Search
Close this search box.

راهنمای استفاده از ریموت کنترل کولر گازی gosonic

راهنمای کنترل کولر گازی gosonic

راهنمای ریموت کنترل کولر گازی gosonic

در صورتی که شما قصد خریداری کولر گازی gosonic را دارید باید به خوبی در مورد دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی gosonic قرار گرفته است هم اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشید. در صورتی که شما به خوبی دکمه های روی کنترل کولر گازی را نشناسید نمی توانید هر یک از آنها را برای کنترل سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار دهید.

هر یک از دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی gosonic  قرار می گیرد دارای ویژگی ها و عملکردهای متنوعی می باشد. بنابراین شما بهتر است که پیش از استفاده کردن از دکمه های روی کنترل کولر گازی و اسپلیت به خوبی کاربرد آنها را بشناسید.

با آشنایی بیشتر در مورد دکمه های روی کنترل کولر گازی gosonic می توانید هر یک از آنها را بر اساس استانداردهای مشخص شده مورد استفاده قرار دهید. بسیاری از افرادی که با کاربرد هر یک از دکمه های روی کنترل آشنایی ندارند نمی‌ توانند از آنها استفاده کنند و یا در صورت زدن دکمه ها امکان دارد که دچار اشتباه شوند.

به همین دلیل اگر شما کافی در مورد کاربرد دکمه ها را دریافت کنید می توانید از آنها استفاده اصولی داشته باشید برخی از کاربردی ‌ترین دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی قرار گرفته است را در ادامه معرفی می کنیم که شما با کاربرد آنها آشنایی بیشتری داشته باشید.

دکمه های روی کنترل کولر گازی gosonic

معرفی دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی gosonic

برخی از دکمه های مهمی که روی کنترل کولر گازی gosonic  قرار دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید عبارت هستند از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

یکی از مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی قرار گرفته است دکمه خاموش روشن می باشد. شما با استفاده کردن از این دکمه می توانید کولر گازی را خاموش و روشن نمایید. به طور معمول محل قرارگیری این دکمه در بالای ریموت و قسمت چپ آن می باشد که به رنگ قرمز است.

  1. دکمه مود :

دکمه انتخاب حالت کاری دستگاه و یا همان دکمه مود یکی دیگر از دکمه های کاربردی کولر گازی می باشد که شما ۴ حالت متنوع درون آن مشاهده می کنید.

حالت سرمایش، حالت گرمایش، حالت خودکار و هوای سالم از جمله مهمترین حالت های به کار برده شده درون این دکمه می باشد.  شما برای انتخاب کردن هر یک از حالت ها باید دوبار روی آن بزنید تا سیستم بر اساس حالت مورد نظر شما کار کرد خود را آغاز کند.

  1. دکمه تنظیم حرارت :

 دکمه تنظیم درجه حرارت اتاق از دیگر دکمه هایی به شمار می رود که برای زیاد و کم کردن درجه هوا می توانید از آن استفاده کنید. این دکمه یکی از دکمه های کاربردی ریموت کنترل کولر گازی gosonic می باشد که در صورت استفاده از کولر گازی و برای اینکه دمای اتاق را استاندارد نمایید باید آن را بزنید.

  1. دکمه سرعت فن :

دکمه انتخاب سرعت فن از دیگر دکمه های می باشد که روی ریموت کولر گازی قرار گرفته است. برای انتخاب کردن سرعت فن شما چهار حالت را می توانید مشاهده کنید که هر یک از این حالت ها را بر اساس متراژ ساختمان خود می توانید انتخاب نمایید.

البته که دقت داشته باشید پیش از انتخاب کردن هر یک از حالت ها باید به درجه هوای اتاق دقت داشته باشید.

  1. دکمه توربو :

 دکمه توربو از دیگر دکمه هایی به شمار می رود که روی ریموت کولر گازی گاسونیک قرار گرفته است و برای سرمایش سریع کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید در فصل تابستان از این دکمه برای سرمایش سریع کولر گازی استفاده نمایید.

ریموت کنترل کولر گازی gosonic

  1. دکمه حالت خواب :

یکی دیگر از دکمه هایی که روی کولر گازی قرار می گیرد دکمه حالت خواب می باشد. شما با انتخاب کردن و زدن این دکمه می توانید ساعت مشخص شده ‌ای را به کولر گازی خود بدهید تا در آن زمان کولر گازی روشن و یا خاموش شود.

این دکمه برای زمان‌ هایی که شما بیرون از منزل حضور دارید گزینه بسیار مناسبی می باشد. همچنین در صورتی که می خواهید در نیمه شب کولر گازی خاموش شود می توانید از این دکمه استفاده کنید.

  1. دکمه فیلتر پلاسما :

 دکمه فیلتر پلاسما یکی از دیگر دکمه های روی ریموت کنترل کولر گازی gosonic است که برای روشن و خاموش شدن فیلتر پلاسما استفاده خواهد شد شما با زدن این دکمه می توانید کارآیی و میزان تصویرسازی فیلتر پلاسما کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که فیلتر نیاز به تعویض داشته باشد می توانید با زدن این دکمه به راحتی متوجه گردید.

  1. دکمه هیت :

دکمه هیت یکی از دیگر دکمه های کاربردی روی ریموت کولر گازی می باشد که شما برای گرمایش سریع می توانید از آن استفاده کنید. این دکمه برای فصل زمستان گزینه بسیار مناسبی می باشد. در واقع این دکمه در فصل تابستان کارایی ندارد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *