کولر گازی اینورتر گرین

کولر گازی اینورتر گرین در ظرفیت های مختلفی از قبیل 18000،12000،9000و 24000 BTU تولید می شوند . کولر گازی اینورتر دارای گرید انرژی A+ می باشد و جزء سیستم های تهویه مطبوع سرمایشی محسوب می گردد که قابلیت گرمایش را نیز دارا است که علاوه بر تولید هوای سرد هوای گرم را نیز برای ما در صورت لزوم تهیه می نماید در نتیجه قادر هستیم در تمام سال از این نوع سیستم استفاده نماییم  .

کولر گازی گرین  یک نوع تهویه کننده مطبوع هوا است که دارای قابلیت سرمایش و گرمایش بوده و توسط کمپانی گرین در چهار دهه پیش تولید و به بازار عرضه شده است.

ابتدا بهتر است کمی به این موضوع بپردازیم که تکنولوژی اینورتر چیست و چه مزیت ها و کاربرد هایی رادارد؟

نام دیگرتکنولوژی اینورتر مبدل برق دستگاهی می باشد . اینورتر تکنولوژی می باشد که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل می نماید . سیستم اینورتر در مصرف انرژی برق ما بسیار کمک رسان می باشد و در نتیجه هزینه های ما بسیار کاهش می یابند اما در ابتدای امر که اقدام به خرید می نماییم کمی قیمت سیستم های مجهز به اینورتر نسبت به سایر سیستم ها بیشتر می باشد .

مزایای سیستم اینورتر :

  • مجهز به کنترل کننده دور موتور
  • روشن و خاموش نمودن موتور بدون نیاز به قطع و وصل برق اصلی را به همراه دارد .
  • به دلیل این که به طور مداوم اسپلیت روشن و خاموش نمی شود در نتیجه از استهلاک زودرس و فرسایش اسپلیت جلوگیری می شود .

خرید انواع کولر گازی گرین

ویژگی کولر گازی اینورتر:

  • مجهز به کمپرسور روتاری می باشند .
  • مجهز به هر دو عملکرد سرمایش و گرمایش است .
  • دارای ریموت کنترل و فیلتر های یون نقره و ویتامین C می باشد .
  • اسپلیت اینورتر گرین قابلیت کارکرد در دماهای -15 تا +50 درجه سانتی گراد را دارا است  .
  • در کولر گازی اینورتر از گاز مبرد R410 استفاده شده است که دوستدار محیط زیست می باشد .
  • قیمت کولر گازی گرین در بازار حال حاظر به نسبت سایر محصولات سرمایشی بسیار  مناسب تر می باشد .

کولر گازی اینورتر گرین

اما این سوال مطرح می شود که کمپرسور روتاری دارای چه خاصیتی می باشد ؟

کولر گازی اینورتر گرین دارای کمپرسور روتاری می باشد و کمپرسور ها دارای انواع مختلفی از قبیل روتاری اسکرال و پیستونی می باشند .

بهترین نوع کمپرسوری که می توانیم استفاده نماییم اسکرال می باشد از این جهت که این نوع کمپرسور دارای  راندمان بالا ، صدای کم و طول عمر زیادی را دارا است اما قیمت بسیار بالاتری نسبت به سایر کمپرسورها دارند .

این دسته از کمپرسور ها اغلب در مناطقی با آب و هوای معتدل استفاده می شوند با در نظر گرفتن این موضوع که کمپرسور روتاری دارای هزینه ی بسیار زیادی نسبت به سایر کمپرسور ها می باشد اما شرکت گرین به دلیل اهمیت بسیار زیادی که به محصولات تولیدی خود می دهد از بهترین نوع کمپرسور که روتاری باشد در محصولات خود استفاده می نماید .

کمپرسورها قطعاتی هستند که با استفاده از فشرده کردن و کاهش حجم گاز، باعث افزایش فشار آن می‌ شوند. در کولر گازی ، نقش اصلی را همین کمپرسورها بازی می‌ کنند .کولر گازی اینورتر گرین دارای انواع مختلفی از قبیل : کولر گازی گرین اینورتر 12000مدل GWS-H12P1T1A  ، کولر گازی گرین اینورتر 12000مدل GWS-H12P1T1A و …در نهایت امر به نظر می رسد کولر گازی Green انتخابی مناسب برای ما رقم زند .

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

09123434398

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =