در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

کولر گازی هوگن ساخت کجاست؟ + همراه با توضیحات جامع و کامل

لطفا امتیاز دهید

کولر گازی هوگن ساخت کجاست؟

کولر گازی هوگن ساخت کدام کشور است؟ سیستم خنک کننده و تولید هوای مطبوع از وسایل ضروری هر محیط و فضای بسته می باشد. برای اینکه از اصل بودن محصول مورد نظر مطمئن باشیم. باید بدانیم مارک آن چیست؟ علامت استاندارد آن و حتی اینکه ساخت کدام کشور است؟ را باید هنگام خرید توجه کنیم. کولر گازی هوگن یکی از کولر گازی های با کیفیت و پرفروش در بازار است. ساخت کجاست ؟ باید بگویم که این محصول با کیفیت ساخت کشور چین است.

یکی از برندهای با سابقه تولید کولرهای گازی می باشد که بیش از یک دهه دارد فعالیت می کند، و در بازار سهم  فروش خوبی را به خودش اختصاص داده است. کولر گازی هوگن یکی از محصولات باکیفیت این کمپانی است. کولر گازی هوگن یکی از برندهای خوب و مطرح در بازار هست که آن هم بی دلیل نیست.

یکی از برندهای موجود در بازار کولر گازی هوگن است، که به دلیل طراحی زیبا و کیفیت محصولات خود در لوازم خانگی  به ویژه کولر گازی با سایر رقبا در بازار رقابت می کند. کولر گازی هوگن توانسته جای خود را در بازار پیدا کند. جزو کولر گازی های با کیفیت و با سابقه در بازار است.

برای خرید اسپلیت و کولرگازی خوب و مطابق به سلیقه و خواسته خودمان ابتدا باید تمام اطلاعات مرتبط با آن محصول را بررسی کنیم. هر وسیله و تکنولوژی که امروزه آن را می بینیم، ابتدا نیاز به آن وسیله احساس شد و کمبود آن را حس کردند و سپس اختراع می شد.

یکی از لوازم و ضروریات فضاهای سربسته مانند منازل مسکونی و اتومبیل ها و کارخانه ها و …. سیستم خنک کننده است. پس از انقلاب صنعتی و پیشرفت تکنولوژی و صنایع نیاز به کولر بیش از پیش مشخص شد. هر چند به جلوتر پیش می رفتیم این نیاز بیشتر هویدا می شد. در سال ۱۹۰۲ شخصی به نام کریر کولر را اختراع کرد.

این اختراع  باعث بهبود کارکرد دستگاه های صنایع شد این سیستم خنک کننده را جهت خنک کردن دستگاه های مانند چاپ و نساجی و … تولید می شد، در ابعاد بسیار بزرگی ساخته می شد و فقط رطوبت محیط را کنترل می کرد .

پس از حدود چهار دهه شخصی به نام شرمن سیستم خنک کننده ای  را در ابعاد کوچکتر و قابل حمل ساخت و این سیستم باعث رفاه حال مردم به خصوص در مناطق گرمسیری شد. جالب است بدانید، روزانه تعداد بسیار زیادی کولر گازی روانه بازار می شود و بسیاری از کمپانی های کولر گازی در بازار با هم رقابت می کنند.

امروزه برای ماندگاری در بازار و رقابت با سایر برندها نیاز به داشتن ویژگی های منحصر به فرد و ویژه و خوب است، تا محصولمان محبوب و پرطرفدار باشد. در اینجا میخواهیم راجب کولر گازی هوگن صحبت کنیم. درمورد اینکه: کولر گازی هوگن ساخت کدام کشور است؟ و ویژگی های آن چیست؟ انواع مدل ها آن را بررسی کنیم؟ در کشور ما نمایندگی دارد؟ خدمات پس از فروش آن به چه صورت است؟ کیفیت متریال به کار رفته در کولر گازی هوگن چطوری است؟

یکی از وسایل ضروری برای محیط سربسته  استفاده از کولر و یا سیستم تولید کننده هوا مطبوع است. که با تولید باد خنک و هوای تازه باعث تعدیل دما و تغییر هوای مانده  در آن محیط شود، هیچ محیط گرمی قابل تحمل نمی باشد. در بازار جهانی برندهای بسیار مختلفی از کولر گازی وجود دارد و برای انتخاب یک خرید مطمئن نیاز به اطلاعات مفید از آن محصول هستیم. در اینجا راجع به یکی از برندهای بسیار خوب موجود در بازار صحبت کنیم.

خرید کولرگازی هوگن

کولر گازی هوگن به دلیل طراحی و تولید کولر گازی مدرن و پیشرفته یکی از برندهای معتبر جهانی است. کشور صاحب این برند هم کشور عزیزمان ایران است ،که در بازار جهانی به دلیل کیفیت بالای قطعات داخلی آن و نیز کیفیت بدنه کولر  محبوبیت بسیاری دارد. انواع مدل های  آن در بازار وجود دارد و به دلیل داشتن ظرفیت هوادهی متفاوت برای فضای مختلف از مساحت کوچک تا بزرگ مورد استفاده است.

کیفیت کولر گازی هوگن (Hogan)

یکی از برندهای موجود در بازار کولر گازی هوگن است، که به دلیل طراحی زیبا و کیفیت محصولات خود در لوازم خانگی به ویژه کولر گازی با سایر رقبا در بازار رقابت می کند. این محصول توانسته جای خود را در بازار پیدا کند. جزء کولر گازی های با کیفیت و با سابقه در بازار است.

ویژگی ها و خصوصیات کولر گازی هوگن (Hogan)

دارای ورقه های آلومینیومی است. کابین ضد فرسایش دارد که باعث می شود از اجزای داخلی دستگاه حفاظت کند. رطوبت محیط را کنترل می کند و جذب بسیار قوی در رطوبت دارد.مصرف انرژی آن A است.ناحیه عملکرد T1 است.در کولر ها گازی هوگن کمپرسور روتاری و اینورتر استفاده می شود.گاز مبرد استفاده شدهR22 و R410 است.

مصرف انرژی آن پایین است. در یک سری از مدل های آن از برق تکفاز می شود استفاده کرد.فیلترینگ های استفاده شده در آن باعث جلوگیری از ورود آلودگی به محیط داخلی می شود. یکی از فیلترهای آن فیلتر جلبکی با توانایی سنتز  ویتامین سی است.

با فعال کردن حالت clean به طور خودکار کولر شروع به تمیز کردن دستگاه داخلی می کند و این یکی از مواردی است که باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود.. در این محصول کابین ضد فرسایش کارگزاری شده است که باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود. میزان صدای تولید شده در کولر گازی هوگن بسیار پایین است حدود ۴۷ دسیبل می باشد. نوع و مدل فن کولر گازی هوگن گریز از مرکز و AC  می باشد

انواع مدل های کولر گازی هوگن

کولر گازی اسپلیت دیواری

کولر گازی هوگن مدل اسپلیت دیواری یکی از پرطرفدارترین مدل در بازار است به دلیل اینکه ظرفیت هوادهی متفاوت از ۹۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ btu /hr را دارا است و برای محیط های کوچک تا بزرگ مناسب است، و پاسخگوی نیازهای متفاوت مشتریانش است. قدرت خنک کنندگی و هوادهی آن بسیار خوب و بالا است و دارای پرتاب باد قوی است. این مدل از سیستم تهویه بر روی دیوار نصب می شود و دارای طراحی خاص و بسیار زیبا و شیک است، که به دکوراسیون محیط نمایی زیبایی می دهد.

به دلیل داشتن فیلترهای چند لایه کولر گازی هوگن باعث جلوگیری از ورود آلودگی هوا به محیط داخلی می شود، و این برای شهرهای بزرگ و آلوده  بسیار مورد مهمی برای انتخاب کولر می باشد به دلیل اینکه امروزه با وجود آلودگی های بسیار زیادی که نقش کمی در بیماری ها ندارند در ارتباطیم این مورد  بسیار مهم است. کمپرسور هوگن مدل اسپلیت دیواری پیستونی و روتاری است.

گاز مبرد هوگن برعکس خیلی از برندهای کولر گازی که از گاز cfc استفاده می کنند، که باعث تخریب لایه اوزون می شود و آسیب به محیط زیست می شود، از گاز مبرد r22 و r410 که هیچ مشکلی برای محیط زیست به وجود نمی آورد، است. مصرف انرژی این کولر گازی به دلیل استفاده از کیت های اینورتر بسیار کم است و باعث صرفه جویی ۶۰ درصد در انرژی برق می شود. در مدت زمان کوتاهی  محیط  به دمای مطلوب می رسد.

کولر گازی هوگن

کولر گازی پرتابل

پرتابل یکی از انواع مدل ها کولر گازی هوگن است. قدرت خنک کنندگی بالایی دارد. جزء ساخت سری HACP_123wT1 است. ظرفیت کولر گازی برند هوگن مدل پرتابل ۱۲۰۰۰ است که مناسب فضاهای با مساحت کوچک است. یکی از دلایل پرطرفداریش قابلیت جابه جایی راحت است و به صورت دو منظوره استفاده می شود، یعنی هم سرمایشی و هم گرمایشی است، به همین دلیل صرفه اقتصادی دارد. کمپرسور استفاده شده در این مدل از کولر گازی هوگن روتاری می باشد.

گاز مبرد آن برای محیط زیست مشکلی به وجود نمی آورد به این دلیل که گاز مبرد r410 استفاده شده است. یکی دیگر از دلایل پرطرفدار بودن این نوع مدل این است که نیازی به کانال کشی یا لوله کشی ندارد.کولر گازی پرتابل

کولر گازی اسپلیت اینورتر

یکی از انواع مدل ها کولر گازی هوگن می باشد، که خود دارای ۴ نوع مدل دیگر می باشد که در پایین بهشون اشاره خواهیم کرد. قدرت پرتاب دهی خوبی دارد. کمپرسور به کار رفته در این نوع مدل روتاری می باشد. گاز مبرد به کار رفته آسیبی به محیط زیست نمی زند و از نوع r410 می باشد. در این دستگاه از کیت اینورتر استفاده شده است که باعث کاهش مصرف برق می شود. ظرفیت هوادهی آن از ۹۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ است، که برای محیط های با مساحت متفاوت مناسب است. قدرت باددهی آن بسیار خوب است و به صورت یکنواخت هوا توزیع می کند.

فیلترهای استفاده شده در آن از ورود گرد و غبار و میکروب و یا هر گونه آلودگی به محیط داخلی جلوگیری می کند. هم برای فصل زمستان و هم تابستان مورد استفاده است زیرا هم هوای مطبوع گرم و هم خنک تولید می کند. فیلتر تصفیه استفاده شده در این کولر گازی هوگن از جنس پلی پروپیلن است.

کولر گازی اسپلیت اینورتر

سوال بسیاری که پرسیده می شود ظرفیت کولر گازی یعنی چه؟ و چطوری تشخیص دهیم این ظرفیت مناسب برای خرید ما است؟

برای این کار باید به یک سری از نکات توجه کنیم مانند شرایط محیطی که در آن زندگی می کنیم قطعا میزان دمای محیط در تهران با یکی از استان های جنوبی مانند خوزستان شبیه نیست. در استان های گرمسیری باید توجه کنیم برای عملکرد بهتر کولر با توجه به شرایط دمایی چه ظرفیتی مناسب است.

کولر برای یک محیط با چه مساحتی و چه تعداد افرادی داریم انتخاب می کنیم. شرایط و موقعیت خانه مانند اینکه آیا سقف خانه مستقیم در برابر خورشید است و یا طبقه مسکونی بالای منزل ما قرار دارد. استفاده از وسایل پرمصرف در خانه نیز بر انتخاب ما اثر می گذارد.

نکات فنی کولر گازی هوگن

کولرهای اسپلیت دارای دو تکه جداگانه هستند، پنل داخلی و پنل خارجی، پنل داخلی که در داخل محیط نصب می شود و تنظیمات کولر با آن انجام می گیرد و پنل خارجی که در فضای باز مانند حیاط و پشت بام نصب می شود و فن و دستگاه در آن قرار دارد.

برای عملکرد بهتر کولر با توجه به ظرفیت کولر بهتر است که فاصله این دو پنل بین ۱۰ تا ۵۰ متر باشد که این نکته بر راندمان خنک کنندگی کولر گازی هوگن بسیار موثر است.

برای کاهش انرژی مصرفی درسیستم های تهویه بهتر است همیشه دما بر روی ۲۵ درجه باشد زیرا با این کار باعث off شدن مرتب کمپرسور و دستگاه می شود. (انتخاب درجه دما با توجه به شرایط دمای محیط است ولی معمولا دمای مطلوب ۲۵ درجه است). بهتر است برای نگهداری خوب از دستگاه و افزایش راندمان کولر گازی فیلترهای تعبیه شده در داخل آن هر چند ماه یکبار شستشو شوند.

کولر گازی هوگن ساخت کجاست؟

پنل داخلی در هنگامی که کار می کند قطرات آب تولید می کند که به وسیله شلنگ که در دستگاه متصل می شود محل خروج قطرات آب را می توانیم تنظیم کنیم.

روش استفاده از ریموت کولر گازی هوگن

تایمر

با فعال کردن تایمر کولر گازی هوگن خودش در زمان معین به صورت اتوماتیک روشن و یا خاموش می شود.

Sleep

با فعال کردن حالت خواب زمانی که دمای محیط به دمای مطلوب برسد دمای محیط ثابت می ماند و در هر یک ساعت دمای محیط فقط یک درجه افزایش می یابد.

فین های طلایی

وجود آن برای افزایش طول عمر کولرهای گازی بسیار مهم است. با وجود فین های آلومینیومی رنگ طلایی اجزاء داخلی دستگاه از آلودگی های که باعث خورندگی دستگاه می شود در امان می مانند.دارای نمایشگر مخفی بر روی بدنه کولر است که درجه و اطلاعات دیگر را به ما نشان میدهد که با روشن کردن چراغ این نمایشگر می تواند قابل رویت شود.

عملکرد فن را می توانیم با دکمه fan که بر روی کولر گازی هوگن قرار دارد را تغییر دهیم و با توجه به شرایط جوی و یا به خاطر دمای مورد نیازمان تغییرش بدهیم روی دور سریع و یا تند و….. قرار دهیم که عملکرد مستقیمی بر روی باددهندگی کولر دارد.

دارای محدوده درجه بسیاری است که با توجه به دمای دلخواهمان و مناسب بدنمان می توانیم آن را تنظیم کنیم.در مدت زمان بسیار کمی محیط را به دمای دلخواهمان خواهد رساند.دارای پره های است که می توانیم جهت باد را تغییر دهیم.صرفه اقتصادی دارد هم به عنوان وسیله سرمایشی و هم گرمایشی مورد استفاده قرار می گیرد.

روش استفاده از ریموت کولر گازی هوگن

گارانتی و خدمات پس از فروش کولر گازی هوگن

انواع مدل ها کولر گازی هوگن که در بالا به آن اشاره کردیم دارای گارانتی است. کمپرسور آن دارای ضمانت ۵ ساله است و سایر قطعات این کولر دارای ضمانت ۸ ماه است، و ۵ متر لوله رایگان جهت نصب به مشتریان هدیه داده می شود.

برای خرید و آشنایی با  انواع اسپلیت و کولر گازی میتوانید به سایت تاسیسات دات کام سر بزنید.

اسپلیت و کولر گازی

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

مطالب مرتبط

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟ پمپ آب از جمله تجهیزات و لوازم مورد نیاز می باشد که امروزه با... ادامه مطلب

چرا پمپ آب کار نمی کند؟

چرا پمپ آب کار نمی کند؟

چرا پمپ آب کار نمی کند؟ همانطور که می دانید امروزه با افزایش جمعیت؛ ساخت و ساز نیز افزایش پیدا... ادامه مطلب

چرا پمپ آب قطع و وصل میشه؟

چرا پمپ آب قطع و وصل میشه؟

چرا پمپ آب قطع و وصل میشه؟ چرا پمپ آب قطع و وصل میشه؟ سوالی است که بسیاری از افرادی... ادامه مطلب

چرا پمپ آب روشن خاموش میشود؟

چرا پمپ آب روشن خاموش میشود؟

چرا پمپ آب روشن خاموش میشود؟ پمپ ها یکی از تجهیزات و کاربردی می باشد که در تامین آسایش و... ادامه مطلب

چرا پمپ آب داغ می کند؟

چرا پمپ آب داغ می کند؟

چرا پمپ آب داغ می کند؟  داغ شدن وسایل برقی و الکترونیکی امری کاملا طبیعی می باشد. اما اگر این... ادامه مطلب

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد

تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد شما با یادگیری تکنیک های اطفا حریق پرکاربرد می توانید نسبت به مهار حریق در... ادامه مطلب

تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی

تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی

تست هیدرواستاتیک کپسول های آتش نشانی بهتر است بدانید که تست هیدرولیک روشی است برای تست استحکام و نشتی مخازن... ادامه مطلب

تجهیزات داخل جعبه آتش نشانی

تجهیزات داخل جعبه آتش نشانی

تجهیزات داخل جعبه آتش نشانی همانطور که می دانید مهم ترین و ضروری ترین تجهیزات آتش نشانی و راه مقابله... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + چهار =