Search
Close this search box.

پکیج زمینی ایران رادیاتور + معرفی انواع پکیج زمینی ایران رادیاتور

خرید پکیج زمینی ایران رادیاتور

پکیج زمینی ایران رادیاتور

پکیج زمینی ایران رادیاتور دارای یک سال ضمانت و نیز دارای منبع ذخیره آبگرم ۱۲۰ لیتری است. این دستگاه مجهز به مشعل فن دار جهت بازدهی بالا و همچنین دارای دو پمپ جداگانه برای مدار آبگرم شوفاژ و مدار آبگرم مصرفی .پکیج زمینی ایران رادیاتور در سه مدل : d35 ,g35,z36 تولید و عرضه می شود.

ایران رادیاتور تولید کننده پکیج های شوفاژ دیواری در مدل های ECO22 ، M24 ، E28 ، L24 ، L28 ، L36 . ECO24 , همچنین پکیج های زمینی در مدل های G35 و Z36 می باشد. کلیه پکیج های دیواری ایران رادیاتور دو مبدل ، فن دار و دارای دو سال گارانتی به همراه نصب رایگان می باشد. پکیج های شوفاژدیواری ایران رادیاتور مدل های ECO ، M و  E آنالوگ بوده و پکیج های سری L دیجیتال می باشد.

پکیج های شوفاژ  ایران رادیاتور قابلین نصب در آشپزخانه و بالکن را دارد. پکیج های ایران رادیاتور دارای منبع ذخیره ابگرم بهداشتی بوده، مدل G35 مشعل خور و مدل Z36 برنر سر خود می باشد. پکیج زمینی ایران رادیاتور مدل G35 بعلت آن که همراه با مشعل کار می کند، سطح صدای بیشتری داشته و بهتر آن است که در محلی خارج از واحد نصب شود.

به طور کلی پکیج ۲۲۰۰۰ برای واحد های کمتر از ۸۰ متر مربع، پکیج های ۲۴۰۰۰ برای واحدهای تا ۱۲۰ متر مربع، پکیج های ۲۸۰۰۰ برای واحدهای تا ۲۲۰ متر مربع و پکیج های ۳۶۰۰۰ برای واحد های تا ۳۰۰ متر مربع مناسب می باشند . پکیج های زمینی ایران رادیاتور نیز برای واحدهای تا ۳۰۰ متر مربع مناسب می باشند.

پکیج زمینی ایران رادیاتور Z36FF

پکیج ایران رادیاتور مدل Z36ffبا ظرفیت ۳۶۰۰۰ قابل استفاده با سوخت گاز بوده و به صورت مرکزی در پارکینگ یا زیرزمین نصب می گردد و بهترین برای تامین گرمایش و آبگرم بهداشتی تمامی طبقات می باشد که دارای قدرت و ظرفیت بیشتری نسبت به انواع مدل های پکیج های زمینی و دیواری می باشند ، معمولا در ساختمان های ویلایی مورد استفاده قرار می گیرند.

ذخیره آبگرم تعبیه شده در پکیج زمینی جدید ایران رادیاتور دارای ظرفیتی معادل ۵۰ لیتر در مخزن تمام استیل است که امکان ذخیره و در دسترس داشتن آب گرم مصرفی سالم و بهداشتی فراوان با فشار یکنواخت حتی در صورت نوسانات فشار آب شهری ، عملکردی ضد باکتری جهت وصول اطمینان از سلامت کامل آب، همچنین این پکیج ها دارای دو پمپ جداگانه برای مدار آبگرم شوفاژ و مدار آبگرم مصرفی می باشند.

خرید انواع پکیج ایران رادیاتور

پکیج زمینی بهترین جایگزین موتورخانه های قدیمی شوفاژ، پکیج زمینی Z36FF ایران رادیاتور دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ایران رادیتور می باشند.

گارانتی : ۲۴ ماه ایران رادیاتور
خدمات پس از فروش ۱۰ سال
قطر لوله های مدار گرمایش پکیج زمینی ۳۶۰۰۰ برابر ۳/۴ اینچ می باشد.
پکیج های زمینی به صورت مرکزی در پارکینگ یا زیرزمین نصب می گردد و بهترین راه حل برای تامین گرمایش و آبگرم بهداشتی تمامی طبقات بوده که دارای قدرت و ظرفیت بیشتری نسبت به انواع مدل های پکیج های دیواری می باشند که معمولا در ساختمان های ویلایی مورد استفاده قرار می گیرند. لازم به ذکر است که طبق قوانین موجود در مقررات ملی ساختمان نصب تجهیزات احتراقی در داخل منزل ممنوع است.

پکیج زمینی چدنی در ظرفیت ۳۵۰۰۰ کیلوکالری در مدل های G35 و Z36 با سوخت گاز طبیعی و D35 دیزل باسوخت گازوئیل به بازار عرضه می شوند.

این دستگاه ها دارای مشعل اتمسفریک بوده که همراه با مخزن کویل دار ۱۲۰ لیتری (G35 و D35) و ۵۰ لیتری (Z36) قابل سفارش می باشند. پکیج زمینی بهترین جایگزین موتورخانه های قدیمی شوفاژ، دارای کویل مسی برای تامین آبگرم بهداشتی منازل مسکونی، دارای ترمومتر ومانومتر برای نمایش میزان بار سیستم و دمای مدار باز وبسته، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم بای پس خودکار و سیستم هواگیری خودکار می باشد.

پکیج زمینی ایران رادیاتور مدل Z36FF

           ویژگی ها:

  1. راندمان حرارتی بالا
  2. سیستم آیونایز حفاظت از شعله
  3. سیستم بای پس و هواگیری خودکار
  4. دارای ترمومتر و مانومتر داخلی
  5. محفظه احتراق بسته در مدل Z36
  6. محفظه احتراق بسته در مدل Z36
  7. دارای مخزن ذخیره آبگرم استیل
  8. پمپ سیرکوله ساخت WILO
  9. سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش
  10. منبع انبساط ایتالیایی
  11. مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار
  12.  استفاده برای دستگاههای هواساز به عنوان منبع حرارتی

 

پکیج زمینی ایران رادیاتور

پکیج زمینی در سه مدل G35 ، D35 ، Z36 FF تولید و به بازار ارائه می گردد . پکیج های زمینی دارای منبع ذخیره آبگرم بهداشتی بوده است .

استفاده از پکیج گرمایشی به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ  خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست .

پکیج ایران رادیاتور از جمله معروف ترین برندهای تولید کننده پکیج می باشد که در انواع مختلف زمینی و دیواری تولید می شود و پکیج زمینی خود را در سه مدل متفاوت تولید نموده است و قیمت پکیج ایران رادیاتور با توجه به ظرفیت و مدل پکیج متفاوت می باشد .

انواع پکیج زمینی ایران رادیاتور

پکیج زمینی ایران رادیاتور مدل Z36 FF :

این پکیج دارای راندمان حرارتی بالایی می باشد و دارای سیستم بای پس و هواگیری خودکار می باشد .مخزن ذخیره آبگرم این پکیج از جنس استیل می باشد و مخزن احتراق آن بسته می باشد .

این سری از پکیج ایران رادیاتور با گاز طبیعی عمل می کنند .منبع انبساط ایتالیایی دارد .دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ایران رادیاتور می باشند. این پکیج دو مبدل فن دار می باشد . عملکرد آن به صورت دیجیتال می باشد .

پکیج زمینی ایران رادیاتور مدل D35 :

سوخت پکیج زمینی مدل D35 گازوئیل می باشد .دارای مخزن کویل دار ۱۲۰ لیتری می باشد و به صورت آنالوگ کار می کند .

دارای فن و محفظه احتراق بسته است که این امکان را ایجاد می کند شعله با راندمان بالاتر بسوزد و دود با ایمنی بیشتری از محفظه خارج شود . پکیج زمینیD35 دارای مشعل اتمسفریک بوده است .

پکیج زمینی ایران رادیاتور مدل  G35 :

پکیج زمینی مدل G35 دارای مشعل می باشد . این سری از پکیج ها به علت کارکرد با مشعل دارای آلودگی صوتی زیادی می باشند و بهتر است در مکان های خارج از واحد نصب شوند . پکیج زمینی G35 با سوخت طبیعی کار می کند .

دارای فن و محفظه احتراق بسته است . و به صورت آنالوگ کار می کند . انالوگ بودن این پکیج به این معنا می باشد که تمامی تنظیمات آن به صورت دستی انجام می شوند . برای اطلاع از قیمت پکیج ایران رادیاتور و مشخصات فنی آن با تاسیسات دات کام تماس بگرید .

کاربرد پکیج ایران رادیاتور

پکیج های زمینی به صورت مرکزی در پارکینگ یا زیرزمین نصب می گردد .

بهترین راه حل برای تامین گرمایش و آبگرم بهداشتی تمامی طبقات بوده که دارای قدرت و ظرفیت بیشتری نسبت به انواع مدل های پکیج های دیواری می باشند .

معمولا در ساختمان های ویلایی مورد استفاده قرار می گیرند.جهت خرید پکیج و اطمینان از اصالت کالا بهتر از نمایندگی  موجود در شهر خود خریداری نمایید.

چرا پکیج زمینی ایران رادیاتور بخریم:

پکیج دیواری ایران رادیاتور یکی از پرکاربردترین وسایل گرمایشی است که دارای مزایایی از جمله اشغال نکردن فضای قابل توجه، ایمنی بالا و عدم وابستگی واحدهای مسکونی و تجاری از یکدیگر می باشد. یکی دیگر از عواملی که باعث بهره وری بیشتر از پکیج ایران رادیاتور می شود مصرف بهینه سوخت است. این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه یا بر روی زمین نصب می شود و فضای واحدهای مسکونی یا تجاری را گرم می کند.

همچنین با اتصال به رادیاتور یا فن کویل آب گرم را بلافاصله تامین می کند. برای خروج دود دستگاه از محیط و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش دوجداره مخصوص استفاده می شود و بدین ترتیب ایمنی کامل ساکنین را تامین می کند.

در صورت تمایل به مشاهده بهترین قیمت ها و انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور می توانید با اطلاع از قیمت نمایندگی و مشخصات دقیق محصولات به وب سایت تاسیسات دات کام مراجعه کنید تا خریدی هوشمندانه از سایت ما را تجربه کنید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره تاسیسات دات کام و راهنمایی برای بهترین خرید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۲۱-۷۷۶۵۵۳۸۸

۰۹۱۲۳۴۳۴۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *