Search
Close this search box.

راهنمای محاسبه و انتخاب مشعل

راهنمای محاسبه و انتخاب مشعل

راهنمای محاسبه و انتخاب مشعل کمک زیادی در خرید این محصول خواهد داشت. مشعل یک دستگاه و تجهیزات است که برای استفاده در سیستم های گرمایشی ساخته شده است، با توجه به این که سیستم های گرمایشی دارای ظرفیت های متعدد هستند، مشعل نیز با کیفیت و ظرفیت مختلف ساخته شده است.

حال این نکته اهمیت داشته که بهترین مشعل مناسب سیستم گرمایشی کدام است؟ و یا بر اساس نیاز خود باید به سراغ کدام یک از مشعل های موجود در بازار برویم؟  

به همین دلیل نیازمند یکسری راهنمای محاسبه و انتخاب مشعل هستیم. در این مقاله هدف ما ارائه یک روش ساده و کاربردی جهت محاسبه بهترین مشعل است. همانطور که میدانیم مشعل یکی از مهمترین قطعات سیستم های گرمایشی و بدون آن عملکرد بسیاری از دستگاه ها با اخلال بزرگی مواجه است.

اگر در زمینه طراحی و ساخت سیستم های سرمایشی فعالیت می کنید و یا فعالیت شما وابسته به محاسبه و انتخاب مشعل است، خواهشمندم در این مقاله با ما همراه شوید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

منظور از محاسبه مشعل چیست؟

محاسبه مشعل یک فرایند بسیار مهم در ساخت و طراحی مشعل است، یک اجاق گاز خانگی دارای شعله های متغیر و متفاوت است که هرکدام اندازه متفاوتی دارند و میزان گاز خروجی آنها کاملاً با همدیگر فرق دارد. میزان گازی که وارد مدار مشعل می شود، یکسان نیست. رابطه مستقیمی بین تک تک قطعات بکار رفته شده در ساخت این قطعه و حرارت ایجاد شده وجود دارد.

در خط تولید آن یک سری محاسبات توسط مهندسین انجام خواهد شد و سپس قطعات اصولی تعیین می شود و در خط تولید مورد استفاده قرار خواهد گرفت. محاسبه مشعل در دو زمان اهمیت دارد، یکی هنگام ساخت، که این امر توسط مهندسین انجام خواهد شد.

یکی دیگر از این محاسبات مربوط به زمانی است که در یک کارگاه تولیدی و یا صنعت نیاز به خرید مشعل داریم و جای سوال است که راهنمای محاسبه و انتخاب مشعل به چه صورت خواهد بود.

اگر مشعلی به اشتباه خریداری شود و فشار گاز ورودی از ظرفیت دریافت سوخت و ایجاد شعله مشعل کمتر باشد، با عدم عملکرد دستگاه مواجه خواهیم بود و همچنین به دلیل عدم تناسب ظرفیت مشعل با مورد استفاده ، ایجاد شعله و گرمایش مورد نظر محقق نخواهد شد. توضیحات مذکور حاکی از آن است، که برای ساخت و خرید مشعل به یک سری راهنمای محاسبه نیاز است.

راهنمای محاسبه و انتخاب مشعل

چگونه یک راهنمای محاسبه و انتخاب مشعل دریافت کنیم؟

راهنمای محاسبه و انتخاب مشعل اهمیت زیادی دارد. آیا برای خرید مشعل نیاز به یک سری مشاوره دارید؟ و انتخاب برای شما سخت است؟ این مشکل طبیعی است، هنگام خرید قطعات و دستگاه های صنعتی هدف شما تهیه و تامین محصولی با کیفیت برای رسیدن به هدف صنعت و یا کارگاه است.

از این رو به دنبال راهنمایی اصولی هستیم. همه ما در زمینه های صنعتی و فنی تخصص نداریم، شاید اگر توضیحات زیادی در خصوص این امر به ما داده شود، درک موضوع برای ما سخت باشد.

هدف ما خرید یک محصول درجه یک و با کیفیت و صد البته مناسب است، اطلاعات کیفی و کمی چندان به کارمان نخواهد آمد. پس چه بهتر که کار را به کاردان بسپاریم و تنها مبلغی را پرداخت محصول درجه یک را دریافت کنیم. یک سری فروشگاه های بزرگ مانند تاسیسات دات کام وجود داشته که انواع مشعل را با بهترین کیفیت ممکن به بازار ارائه می کنند.

کارشناس های فروش و کارگزار در این مجموعه ها وجود داشته که اطلاعات کمی، کیفی و فنی محصولات را مورد بررسی قرار می‌دهد و برای خریدی مطمئن و اصولی به متقاضیان و مراجعه کنندگان ارائه می دهد.

در مجموعه تاسیسات دات کام شاهد تیم حرفه ای هستیم این خدمات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهند داد، اگر به دنبال راهنمای محاسبه و انتخاب مشعل هستید و نمی دانید دقیقا باید چه کاری را انجام دهید؟ کافیست به تاسیسات دادگاه مراجعه کنید و از ایشان کمک بخواهید.

راهنمایی محاسبه و انتخاب مشعل در تاسیسات دات کام به بهترین نحو ممکن ارائه خواهد شد، تکنسین‌های این مجموعه ابتدا محصولات را دسته بندی می کنند، اطلاعات کیفی و کمی آنها را مورد بررسی قرار داده و به خوبی از این موضوع آگاه اند؛ که کدام مشعل مناسب چه مصرفی است.

وقتی شما به عنوان یک متقاضی به این مجموعه مراجعه می کنید، اطلاعاتی در رابطه با نیاز شما و محصولاتی که در اختیار دارید پرسیده می شود، شما نیز کافیست تنها اعداد و ارقامی که بیان کننده ظرفیت و توان مصرفی و حتی قدرت گاز ورودی، را در اختیار این افراد قرار دهید.

محاسبات که بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام می شود، توسط این افراد انجام شده و در نهایت جواب آخر به شما داده می شود. اینکه کدام مشعل را خریداری کنید، کدام ظرفیت مشعل مناسب کار شماست، و یا این که چگونه می توانید بهترین بازده را با استفاده از یک خرید مناسب داشته باشید، همه این ها به راحتی و تنها با یک مراجعه به تاسیسات دات کام به شما ارائه خواهد شد.

مشعل ایران رادیاتور و مشعل هموفات بر اساس استاندارد های روز دنیا ساخته شده اند و امکان پیاده سازی فرمول محاسبه روی این محصول وجود دارد.

راهنمای محاسبه و انتخاب مشعل

نحوه خرید مشعل

خرید مشعل بایستی از یک فروشگاه بزرگ و معتبر انجام شود. پ شما به دنبال محصول خوب و باکیفیت هستید، بسیاری از محصولات موجود در بازار فیک ، تقلبی و ناکارآمد هستند، اگر به جای خرید از یک مرکز مطمئن و معتبر محصولات مورد نیاز خود را از فروشگاه های درجه پایین شهر خریداری کنید  احتمال خرید محصول بی کیفیت برای شما بسیار زیاد است.

در تاسیسات دا کام تمام برندهای با کیفیت ارائه دهنده مشعل  خارجی و ایرانی با کیفیت اورجینال و درجه یک ارائه می شود.  یک سری مشعل گازی و گازوئیلی در تاسیسات دات کام وجود دارند، مشعل ایران رادیاتور و مشعل هموفات جزو بهترین های بازار هستند و از میان صد ها برند و مدل متنوع توسط کارشناسان تاسیسات دات کام دستچین شده است. همگی در تأسیسات دات کام با بهترین قیمت ممکن ارائه می شوند.

یکی از فاکتورهای مهم تاسیسات دات کام نحوه قیمت گذاری محصولات است، در این مجموعه قیمت مشعل در تاسیسات دات کام با قیمت درب کارخانه اختلاف زیادی ندارد به دلیل اینکه مجموعه به عنوان نمایندگی بسیاری از برندها فعالیت می کند‌.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”آیا امکان بروز خطا در محاسبه و انتخاب مشعل توسط تیم تاسیسات دات کام وجود دارد؟ ” answer-0=”خیر در این مجموعه تمام محاسبات در طی چند مرحله انجام شده و حتماً نتیجه چندین بار بررسی خواهد شد تا احتمال بروز خطا به حداقل میزان ممکن برسد.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”چگونه می توانیم از انتخاب مشعل خود مطمئن شویم؟ ” answer-1=”استفاده از مشاوره های موجود در تاسیسات دات کام و دریافت اطلاعات کافی از ایشان به شما اطمینان کافی را خواهد داد.” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”آیا امکان دریافت خدمات به صورت اینترنتی از تاسیسات دادگاه وجود دارد؟ ” answer-2=”این مجموعه درگاه های مختلفی را جهت برقراری ارتباط با مشتریان در نظر گرفته است که یکی از آنها استفاده از خدمات به صورت آنلاین است. ” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”” answer-3=”” image-3=”” headline-4=”h2″ question-4=”” answer-4=”” image-4=”” headline-5=”h2″ question-5=”” answer-5=”” image-5=”” headline-6=”h2″ question-6=”” answer-6=”” image-6=”” headline-7=”h2″ question-7=”” answer-7=”” image-7=”” headline-8=”h2″ question-8=”” answer-8=”” image-8=”” headline-9=”h2″ question-9=”” answer-9=”” image-9=”” headline-10=”h2″ question-10=”” answer-10=”” image-10=”” headline-11=”h2″ question-11=”” answer-11=”” image-11=”” headline-12=”h2″ question-12=”” answer-12=”” image-12=”” headline-13=”h2″ question-13=”” answer-13=”” image-13=”” headline-14=”h2″ question-14=”” answer-14=”” image-14=”” headline-15=”h2″ question-15=”” answer-15=”” image-15=”” headline-16=”h2″ question-16=”” answer-16=”” image-16=”” headline-17=”h2″ question-17=”” answer-17=”” image-17=”” headline-18=”h2″ question-18=”” answer-18=”” image-18=”” headline-19=”h2″ question-19=”” answer-19=”” image-19=”” headline-20=”h2″ question-20=”” answer-20=”” image-20=”” headline-21=”h2″ question-21=”” answer-21=”” image-21=”” headline-22=”h2″ question-22=”” answer-22=”” image-22=”” headline-23=”h2″ question-23=”” answer-23=”” image-23=”” headline-24=”h2″ question-24=”” answer-24=”” image-24=”” headline-25=”h2″ question-25=”” answer-25=”” image-25=”” headline-26=”h2″ question-26=”” answer-26=”” image-26=”” count=”27″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *