در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
راهنمای استفاده از ریموت کولر گازی جنرال مکس

راهنمای استفاده از ریموت کولر گازی جنرال مکس

2/5 - (2 امتیاز)

راهنمای استفاده از ریموت کولر گازی جنرال مکس

برند جنرال یکی از این برند های شناخته شده است. اسپلیت جنرال یک برند سرشناس در میان مردم به حساب می آید. این برند تولید کننده کولر های گازی بسیار با کیفیت است. این شرکت جنرال در سراسر خاورمیانه و تمامی مناطقی که دما های بالای ۴۵ درجه سانتی گراد دارند مشغول به فعالیت است‌ و معروفیت و محبوبیت فراوانی دارد.

دلیل این علاقه مردم به محصولات این کمپانی کیفیت و طول عمر بالا آن ها است. لازم به ذکر است که کولر های جنرال مصرف انرژی کمی دارند. کولر های گازی جنرال دارای گارانتی معتبری هستند همچنین از بعد ظاهری دارای طراحی منحصر به فرد و بسیار زیبا هستند. در این مطلب به آَشنایی با ریموت کنترل کولر گازی جنرال مکس و همه کاربرد های آن خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

بسیاری از افرادی که اقدام به خریداری کولر گازی جنرال مکس می نمایند ممکن است که با کاربرد و استفاده از ریموت کولر گازی جنرال مکس آشنایی نداشته باشند. به همین دلیل آنها برای اینکه کولر گازی را به درستی تنظیم نمایند باید با دکمه های ریموت کنترل کولر گازی آشنایی داشته باشند.

اینکه تمامی ویژگی های مربوط به کنترل و ریموت کولر گازی را بدانید کمک می کند دمای خانه و یا محیط اداری را همیشه تنظیم نمایید. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که رنگ بندی کنترل کولرگازی جنرال مکس سفید و طوسی می باشد. برخی از مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی وجود دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید را در ادامه بیان می کنیم.دکمه های ریموت کولر گازی جنرال مکس

ویژگی ها و دکمه های ریموت کنترل کولر گازی جنرال مکس

برخی از دکمه های پر استفاده روی ریموت کولر گازی جنرال مکس که شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت است از :

 1. دکمه خاموش و روشن :

برای خاموش و روشن کردن کولر گازی می توانید از دکمه آن و یا آف استفاده کنید. این دکمه به رنگ قرمز می باشد که در قسمت بالای ریموت کنترل قرار گرفته است. شما باید بدانید که در صورت خاموش کردن کولر گازی با این دکمه اگر سری بعد کولر را روشن کنید، تنظیمات قبل از خاموش شدن کولر اجرا می شود.

 1. دکمه ست :

دکمه ست یعنی تنظیم کردن زمان دقیق در بین دو تابع که مربوط به تایمر و اسلیپ می باشد. شما برای تنظیم نمودن تایمر کولر گازی و همچنین گزینه اسلیپ می توانید این دکمه را بزنید.

 1. دکمه مود :

یکی از مهمترین و اصلی ترین دکمه های کاربردی روی این ریموت کنترل دکمه مود می باشد. کاربرد اصلی این دکمه در تغییر دادن حالت سرما به گرما و یا به صورت برعکس می باشد.

 1. دکمه تایمر :

با استفاده کردن از این دکمه می توانید زمان کارکرد کولر گازی را به وسیله ست مشخص نمایید. زمان را شما باید با استفاده از این دکمه مشخص کنید تا کولر گازی در زمان مشخص شده خاموش شود.

 1. دکمه کلین :

این دکمه را به عنوان یکی از دکمه های تمیز کننده کولر گازی به صورت خودکار می شناسند. چرا که با استفاده از آن هوا جهت تمیز کردن پنل کولر گازی تا چند دقیقه انتشار پیدا می کند. این فناوری از بهترین و جدیدترین تکنولوژی موجود در صنعت برای ساخت کولرهای گازی می باشد.

 1. دکمه هلث :

 یکی از دیگر دکمه های پرکاربرد ریموت کولر گازی جنرال مکس دکمه هلث می باشد. این دکمه به رنگ زرد می باشد و شکل استیکر خنده روی آن قرار گرفته است. زمانی که شما این دکمه را بزنید دستگاه تان به دمای مطلوب می رسد.

 1. دکمه اسلیپ :

این دکمه برای حالت خواب کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرد. شما با زدن این دکمه می توانید هوای درون کولر گازی را بر اساس دمایی که برایتان مطلوب است تنظیم کنید. استراحت و خواب شما با دمای مطلوب کولر گازی تامین می شود.

 1. دکمه سوئینگ :

 یکی از مهمترین دکمه هایی که روی کولر گازی قرار گرفته است دکمه سویینگ می باشد. پره های پنل کولر گازی وظیفه اصلی شان انتشار دادن باد است. زمانی که شما از دکمه سوئینگ روی ریموت کنترل کولر گازی جنرال مکس استفاده کنید می توانید انتشار باد را به صورت عمودی تنظیم نمایید. اگر شما قصد متوقف کردن آن را داشته باشید کافی است که یکبار دیگر دکمه را فشار دهید.ریموت کولر گازی

 1. دکمه فیلینگ :

این دکمه موجب تغییر پیدا کردن دما درون کولر گازی می شود. شما می توانید برای تغییر دادن دمای درون کولر گازی دو بار این دکمه را فشار دهید.

 1. دکمه استرانگ :

این دکمه در واقع همان دکمه توربو می باشد که وظیفه اصلی اش سرعت بخشیدن به درجه دما است. شما با زدن این دکمه می تواند در کوتاه ترین زمان دمای کولر گازی را به دمایی که مد نظرتان است برسانید. بر همین اساس موتور کولر گازی بیشترین نیروی محرکه را برای تولید کردن هوای گرم به خنک به کار می گیرد.

 1. دکمه فن :

 از دیگر دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی جنرال مکس وجود دارد دکمه فن می باشد. زمانی که شما به هوای سرد و یا گرم نیاز ندارید می توانید از این کمه برای جابجا کردن هوای درون و بیرون کولر گازی استفاده کنید. فعالیت کمپرسور با استفاده از این دکمه متوقف می شود و فن داخلی جای خود را به تعویض هوا میدهد.

 1. دکمه اسپید :

شما با استفاده کردن از این دکمه کنترل کولر گازی جنرال مکس می توانید سرعت انتشار پیدا کردن باد کولر را تنظیم نمایید. سرعت انتشار پیدا کردن باد کولر در چهار حالت است. یکی از آنها حالت متوسط، دیگری زیاد و بعدی اتوماتیک می باشد که باید بدانید حالت اتوماتیک کاربرد بسیار زیادی دارد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

کارکرد دکمه ست چیست؟

دکمه ست یعنی تنظیم کردن زمان دقیق در بین دو تابع که مربوط به تایمر و اسلیپ می باشد.

دکمه هلث چه عملکردی دارد؟

زمانی که شما این دکمه را بزنید دستگاه تان به دمای مطلوب می رسد.

دکمه های ریموت کنترل کولر گازی جنرال مکس شامل چه مواردی است؟

دکمه خاموش و روشن، دکمه ست، دکمه مود، دکمه تایمر، دکمه کلین، دکمه هلث، دکمه سوئینگ، دکمه فیلینگ، دکمه استرانگ، دکمه فن، دکمه اسپید

مطالب مرتبط

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت

آموزش نصب کانال داکت اسپلیت داکت اسپلیت یکی از سیستم های سرمایشی و گرمایشی هوا است که میان ساختمان سازان... ادامه مطلب

Install fire box

نصب جعبه آتش نشانی

نصب جعبه آتش نشانی برای تأمین ایمنی و همچنین جلوگیری از انواع حریق صددرصد استفاده و بکارگیری جعبه آتش نشانی... ادامه مطلب

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش

نحوه خاموش کردن آتش آتش گرفتگی در سال های اخیر در جنگل‌ها و همچنین منازل مسکونی و کارگاهی رواج پیدا... ادامه مطلب

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی آشنایی با نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی به شما کمک می کند تا... ادامه مطلب

مواد اطفاء حریق

مواد اطفاء حریق

مواد اطفاء حریق در این مطلب از وبسایت تاسیسات دات کام قصد داریم مواد اطفاء حریق را مورد بررسی قرار... ادامه مطلب

مهار آتش توسط امواج صوتی

مهار آتش توسط امواج صوتی همانگونه که می دانید آتش‌نشانان معمولاً از مواد شیمیایی و همچنین آب برای خاموش کردن... ادامه مطلب

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟ سؤالی که ممکن است، ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول... ادامه مطلب

گاز مورد استفاده در کپسول آتش نشانی چیست؟

گاز کپسول آتش نشانی

گاز کپسول آتش نشانی گاز کپسول آتش نشانی یکی از قسمت های بسیار مهم و غیر قابل چشم پوشی در... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − نه =