Search
Close this search box.

خرید، فروش و قیمت فن کویل در هرمزگان

خرید فن کویل در هرمزگان

قیمت فن کویل در هرمزگان

در این مطلب قصد داریم خرید، فروش و قیمت فن کویل در هرمزگان را مورد بررسی قرار دهیم. جهت آشنایی بیشتر با دستگاه فن کویل با ما همراه باشید.

فن کویل

فن کویل آخرین بخش از سیستم تهویه مطبوع می باشد که معمولاً در ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی به صورت مستقیم مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است بدانید این سیستم شامل یک فن دمنده و همچنین یک مبدل حرارتی کویل به صورت سرد و گرم می باشد. عمل انتقال حرارت و تهویه هوا را به صورت جاب جایی در باری انجام خواهد داد.

به هر کویل دو لوله اتصال داده می شود که یک لوله برای ورود آب گرم از بویلر در زمستان یا ورود آب سرد چیلر در فصل تابستان و همچنین لوله های دیگر برای برگشت آب به موتورخانه تعبیه می‌شود. کویل ها به صورت دستی توسط سوئیچ همچنین توسط ترموستات قابل کنترل می باشند.

با توجه به سادگی و انعطاف پذیری این دستگاه‌ها در نصب و راه اندازی نسبت به سیستم های تهویه مطبوع دیگر بسیار مقرون به صرفه می باشد. به همین خاطر باعث شده است تا امروزه از محبوبیت بالایی مورد استفاده برخوردار شود. در اکثر مناطق از این سیستم جهت سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت فن کویل در هرمزگان

اجزای تشکیل دهنده فن کویل

  • کویل های گرمایش و سرمایش
  • فن
  • فیلتر هوا
  • شیر های فلکه و هواگیری

کنترل درجه حرارت توسط ترموستات امکان پذیر می باشد. همچنین توسط هیومیدستات می توان رطوبت محیط را کنترل کرد. استفاده از هوای تازه در فن کویل ها نیازمند تنظیم درجه حرارت است تا هوای اتاق در صورت خاموش بودن فن کویل گرم تر نشود. معمولاً فیلترهایی که در این سیستم ها استفاده می شود از نوع فیلتر خشک می باشد که دارای قابلیت شستشو است.

انواع فن کویل

فن کویل ها از نظر محل نصب معمولاً در طرح‌ها و شکل‌های متنوعی تولید و روانه بازار می‌شوند. شما با توجه به معماری ساختمان شرایط جغرافیایی و … می توانید از نوع مناسب فن کویل ها بهره مند شوید. برخی از انواع فن کویل ها عبارتند از:

  1. فن کویل سقفی توکار
  2. فن کویل سقفی زمینی
  3. فن کویل دیواری
  4. فن کویل کاستی

فن کویل سقفی توکار: یکی از انواع فن کویل های پرکاربرد می باشد که دارای فیلتر قابل خشک شستشو است. همچنین عملکرد آن با صدای کم خواهد بود.

فن کویل سقفی زمینی: یکی دیگر از انواع فنکویل ها می باشد که معمولاً این نوع دستگاه در دو مدل بالا زن و روبروزن عرضه می‌شود. با توجه به نوع کاربری به صورت روکار در سقف یا زمین نصب خواهد شد.

فن کویل دیواری: پرکاربردترین نوع فن کویل دیواری آن باشد که در مکان‌هایی که از سرمایش مرکزی استفاده می‌کنند مورد توجه قرار می‌گیرد.

فن کویل کاستی: فن کویل کاستی نیز به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. این فن کویل به دو صورت یک طرفه و چهار طرفه تولید می شود. توسط نصب و اجرای این دستگاه پوشش همه جهات در ۴ طرفه آن به مقدار زیادی استفاده خواهد شد.

ساختار و طرز کار فن کویل

فن کویل ها دستگاهی می‌باشند که از یک مبدل حرارتی، سرمایشی و گرمایشی و همچنین فرآیند تشکیل می‌شود. آب توسط دستگاه‌های مثل چیلر، مینی چیلر و همچنین آب سرد که توسط بویلر یا پکیج گرم خواهد شد توسط لوله کشی به این کویلهای ارسال می‌شود. سپس توسط دمیدن هوا اضافه کویل هوا را سرد یا گرم خواهد کرد.

این دستگاه وظیفه فیلتر کردن هوا را نیز بر عهده دارد. این فیلتر کردن توسط فیلترهای قابل شستشو انجام می شود. در سیستم کار دستگاه به صورت جداگانه و مستقل از دستگاه های دیگر قابل کنترل می باشد. همچنین با کنترل جریان آب ورودی به کویل یا کنترل دور فن دمای مورد نظر تنظیم خواهد شد.

کاربرد استفاده از فن کویل

همانطور که می دانید کاربرد اصلی استفاده از فن کویل ها در سیستم حرارت مرکزی در سیستم ساختمان ها می باشد. تابستان که از چیلر‌های تراکمی یا جزئی برای تهویه ساختمان توسط فن کویل ها استفاده می شود. به این صورت که پمپ ها به طرف مصرف کننده ها یعنی فن کویل ها، یا هواسازها ارسال می‌شود.

سپس از طریق انتقال حرارت اجباری با فن هوا را از روی کویل عبور خواهد داد که باعث تغییر دمای هوا می‌شود. بزرگترین مزیت و کاربرد این دستگاه ها این است که می توانید از آن در فصل زمستان و تابستان جهت تولید هوای گرم سرد استفاده نمایید. به طوری که می‌توان گفت تجهیزات این دستگاه ها دو فصل می باشد که در فصل تابستان هوای خنک و در فصل زمستان هوای گرمی را تولید خواهد کرد.

خرید فن کویل در هرمزگان

فروش فن کویل در هرمزگان

تاسیسات دات‌ کام عرضه کننده و ارائه دهنده انواع سیستم های تهویه مطبوع گرمایشی و سرمایشی مثل انواع چیلر، هواساز، کولر گازی و همچنین فن کویل می باشد که این دستگاه ها در ظرفیت های متفاوت و طبق استانداردهای روز و تهویه و تبرید می باشد.

تمامی این محصولات مطابق با نیازها و درخواست های مشتریان می باشد که به صورت مستقیم و با قیمت مناسب ارائه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع سیستم ها، شناخت، خصوصیات، مزایا و معایب هر یک از دستگاه ها جهت انتخاب بهتر و مناسب دستگاه ها و استعلام قیمت فن کویل ها در هرمزگان و … می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با کارشناسان تاسیسات دات کام در تماس باشید.

خرید فندک کعبه در هرمزگان

با توجه به مطالبی که در این قسمت از سایت تأسیسات دات کام ذکر شد از دستگاه فن کویل برای پروژه های ساختمان سازی استفاده می شود. برای همه استفاده از دستگاه‌های فن کویل با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اولویت می باشد.

می توانید جهت خرید انواع مختلف فن کویل در کیفیت های بالا به وبسایت https://tasisat.com/ مراجعه نمایید و این محصولات را با کیفیت بالا تهیه کرده و از آن بهره مند شوید.

توجه داشته باشید شما زمانی که برای خرید فن کویل مراجعه می کنید باید ابتدا ابعاد محل استفاده دستگاه، ظرفیت هوادهی و همچنین نوع دستگاه را مد نظر قرار دهید تا بتوانید دستگاه مناسبی را تهیه کرده و از عملکرد بهتر آن بهره مند شوید. جهت خرید فن کویل کافیست به وبسایت https://tasisat.com/ مراجعه نمایید.

قیمت فن کویل در هرمزگان

توجه داشته باشید قیمت فن کویل با توجه به نوع ظرفیت و نوع برند و .. دچار نوسان می باشد. شما زمانی که قصد دارید جهت تهیه این دستگاه اقدام کنید باید ابتدا نوع و ظرفیت مورد نیاز خود را تعیین نمایید تا بتوانید این محصول را تهیه کرده و از آن بهره مند شوید. جهت استعلام قیمت به وب سایت https://tasisat.com/ مراجعه نمایید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”با استفاده از کدام نوع فن کویل می توان از داشتن همزمان قابلیت سرمایشی و گرمایشی استفاده کرد؟” answer-0=”فن کویل های که دارای ۴ لوله باشد توانایی حالت سرمایشی و گرمایشی به صورت همزمان را دارد.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”برای نصب کدام نوع فن کویل سقفی نیازی به سقف کاذب نیست؟” answer-1=”برای نصب فن کویل سقفی توکار نیازی به سقف کاذب نیست.” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”چگونه می توان فن کویل مناسبی را تهیه و خریداری کرد؟” answer-2=”با مراجعه به وب سایت https://tasisat.com/ به راحتی می توانید به صورت اینترنتی نسبت به تهیه و خرید انواع فن کویل ها اقدام نمایید.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *