در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
چگونه پکیج را هواگیری کنیم  

چگونه پکیج را هواگیری کنیم  

لطفا امتیاز دهید

چگونه پکیج را هواگیری کنیم

اگر سوال شما این است که چگونه پکیج را هواگیری کنیم بهتر است در ادامه مطلب با ما همراه شوید. ما این مطلب به صورت مرحله به مرحله نحوه هواگیری را آموزش می دهیم.

در ابتدا باید پمپ را هواگیری کنید برای این کار پمپ را خاموش کرده و اقدام به باز کردن پیچ هواگیری جلوی پمپ کنید و در مرحله آخر بعد از اینکه هوا خارج شد پیچ را ببندید. در این صورت پمپ هواگیری شده و دیگر سر و صدا ایجاد نمی کند. در ادامه به صورت دقیق همه مراحل مربوط به هواگیری پکیج را توضیح می دهیم.

 • در ابتدای کار باید پکیج را روی یکی از حالت های زمستان یا تابستان تنظیم کنید.
 • در مرحله بعدی پایین پکیج را باز کرده و منتظر می مانید تا هر چه که درون پکیج است مانند آب باقی مانده یا هوا خارج شود.
 • در مرحله سوم باید همه ورودی ها و خروجی های که مربوط به رادیاتور است را باز کنید البته توجه داشته باشید که ورودی و خروجی رادیاتورها به پکیج متصل هستند.
 • در مرحله ۴ باید شوفاژها را بررسی کنید و مطمئن شوید که شوفاژها مسدود نیستند. وقتی شوفاژ صدای عجیب و غریب نمی‌ دهند یعنی مسدود نیستند.
 • در مرحله بعدی باید شوفاژ را هواگیری کنید. توجه کنید باید آب را به درون شوفاژ وارد کنید و صبر کنید تا آب با فشار زیاد از شوفاژ خارج شود.
 • در مرحله بعدی باید اقدام به باز کردن شیر کنید که در زیر پکیج وجود دارد.
 • دقت کنید که شما برای تنظیم فشار آب شیر را باز می کنید، به همین دلیل باید تا تنظیم شدن فشار آب صبر کنید و در آخر شیر را ببندید. در مرحله آخر بعد از اینکه همه این مراحل را به دقت طی کردید می توان شوفاژها را روشن کنید.

چگونه پکیج ایران رادیاتور را هواگیری کنیم

از جمله سوالات مبهم این که برای بیشتر مصرف کنندگان و دارندگان پکیج پیش می‌ آید این است که چگونه پکیج را هواگیری کنیم. در قسمت بالا در مورد چگونگی هواگیری پکیج صحبت کردیم اما در این قسمت در مورد چگونگی هواگیری پکیج ایران رادیاتور اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

اگر دارای پکیج ایران رادیاتور در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا نکات مهمی را در اختیار شما قرار دهیم.

چگونه پکیج ایران رادیاتور را هواگیری کنیم

امروز پکیج در بازارهای داخلی با مارک های گوناگون فروخته می شوند و یکی از همین مارک ها مارک ایران رادیاتور است. در حقیقت هواگیری پکیج ایران رادیاتور کمی متفاوت تر است و در دو مرحله انجام می گیرد. برای هواگیری پکیج ایران رادیاتور باید  اقدام به هواگیری رادیاتور و پکیج کنید.‌

مراحل هواگیری پکیج ایران رادیاتور به صورت زیر است :

 • مرحله اول هواگیری پکیج است. وقتی برای هواگیری پکیج باید شیر زیر پکیج را باز کنید و منتظر باشید تا آب از داخل و خارج شود توجه داشته باشید از کامل خارج شدن آب اطمینان حاصل کنید.
 • مرحله دوم هواگیری شوفاژ است. برای هواگیری شوفاژ یا همان هواگیری رادیاتور باید شیر آن را باز کنید و تا خارج شدن آب و هوا از داخل شیر منتظر بمانید و هنگامی که آب و هوا به طور کامل خارج شد باید شیر ها را ببندید.
 • مرحله سوم بررسی فشار است در این مرحله باید مقدار فشار را بررسی کنید.
 • توجه داشته باشید در این مرحله دو اتفاق می افتد اگر فشار تنظیم بود پکیج شما هواگیری شده است ولی اگر فشار تنظیم نبود باید مجددا اقدام به هواگیری پکیج کنید. برای این کار باید چه مراحلی که توضیح دادیم اقدام کنید.

چگونه پکیج بوتان را هواگیری کنیم

سوالی که برای همه مصرف کنندگان در هنگام راه اندازی  پکیج پیش می‌ آید این است که،  چگونه پکیج را هواگیری کنیم. ما در دو قسمت قبل در مورد چگونگی هواگیری پکیج صحبت کردیم اما در این قسمت در مورد چگونگی هواگیری پکیج بوتان صحبت می کنیم.

چگونه پکیج بوتان را هواگیری کنیم

همینطور که اشاره کردیم مارک های متعدد از پکیج در بازارهای داخلی وجود دارد یکی از این مارک ها مارک یا برند بوتان است. برای اینکه نحوه هواگیری کردن پکیج بوتان را یاد  بگیرید در ادامه مطلب با ما همراه باشید. روش هواگیری کردن پکیج بوتان به این صورت می باشد که :

 • در مرحله اول باید اقدام به باز کردن شیری کنید که در زیر پکیج وجود دارد و در این مرحله باید آنقدر صبر کنید تا آب و هوا کاملا از داخل شیر خارج شود توجه داشته باشید که آب و هوا باید به صورت کامل خارج شده باشد چرا که در غیر این صورت نیاز مجدد به هواگیری کردن دارید.
 • در قسمت بعدی باید شیر شکار را باز کرده و منتظر خالی شدن آن باشید. در این حین توجه داشته باشد که آب به طور ناگهانی خارج نشود چرا که باعث کثیف شدن محیط اطراف می شود.
 • در مرحله بعدی وقتی که لوله ها به صورت کامل تخلیه شده‌اند باید شیرها را مجدداً ببندید.
 • مانند مرحله قبل اگر نیاز به تنظیم فشار پکیج بود باید آن را تنظیم کنید و در آخر پکیج رو چک کنید اگر خالی نشده بود مجددا مراحل ذکر شده را تکرار کنید.

سخن پایانی 

از جمله سوال های مهم این است که چگونه پکیج را هواگیری کنیم. همانطور که در قسمت متن اشاره کردیم پکیج ها در برندهای گوناگون تولید شده دهند ما در این مطلب در مورد چگونگی هواگیری برند بوتان و برنده ایران رادیاتور صحبت کردیم.

برای هواگیری کردن پکیج در ابتدا باید شیر تعبیه شده در پکیج را باز کنید و تا خالی شدن کامل آن منتظر بمانید و در آخر شیر را ببندید‌. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید تاسیسات می توانید به سایت tasisat.com مراجعه کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

نحوه هواگیری پکیج بوتان چگونه است؟

برای هواگیری پکیج بوتان باید اقدام به باز کردن شیر و تخلیه شدن آن کنید و در نهایت شیر را ببندید.

نحوه هواگیری پکیج ایران رادیاتور چگونه است ؟

نحوه هواگیری پکیج ایران رادیاتور نیز مانند پکیج بوتان است برای هواگیری پکیج توجه داشته باشید که پکیج و رادیاتور را باید هواگیری کنید.

اولین کار برای که هواگیری پکیج چیست ؟

اولین مرحله برای هواگیری پکیج تنظیم کردن پکیج بر روی یکی از حالت های زمستان یا تابستان است.

مطالب مرتبط

دمای عملکرد اسپرینکلر

دمای عملکرد اسپرینکلر ما در مقاله قبلی در مورد اسپرینکلر که جزء سیستم‌های پاششی اطفاء حریق آتش است، با شما... ادامه مطلب

دستگاه تنفسی آتش نشانی

دستگاه تنفسی آتش نشانی همانطور که می دانید همه برای ادامه زندگی به اکسیژن احتیاج داریم. اکسیژن در هوا می... ادامه مطلب

درجه کپسول آتش نشانی

درجه کپسول آتش نشانی

درجه کپسول آتش نشانی بسیاری از کاربران احتمالاً با اهمیت درجه کپسول آتش نشانی آشنایی نداشته باشند. معمولاً کپسول خاموش... ادامه مطلب

چگونه پمپ آب وصل کنیم؟

چگونه پمپ آب وصل کنیم؟

چگونه پمپ آب وصل کنیم؟ بهتر است بدانید از پمپ آب که مخصوص آپارتمان های مسکونی می باشد زمانی که... ادامه مطلب

چگونه پمپ آب را تعمیر کنیم؟

چگونه پمپ آب را تعمیر کنیم؟

چگونه پمپ آب را تعمیر کنیم؟  امروزه پمپ های آب در خانه و ساختمان از جمله وسایل ضروری و مهم... ادامه مطلب

چرا پمپ؛ آب نمیکشد؟

چرا پمپ؛ آب نمیکشد؟

چرا پمپ؛ آب نمیکشد؟ پمپ آب وسیله‌ای است در مناطقی که افت فشار آب وجود دارد جهت تامین فشار لازم... ادامه مطلب

چرا پمپ آب یکسره کار میکند؟

چرا پمپ آب یکسره کار میکند؟ پمپ آب وسیله ای می باشد که برای رساندن آب به هر سطح و... ادامه مطلب

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟

چرا پمپ آب هوا میگیرد ؟ پمپ آب از جمله تجهیزات و لوازم مورد نیاز می باشد که امروزه با... ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =