ریموت کولر گازی گری

شما زمانی که کولر گازی گری را خریداری می کنید باید به خوبی در مورد نحوه استفاده از ریموت کنترل کولر گازی گری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید. در این صورت قادر خواهید بود که هر یک از بخش های ریموت کنترل را برای تنظیم کردن دما استفاده کنید.

به طور کلی باید به خوبی بدانید که ریموت کنترل ها یکی از اصلی ترین قسمت های تشکیل دهنده کولر گازی می باشند. شما باید به خوبی هر یک از دکمه های ریموت کنترل کولر گازی را بشناسید و از کارکرد آنها اطلاع داشته باشید. امکان دارد بسیاری از افراد بعد از نصب کولر گازی گری به خوبی در مورد ویژگی های کولر گازی اطلاعات بیشتری در اختیار نداشته باشند.

برند گری در کشور ایران طرفداران زیادی دارد. به دلیل محبوبیت این برند شما باید به خوبی ویژگی های کلی آن را شناسایی کنید. شما در ریموت کولر گازی گری با تعدادی دکمه مواجه می شوید که باید به خوبی در مورد آن دکمه ها اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید و بتوانید آنها را به بهترین نحو ممکن مورد استفاده قرار دهید.

برخی از دکمه هایی که روی ریموت این دستگاه وجود دارد را در ادامه بیان می کنیم تا شما آشنایی بیشتری با آنها داشته باشید.دکمه های ریموت کولر گازی گری

دکمه های ریموت کولر گازی گری

برخی از اصلی ترین و مهمترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی گری Gree می باشد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید تا از کولر استفاده کنید عبارت است از :

  1. دکمه خاموش و روشن :

با فشار دادن این دکمه می توانید کولر گازی خود را خاموش و روشن کنید. زمانی که کولر شما بعد از خاموش شدن روشن می‌ شود کولر با همان تنظیماتی که آخرین بار تنظیم نموده اید روشن خواهد شد. بنابراین پیش از اینکه کولر را خاموش کنید باید تنظیمات آن را مورد بررسی قرار دهید.

  1. دکمه مود :

یکی از اساسی ترین و اصلی ترین  دکمه های روی ریموت کولر گازی گری دکمه مود می باشد که با استفاده کردن از آن می توانید حالت کاری دستگاه را انتخاب کنید. کولر گازی گری دارای ۴ حالت متفاوت گرم و سرد اتوماتیک و رطوبت گیر می باشد.

با فشار دادن دکمه مود شما قادر خواهید بود که حالت مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. بنابراین بعد از هر بار فشار دادن دکمه مود تصویر و نشانه حالت مود روی صفحه نمایش دستگاه و یا همچنین روی کنترل نمایش داده می شود که شما می توانید بر اساس آن تصویر حالت مورد نظر را روی گزینه ای که می خواهید قرار دهید.

  1. دکمه فن :

زمانی که شما دکمه فن را انتخاب می کنید باید بدانید که کولر در حالت فن قرار می‌گیرد و موتور و یا کندانسور کولر خاموش می گردد. در این حالت فن داخل کولر مشغول به کار می باشد و مانند یک پنکه عمل می ‌کند. دکمه فن به طور معمول مخصوص فصل بهار است چرا که در این فصل بهار نیازی به هوای سرد و یا گرم ندارید.

افراد بیشتر به دنبال جابجایی هوا در فصل بهار می باشند که می توانند با فشار دادن دکمه فن این گزینه را در اختیار داشته باشند.

  1. دکمه کول :

دکمه کول به شکل یک دانه برف می باشد که روی ریموت کنترل قرار گرفته است.  این دکمه در فصل تابستان و برای خنک سازی محیط مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید در فصل تابستان فضای خانه خود را با استفاده کردن از دستگاه خنک نمایید. به همین دلیل بهتر است به خوبی دقت داشته باشید که ابتدا دکمه کولر را برای خنک سازی فشار دهید.

  1. دکمه هیت :

دکمه هیت به شکل یک خورشید می باشد و کاربرد آن برخلاف دکمه کول روی کولر گازی در فصل زمستان نیز برای گرم سازی محیط می باشد. شما می توانید محیط ساختمان خودتان را با دکمه هیت گرم کنید.

  1. دکمه تمپرتور :

با استفاده کردن از این دو دکمه شما می توانید دما و یا تایمر کولر آبی را تنظیم کنید.دکمه های ریموت کولر

  1. دکمه سویینگ :

با استفاده کردن از دکمه سویینگ روی ریموت کنترل کولر گازی گری شما قادر خواهید بود که زمان خاموش و روشن شدن کولر را بر اساس زمانی که مشخص باشد تنظیم نمایید. بسیاری از افراد شاید بخواهد در ساعت مشخص شده کولر گازی خاموش و روشن شود که با استفاده از از این دکمه می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

  1. دکمه اسلیپ :

این دکمه برای استفاده کردن در شب و زمانی که شما خواب هستید کاربرد دارد. شما باید به خوبی بدانید که اگر در ساعت خواب خود این دکمه را تنظیم کنید می توانید دمای مطلوب را در اتاق خواب به وجود آورید.

  1. دکمه لایت :

با زدن دکمه لایت قادر خواهید بود که چراغ های موجود روی پنل را روشن و خاموش کنید. به همین دلیل می توانید زمان خواب چراغ را خاموش کرده تا مزاحمتی برای خوابتان ایجاد نشود.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + چهارده =