Search
Close this search box.

کولر گازی گرین ساخت کدام کشور است؟ + عکس و توضیحات محصول

Green-gas-cooler

کولر گازی گرین ساخت کدام کشور است؟

در این مقاله راجع به قدمت ساخت کولر و راجع به اینکه کولر گازی گرین ساخت کجاست؟ ، ویژگی منحصر به فرد آن چیست، کمپانی برند این محصول کجاست؟ انواع مدل کولر گازی گرین را در اینجا با ویژگی متفاوت هر یک از مدل ها برایتان ارائه کردیم.

با ما همراه باشید تا با این دستگاه خنک کننده بیشتر آشنا شوید. ابتدا در اینجا کولر گازی گرین می خواهد تاریخچه به وجود آمدن و این که ساخت کجاست را بهتان بگوید!! شاید حتی تصورش هم سخت باشد که بدانید در زمان های گذشته و قبل از اختراع کولر، خانه ها، کارخانه ها و محل های کار و…..دستگاه خنک کننده نداشتند.

اما برای فرار از گرما که معضل بزرگی هم به شمار می رفت، راه چاره ای پیدا می کردند که در کشورها و مناطق مختلف متفاوت بوده است.مثلا در مصر نی ها را مرطوب می کردند و در پشت پنجره آویزان می کردند که با تبخیر آب نی ها باد خنک ایجاد می شد و اولین ایده ایجاد سیستم برای خنک کردن هوا از این کار نشات گرفت. در رم باستان خانه ها به صورت قدیمی در خود قنات داشتند و گردش باد باعث ایجاد هوای خنک می شد اتفاقا این ایده در سمت شرق کشورمان یعنی استان سیستان بلوچستان و خراسان جنوبی استفاده می شد.

کشورهای جنوب خلیج فارس و نیز استان های جنوبی کشورمان دیوارهای خانه خود را با کاه و گل می ساختند و آن را همیشه تر می کردند و این باعث خنکای خانه می شد.خلاقانه ترین سیستم در جهان ایده کشورمان بود که با ایجاد بادگیرها در خانه ها سبب ایجاد جریان هوا در خانه می شد.

 

با پیشرفت تکنولوژی و انقلاب صنعتی برای خنک کردن دستگاه های صنعتی و چاپ نیاز به دستگاه خنک کننده امری ضروری به حساب می آمد.اولین بار ایده و اختراع کولر گازی توسط شخصی آمریکایی به نام ویلیس کریر در ابعاد بزرگ اختراع شد و یکی از دلایل افزایش مهاجرت به آمریکا در سال ۱۹۲۰ تولید و ورود کولرهای گازی به خانه ها بود.

در سال ۱۹۰۲ اولین کولر گازی آماده کار شد که کارکرد آن به این صورت بود که مخزن آن پر از آب بود و باعث تولید باد خنک می شد و رطوبت را کنترل می کرد و ابتدا اولین استفاده از آن جهت خنک نمودن دستگاه های چاپ بود. زیرا با خنک کردن این دستگاه ها باعث ارتقا  کیفیت چاپ می شد.

سپس در نساجی نیز این دستگاه راه پیدا کرد.کریر با اختراع این کولرهای سیستم خنک کننده و افزایش بهره وری و استفاده از آن در کار باعث شد  از شرکت بوفالو جدا شود و شرکت تهویه هوای مطبوع را راه اندازی نماید. در سال ۱۹۴۵ کولرهای گازی قابل حمل که در پشت پنجره نصب می گردد و اکثر ما تا الان آن را دیده ایم و استفاده کردیم توسط روبرت شرمن اختراع شد.این دستگاه رطوبت و دما و حتی فیلتر برای تصفیه هوا داشت ولی قبل از اینکه بتواند از ایده خود درآمدزایی کند یک شرکت تولیدی ایده اش را دزدید و در سال ۱۹۵۰ اکثر خانه ها به این سیستم خنک کننده مجهز شدند.

ولی امروزه انواع کولر و انواع مدل های آن در بازار وجود دارد و این انتخاب را برای مشتریان سخت کرده. کولر گازی گرین یکی از کولر های شناخته شده در بازار است که انواع کولرگازی را دارد و در اینجا می خواهیم راجع به برتری و انواع اسپلیت و کولر گازی گرین صحبت کنیم، یا اصلا چرا بین این همه برند مختلف کولر گازی گرین را انتخاب کنیم؟

خرید انواع کولر گازی گرین

هر محصولی ایده و ساخت یک کشور است و امروزه در بازار با انواع مارک های وسایل مختلف از کشورهای مختلف و شاید کشورهای بسیار دور در بازار دیده می شود،تا حالا دقت کردید محصولی که دارید می خرید ساخت کدام کشور است ؟بسیار مهم است بدانیم وسیله ای که داریم میخریم ساخت کجاست ؟به دلیل اینکه بدانیم وسیله ای که داریم میخریم، اصل و یا فیک است دانستن اینکه آن وسیله ساخت کجاست ، اهمیت ویژه ای دارد.

برای مشتریان برند گرین که به دنبال اطلاعات بیشتری از این برند هستند در ادامه خواهیم گفت.

سالیانه میلیون ها کولر گازی تولید و به بازار عرضه می شود و از انواع مختلف برندها هستند. برای مثال کولر گازی برند گرین جای خود را در بازار پیدا کرده است و مشتریان زیادی را به سمت خود کشانده است و جزء برندهای کولر گازی پر فروش است و این اتفاقی نیست بلکه به دلیل کیفیت و ویژگی های منحصر به فردش می باشد که در ادامه به این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

با استفاده از تکنولوژی در این محصول و نیز مواد با کیفیت و به خاطر استهلاک کم آن،این دستگاه راندمان بالا و پرفروش ترین کولر گازی محسوب می شود. در بازار داخلی کشورمان نیز قسمت عظیمی از بازار کولر گازی را به خودش اختصاص داده و فروش خوبی دارد. این برند با کیفیت ساخت کدام کشور است ؟ محصولات گرین ساخت کشور چین است که با استفاده از استانداردهای بین المللی و مواد با کیفیت یکی از برندهای عالی در بین کولر گازی ها است. مشتریان کولر گازی شرکت گرین را به گری و یا green نیز می شناسند.

کولر گازی گرین ساخت کدام کشور است؟

ویژگی های منحصر به فرد green

کمپرسورهایی چون اسکرال، پیستونی و روتاری و…در مدل اسپلیت گری استفاده می شوند در کولرهای گری به جای استفاده از گاز مبرد cfc که باعث تخریب لایه اوزون می شود از نوع R22 و R410 که آسیبی به لایه اوزون و محیط زیست نمی رساند استفاده شده است. کولر گازی گری به دلیل داشتن کیت اینورتر میزان مصرف برق آن بسیار کم است و جزء برندهای که مصرف انرژی A می باشد.

سرعت سرمایشی دستگاه بالا است، به این معنی که در مدت زمان کم پس از روشن کردن کولر محیط خنک می شود. کولر گازی گرین در زمان کمتر از نیم ساعت دمای اتاق را خنک می کند. یکی از ویژگی های بسیار جالب و خوب کولر گازی گرین حالت خواب آن است یا همان (sleep) است، با فعال کردن این حالت در کولر گازی گرین مدل اسپلیت، که باعث می شود هر یک ساعت دمای محیط یک درجه افزایش یابد.

ویژگی خوب دیگرش این که کولر گازی گرین دو منظوره استفاده می شود هم به عنوان سیستم گرمایشی و هم سیستم سرمایشی ، که  این ویژگی صرفه اقتصادی دارد. جهت تصفیه هوا دارای فیلتر چند گانه است،باعث می شود ذرات معلق و گرد غبار محیط از بین برود و علاوه بر این باعث می شود بوی بد محیط گرفته شود و هوای مطبوع در محیط تولید شود.

حالت هدایت باد کولر

با فعال کردن این حالت پره ها به سمت بالا و پایین حرکت می کند و اینجوری باد به کل محیط به صورت یکسان تولید می شود.

تایمر یا زمان بندی

یکی از قابلیت های خوب کولر گازی گرین می باشد که با فعال کردن آن امکان خاموش یا روشن شدن دستگاه بدون دخالت ما یعنی به صورت اتوماتیک صورت می گیرد.

قابلیت آنتی فوکوس

بسیار مهم برای محیط های اداری و بیمارستانی است و حتی برای منازل کاربرد خوبی دارد، در واقع باعث پاکسازی محل از قارچ و باکتری می شود. و باعث کنترل رطوبت و خشک کنندگی محیط می شود.

کم صدا

کولر گازی گرین با بهره گیری از کمپرسورهای که در مطالب پایین خواهیم گفت و تکنولوژی اینورتر صدای بسیار پایینی دارد و باعث سرو صدا در محیط و یا تولید ناهنجاری صوتی نمی شود.در یونیت داخلی این صدا فقط ۳۹ دسی بل است و یونیت خارجی فقط ۴۰ تا ۴۷ دسی بل است.

قابلیت I clean

موقعی که دستگاه خاموش است، با فشردن دکمه I clean  دستگاه گری به جای دمیدن هوا به فضای داخل، باد را به سمت خود می کشد و عملیات را طی نیم ساعت انجام می دهد و باعث پاکسازی هوا می شود.

قابلیت health (سلامت)

با فشردن این دکمه این قابلیت در دستگاه فعال می شود به این صورت که دمای محیط را اتوماتیک مناسب با دمای بدن تنظیم کند.

حالت mode

با انجام تنظیمات یکی از حالت های زیر را با انتخاب خودمان فعال می کنیم، که کولر در همان حالت کار کند.

 1. خودکار
 2. بادبزن
 3. سرد
 4. گرم
 5. خشک

قابلیت wifi

با این قابلیت حتی در زمانی که خارج از خانه هستیم، می توانیم دمای خانه را کنترل کنیم. یا برای زمانی که بخواهیم به خانه برگردیم سیستم را روشن کنیم.

فین های طلایی

با به کارگیری این قابلیت بسیار خوب از اعضا و سیستم داخل کولر حفاظت می کنیم و باعث کاهش استهلاک دستگاه می شود.در کولر گازی گرین قابلیت های دیگری مانند: ریموت کنترل و فیلتر چندلایه ،فیلتر یون نقره،فیلتر آنتی فرمالدهید و…… وجود دارد.

انواع مدل ها کولر گازی گرین

شرکت green برای اینکه از سیستم خنک کننده در جاهای مختلف و با وسعت و کارایی مختلف استفاده شود. انواع مدل ها با ویژگی مختلف تولید کرده است و نیز برای اینکه  پاسخگو مشتریان خود در تمام زمینه ها و با شرایط مختلف و سلیقه های متنوع باشد انواع مدل ها را تولید کرده است که در اینجا انواع مدل ها و تفاوت آن ها را با یکدیگر بررسی میکنیم.

انواع مدل ها را با نصب متفاوت و هوادهی گسترده تولید کرده است و این باعث شده که در مکان های مختلف مانند منازل مسکونی،اداره ها و مکان های تجاری و…. برای تولید هوای مطبوع استفاده شود. برخی انواع مدل ها گری دو منظوره استفاده می شود هم سرمایشی و هم گرمایشی است که باعث صرفه جویی در خرید دو نوع سیستم گرمایشی و سرمایشی می شود.

انواع مدل ها

۱_ کولر گازی اسپلیت دیواری green

۲_ کولر گازی ایستاده green

۳_ کولر گازی پرتابل green

خرید انواع اسپلیت و کولر گازی

کولر گازی اسپلیت دیواری گرین

بر روی دیوار نصب می شود و از نوع مدلی است که هم سرمایشی و هم گرمایشی است یعنی در فصل تابستان هوای خنک و در فصل زمستان با تغییر تنظیمات هوای گرم پخش می کند و برای استفاده در فضاهای با مساحت مختلف است از ظرفیت ۹۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ است. اسپلیت به دلیل استفاده از کیت اینورتر در انرژی برق ۶۰ درصد صرفه جویی می شود و این ویژگیش باعث شده به سرعت در بازار مخاطبان بسیاری پیدا کند.

کولر اسپلیت به دلیل داشتن کمپرسور تروپیکال برای مناطق حاره ای، مناطقی که گرم و مرطوب هستند.پرتاب باد این نوع کولر گازی گرین  در چهار جهت می باشد که باعث می شود هوا در تمام محیط یکسان باشد. کولر گازی اسپلیت دارای فیلتر چندلایه است که باعث تصفیه هوا محیط می شود و از ورود بوی نامطبوع به محیط داخل جلوگیری می کند و باعث تولید هوای مطبوع و خنک می شود. مقدار حجم خروجی هوا از کولر گازی green مدل اسپلیت با تنظیم سرعت فن  کنترل می شود و می توانیم در یکی از حالت های زیر قرار دهیم:

 1. خودکار
 2. حالت کم
 3. حالت متوسط
 4. حالت زیاد

جزء کولرهای مدرن و زیبا است و برای دکوراسیون جلوه زیبایی دارد.

انواع مدل ها کولر گازی گری

کولر گازی ایستاده گرین

همانطور که گفتم کولر گازی گرین انواع مدل ها را دارد و این یکی از انواع مدل ها که بسیار شیک و مدرن است  و برای محیط های با متراژ بالا در نظر گرفته شده است.ظرفیت آن از ۳۶۰۰۰ تا ۹۶۰۰۰ btu و برای اماکن عمومی مانند مساجد و سالن های همایشی و ….می باشد. کمپرسور این نوع مدل کولر گازی گرین اسکرال و روتاری است.و نوع گاز مبرد استفاده شده در این نوع کولر گازی گرین R22 است.

برق مصرفی این نوع کولر گازی برند گرین تک فاز و سه فاز است و یکی از پرفروش ترین دستگاه های تهویه است که آن هم به دلیل قدرت خنک کنندگی بالا آن است. از ویژگی های عالی آن عملکرد هوشمند، جوابگوی یک محیط با جمعیت بالا،تصفیه هوا و ظاهر شیک و به روز آن است.

کولر گازی ایستاده گرین

کولر گازی پرتابل green

از ویژگی های منحصر به فرد آن قابلیت حمل آسان این کولر گازی گرین می باشد و دارای ظرفیت ۱۲۰۰۰ btu می باشد. طراحی این کولر به گونه ای است که فضای زیادی را  اشغال نمی کند و برای محیط های کوچکتر بسیار مناسب است، مساحت مدنظر می تواند حدود ۳۰ متر باشد مانند اتاق خواب یا اتاق کار و مغازه های فروش.

از این نوع کولر هم می توان  به عنوان سرمایشی استفاده کرد و هم به عنوان گرمایشی. نوع گاز مبرد استفاده شده در آن R410 می باشد.فیلتر استفاده شده در این دستگاه بسیار قدرت بالایی دارد و باعث تصفیه هوا و تولید بوی مطبوع می شود.

کولر گازی پرتابل green

مشخصات انواع کولر گازی گرین:

کولر گازی گرین اینورتر ۲۴۰۰۰ سرد و گرم

 • قابلیت خواب راحت
 • قابلیت سرمایش و گرمایش
 • دارای فیلتر چندگانه جهت تصفیه هوا
 • کمپرسور روتاری و مصرف بسیار برق کم
 • دارای فیلترهای چندگانه جهت تصفیه هوا
 • کم مصرف و مقرون به صرفه
 • دارای طراحی زیبا و محصر به فرد
 • دارای مکانیزم های گرمایشی و سرمایشی

کولر گازی گرین ۳۰۰۰۰ سرد پیستونی

 • قابلیت سرمایش و گرمایش
 • دارای فیلتر چند گانه جهت تصفیه هوا
 • کمپرسور پیستونی مخصوص مناطق گرمسیر
 • دارای صفحه نمایشگر مخفی بر روی یونیت داخلی
 • پرتاب باد تا ۱۵ متر
 • کم مصرف و مقرون به صرفه
 • دارای امکان سرمایش سریع
 • دارای حالت خواب
 • دارای گاز مبرد R22
 • دارای ترموستات درونی
 • دارای ریموت کنترل مجهز

کولر گازی ایستاده گرین ۹۶۰۰۰ سرد و گرم

 • قابلیت سرمایش وگرمایش
 • دارای فیلتر چندگانه جهت تصفیه هوا
 • کمپرسور روتاری و اسکرال با مصرف برق کم
 • کم مصرف و مقرون به صرفه
 • دارای طراحی زیبا و منحصر به فرد
 • کم حجم و ابعاد کوچک با فضای اشغالی کم
 • دارای مکانیزم های نوین سرمایشی گرمایشی
 • دارای قدرت پرتاب باد بسیار مناسب

کولر گازی گرین ۳۰۰۰۰ سرد و گرم حاره ای

 • قابلیت سرمایش و گرمایش
 • دارای فیلتر چند گانه جهت تصفیه هوا
 • کمپرسور روتاری مخصوص مناطق گرمسیر (Tropical)
 • پرتاب باد تا ۱۵ متر
 • کم مصرف و مقرون به صرفه
 • دارای جدیدترین مکانیزم های سرمایشی و گرمایشی
 • دارای کیت اینورتر
 • دارای صفحه نمایشگر برای ارائه عملکرد
 • دارای ترموستات بسیار حساس
 • دارای فیلتراسیون قوی

کولر گازی گرین ۱۲۰۰۰ سرد و گرم حاره ای

 • کم مصرف و مقرون به صرفه
 • زیبا و با طراحی منحصر به فرد
 • کمپرسور معتبر با کیفیت
 • پرتاب باد تا ۱۵ متر
 • قابلیت سرمایش و گرمایش
 • دارای فن قدرتمند و اواپراتور با طراحی دقیق
 • دارای فیلتر چند گانه جهت تصفیه هوا
 • کمپرسور روتاری مخصوص مناطق گرمسیر (Tropical)
 • پنل داخلی کولر گازی دیواری سرد و گرم ۱۲۰۰۰ گرین حاره ای

مجهز به جدیدترین مکانیزم های سرمایشی گرمایشی

برای خرید و آشنایی با  انواع اسپلیت و کولر گازی گرین  میتوانید به سایت تاسیسات دات کام سر بزنید.

اسپلیت و کولرگازی گرین

قیمت کولر گازی گرین

قیمت کولر گازی گرین ازجمله فاکتورهای بسیار مهمی می باشد که تمامی خریداران و مصرف کنندگان در زمان تهیه این سیستم ها آن را مورد بررسی قرار می دهند. به همین خاطر مجموعه تخصصی تاسیسات دات کام همواره در تلاش است تا سیستم های را عرضه کند که علاوه بر کیفیت بالا از نظر اقتصادی نیز به صرفه و مناسب باشد. شما مخاطبین عزیز با اطمینان خاطر می توانید این سیستم ها را سفارش دهید.

طور کلی می‌توان گفت عوامل و فاکتورهای بسیاری از جمله نوسانات ارز و دلار، کیفیت ساخت، برند سازنده، ظرفیت سرمایشی، ظرفیت گرمایشی و … بر هزینه اقتصادی این دستگاه ها موثر است. مخاطبین گرامی جهت استعلام قیمت این دستگاه و همچنین دیگر سیستم‌های تهویه مطبوع می‌توانید به وبسایت https://tasisat.com/ مراجعه کرده و به بررسی آن بپردازید.

خرید کولر گازی گرین

خرید کولر گازی گرین کاری بسیار حیاتی و مهم می باشد که باید سعی کنید این کار را با دقت بالایی انجام دهید. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم با کارشناسان خبره مجموعه تخصصی تاسیسات دات کام در تماس باشید و مشاوره های لازم را دریافت نمائید.

در زمان انتخاب این دستگاه ها باید موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی، نوع سازه، متراژ و زیربنای سازه و … را مد نظر قرار دهید تا بتوانید ظرفیت مناسب دستگاه را انتخاب کرده و از آن بهره مند شوید. شما مخاطبین گرامی از سراسر ایران جهت سفارش و خرید این دستگاه ها به صورت آنلاین و اینترنتی می توانید از طریق وب سایت https://tasisat.com/ اقدام نمایید. امیدواریم از عملکرد و بازدهی فوق العاده این دستگاه ها بهره مند شوید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”آیا کولر گازی گرین دارای ضمانت و خدمات پس از فروش است؟” answer-0=”بله، هر شرکت ارائه دهنده گارانتی و خدمات ضمانت پس از فروش برای این برند کولر گازی دارد.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”کدام یک از انواع کولر گازی گرین بهتر است؟” answer-1=”همه انواع این نوع کولر گازی دارای عملکرد زضایت بخشی بوده و بستگی به مساحت مکانی دارد که شما می خواهید کولر را نصب کنید.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”قیمت کولر گازی گرین نسبت به کولرهای دیگر چگونه است؟” answer-2=”قیمت این برند نسبت به برندهای دیگر مناسب است و اما قیمت به روز شده خواهد بود،می توانید برای دریافت قیمت اصلی با کراشناسان فروش سایت تماس بگیرید.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *