهید کرد. فیلتر این کولر به گونه ای فعالیت می کند که حتی دود سیگار و کم ترین میزان گرد و غبار را هم تصفیه می نماید.

در نتیجه کودکان و نوزادان شما از نظر سلامتی در محدوده بهتری قرار می گیرند. البته بهتر است که این کولرها را مستقیما در اتاق کودکان قرار ندهید زیرا آن ها بسیار ضعیف هستند و ممکن است حتی تاب تحمل هوای لطیف و بهاری کولر جنرال را نداشته باشند. بهترین راه حل قرار دادن این کولر در نزدیکی اتاق آن ها می باشد.

خرید انواع اسپلیت و کولر گازی

فرق کولر گازی تقلبی و اصل

کولر گازی جنرال دارای مدل هایی بسیار متنوع می باشد، اگر شما به دنبال خرید کولر گازی جنرال اصل می باشید باید این مطلب را تا به آخر بخوانید. در ابتدا نکته بسیار مهمی را برای شما بیان خواهیم کرد. اگر شما تصور می کنید که محصولاتی که بر روی آن ها آرم ساخت چین وجود دارد بسیار بی کیفیت هستند، باید در نظر خود تجدید نظر کنید.

دلیل امر این است که کارگران چینی دستمزد پایین تری را نسبت به سایر کشورها دریافت می کنند. در نتیجه هزینه تولید و مونتاژ دستگاه برای شرکت سازنده آن بسیار پایین تر خواهد آمد. پس با توجه به این نکات نمی توان گفت که همه محصولات شرکت چین تقلبی و بی کیفیت هستند. شما برای تشخیص تقلبی بودن دستگاه باید به دنبال علایم بهتری باشید.

کیفیت این محصولات بسیار زیاد است و با اطمینان زیادی میتوان از قرار گرفتن در برابر باد خنک این محصولات لذت برد. اگر ویژگی های مهم کولر گازی جنرال در یک نمونه آن موجود نباشد میتوان نتیجه گرفت که این کولر تقلبی می باشد. ویژگی های مهمی مثل تعداد پره ها و تنظیمات مربوط به آن ها باید در همه انواع این سیستم تهویه موجود باشد. بهترین راه تشخیص کولر گازی تقلبی و اصل خرید آن از مکانی معتبر می باشد. در واقع اگر این محصول از مکان مناسبی خریداری شود، احتمال تقلبی بودن آن بسیار پایین می باشد.

فرق کولر گازی تقلبی و اصل

توجه داشته باشید که از مکان هایی که به اعتبار آن ها شک دارید خرید نکنید در این صورت نمی توان به اصل بودن دستگاه اطمینان داشت. بهترین راه خرید کولر گازی جنرال از نمایندگی های معتبر آن می باشد. در این صورت شما می توانید از خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوید.

بهترین راه خرید کولر گازی جنرال

انواع کولر گازی جنرال

کولرگازی جنرال دارای تنوع بسیار زیادی می باشد که نمونه هایی که در ادامه ذکر می شود، از بهترین نمونه های آن می باشد.

  • اسپلیت جنرال زد اچ
  •  اسپلیت جنرال لبخند
  • اسپلیت جنرال شکار

از  بهترین مدل های این کولر گازی می باشند.

از بین نمونه هایی که به آن اشاره کردیم کدام نمونه برای شما آشنا تر می باشد؟ تا به حال از کدام نمونه بیش تر استفاده نموده اید؟ از کدام نمونه ذکر شده تا به حال رضایت بیش تری داشته اید؟ این محصول دارای طرح هایی بسیار خوب می باشد. در واقع بهترین متخصصان موجود در زمینه های مختلف در شرکت سازنده این کولر گازی گرد آمده اند و طرح این کولر را تهیه نموده اند. انواع مدل های مهم را تا به این جا برای شما توضیح دادیم. این مدل ها از بهترین های ارائه شده در بازارهای جهانی می باشند.

اگر علاقه مند هستید که بیش تر با آن ها آشنا شوید، باید با ما همکاری لازم را داشته باشید تا در مورد آن ها برای شما توضیحاتی ارائه بدهیم. ما قصد داریم که شما را به سفری جذاب ببریم و به شرکت سازنده این کولرها برویم. در ابتدا برای آشنایی با قطعات بکار رفته در این کولرها باید سفر خود را از کشور چین آغاز کنیم و با فرهنگ غنی مردم این کشور بیش تر آشنا شویم.

تمدنی بسیار طولانی به اندازه خلقت جهانی جدید در این دنیای بی انتها، در این کشور دیده می شود. در چین قطعات این کولر به هم پیوند می خورد و همانند پیوند اعضای یک انسان در چشم و کالبدی دیگر روایتی تازه را در کولر جدید شاهد خواهیم بود. این روایت حکایت های طولانی را برای شما بازگو می کند کافی است که شما با دقت به این حکایت ها گوش بسپارید حکایت و داستانی که به گوش می رسد را در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد.

حکایت ساخت کولر گازی جنرال

در ابتدا داستان با انتقال قطعات لازم به شرکت جنرال از بهترین شرکت های سازنده قطعات آغاز می شود. وقتی این قطعات به این شرکت می رسد، در آزمایشگاه های این شرکت به دقت بررسی می شود و توسط کارشناسان خبره تمامی تست های لازم بر روی آن انجام خواهد شد.

حکایت ساخت کولر گازی جنرال

در ادامه پس از تایید این قطعات توسط کارشناسان به واحد انتقال فرستاده می شوند و تمامی کارهای لازم و هماهنگی های لازم برای تحویل و ارسال آن ها به کشور چین انجام خواهد شد.  با استفاده از بهترین و مجهزترین وسایل حمل و نقل قطعات این کولر به کشور چین فرستاده خواهد شد. در این کشور تمامی تمهیدات لازم برای تحویل قطعات کولر انجام خواهد پذیرفت.

این قطعات همانند قطعات پازلی در شرکت ها و نمایندگی های مربوطه به هم متصل می شود. در نهایت شما پازل تکمیل شده و بسیار دقیقی را تحویل خواهید گرفت که توسط کارشناسان چینی تمامی طرح ها و برنامه های لازم آن انجام پذیرفته است.

در واقع ایده اصلی این کولر متعلق به کشور چین می باشد و وظیفه اجرای این ایده هم به کشور چین محول شده است. در واقع مهم ترین بخش ساخت کولر اسپلیت جنرال مربوط به ایده پردازی آن می باشد که توسط کشور چین انجام شده است اما بخش اجرایی آن هم بسیار مهم است و هر گونه اشکالی در اجرای برنامه می تواند زحمات کارشناسان چینی را بر باد دهد.

به همین علت کشور چین از طرف شرکت خود کارشناسانی را برای نظارت به شرکت اجرا کننده  می فرستد تا بر تمامی مراحل نظارت دقیقی داشته باشند. این نظارت دقیق در نهایت از حیثیت و اعتبار این شرکت نگهداری و نگهبانی می کند. کارشناسان ناظر از دانش بسیار زیادی در زمینه تولید کولرهای گازی برخوردار هستند و سعی خواهند کرد که بهترین ها را تقدیم شما کنند. در ادامه توضیحاتی در مورد خرید کولر جنرال به شما ارائه می دهیم.

نکاتی در مورد خرید کولر گازی جنرال 

کولر جنرال باید مشخصات زیر را در هنگام خرید داشته باشد، در غیر این صورت شما نباید کولر انتخاب شده را خریداری نمایید.

این مشخصات شامل مواردی مثل اینورتر دار بودن کولر، دارا بودن برچسب انرژی و ضمانت نامه برای ارائه خدمات پس از فروش می باشد.

در مورد مشخصه اول باید بگوییم که کولرهای اینورتردار از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار هستند و ظاهر بسیار شیک تری نسبت به کولرهای گازی معمولی دارا می باشند. برچسب فنی و برچسب انرژی هم روی تمامی کولرهای گازی اصل قرار داده می شود و در صورتی که کولری این برچسب را نداشته باشد باید به اصل بودن آن شک کنید. این برچسب فنی اطلاعات بسیار با ارزشی مثل نوع کارکرد کولر، میزان مصرف آن و حتی اینورتر بودن یا نبودن آن را به شما اطلاع می دهد.

خرید انواع کولر گازی جنرال

شما با کمک این برچسب می توانید به تمامی اطلاعات لازم در زمینه خرید کولرهای گازی دست پیدا کنید پس در هنگام خرید باید به این برچسب دقت زیادی بکنید.

برای خرید و آشنایی با  انواع اسپلیت و کولر گازی میتوانید به سایت تاسیسات دات کام سر بزنید.

 

درباره کولر گازی جنرال بیشتر بدانید

سه چهارم خانه های ایران دارای سیستم کولر گازی جنرال هستند. دستگاه های تهویه مطبوع حدود ۶ درصد از کل برق تولید شده در ایران را مصرف می کنند که هزینه سالانه آن نیز کم نیست اما با توجه به تکنولوژی جدید در کولر گازی جنرال برای صاحبان خانه مصرف برق کمتر شده است.

سیستم های تهویه مطبوع جنرال از همان اصول عملکرد و اجزای اصلی دیگر کولرهای گازی شما استفاده می کنند. کولرهای گازی از انرژی (معمولاً برق) برای انتقال گرما از فضای خنک داخلی به محیط نسبتاً گرم خانه شما استفاده می کنند. به همین ترتیب، یک تهویه مطبوع از انرژی برای انتقال گرما از فضای داخلی خانه شما به محیط نسبتاً گرم بیرون استفاده می کند.

اسپلیت و کولر گازی

 

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”از کجا برند اصلی جنرال را تهیه کنیم؟” answer-0=”برای خرید هر کالایی که اورجینال باشد باید به نمایندگی های معتبر همان کالا با همان برند مراجعه فرمایید. ” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”کولر گازی جنرال چند مدل دارد؟” answer-1=”در بخش زیر انواع مدل ها آمده است. • کولر گازی جنرال طرح لبخند • کولر گازی جنرال مکس • جنرال شکار • اسپلیت جنرال گلد • کولر گازی zh ” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”خرید کدام مدل از کولر گازی جنرال بهتر است؟” answer-2=”انتخاب بهترین گزینه به موارد بسیاری بستگی دارد اما صادقانه اگر بخواهیم با توجه به آمار و بررسی های انجام شده ، کولر گازی جنرال طرح لبخند جزء پر فروش ترین کولر گازی ها در دنیا می باشد.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *