Search
Close this search box.

آموزش و راهنمای کامل استفاده از ریموت کولر گازی اجنرال

rimot3-min

راهنمای استفاده از ریموت کولر گازی اجنرال

در صورتی که شما از کولر گازی اجنرال در ساختمان‌ های مسکونی و یا اداری خود استفاده می کنید باید به خوبی در مورد استفاده از ریموت کولر گازی اجنرال نیز اطلاعات کافی داشته باشید. در واقع ریموت کولر گازی ها یکی از اصلی ترین بخش های کولر گازی ها به شمار می‌ روند که اگر با کارکرد آنها آشنایی داشته باشید می توانید به بهترین نحو ممکن دمای کولر گازی را تنظیم کنید.

کولر گازی یکی از بهترین سیستم های تهویه مطبوع در بیشتر ساختمان ها می باشد که با استفاده از ریموت های مخصوص خودشان می توانید آنها را بر اساس دمای مورد نظرتان تنظیم کنید. شما باید به خوبی بدانید که ریموت کولر گازی اجنرال نیز عملکردی شبیه به سایر کولرگازی ها دارد. اما بر اساس این مسئله که هر یک از برندهای تولیدی کولر گازی ها روش ها و استانداردهای خاصی را برای تولیدات خود به کار می‌گیرند تفاوت ‌هایی در ریموت های آنها وجود دارد.

بنابراین شما زمانی که از کولر گازی اجنرال استفاده می کنید باید به خوبی در مورد کارکرد و نحوه استفاده از ریموت کنترل کولر گازی اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید. ریموت کنترل هر یک از انواع کولر گازی ها شبیه یکدیگر می باشد که شما باید سیستم آنها را بشناسید. در ادامه هر یک از بخش های متنوع این ریموت کنترل ها را معرفی می کنیم تا شما به راحتی بتوانید از آنها استفاده کنید. بخش های متنوع ریموت کولر گازی اجنرال

بخش های متنوع ریموت کولر گازی اجنرال

همانطوری که در تصاویر مشاهده می کنید ریموت کولر گازی اجنرال دارای تعدادی دکمه و نشانگر در قسمت پایینی کنترل و یک صفحه نمایشگر در قسمت بالایی کنترل می‌ باشد. هر یک از این بخش ها دارای کار کرد مشخص شده‌ای هستند که هر یک از بخش ها و کارکرد اصلی شان عبارت می ‌باشد از :

  1. دکمه خاموش و دکمه روشن را شما به نام دکمه استوپ و دکمه استارت می شناسید. درباره این دکمه ها شما باید به خوبی بدانید که دکمه استوک یعنی دکمه خاموش کردن و دکمه استارت هم دکمه روشن کردن کولر گازی می باشد.
  2. یکی دیگر از دکمه هایی که در کنترل کولر گازی اجنرال وجود دارد دکمه اسلیپ می باشد. زمانی که شما این دکمه را فشار دهید چراغ نشانگر آن سبز می گردد و زمان خواب برای کولر گازی و اسپلیت اجنرال فعال خواهد شد. حالت خواب درون این کولر گازی موجب می گردد که زمانی که شما در حال استراحت و یا خواب هستید ترموستات دمای فضا تا مدت زمانی که شما تنظیم نموده اید دما را متعادل نگه دارد و از گرم و سرد شدن نامتعادل جلوگیری کند. این دکمه بیش از اندازه در ریموت کنترل کولر گازی اجنرال مورد استفاده قرار خواهد گرفت و بیشتر افراد برای اینکه تنظیم دمای خوانی خود را به درستی و بر اساس استاندارد تعیین کنند از این دکمه استفاده بسیار زیادی خواهند کرد.
  3. بخش دیگر ریموت کولر گازی و اسپلیت اجنرال دکمه مستر کنترل می باشد. هر زمان که این دکمه را فشار دهید یکی از حالت های مشخص شده برای شما نمایش داده می شود که می توانید با توجه به نیاز خود یکی از آن حالت های دستگاه را تنظیم کنید. زمانی که با نمایش هر یک از حالت ها رخ می دهد شما باید ۳۰ ثانیه صبر کنید تا آن حالت انتخاب شده اعمال گردد. حالت های مد نظر به صورت خودکار، سرد، خشک، بادزن و گرما می باشند.آموزش استفاده از ریموت کنترل کولر گازی اجنرال
  4. دکمه دیگر دکمه تنظیم زمان می باشد که آن را به نام ست تمپ مشاهده خواهید کرد. از این دکمه برای افزایش و یا کاهش دادن دمای ترموستات کولر گازی استفاده می ‌کنند. ترموستات به صورت خودکار بین ۱۷ الی ۳۰ درجه تنظیم می‌ شود. از آنجایی که تنظیم کردن ترموستات باید بر اساس استانداردهای مشخص شده باشد به طور معمول با توجه به دمای محیط ممکن است که با یکدیگر متفاوت باشد. دقت نمایید زمانی که فن ترموستات در حال کار کردن است نمی‌توانید از این تنظیمات استفاده نمایید.
  5. دکمه خشک کن و یا دکمه تهویه مطبوع به نام کویل درای مشاهده می‌ شود. با زدن این دکمه شما می توانید فرآیند تهویه مطبوع و از بین بردن باکتری های موجود در فضا را آغاز نمایید. زمان انجام دادن این فرآیند حدود ۲۰ دقیقه زمان می‌ برد و پس از آن این حالت غیر فعال می شود. البته شما هر زمانی که تمایل داشته باشید می توانید با زدن دکمه استارت و یا استوپ این فرایند را متوقف کنید و چنانچه نیاز بود دوباره فرایند را انجام دهید.
  6. دکمه حالت تنظیم زمان و یا همان تایمر مود یکی دیگر از دکمه های ریموت کنترل اسپلیت اجنرال می باشد. با استفاده کردن از این دکمه می توانید کولر گازی اجنرال را برای زمان مشخص شده تنظیم کنید و با زدن مجدد این دکمه حالت تایمر آن را لغو نمایید. با فعال شدن تایمر چراغ تایمر روی پنل قرار خواهد گرفت و به رنگ سبز در می آید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *